با آزمایشگاه آنی آزما، آزمایشات خود را در منزل انجام دهید

انجام آزمایش در منزل با آزمایشگاه آنلاین آنی آزما

ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

به غیر از آزمایشاتی که هر فردی لازم است سالانه دو بار انجام دهد تا از وضعیت سلامت خود مطمئن شود، برخی از آزمایشات به منظور تشخیص بیماری و همچنین تشخیص روند درمان انجام می شوند. لذا لازم است افراد بر طبق دستور پزشک عمل کنند. اما آنچه که در شرایط فعلی منجر به نگرانی همه ما شده است، ویروس کرونا است. اگر شما بخواهید به آزمایشگاه بروید، اولین و مهمترین نگرانی شما این است که مبادا محیط آلوده بوده و بیمار شوید. به شما حق می دهیم چرا که کرونا می تواند منجر به مرگ شود به همین دلیل است که آزمایشگاه آنلاین آنی آزما امکان نمونه گیری در منزل را برای شما عزیزان فراهم نموده است. در نتیجه با خیال آسوده و بدون نگرانی، آزمایشات خود را طبق دستور پزشک انجام داده و درمان را پیش ببرید.

آزمایش در منزل یکی از جدید ترین و به روز ترین امکاناتی می باشد که از طرف آزمایشگاه آنی آزما برای شما فراهم گردیده است. در آزمایشگاه آنی آزما دیگر نیازی نیست که برای انجام آزمایش های خود به صورت حضوری به آزمایشگاه مراجعه نمایید و محدوده زمانی نیز برای انجام آزمایش های شما وجود ندارد و شما در ساعتی از شبانه روز تست های خود را به صورت آزمایش در منزل انجام می دهید. آزمایشگاه آنلاین آنی آزما بزرگترین آزمایشگاه آنلاین ایران است که دارای یک شبکه گسترده از متخصصین علوم آزمایشگاهی می باش که وظیفه نمونه برداری در منزل را بر عهده دارند.

شما در هر نقطه ای از تهران که باشید، فقط کافیست به سایت آنی آزما مراجعه نمایید تا با انجام چند مرحله ساده، آزمایشات خود را به صورت آنلاین پذیرش کرده و ضمن تعیین زمان و مکان نمونه برداری، در کوتاه ترین زمان آزمایشات خود را در منزل یا محل کار یا هر محلی که برای شما مناسب است، انجام دهید. در آنی آزما دیگر نیازی نیست که شما برای دریافت جواب آزمایش در منزل خود به آزمایشگاه مراجعه نمایید و ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه ها، شما می توانید به صورت اینترنتی و با رمز عبوری که فقط در اختیار شما قرار می گیرد، با مراجعه به سایت آزمایشگاه جواب های آزمایش خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

آزمایشگاه آنلاین آنی آزما با بهره گیری از کادر متخصص و ماهر و همکاری با معروف ترین و بزرگترین آزمایشگاه های تهران و ایران، خدمات تشخیصی با کیفیت برتر را به مشتریان خود ارائه می دهد. چشم انداز آینده آنی آزما توسط این فلسفه ایجاد شده است که جواب آزمایش باید با کیفیت بالا و قیمت های مناسب برای همه افراد قابل دسترس باشد. فقط کافیست تا یک بار به آزمایشگاه آنی آزما اعتماد کنید تا تجربه راحت و مطمئنی از انجام آزمایش در منزل خود داشته باشید.

