درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

به منظور رفاه حال بیماران محترم و در نظر گرفتن شرایط بیمار، پرسنل مجرب ما برای نمونه گیری به منزل یا محل کار شما اعزام میشوند.

روال کاری برای نمونه برداری بیمار در منزل شامل مراحل پذیرش، نمونه برداری و جوابدهی، به صورت زیر می باشد:

پذیرش نمونه گیری

درخواست پذیرش می تواند به صورت های زیر صورت گیرد:

1) از طریق سایت :

فرم ثبت درخواست که در بالای صفحه نمایش داده شده پر کرده و در روز و ساعت مشخص نمونه گیر به آدرس شما اعزام می شود. جهت راهنمای ثبت درخواست همراه با تصاویر می توانید کلیک کنید.

2) تماس تلفنی

این کار از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 02177718654  امکان پذیر است. لازم است تصویر درخواست پزشک از طریق تلگرام یا واتس اپ به آنی آزما ارسال شود تا برای هر نوع تست درخواستی پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش از سوی آنی آزما به بیمار داده شود. بدنبال تماس تلفنی با فرد درخواست کننده، آدرس بیمار ثبت می گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط انجام آزمایش توضیح داده شده، نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار در منزل هماهنگ می شود. هزینه آزمایش بعد از نمونه برداری و پذیرش نهایی از طریق تلفن به بیمار اعلام شده و شماره کارت جهت واریز مبلغ ارائه می گردد.  همچنین نسخه پزشک هنگام نمونه برداری در منزل توسط فرد نمونه بردار اخذ می گردد.

3) روش ارتباط با کارشناسان آنی آزما در واتس اپ

برای کسانی می باشد که دارای برنامه واتساپ روی گوشی همراه و تبلت شان نصب و فعال است و یا واتساپ دسکتاپ روی سیستم پی سی یا روی لپ تاپ دارند.
این افراد می توانند با کارشناسان آنی آزما چت آنلاین داشته باشند.برای هر نوع تست درخواستی پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش از سوی آنی آزما به بیمار داده شود.

WhatsApp-Icon

4)روش ارتباط با کارشناسان آنی آزما در تلگرام

بیمارن محترم با مکاتبه با حساب تلگرام آنی آزما   می توانند در خواست خود را عنوان نمایند. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست شما، موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار کار را انجام خواهند داد.

لوگوی تلگرام

نمونه گیری در منزل یا محل کار و …

بر اساس زمان هماهنگ شده برای نمونه برداری، فرد نمونه بردار  راس ساعت هماهنگ شده در محل نمونه برداری از بیمار حاضر می گردد.

نمونه بردار در هنگام رسیدن به درب منزل بیمار خود را با ارائه کارت پرسنلی آنی آزما معرفی کرده و نمونه برداری را انجام می دهد و پس از اطمینان از شرایط مطلوب بیمار، نمونه ها را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل می نماید.

هزینه های آزمایش و نمونه برداری در منزل شامل موارد زیر است:

  • هزینه آزمایش ها مطابق با آخرین تعرفه خدمات آزمایشگاهی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
  • هزینه نمونه برداری مطابق با تعرفه خدمات آزمایشگاهی و با توجه به محدوده آدرس ثبت شده در فرم درخواست نمونه گیری در منزل

تحویل جواب آزمایش

نتایج آزمایش در اسرع وقت به روش های ذیل می تواند در اختیار بیمار قرار گیرد:

  • مشاهده از طریق وب سایت (جواب دهی آنلاین)
  • ارسال با پیک (هزینه ارسال با پیک با بیمار می باشد)
  • ارسال از طریق ایمیل
  •  ارسال از طریق فکس
  •  ارسال از طریق تلگرام
  • ارسال از طریق واتس اپ