از خدمات نمونه گیری در محل، بهره مند شوید

کاهش هزینه ها در خونگیری در منزل

ثبت آزمایش

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD

امروزه وقتی از برخی از افراد می پرسیم چرا آزمایشات چکاپ دوره ای و یا تست هایی که در موارد خاص لازم بوده را انجام نداده است، کرونا را بهانه کرده و نگران این هستند که در مراجعه حضوری، به کرونا مبتلا شوند. به هر حال در آزمایشگاه جمعیت زیاد بوده و از طرفی ممکن است فردی برای تست کرونا مراجعه کرده باشد. البته این دلایل کاملا منطقی بوده و به شما حق می دهیم. اما چرا از خدمات نمونه گیری در محل استفاده نمی کنید؟ پیشنهاد می کنیم به سراغ آزمایشگاه هایی همانند آزمایشگاه آنی آزما بروید که نمونه گیری را در منزل یا محل کار شما انجام می دهند.

مزایای خونگیری در منزل یا محل کار

خونگیری در منزل یا محل کار یکی از امکاناتی است که آزمایشگاه آنی آزما جهت سهولت انجام خدمات درمانی شما در نظر گرفته است. این روز ها با گسترش و اپیدمی شدن ویروس کرونا و همچنین بیماری آنفولانزا و انواع بیماری های مسری کم تر کسی مایل به مراجعه به مراکز درمانی و حضور در اجتماع شده است. حضور در امکان پر ازدحام به خصوص در مراکز درمان و آزمایشگاه ها احتمال ابتلا به کووید ۱۹ و بیماری های مسری را به صورت شدید افزایش می دهد بنابراین همه ما با شرایط کنونی بیش از پیش مایل در ماندن در خانه و شرایط قرنطینه برای حفظ جان خود و سایر اعضای خانوادمان هستیم.

این شرایط روز به روز متاسفانه خطرناک شده است اما گاهی برای حفظ سلامت خود باید آزمایش دهیم تا از عملکرد بدن خود آگاه باشیم. همچنین لازم به ذکر است چکاپ های سالانه را در این دوران نباید به دلیل ترس از این بیماری ها از یاد ببریم. (جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از دانستن این که چه تست های مربوط به چکام سالانه می شود به مقاله آزمایش چکاپ مراجعه فرمایید) . اما سوالی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد این است که با شرایط کرونا بهترین راهکار برای انجام آزمایشات و چکاپ سالانه چیست؟

خونگیری در منزل ، محل کار بهترین، سریع ترین و آسون ترین راهکار برای انجام آزمایش در منزل می باشد. آزمایشگاه آنی آزما با ارائه خدمات تمامی آزمایش های خون مانند آزمایش PCR در منزل ، آزمایش الایزا در منزل و آزمایش های چکاب کلی و غیره توانایی کمک به شما در اگاهی به سلامت را دارد.

خونگیری در منزل یا محل کار

خونگیری در منزل جهت آزمایش کرونا

یکی از آزمایشاتی که این ها روز ها در خونگیری در منزل بسیار انجام می پذیرد، تست کرونا الایزا و PCR می باشد. در تست PCR ماده ژنتیکی ویروس را مورد بررسی قرار می دهد. همچنین وجود ویروس فعال در بدن را نشان می دهد. COVID_19 یک بیماری عفونی است که توسط ویروس SARS-CoV-2 ایجاد می‌شود و با روشی مشابه با ویروس سرماخوردگی یا آنفلوآنزا، به راحتی بین افراد گسترش می‌یابد. اغلب مبتلایان به COVID-19 دارای بیماری تنفسی خفیف تا متوسط هستند، و برخی ممکن است علامتی نداشته باشند (عفونت بدون علامت). برخی دیگر دچار علائم شدیدی می‌شوند و نیاز به درمان تخصصی و مراقبت‌ های ویژه پیدا می‌ کنند.