بیماری کاوازاکی در کودکان و ارتباط آن با ویروس کرونا

شرایط انجام آزمایش در منزل

برای انجام آزمایش در منزل شما باید کلیه شرایطی که از طرف آزمایشگاه تعیین می شود را به طور کامل رعایت فرمایید. این شرایط می تواند شامل موارد زیر باشد:

• ناشتایی 8 تا 12 ساعته

• بیدار شدن 3 ساعت قبل از انجام نمونه برداری برای آزمایش پرولاکتین

• انجام نمونه برداری برای آزمایش کورتیزول در ساعت 8 صبح

• نخوردن برخی داروهای خاص

• عدم استعمال دخانیات و به خصوص سیگار

• و غیره

ناشتایی برای نمونه گیری آزمایش در منزل به این معناست که فرد یک غذای سبک و غیر چرب مصرف کند و پس از آن از مصرف هر گونه خوراکی و نیز هر گونه دخانیات خودداری کند. البته مصرف آب به هیچ عنوان منعی ندارد.

برخی کودکان ممکن است به علت پیش زمینه های ذهنی که از محیط بیمارستان یا آزمایشگاه دارند، دچار ترس و اضطراب شوند. ولی در نمونه آزمایش در منزل این ترس از بین می رود و والدین می توانند به راحتی کلیه آزمایشات فرزند خود را انجام دهند.

انجام آزمایش در منزل با آزمایشگاه آنلاین آنی آزما

چرا باید تست های شما به صورت آزمایش در منزل انجام شود؟

آزمایش های شما از جمله آزمایش خون و آزمایش ادرار و حتی تست کرونای شما می تواند به صورت آزمایش در منزل انجام شود. آزمایش خون شامل آزمایش هایی می باشد که روی نمونه خون گرفته شده از شما قابل انجام است. برای این کار یک نمونه خون از طریق رگ های وریدی دست و آرنج شما گرفته می شود. خون گیری از ورید به مهارت و دانش زیادی نیاز دارد تا در حین خون گیری باعث اذیت و ناراحتی شما نشود و همچنین از ایجاد کبودی و تورم در ناحیه دست نیز جلوگیری شود. متخصصین ما در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما کلیه آموزش های لازم برای نمونه برداری در منزل را دیده اند و با سال ها تجربه در زمینه خون گیری، نمونه خون شما را به راحت ترین نحو ممکن از شما می گیرند.

از نمونه خون گرفته شده در آزمایش در منزل، تست های مختلفی از جمله آزمایش قند، آزمایش چربی ها، آزمایش های تیروئیدی، آزمایش های آرتزوز و روماتیسم و غیره (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از این آزمایش ها، به مقالات مرتبط مراجعه نمایید.) قابل انجام می باشد

آزمایش در منزل اغلب در مراقبت های پزشکی برای تعیین وضعیت فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی بدن شما مانند وجود یا عدم وجود بیماری ، مقادیر مواد معدنی و ویتامین های موجود در بدن شما، اثربخشی دارویی و پیگیری روند درمان شما و عملکرد اعضای بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

در دنیای اینترنتی امروز، دیگر نیازی نیست که شما برای انجام آزمایشات خود به صورت حضوری به آزمایشگاه یا بیمارستان ها مراجعه نمایید. آزمایشگاه آنلاین آنی آزما طرف قرار داد با کلیه بیمه ها می باشد و شما با آزمایش در منزل می توانید کلیه تست های خود را در منزل یا محل کار خود انجام دهید.

مشکلاتی که هنگام مراجعه حضوری به آزمایشگاه برای فرد ایجاد می شود مانند ترافیک، نبود جای پارک، آلودگی هوا، احتمال انتقال ویروس کرونا، صف های طولانی هنگام پذیرش و انجام نمونه برداری و غیره، همه باعث می شوند فرد از انجام آزمایشات خود صرف نظر کند یا اینکه این آزمایشات را با سختی فراوان انجام دهد. در حالی که انجام آزمایش در منزل می تواند وضعیت سلامت فرد را تا حدود زیادی مشخص نماید و پزشک شما با انجام این آزمایشات می تواند با تشخیص مشکل شما و یا پیشگیری از بسیاری از بیماری ها، کمک زیادی به شما نماید.

