ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل

ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

اکنون می‌توانید به راحتی از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل آنی آزما بهره‌مند شوید. حضور در مراکز درمانی و مطب پزشکان متخصص در شهرهای بزرگ به دلیل ترافیک و مسائلی مثل جای پارک، و نیز حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای این افراد را ندارند، با مشکل بسیار همراه است.

از این‌رو، آنی آزما این امکان را برای شما مراجعین محترم فراهم کرده تا از خدمات در منزل یا محل کار خود بهره ببرید. امروزه به دلیل اهمیت صرفه جویی در وقت و هزینه، افراد ترجیح می‌دهند به جای خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت بیمارستان‌ها و صف انتظار مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانی و مراقبتی را در منزل خود و در زمان دلخواه دریافت کنند.

نمونه گیری در منزل

سرویس ویزیت پزشک متخصص در منزل شامل چه خدماتی می‎شود؟

ویزیت بیمار

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان بیمار است، می‌توانید با استفاده از این سرویس سریعاً اقدام به بهبود شرایط خود کنید. پس از ثبت درخواست، متخصصی متناسب با نوع نیاز و شرایط شما به محل اعزام خواهد شد. از متخصص ارتوپد گرفته تا متخصص قلب و عروق، همگی در آنی آزما آماده‌ی خدمات رسانی به شما هستند. در صورت نیاز بیمار شما به تزریقات در منزل، دکتر آن را تجویز نموده و شما می‌توانید به آسانی آن را در منزل تزریق نمایید.

بررسی وضعیت عمومی فرد پس از ترخیص

در مواردی، بیمار پس از ترخیص از بیمارستان همچنان نیاز به مراقبت و چک آپ منظم دارد. در این شرایط، متخصص به کمک شما خواهد آمد.

متخصص کودک

ویزیت کودکان و پیگیری روند درمان آن‌ها نسبت به بزرگسالان با چالش بیشتری مواجه است. متخصصان مجرب و باتجربه در حوزه‌ی کودک و خردسالان آنی آزما با استفاده از روش‌های نوین، به آسان‌تر شدن روند بهبودی کودکان شما کمک خواهند کرد.

ویزیت منظم سالمندان

سالمندان به مراقبت دائم نیاز دارند و اگر شما زمان کافی و امکانات لازم برای انتقال آن‌ها به مطب یا درمانگاه‌ها را ندارید، می‌توانید با استفاده از این سرویس، متخصص را به منزل بیاورید!

انجام سونوگرافی

از آنی آزما می‌توانید برای انجام دقیق سونوگرافی یا سایر روش‌های تصویربرداری توسط متخصص آن حوزه بهره ببرید. در صورتی که پزشک متخصص برای بیمار، خدماتی مانند سونوگرافی یا فیزیوتراپی را توصیه کرد و شما قادر به انجام چنین خدماتی در خارج از منزل نبودید، می‌توانید با استفاده از آنی آزما خدمات فیزیوتراپی در منزل را در کوتاه‌ترین زمان متخصص‌های باتجربه دریافت نمایید.

سرویس ویزیت پزشک متخصص در منزل شامل چه خدماتی میشود؟

ویزیت پزشک متخصص در منزل در مقایسه با مراجعه حضوری دارای چه مزیت‌هایی است؟

در صورت ویزیت پزشک متخصص در منزل، ارتباط میان بیمار و پزشک مؤثرتر بوده و در نتیجه، تمرکز بالاتری بر وضعیت بیمار و درمان هر چه سریع‌تر او میسر خواهد شد. مراکز درمانی همواره شلوغ و مملو از بیمارانی است که نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. به همین منظور ممکن است در برخی موارد زمان کافی به یک بیمار اختصاص داده نشود؛ اما با اعزام پزشک متخصص به منزل، شما تنها بیمار آن پزشک هستید و تمام حواس وی روی شرایط جسمانی و سلامتی شما خواهد بود.

بسیاری از افراد از رفتن به مطب یا ویزیت شدن هراس دارند. حضور بیماران بسیار با مریضی های متفاوت نیز نقش به سزایی را در ایجاد این احساس ایفا می کند. همین امر می تواند عدم مراجعه به موقع و درمان زود هنگام را سبب شود. درحالیکه با مراجعه متخصص به منزل، فرد در محیط امن خود قرار دارد، پزشک ساده تر می تواند با بیمار ارتباط برقرار کند و نهایتا طول درمان ساده تر پیش خواهد رفت.

در وقت، انرژی و زمانتان صرفه جویی خواهد شد

از هر منظری در وقت، انرژی و زمانتان صرفه جویی خواهد شد. دیگر نیازی به وقت گرفتن ندارید؛ زیرا پس ازثبت درخواست، متخصص فورا به محل اعزام خواهد شد. به همین منظور نیازی به ایجاد تغییر در برنامه هایتان وجود نخواهد داشت. همچنین نگرانی از بابت رفتن به مرکز، ترافیک، صف های انتظار طولانی پیش از ورود به اتاق پزشک وجود ندارد. عدم پرداخت کرایه حمل و نقل، خود به نوعی صرفه جویی در هزینه درمان است.

