آیا تا به حال نمونه گیری خون در منزل را انجام داده اید؟

خونگیری در منزل یا محل کار

با توجه به اینکه ارائه خدمات خونگیری در منزل یا محل کار تنها چند سال است که توسط برخی از آزمایشگاه های کشور ارائه می شود، هنوز بسیاری از مردم کشور از این قبیل خدمات استفاده نکرده اند. به نظر ما این یک شرایط ایده آل است که شما بدون اینکه بخواهید در زمان کار مرخصی بگیرید و یا در زمان استراحت در منزل، وقت خود را برای رفتن به آزمایشگاه صرف کنید، بدون دردسر نمونه گیری در منزل را تجربه کنید. از بابت کیفیت کار اطمینان داشته باشید. برای مثال اگر شما می خواهید آزمایش شما توسط کادر متخصص آزمایشگاه شبانه روزی انی آزما بررسی شود، با یک تماس تلفنی و یا ثبت درخواست به صورت آنلاین، کارشناس با وسایل و تجهیزات کامل به منزل یا محل کار شما مراجعه نموده و نمونه گیری را انجام می دهند.

یکی از مهمترین خدمات آزمایشگاه شبانه روی آنی آزما انجام خونگیری در منزل یا محل کار است. در سال های اخیر مردم بسیار درگیر امور زندگی و روزمره خود شده اند به حدی که فراموش کرده اند لازم است در طول سال حتما دو بار آزمایش چکاپ را انجام دهند. در کنار افزایش حجم کار و مشغله های زندگی، ترافیک شهری را نیز به این عدم توجه اضافه کنید. اکثر مردم حوصله تحمل ترافیک برای رفتن به آزمایشگاه را ندارند به همین دلیل از این تصمیم منصرف خواهند شد. این نوید را به شما عزیزان می دهیم که اغلب آزمایشگاه های کشور، ارائه خدمات در منزل را آغاز نموده و خونگیری در منزل و یا محل کار ار انجام می دهند. اطمینان داشته باشید که کیفیت کار همانند مراجعه حضوری خواهد بود. کافی است با آزمایشگاه مد نظر خود تماس بگیرید.

خونگیری در منزل یا محل کار

خونگیری در منزل یا محل کار از جمله اقدامات جدیدی در حوزه ی درمان است که به منظور در دسترس قرار دادن امکانات درمانی می باشد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که آزمایشی در برنامه خود داشته باشید ولی به علت کمبود وقت یا ترافیک و غیره امکان انجام آن برای شما و یا عزیزانتان ممکن نباشد ولی اگر به جای مراجعه شما به آزمایشگاه ، کادر خونگیر به محل مورد نظرتان و در زمان که تعیین کرده اید، قابل انجام باشد، انجام آزمایشات بسیار راحت تر و حتی مقرون به صرفه می تواند باشد.

خونگیری در منزل یا محل کار

مزایای خونگیری در منزل یا محل کار :

همان گونه که در مقاله نمونه گیری خون در منزل یا محل کار گفته شد انجام خونگیری در منزل مزایای مختلفی می تواند داشته باشد از جمله:

صرفه جویی در زمان

ممکن است شما نیز جزو افرادی باشید که برای برنامه ی درمانی و چکاپ خود یا عزیزانتان وقت کم می آورید یا این که به طور تمام وقت سر کار هستید و مراجعه ی حضوری و انجام آزمایش برایتان مقدور نیست. خونگیری در منزل یا محل کار این امکان را به شما می دهد با کمترین زمان نمونه گیری انجام شود و جواب را در سریع ترین حالت دریافت کنید.

صرفه جویی در هزینه ها:

گاهی اوقات هزینه های رفت و آمد بسیار سرسام آور می باشد، یکی دیگر از اهداف خونگیری در منزل ، کاهش این گونه از هزینه ها می باشد.

خلاص شدن از ترافیک و ازدحام جمعیت

همه ی ما می دانیم قرار گرفتن در ترافیک های زیاد چقدر عذاب آور است و زمان بر است. انجام خونگیری در منزل برای حل این مشکل بسیار کارآمد می باشد.

کاربرد در بیماران ریوی، سرطانی، عفونی و غیره

در برخی از بیماری ها به علت مضر بودن هوای آلوده توصیه می شود از خارج شدن این افراد حدلامکان اجتناب شود. از طرفی ممکن است فرد نیاز به استراحت داشته باشد و خارج شدن از خانه برای فرد امکان پذیر نباشد.