شما به راحتی و بدون صرف هزینه اضافی به جای مراجعه حضوری به آزمایشگاه، می توانید آزمایشگاه را به منزل خود بیاورید و کلیه تست های خود را در کوتاه ترین زمان و به صورت خیلی راحت انجام دهید.

امروزه یکی از مهم ترین مشکلاتی که در جامعه ما وجود دارد، وجود یک ویروس بسیار خطرناک و مسری به نام ویروس کرونا می باشد. این ویروس به صورت تنفسی و با تماس نزدیک و از طریق هوا به افراد منتقل می شود. از آن جایی که تا به حال درمانی برای این بیماری پیدا نشده است، بهترین و مناسب ترین راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری می باشد. برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا شما باید تا آن جا که می توانید از این ویروس و افراد مبتلا به آن دور بمانید.

مراکز بیمارستانی و آزمایشگاه ها به دلیل تجمع و رفت و آمد افراد مختلف از جمله افرادی که احتمال دارد ناقل این ویروس باشند، می تواند به عنوان کانون های اصلی انتقال بیماری به شما در نظر گرفته شوند. انجام آزمایش در منزل باعث می شود تا شما بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه، کلیه آزمایش های خود را در منزل خود که محیط ایمن شماست، انجام دهید.

انجام آزمایش در منزل با آزمایشگاه آنلاین آنی آزما

دلایل انجام آزمایش در منزل

در ادامه سه دلیلی که شما را متقاعد می کند آزمایش های خود را به صورت آزمایش در منزل انجام دهید، آورده شده است:

1. صرفه جویی در زمان و هزینه

انجام آزمایش در منزل بدون شک یکی از بهترین و مناسب ترین روش های صرفه جویی در زمان و هزینه های شما می باشد. در زندگی شهرنشینی امروزی، هزینه های جا به جایی های درون شهری چه با وسایل نقلیه عمومی و چه با ماشین های شخصی گاها می تواند برای برخی افراد زیاد باشد.

همچنین شما مجبور خواهید بود زمان زیادی در ترافیک های شدید در خیابان ها صرف نمایید و تازه اگر به بیمارستان و یا آزمایشگاهی که می خواهید مراجعه کنید رسیدید، اگر جای پارکی وجود داشته باشد، بتوانید آزمایشات خود را انجام دهید. آزمایش در منزل این دردسر ها را ندارد و شما بدون نیاز به صرف هزینه اضافی یا حتی گرفتن مرخصی از کار خود و یا بر هم زدن برنامه کاری روزانه خود ، آزمایشات درخواستی پزشک خود را انجام دهید.

از آن جایی که در اکثر مواقع جواب آزمایش شما چند روز بعد از نمونه برداری آماده می شود، یکی دیگر از مشکلاتی که هنگام مراجعه حضوری به آزمایشگاه وجود دارد این است که شما چند روز بعد از خونگیری باید دوباره به آزمایشگاه مربوطه مراجعه کنید تا جواب آزمایش های خود را دریافت نمایید. در آزمایش در منزل دیگر نیازی نیست که شما برای گرفتن جواب آزمایش خود دوباره به آزمایشگاه مراجعه نمایید. انجام آزمایش در منزل در آنی آزما این امکان را برای شما فراهم می نماید تا به صورت اینترنتی و از طریق سایت آزمایشگاه جواب های خود را دریافت نمایید.

2. دسترسی به بهترین آزمایشگاه های شهر بدون در نظر گرفتن فاصله مکانی شما با آن ها

در هنگام آزمایش در منزل، پس از نمونه برداری در منزل، هر آزمایشی که شما داشته باشید، به بهترین آزمایشگاه های شهر ارسال می شود تا کیفیت جواب های شما در بالاترین و بهترین حد ممکن باشد. آزمایشگاه آنی آزما این افتخار را دارد که اعلام نماید تقریبا با تمام آزمایشگاه های معروف و با کیفیت شهر که جواب های درست و صحیح آن ها مورد تایید همه پشکان شهر می باشد، طرف قرارداد می باشد. در نتیجه هر آزمایش تخصصی و غیر تخصصی که شما داشته باشید، به راحتی می توانید با آزمایش در منزل و با آنی آزما به راحت ترین نحو ممکن انجام دهید.