اما توجه داشته باشید تست الایزا برای کرونا جهت پیگیری درمان کووید ۱۹ ، همچنین برای بررسی بهبودی کامل فرد و بررسی اتمام دوره انتقال این بیماری درخواست می شود. در واقع تست PCR برای تشخیص ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و تست الایزا بیشتر پس از اطمینان از ابتلا و در پیگیری درمان و روند بهبودی کاربرد دارد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله های آزمایش PCR در منزل و آزمایش الایزا کرونا در منزل مراجعه فرمایید.)

پیشگیری از ابتلا به کرونا با خونگیری در منزل

خونگیری در منزل یکی از روش های بسیار کارآمد جهت پیشگیری و رعایت شرایط قرنطینه می باشد. با پاندمی شدن ویروس کرونا همه دنیا تاکید به قرنطینه و لزوم ماندن در خانه دارند. اما گاهی شرایط به گونه ای می باشد که افراد برای انجام آزمایش مجبور به خروج از خانه و خارج شدن از قرنطینه دارند اما آزمایشگاه آنی آزما این امکان را فراهم کرده است که افراد با حفظ شرایط قرنطینه آزمایش خون خود را انجام دهند. نکته دیگر در این مسئله که باید به آن توجه داشته باشیم کادر نمونه گیر هنگام مراجعه جهت خونگیری تمامی پروتکل های بهداشتی را در نظر گرفته و سعی در حفظ سلامت شما و خانواده شما را دارد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی تست کرونا در منزل مراجعه فرمایید.)

کاهش هزینه ها در خونگیری در منزل

خونگیری در منزل از سالمندان

یکی از اهداف مهم خونگیری در منزل آزمایشگاه آنی آزما کمک به حفظ سلامت افراد سالمند با آسون کردن مسیر درمان و پیشگیری می باشد. همان طور که می دانیم اپیدمی شدن ویروس کرونا همه افراد را درگیر کرده است ولی شیوع این بیماری در سالمند به علت ضعف سیستم ایمنی بدن بالاست. به همین دلیل تقویت سیستم ایمنی افراد برای این افراد بسیار حایز اهمیت است‌. همچنین توصیه جهانی نشان داده است که شرایط قرنطینه برای سالمندان باید بسیار رعایت شود.

ولی با این وجود از طرفی می دانیم شرایط این افراد به گونه ای است که همواره باید چکاپ و مورد آزمایش شوند. جهت انجام چکاپ های سالانه و آزمایش خون سالمندان شما می توانید بدون حضور در مراکز درمانی پذیرش خود را آنلاین انجام دهید. سپس خونگیری سالمند در منزل در اسرع وقت انجام می شود. همچنین جواب آزمایش در کم ترین زمان با کد پیگیری شما در سایت قرار داده می شود.

خونگیری در منزل از کودکان

خونگیری در منزل از کودکان بسیار کمک کننده می باشد. با شروع اپیدمی شدن کرونا و بیماری های مسری دیگر تحصیل کودکان در منزل و در شرایط قرنطینه انجام می شود. اما با این وجود گاهی باید کودکان در این دوران آزمایش خون را انجام دهند. در اغلب موارد حتی در شرایط غیر کرونایی کودکان ترس و حتی فوبیای مراکز درمانی و بیمارستانی را دارند و گاهی حتی مقابله با این ترس یک معضل برای افراد خانواده تبدیل شده است.

گاهی حتی خانواده ها از مقابله با این ترس عاجز مانده اند. اما خونگیری در منزل از کودکان این امکان را به افراد می دهد که بدون حضور در این مراکز انجام آزمایش خون و نمونه گیری خود را انجام دهند. همچنین دقت داشته باشید لازمه نمونه گیریی از کودکان ، وجود کادر مجرب و کار آزموده می باشد. آزمایشگاه آنی آزما با داشتن کادر مجرب به شما در بهبود این پروسه کمک شایانی می تواند به شما بکند.

