خدمات پزشکی و ویزیت در منزل برای کرونا

ویزیت در منزل برای کرونا

اطلاع از دردسرهای منحصر به‌ فرد برنامه ‌های پزشک در منزل برای بیماری کرونا ویروس 2019 (COVID-19)، به تصمیم‌گیرندگان این امکان را می‌دهد تا رویکردی جامع برای مدیریت بیمارانی که در منزل هستند، داشته باشند. ترس از مواجهه  با 19COVID- تصمیم گیری را برای درمان افراد مختل می کند. عدم تشخیص به موقع یا کمبود تجهیزات حفاظت فردی کووید-19 بر بیماری تأثیر منفی می گذارد. بیماری کرونا باعث شده تا بیماران از اینکه در بیمارستان تنها رها شوند، بترسند. وظیفه ما این است از کسانی مراقبت کنیم که از انزوای خانوادگی و اجتماعی رنج می برند، دچار فقر مالی بوده و بیماری های مزمن را تجربه کردند. خدمات ویزیت در منزل برای کرونا توسط موسسه آنی آزما، با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می شود.

دلیل فوریت ویزیت در منزل برای بیماری کرونا

قطعا شما خواهان در اولویت قرار دادن سلامتی تان هستید.  مخاطبان ما بیمارانی با علائم کرونا می باشند و با وجود اینکه کرونا در حال حاضر ممکن است در وضعیت قرمز قرار نداشته باشد، اما همچنان مردم را دچار خود می کند و بیماری های مشتق از آن بسیار خطرناک خواهد بود. مردم برای درمان بیماری کرونا به کلینیک ها یا بیمارستان ها مراجعه می کنند. اینکه کرونا بدن بیماران را خیلی زود درگیر می کند و درمانش نیز به تبع آن سخت تر می باشد، بدترین وضعیت خواهد بود.

متأسفانه، مسائل روحی و عاطفی بیمارانی که درمان بیماری کرونا را بنا به دلایلی به تعویق می اندازند تنها موضوعی نیست که ما نگران آن هستیم، سیستم مراقبت های بهداشتی جامعه نیز گاهی بیمار مبتلا به کرونا را از دستیابی به خدمات مورد نیاز خود منع کند. خدمات پزشکی کرونا در منزل بهترین وضعیت درمان برای بیماران کرونایی است. ویزیت در منزل برای کرونا می تواند گزینه مناسبی برای بیمارانی که از لحاظ اقتصادی مشکل دارند باشد.

محدودیت های بیماران کرونایی می تواند شامل موارد زیر شود؛ در دسترس نبودن تیم متخصص پزشکی، اضطراب بیماران برای رفتن به بیمارستان به دلیل ترس از ابتلای بیشتر به بیماری کرونا، و در صف طولانی و حوصله بر پزشک منتظر ماندن و انتشار سریع بیماری های کرونا است. اگر درمان به موقع بیماری کرونا را را از دست بدهید، شاهد جهش بیماری مزمن در آینده بسیار نزدیک خواهید بود. شما می توانید جهت  ویزیت در منزل برای کرونا با تیم متخصص و بسیار به صرفه تر به صورت شبانه روزی در هر جای ایران باشید در مجموعه آنی آزما  اقدام فرمایید.

ویزیت‌ پزشک‌ در منزل برای بیمار کرونا‌ جهت انجام معاینات اولیه
سلامتی بدن در اولویت است

ویزیت پزشک در منزل برای بیمار کرونا جهت انجام معاینات اولیه

خدمات ویزیت در منزل برای بیماران مبتلا به کرونا

خدمات ویزیت در منزل برای کرونا به طور کلی شامل؛ تعیین سطح هوشیاری، میزان درجه حرارت بدن، بررسی مشکلات تنفسی، تنظیمات ICU در منزل (با دستگاه تنفس مصنوعی)، تسهیلات اقامتی قرنطینه با مراقبت های پزشکی، تزریق آمپول یا تجویز قرص و شربت های مورد نیاز برای کرونا، تزریق واکسن کووید یا واکسن آنفولانزا در صورت نیاز، آزمایشات آزمایشگاهی (RT-PCR) و آزمایشات خونی و عفونی، اسکن و اشعه ایکس (HRCT و غیره)، چکاپ های کامل بدن SMART PLUS و ADVANCE PLUS، تست ضربان قلب، تست های فشار خون، غربالگری دیابت، تست کرونا در منزل، تست های کلسترول، واکسیناسیون های روتین(آنفلونزا و غیره)، غربالگری های سرطان، غربالگری های STI، ویزیت‌ پزشک‌ در منزل برای بیماری کرونا از کودکان، غربالگری های سلامت روان و غیره می باشد.