در معرض محیط های آلوده قرار نخواهید داشت؛ به خصوص اگر جزو گروه پرخطر یا مستعد ابتلا به دیگر بیماری ها هستید. برخی از افراد (از جمله سالمندان) به دلیل شرایط جسمانی نامساعد، ضعف سیستم ایمنی یا … در مقایسه با دیگر افراد در برابر ویروس ها و باکتری ها حساسیت بیشتری نشان داده و سریعا بیمار می شوند. اعزام پزشک متخصص به منزل به معنای پیگیری روند درمان در یک محیط کاملا امن و بهداشتی است.

ویزیت پزشک متخصص در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

بیماران مبتلا به کرونا

یکی از خدمات اصلی در این روزها ویزیت بیماران مبتلا به کرونا است در آنی آزما ما خدمات آزمایش کرونا در منزل، ویزیت متخصص عفونی و فوق تخصص ریه را برای بیماران مبتلا به کووید 19 یا کرونا ارائه میدهیم.

ویزیت سالمندان

سالمندان به علت بالا رفتن سن دچار مشکلات و بیماری های مختلفی می شوند.بیشتر این مشکلات هم بعلت تحلیل عضلات و عدم تحرک است.پزشکان عمومی و داخلی ما برنامه درمانی اختصاصی برای این عزیزان دارند.

بررسی عمومی حال بیمار

اینکه بتوانید سلامتی خود را بررسی کنید یک کار عالی است. بررسی های منظم پزشکی و بهداشتی برای کودکان و افراد مسن ضروری است. با یک تماس با آنی آزما در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

مراقبت دیابتی

یک بیمار دیابتی نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن ، مشاوره پزشک نیز هر سه ماه یکبار ضروری است.پزشک باتجربه شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی می کند.

مراقب ارتوپدی

خدمات ویزیت منزل پزشک برای افرادی که از شرایط ارتوپدی مانند شکستگی ، تعویض مفصل ، آرتروز و غیره رنج می برند بسیار مفید است. بسیاری از این بیماران قادر به حرکت صحیح نیستند.

مراقبتهای قلبی بعد از بستری شدن بیمارستان

بیماران قبلی بعد از بستری شدن در بیمارستان و انتقال به منزل باید تحت نظر باشند.در صورت عدم رعایت مراقبت های مناسب و داروهای درمانی ممکن است اشتباهات زیادی اتفاق بیفتد.

ویزیت پزشک متخصص در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل

با وجود سبک زندگی بسیار پرمشغله در زندگی امروزی، ویزیت پزشک متخصص در منزل به طور فزاینده ای تبدیل به هنجار روز می شود. خدمات تماس پزشک نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه رزرو آنلاین نیز راحت است. از طریق آنی آزما پزشکان نزدیک من یا پزشک در حال تماس را پیدا کنید و به آنها اجازه دهید تا در خانه شما ویزیت کنند. برخی از فواید ویزیت پزشک متخصص در منزل به شرح زیر است.

اولین مزیت ویزیت پزشک متخصص در منزل که فوراً به ذهن می رسد، در دسترس بودن مراقبت های پزشکی با کیفیت در آسایش خانه شما است.

هزینه های مشاوره پزشک کمتر یا برابر با هزینه های ویزیت بیمارستان است، بنابراین شما نه تنها در سفر، بلکه در هزینه های پزشکی خود نیز صرفه جویی می کنید.

پزشک خانگی مراقبت های پزشکی شخصی تری را به بیمار ارائه می دهد و به مراتب نسبت به بیمار دلسوزتر است.

تحقیقات نشان داده است که بیمار در یک محیط آشنا زودتر از بیمارستان بهبود می یابد.

همه بیماری ها نیاز به بستری شدن ندارند، اما به دلیل عدم حمایت در خانه، بیماران به طور ناخواسته برای مراقبت های پزشکی به خانه های سالمندان و بیمارستان ها می روند. در این موارد است که پزشک ویزیت خانگی بسیار سودمند است، زیرا آنها می توانند به راحتی مراقبت های پزشکی را در خانه ارائه دهند.

پزشکان ویزیت در منزل برای افراد مسن یک موهبت هستند، زیرا آنها کسانی هستند که بیشترین نیاز را به مراقبت های پزشکی دارند و همچنین بیشترین مشکل را در سفر دارند.

با ظهور فناوری، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های بهداشتی متعددی به وجود آمده‌اند که نه تنها خدمات بهداشتی خانگی را ارائه می‌دهند، بلکه به بیمارستان‌ها در بهبود سناریوی مراقبت‌های بهداشتی در کشور کمک می‌کنند. قابل اطمینان ترین آنها آنی آزما است که با بیمارستان های بزرگ برای ارائه مراقبت های بهداشتی در منزل ارتباط دارد. پزشکان و سایر متخصصان بهداشتی وابسته در آنی آزما افراد بسیار آموزش دیده هستند و بهترین مراقبت های پزشکی را در خانه ارائه می دهند.