خونگیری در منزل از زنان باردار

خونگیری در منزل از زنان باردار یک مسئله بسیار مهم است. زنان باردار در طول حاملگی باید به طور مرتب آزمایش دهند و چکاپ انجام دهند (جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مادران باید آزمایشات دوران بارداری را انجام دهند مراجعه فرمایید.) ولی با شیوع کرونا و پاندمی شدن این بیماری خروج از قرنطینه برای همه افراد به ویژه افراد باردار بسیار خطرناک است. متاسفانه ویروس کرونا در سراسر دنیا در حال پیشروی است و در این میان، افراد بسته به میزان قوای سیستم ایمنی بدن خود ممکن است به این بیماری مبتلا شده و یا از آن در امان بمانند. مسئله بسیار مهم و خطرناک، ابتلای مادران باردار به ویروس کرونا است.

اگر چه تا کنون اطلاعات دقیقی از ابتلای جنین به ویروس جدید کرونا کووید – 19 در مادران مبتلا گزارش نشده است. ولی با توجه به اطلاعاتی که از عضو های دیگر این ویروس هم چون سارس و مرس وجود دارد، ممکن است احتمال ابتلای جنین به ویروس جدید این خانواده نیز وجود داشته باشد. سیستم ایمنی مادر در دوران بارداری بسیار ضعیف می شود. این ضعف ابتلا به کووید ۱۹ بسیار خطرناک تر می کند. همچنین علاوه بر کووید ۱۹ با نزدیک شدن به فصل سرما اپیدمی های آنفولانزا وجود دارد که ابتلا به آن در دوران بارداری نیز خطرناک می باشد.

علاوه بر این ها بارداری در برخی افراد پر خطر بوده و پزشک برای فرد استراحت مطلق تجویز می کند و ممکن است خارج شدن و قرار گرفتن در محیط های مر تنش ، پر ازدحام بیرون از خانه برای مادر خطرناک باشد‌. ازسوی دیگر دانشمندان ثابت کرده اند که آلودگی هوا در دوران بارداری بر سلامت جنین و مادر تاثیر دارد. بنابراین خونگیری در منزل در این دوران بسیار مهم و کاربردی می باشد.

کاهش هزینه ها در خونگیری در منزل

کاهش هزینه ها در خونگیری در منزل

شاید در نگاه اول برای شما خونگیری در منزل کمی هزینه بیشتری نسبت به انجام خونگیری در مراکز درمان داشته باشد ولی با کمی دقت می توان فهمید با نمونه گیری در منزل می توان بسیار در هزینه ها صرفه جویی کرد به طوری که اگر شما هزینه رفت و آمد برای خونگیری ، هزینه رفت و آمد برای گرفتن جواب، هزینه پارک کردن خودرو خود در پارکینگ را حساب کنید متوجه خواهید شد که هزینه خونگیری در منزل بسیار به صرفه تر می باشد.

کاهش در اتلاف وقت و صرفه جویی در زمان با خونگیری در منزل

با خونگیری در منزل در زمان خود می توانید بسیار صرفه جویی کنید. برای مثال شما تصور کنید نیاز به انجام آزمایش خون دارید. برای انجام این کار باید به یکی آزمایشگاه مراجعه فرمایید. در این مسیر ممکن است برای مدت زمان بسیاری در ترافیک بمانید. بعد از رسیدن به یک مرکز آزمایشگاه باید در صف پذیرش و نوبت دهی منتظر باشید.

بعد از نمونه گیری شما شما برای دریافت جواب خود باید منتظر بمانید که ممکن است بیش از چند ساعت طول بکشد و یا این که به منزل خود برگردید و چند روز بعد برای گرفتن جواب دوباره به آزمایشگاه مراجعه کنید که البته حتی ممکن است جواب شما آماده شده باشد و انتظار شما بیشتر طول بکشد. اگر یک بار به آزمایشگاه مراجعه کرده باشید از سخت بودن و اتلاف وقت در این پروسه بسیار آگاه هستید. ولی شما با آزمابشگاه آنلاین آنی آزما بدون نیاز به حضور و اتلاف وقت در کم ترین زمان می توانید پروسه پیگیری درمان و آزمایش خون خود را انجام دهید.

