آیا ویزیت آنلاین پزشک در منزل در ایران وجود دارد؟

آیا ویزیت آنلاین پزشک در منزل در ایران وجود دارد؟

ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

در آنی آزما، ما پزشکان متخصص را به خانه شما می‌آوریم تا از طریق تماس تصویری مشاوره کنند! در ویزیت آنلاین پزشک در منزل بیماران را به صورت مجازی با استفاده از اپلیکیشن یا سایت می بینند و درمان می کنند. با مراجعه به پزشک مجازی می توانید به صورت آنلاین به پزشک مراجعه کرده و همراه با نسخه های لازم از مشاوره پزشکی بهره مند شوید.

بدون نیاز به مراجعه حضوری؛ بدون تلف کردن وقت در ترافیک؛ بدون ایستادن در صف های صورت حساب و به سادگی بدون انتظار برای نوبت شما! با بیش از 200 پزشک برتر در پانل ما در بیمارستان ها و تخصص ها، ما بهترین گزینه های تشخیص و درمان را به راحتی در خانه شما تضمین می کنیم. دانش، مهارت و شفقت ارائه دهندگان سلامت ما چه بیماری معمولی باشد و چه حفظ سلامتی درازمدت در سبک زندگی، مطمئناً تأثیری بر سلامت کلی شما خواهد گذاشت.

نمونه گیری در منزل

ویزیت آنلاین پزشک در منزل چرا مناسب است؟

ویزیت آنلاین پزشک در منزل برای فاصله گذاری اجتماعی یا در صورت کمبود زمان، حمل و نقل یا مراقبت از کودک مناسب است. در حالی که سلامت از راه دور نمی تواند به طور کامل جایگزین مراقبت های پزشکی چهره به چهره شود، اما می تواند موانع دسترسی به مراقبت های بهداشتی را از بین ببرد. اکنون بیش از هر زمان دیگری، بیمار این توانایی را دارد که مراقبت‌های بهداشتی خود را از خانه با حمایت متخصصان مراقبت‌های بهداشتی مدیریت کند.

به خاطر همه گیری بیماری کرونا، انتخاب ها در خدمات پزشکی آنلاین به طور تصاعدی افزایش یافته است. ما خدمات پزشکی آنلاین پیشرو را با مراقبت و راحتی بالا بررسی کرده ایم. برای آشنایی با بهترین پزشک آنلاین و خدمات ویزیت آنلاین پزشک در منزل ، ادامه مطلب را بخوانید.

ویزیت آنلاین پزشک در منزل چگونه انجام می شود؟

ویزیت آنلاین پزشک در منزل به صورت اینترنتی و غیرحضوی انجام می شود. پزشکان بسته به نیاز شما را ارزیابی کرده، مشکل شما را تشخیص داده و درمان می کنند. پزشکان عمومی ما سالها تجربه در زمینه پزشکی دارند و با صبر و شفقت با شما رفتار خواهند کرد.

که پزشک عمومی به گونه‌ای آموزش دیده است که بتواند با بررسی کلی وضعیت یک بیمار موارد مهم و حیاتی و مشکلاتی که وجود دارد را درنظر گرفته و بهترین اقدام را برای بیمار پیشنهاد کند. درواقع پزشکان عمومی در شناخت بیماری‌ها مخصوصأ در مراحل اولیه، مهارت دارند، در ادامه اگر بیمار نیاز به رسیدگی یا معالجه بیشتر داشته باشد، یک پزشک عمومی می‌دانند چه موقع و به کجا شما را ارجاع دهد.

پزشک عمومی با انسان‌ها و مشکلات آنها روزانه سروکار دارد

یک پزشک عمومی با بهره‌گیری از اصول مراقبت هماهنگ، موجب استفاده بهینه از منابع می‌شود و ضمن همکاری با دیگر تخصص‌ها در صحنه‌های اولیه مراقبت، در مدریت هماهنگ سازی بین تخصص‌های مختلف، در هنگام لزوم برای بیمار نقش حامی را ایفا می‌کند. پزشک عمومی با انسان‌ها و مشکلات آنها روزانه سروکار دارد و نقطه شروع فرآیند خود بیمار خواهد بود.

پزشکان عمومی می‌توانند آزمایش‌های متنوعی را متناسب با شرایط شما انجام دهند. این آزمایش‌ها ممکن است شامل تست‌های بالینی نوار قلب، آزمایش ادرار، آزمایش قند خون، فشار خون و آزمایش مدفوع باشد. همچنین می‌تواند شامل بررسی‌های آزمایشگاهی مانند آزمایش خون باشد. این آزمایش‌ها به مشکلاتی که با آن‌ها روبه‌رو هستید مربوط است.

ویزیت آنلاین پزشک در منزل چگونه انجام می شود؟

ویزیت آنلاین پزشک در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

بیماران مبتلا به کرونا

یکی از خدمات اصلی در این روزها ویزیت بیماران مبتلا به کرونا است در آنی آزما ما خدمات آزمایش کرونا در منزل، ویزیت متخصص عفونی و فوق تخصص ریه را برای بیماران مبتلا به کووید 19 یا کرونا ارائه میدهیم.

ویزیت سالمندان

سالمندان به علت بالا رفتن سن دچار مشکلات و بیماری های مختلفی می شوند.بیشتر این مشکلات هم بعلت تحلیل عضلات و عدم تحرک است.پزشکان عمومی و داخلی ما برنامه درمانی اختصاصی برای این عزیزان دارند.

بررسی عمومی حال بیمار

اینکه بتوانید سلامتی خود را بررسی کنید یک کار عالی است. بررسی های منظم پزشکی و بهداشتی برای کودکان و افراد مسن ضروری است. با یک تماس با آنی آزما در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

مراقبت دیابتی

یک بیمار دیابتی نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن ، مشاوره پزشک نیز هر سه ماه یکبار ضروری است.پزشک باتجربه شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی می کند.