این ابتکار پزشکی منحصر به فرد ایران نه تنها در حال افزایش است، بلکه به دلیل ارزش خدمات پولی خود نیز شناخته شده است. هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در مقایسه با هزینه های معمول بیمارستان کمتر یا برابر است.

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل

مزایای استفاده از سرویس ویزیت پزشک متخصص در منزل

بیماران خانه نشین و افرادی ساکن در خانه سالمندان، آسایشگاه‌ها و مراکز توانبخشی که به خدماتی مانند تزریق سرم در منزل یا انجام دیگر تزریقات در منزل نیازمندند، منجر به گسترش چنین سرویسی شده است. ولی دلیل محبوبیت ویزیت خانگی به اینجا ختم نمی شود. آنها می توانند:

پزشک متخصص را بدون دردسر به خانه بیاورید

ویزیت پزشک متخصص در منزل انقلابی بزرگ در ارائه خدمات پزشکی فراهم آورده است. بیماران میتوانند برای تنظیم وقت ویزیت با پزشک موردنظر خود تماس بگیرند و متناسب با برنامه هایشان مناسب ترین وقت را تنظیم کنند. با این کار دیگر نیازی به خارج شدن از خانه یا ترک محل کار آن هم در ساعات اداری نخواهد بود.

در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

در نگاه اول ممکن است ویزیت پزشک متخصص در منزل گران تر از مراجعات حضوری به نظر برسد. اما اگر به مسئله از زاویه ای دیگر نگاه کنید، وضعیت کاملا متفاوت خواهد بود. فرض کنید یک شب به دلیل مسمویت غذایی مجبورید به پزشک مراجعه کنید. پس از رفتن به بیمارستان، در ابتدا باید به بخش اورژانس بروید و پس از انجام امور اداری، پذیرش و درمان خواهید شد. با این کار علاوه بر زمان می بایست هزینه زیادی را صرف این امور کنید.

در حالی که ممکن بود با یک ویزیت خانگی ساده یا تزریق سرم در منزل حال شما بهبود یابد. یعنی نه تنها زمانی از دست نداده بودید، بلکه از هزینه های پذیرش نیز کاسته شده بود. جدای از اینکه باید مخارج ایاب و ذهاب به بیمارستان را نیز در نظر داشته باشید.

از شیوع بیماری های مسری جلوگیری کنید

با مراجعه حضوری به مراکز درمانی، اطمینانی از مریضی بیماران دیگر ندارید. ممکن است یکی از آن افراد مبتلا به یک بیماری واگیردار باشد. یکی دیگر از مزیت های حیاتی اعزام پزشک به منزل پیشگیری از ابتلای شما به بیماری های واگیردار است. این امر امروزه در همه گیری بیماری کرونا نیز بسیار مهم تلقی می شود.

نمونه گیری در منزل

آیا ویزیت پزشک متخصص در منزل تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

در گذشته عدم برخورداری از بیمه یکی از مشکلاتی بود که بیمارانی که قصد برخورداری از این خدمات را داشتند، از آن رنج می‌بردند. اما خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر، بهره مندی از خدمات بیمه برای افرادی که از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل بهره مند نیز امکان پذیر شده است. در نتیجه افراد این امکان را دارند تا بتوانند در منازل خود و با صرف هزینه پایین‌تر به راحتی از این خدمات استفاده کنند.

در این مطلب سعی کرده‌ایم تا نحوه‌ی انجام ویزیت پزشک متخصص در منزل را برای شما توضیح دهیم، چرا که در جامعه امروزی به قدری مشکلات و گرفتاری ها زیاد شده است که فرصت پیدا کردن پزشک حاذق و همچنین مشکلات دیگر مثل نوبت گرفتن از پزشکان و رفت و آمد و آلودگی های محیط های مطب ها و غیره، باعث شده تا آنی آزما برای سلامتی و احترام به وقت شما خدمات معاینه پزشک در منزل را گسترش بدهیم چراکه در این خدمات فقط کافیست با یک تلفن پزشکان حاذق مجموعه آنی آزما را برای درمان بیماریتان به منزل و یا محل کارتان درخواست بدهید.

معاینات پزشکی مثل :

معاینه پزشک عمومی در منزل ، معاینه پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل ، معاینه پزشک متخصص قلب و عروق در منزل ، معاینه پزشک متخصص داخلی در منزل ، معاینه پزشک ارتوپدی در منزل ، معاینه پزشک متخصص اورولوژی در منزل ، معاینه پزشک متخصص جراح عمومی در منزل ، معاینه پزشک متخصص عفونی در منزل ، معاینه پزشک متخصص اطفال در منزل ، می باشد که در این مطلب در مورد هریک از خدمات فوق توضیحاتی را خدمتتان ارائه مینماییم.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.