زنان باردار

سیستم ایمنی در زنان باردار کاهش می یابد به طوری که احتمال ابتلا به عفونت های ویروسی و باکتریایی در این افراد نسبت به قبل بارداری فرد افزایش می یابد. ممکن است زنان باردار با جنین Golden baby (بچه ی با ارزش ) پزشک استراحت مطلق تجویز کرده است و از طرفی آزمایشات دوران بارداری ( برای کسب اطلاعات به مقاله ی آزمایشات بارداری برای اطمینان از سلامت مادر و جنین مراجعه شود) دارای اهمیت می باشد و خارج شدن از خانه برای مادر بسیار خطرناک باشد.

خونگیری در منزل یا محل کار

در بیمارانی با سیستم ایمنی ضعیف و افرادی که کورتون مصرف می کنند

احتمال ابتلا در این بیماران به عفونت های ویروسی و باکتریایی مهلک بسیار بالا می باشد و این افراد باید حدلامکان از حضور در مکان های پر ازدحام و مکان های با شیوع بالای بیماری ها مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی دیگر خودداری کنند.

در افراد سالمند

در سالمندان به ضعف جسمانی و کاهش توان بدنی توصیه می شود از حضور در مکان های درمانی اجتناب کنند و به نظر می رسد خونگیری در منزل بهترین گزینه برای این افراد می باشد.

در نوزادان و کودکان

در نوزادان و کودکان نیز به علت پایین بودن سیستم ایمنی خونگیری در منزل بسیار کاربردی می باشد و همچنین در کودکانی ممکن است به علت ترس از محیط بیمارستان و یا آزمایشگاه از خونگیری اجتناب شود ولی انجام این روش می تواند در از بین بردن این ترس بسیار کمک کننده باشد.

خونگیری در منزل یا محل کار

کاهش اپیدمی هایی مانند آنفلونزا، کرونا، سرما خوردگی ها وغیره

امروزه موضوع شیوع بیماری های واگیر دار بسیار برای کل جهان مسئله ساز شده است به طوری که گاهی تنها راه حل برای کنترل این بیماری ها ماندن در خانه توصیه می شود. انجام خونگیری در منزل این امکان را به شما می دهد بدون خارج شدن از منزل بدن خود را چکاپ کنید و در صورت نیاز آزمایشات درخواستی خود را بدون نگرانی انجام دهید.

ثبت درخواست آزمایش و پذیرش به چه صورت می باشد؟

تمامی مراحل خونگیری در منزل از مرحله پذیرش و نمونه گیری و حتی جواب دهی به صورت غیر حضوری و آنلاین قابل انجام است. برای انجام پذیرش وارد سایت آنی آزما شده و اطلاعات فردی را که نیاز به خونگیری دارد را وارد کنید و همچنین زمانی که برای شما انجام آزمایش مقدور می باشد را می توانید تعیین کنید. توجه داشته باشید شماره ی تلفنی که وارد می کنید حتما در دسترس باشد تا همکاران ما در اولین فرصت بتوانند با شما تماس داشته باشند.

خونگیری در منزل یا محل کار

جواب دهی آزمایشگاه آنی آزما

پس از انجام خونگیری شما در زمان جواب دهی وارد سایت جواب دهی آنلاین آنی آزما شوید و با واردن کردن اطلاعات می توانید جواب آزمایش خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید شما فقط می توانید با در دسترس داشتن رمز کاربری خود وارد جواب آزمایشاتان شوید بنابراین حریم شخصی رعایت می شود و جای نگرانی در قرار گرفتن این اطلاعات در دسترس عموم نباشید

آیا خونگیری در منزل یا محل کار مورد اعتماد می باشد؟

سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شده باشد قابل اعتماد بودن این روش است. در خونگیری در منزل ، محل کار، یا محل تعیین شده ی شما تمامی موارد در خونگیری در محیط آزمایشگاه انجام می گیرد، قابل اجراست. فرد خونگیر با تمامی امکانات برای یک نمونه گیری امن و صحیح را به همراه دارد و تمامی تجهیزات خونگیری به طور کامل استریل می شود. توجه داشته باشید کادر مجرب آزمایشگاه آنی آزما هنگام مراجعه به همراه خود کارت پرسنلی داشته و هر گونه شبهه و نگرانی در مورد افراد سوء استفاده گر رفع می کند بنابراین از نظر امنیت و همچنین خونگیری صحیح آزمایشگاه این اطمینان را می دهد که هیچ گونه نگرانی برایی انجام آزمایش در منزل وجود ندارد.

خونگیری در منزل یا محل کار

هزینه خونگیری در منزل یا محل کار چقدر می باشد

هزینه انجام خون گیری به محلی که شما در نظر دارید بستگی دارد. به طور متوسط هزینه انجام خون گیری در منزل یا محل کار متغیر می باشد که این هزینه با در نظر گرفتن موارد و مزایایی که این روش دارد، بسیار جزئی و مناسب می باشد.

برای آگاهی بیشتر از هزینه خون گیری در منزل در محل مورد نظر شما، با مشاوران و همکاران ما در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما تماس بگیرید.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.