ویزیت تیم متخصص ویزیت در منزل برای کرونا
انجام معاینه فشار خون بیمار مبتلا به کرونا

ویزیت تیم متخصص ویزیت در منزل برای کرونا

تفاوت بین آزمایش PCR و آنتی ژن برای 19COVID- چیست؟

دو نوع آزمایش برای تست کرونا در منزل 19COVID- وجود دارد: آزمایش PCR و آزمایش آنتی ژن.  آزمایش PCR وجود ماده ژنتیکی واقعی ویروس کرونا یا هر چیزی شبیه به آن را در هنگام تجزیه بررسی می کند. PCR مطمئن ترین و دقیق ترین تست برای تشخیص عفونت فعال است. انجام آزمایشات PCR معمولاً چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد.  آزمایش آنتی ژن تکه هایی از پروتئین های روی سطح ویروس به نام آنتی ژن را تشخیص می دهد. ‌آزمایش های آنتی ژنی که ویزیت در منزل برای کرونا انجام می شود معمولاً فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد.

آزمایش PCR جهت تشخیص بیماری کرونا
آزمایش PCR جهت تشخیص بیماری کرونا

انجام آزمایشات تخصصی توسط پزشک در منزل

جهت تست کرونا در منزل، تست‌های آنتی ژن دقیق‌تر هستند و در عرض چند روز پس از شروع علائم بیماری کرونا استفاده می شوند، یعنی زمانی که بیشترین مقدار ویروس در بدن بیمار وجود دارد. آزمایش آنتی ژن معمولا سریع تر می باشد اما حساسیت کمتری نسبت به آزمایش PCR نسبت به کرونا دارد. ‌آزمایش آنتی ژن به اندازه PCR دقیق نیست و اگر آزمایش آنتی ژن منفی باشد، تیم تخصصی آنی آزما می توانند آزمایش PCR را برای تأیید نتیجه آزمایش آنتی ژن انجام دهند.

انجام آزمایشات تشخیص کرونا و ویزیت در منزل برای کرونا
آزمایش آنتی ژن برای تشخیص بیماری کرونا در منزل توسط تیم پزشکی

انجام آزمایشات تشخیص کرونا و ویزیت در منزل برای کرونا

دستگاه تنفسی اکسیژن چیست

تغلیظ کننده اکسیژن یک دستگاه مراقبت بهداشتی تنفسی می باشد که تنفس بیمار را با اکسیژن تسهیل می بخشد. این دستگاه با تمرکز اکسیژن، نیتروژن را جدا می کند تا جریان گاز محصول غنی شده با اکسیژن تامین شود. دستگاه اکسیژن ساز در خانه می تواند به صورت مداوم اکسیژن تولید کند و اکسیژن درمانی در خانه را سهولت بخشد.

ویزیت پزشک در منزل برای کرونا
دستگاه غلیظ کننده اکسیژن

ویزیت پزشک در منزل برای کرونا

پیشنهاد ما به شما

مؤسسه آنی آزما، یکی از مراکز درمانی با سابقه در تهران می باشد. ثبت درخواست برای حضور پزشک در منزل جهت تست بیماری کرونا و بیماری های مشتق از آن، انجام تست ها و آزمایش در منزل توسط تیم پزشکی و ویزیت در منزل برای کرونا بسیار کار راحتی خواهد بود. بهره مندی از تیم پزشکی متخصص و مجرب ، ارائه خدمات در کمترین زمان و با کیفیتی بالا، از ویژگی های این مؤسسه می باشد. شما می توانید با تماس با تیم تخصصی پزشکی آنی آزما با مشاهده اولین علائم از بیماری کرونا در هر ساعت از شبانه روز از بهترین و کم هزینه ترین خدمات ویزیت در منزل برای کرونا بهره مند شوید و بیماری کرونا یا بیماری های مشتق از آن به سهولت درمان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.