اخیرا یک سری تست های سرولوژی برای ویروس کرونا به وسیله برخی آزمایشگاه های خاص انجام می شود که دارای دقت و صحت قابل قبولی می باشد و می تواند احتمال ابتلای فرد و احتمال اینکه ممکن است در گذشته به این بیماری مبتلا شده باشد را بیان می کند. اگر شما نیز تمایل دارید که خود و خانواده خود را از نظر احتمال ابتلا به این بیماری بررسی نمایید، به راحتی می توانید با انجام تست کرونا به صورت آزمایش در منزل، ضمن اینکه از خطرات احتمالی حضور در مراکز عمومی مثل بیمارستان در امان می مانید، احتمال ابتلا به این ویروس را نیز بررسی می نمایید.

انجام آزمایش در منزل با آزمایشگاه آنلاین آنی آزما

3. درجه اطمینان بسیار بالاتر

تصور کنید در یک روز تقریبا شلوغ به یک آزمایشگاه شلوغ که اتفاقا شنیده اید دارای نتایج بسیار با کیفیتی می باشد، مراجعه نموده اید. پس از گذشت مدتی که در صف انتظار بوده اید ، به یک اتاق نمونه برداری راهنمایی می شوید که چند نفر قبل از شما روی آن صندلی نشسته بودند تا نمونه برداری شان انجام شود. جدای از احتمال انتقال عوامل عفونی از هوای این اتاق و یا از فرد نمونه گیر، نمونه های خونی که از شما گرفته می شود نیز ممکن است دچار مواردی مثل افتادن و شکستن و یا حتی گم شدن شوند.

در هنگام انجام نمونه برداری برای آزمایش در منزل، چون فقط خود شما هستید، احتمال اینکه نمونه شما دچار این مشکلات شود بسیار کمتر است، ضمن اینکه کلیه نمونه های شما با چسبی که دارای اسم و فامیل و سن شما و همچنین بارکد اختصاصی با شماره پذیرش شما است، چاپ و نمونه برداری می شود.

بیماری کاوازاکی در کودکان و ارتباط آن با ویروس کرونا

آزمایش در منزل برای چه افرادی مناسب است

همان طور که در مطالب بالا ذکر شد، به صورت کلی انجام آزمایش در منزل برای افراد زیر می تواند کاربرد داشته باشد:

• افراد کارمند و اداری که نمی توانند به هنگام صبح مرخصی گرفته و به آزمایشگاه مراجعه نمایند

• افراد بازاری و یا افرادی که شغل آزاد دارند و نمی توانند به صورت حضوری به آزمایشگاه مراجعه نمایند.

• افراد با بیماری های خاص که مراجعه دائمی به بیمارستان یا مراکز آزمایشگاهی برای آنها امکان پذیر نمی باشد.

• افراد مسن و پا به سن گذاشته که توانایی جا به جایی و حرکت محدودی دارند

• نوزادان تازه به دنیا آمده که به دلیل عدم تکامل کامل سیستم ایمنی در معرض ابتلا به عفونت های بیمارستانی و محیطی به ویژه بیماری های ویروسی هستند

با توجه به نکات گفته شده، انجام آزمایش در منزل از هر لحاظ می تواند برای افراد دارای سود و منافع مختلف باشد. اگر شما نیز تمایل دارید آزمایش های شما در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما انجام شود می توانید به سایت این آزمایشگاه مراجعه نمایید. همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا مراحل پذیرش و جوابدهی شما بدون هیچ گونه ایرادی انجام شود.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

یک دیدگاه در با آزمایشگاه آنی آزما، آزمایشات خود را در منزل انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.