نکته که بسیار جالب توجه دیگر این است که خونگیری در منزل در دقیق بودن جواب آزمایش شما می تواند کمک کننده باشد! شاید برایتان جالب باشد که بدانید استرس و فعالیت بدنی قبل از انجام نمونه گیری بر جواب آزمایش شما تاثیر بگذارد به طوری که اگر شما قبل از آزمایش دچار استرسی از قبیل استرس ترافیک، دیر کردن، نگرانی در پیدا کردن محل آزمایشگاه و غیره داشته باشید این استرس می تواند باعث تغییر و اشتباه در جواب تست شما شود. همچنین تصور کنید قبل نمونه گیری مجبور باشید مسیری را برای رسیدن به آزمایشگاه پیدا پیاده بروید این فعالیت بدنی در بسیاری از تست های آزمایشگاهی تاثیر دارد.

کاهش هزینه ها در خونگیری در منزل

مراحل انجام خونگیری در منزل

برای انجام خونگیری در منزل یا محل کارتان لازم است ابتدا وارد پذیریش در صفحه اصلی آزمایشگاه آنی آزما شوید. در این صفحه هر آزمایش و تست که می خواهید انجام دهید. توجه داشته باشید که آنی آزما طرف قراداد با تمامی بیمه ها را دارد. پس بدون نگرانی از هزینه ها می توانید پذیریش خود را انجام دهید. همچنین می توانید درخواست پذیرش خود را با واتس آپ و یا تلگرام با ارسال عکس از برگه درخواست آزمایشات انجام دهید.

نکته جالب این خونگیری این است که شما خودتان می توانید آزمایشگاهی که برایتان تست را انجام دهد را انتخاب کنید. همچنین در پذیرش می توانید تاریخی و ساعت روزی که مایل به انجام آزمایش هستید را نیز خودتان انتخاب کنید. پس از پذیرش همکاران ما با شما در اسرع وقت جهت هماهنگی ساعت مراجعه کادر جهت نمونه گیری تماس خواهند گرفت.

خونگیری در منزل یا محل کار

خونگیری با کادر مجرب و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشت

خونگیری در منزل با کادر مجرب و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام می شود. توجه داشته باشید که افراد خونگیر پیوسته از لحاظ ابتلا به کرونا بررسی می شوند. همچنین جهت امنیت و اطمینان خاطر شما کادر هنگام مراجعه دارای کارت پرسنلی دارای مشخصات کامل می باشد تا شما از حضور فرد در خانه خود نگران نباشید. کادر مجرب آنی آزما قبل از وارد شدن به این حیطه طی چند مرحله آموزش های لازم را دیده اند بنابراین از تخصص این افراد اطمینان کامل داشته باشید. نمونه های خون پس از خونگیری با رعایت شرایط مناسب جهت انتقال در اسرع وقت به آزمایشگاه درخواستی شما انتقال داده می شود.

پس از خونگیری در منزل و انجام آزمایشات مد نظرتان در کم ترین زمان ممکن در سایت جواب شما ارائه می شود. توجه داشته باشید آزمایشگاه های طرف قراداد آنی آزما دقیق ترین تست ها را انجام می دهند. همچنین هرگز نگران حفظ حریم شخصی خود در ارائه جواب ها نباشید. جواب آزمایش شما فقط با داشتن کد پیگیری که شما در دست دارید امکان پذیر است و هرگز کسی غیر شما نمی تواند به این جواب ها دسترسی داشته باشد.

اگر شما مایل به انجام آزمایش و خونگیری در منزل می باشید می توانید با وارد شدن به صفحه اصلی آنی آزما به آسانی مراحل پذیرش خود را انجام داده و خونگیری در منزل، محل کار یا محل مد نظر شما به سرعت انجام می شود. همچنین جواب آزمایش خودتان را نیز بدون حضور در آزمایشگاه می توانید از صفحه اصلی آنی آزما با وارد کردن اطلاعات کاربری خود دریافت کنید. هدف آنی آزما فراهم آوردن دقیق ترین ، سریع ترین تشخیص ها برای شماست.

درخواست آزمایش

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.