مراقب ارتوپدی

خدمات ویزیت منزل پزشک برای افرادی که از شرایط ارتوپدی مانند شکستگی ، تعویض مفصل ، آرتروز و غیره رنج می برند بسیار مفید است. بسیاری از این بیماران قادر به حرکت صحیح نیستند.

مراقبتهای قلبی بعد از بستری شدن بیمارستان

بیماران قبلی بعد از بستری شدن در بیمارستان و انتقال به منزل باید تحت نظر باشند.در صورت عدم رعایت مراقبت های مناسب و داروهای درمانی ممکن است اشتباهات زیادی اتفاق بیفتد.

مزایای ویزیت آنلاین پزشک در منزل

با وجود سبک زندگی بسیار پرمشغله در زندگی امروزی، ویزیت آنلاین پزشک در منزل به طور فزاینده ای تبدیل به هنجار روز می شود. خدمات تماس پزشک نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه رزرو آنلاین نیز راحت است. از طریق آنی آزما پزشکان نزدیک من یا پزشک در حال تماس را پیدا کنید و به آنها اجازه دهید تا در خانه شما ویزیت کنند. برخی از فواید ویزیت آنلاین پزشک در منزل به شرح زیر است.

اولین مزیت ویزیت آنلاین پزشک در منزل که فوراً به ذهن می رسد، در دسترس بودن مراقبت های پزشکی با کیفیت در آسایش خانه شما است.

هزینه های مشاوره پزشک کمتر یا برابر با هزینه های ویزیت بیمارستان است، بنابراین شما نه تنها در سفر، بلکه در هزینه های پزشکی خود نیز صرفه جویی می کنید.

پزشک خانگی مراقبت های پزشکی شخصی تری را به بیمار ارائه می دهد و به مراتب نسبت به بیمار دلسوزتر است.

مزایای ویزیت آنلاین پزشک در منزل

تحقیقات نشان داده است که بیمار در یک محیط آشنا زودتر از بیمارستان بهبود می یابد.

همه بیماری ها نیاز به بستری شدن ندارند، اما به دلیل عدم حمایت در خانه، بیماران به طور ناخواسته برای مراقبت های پزشکی به خانه های سالمندان و بیمارستان ها می روند. در این موارد است که پزشک ویزیت خانگی بسیار سودمند است، زیرا آنها می توانند به راحتی مراقبت های پزشکی را در خانه ارائه دهند.

پزشکان ویزیت در منزل برای افراد مسن یک موهبت هستند، زیرا آنها کسانی هستند که بیشترین نیاز را به مراقبت های پزشکی دارند و همچنین بیشترین مشکل را در سفر دارند.

با ظهور فناوری، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های بهداشتی متعددی به وجود آمده‌اند که نه تنها خدمات بهداشتی خانگی را ارائه می‌دهند، بلکه به بیمارستان‌ها در بهبود سناریوی مراقبت‌های بهداشتی در کشور کمک می‌کنند. قابل اطمینان ترین آنها آنی آزما است که با بیمارستان های بزرگ برای ارائه مراقبت های بهداشتی در منزل ارتباط دارد. پزشکان و سایر متخصصان بهداشتی وابسته در آنی آزما افراد بسیار آموزش دیده هستند و بهترین مراقبت های پزشکی را در خانه ارائه می دهند.

این ابتکار پزشکی منحصر به فرد ایران نه تنها در حال افزایش است، بلکه به دلیل ارزش خدمات پولی خود نیز شناخته شده است. هزینه ویزیت آنلاین پزشک در منزل در مقایسه با هزینه های معمول بیمارستان کمتر یا برابر است.

ما بهترین پزشک و خدمات پزشکی آنلاین را انتخاب کردیم

ما به دنبال عناصر کلیدی بودیم که خدمات پزشک آنلاین را ایمن، قابل اعتماد و مؤثر می کند. در حالی که هزینه در هنگام انتخاب خدمات ویزیت آنلاین پزشک در منزل مورد توجه قرار می گیرد، ما آن را در روش خود لحاظ نکردیم. در عوض، ما گزینه‌هایی را در طیفی از قیمت‌ها ارائه کرده‌ایم.

روش های ارتباطی

بخشی از آنچه که پزشکان آنلاین را ارزشمند می کند، انواع روش هایی است که بیماران می توانند با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنند. ما خدماتی را در اولویت قرار دادیم که راه‌های متعددی را برای ارتباط بیماران با پزشکان خود ارائه می‌دهند، از جمله چت ویدیویی و تلفنی، ایمیل، چت زنده و پیام‌های متنی.

خدمات موجود

خدماتی که از طریق بهداشت از راه دور ارائه می‌شوند، از مشاوره‌های ساده پرسش و پاسخ تا درمان شرایط سلامتی مداوم را شامل می‌شود. ما بر روی پزشک و خدمات پزشکی آنلاین تمرکز کردیم که طیف وسیعی از مراقبت‌ها را به بیماران ارائه می‌دهد، از جمله درمان مشکلات حاد و مزمن سلامت، مراقبت‌های بهداشتی روانی و رفتاری، مراقبت‌های پیشگیرانه، و خدمات نسخه‌ای و آزمایشگاهی.

زمان انتظار

یکی دیگر از مزایای اصلی سلامت از راه دور این است که چقدر سریع می توانید با یک پزشک آنلاین وقت ملاقات بگیرید. ما به دنبال خدماتی بودیم که قرار ملاقات های درخواستی را در همان روز و همچنین حداقل زمان انتظار برای قرار ملاقات های از قبل برنامه ریزی شده را ارائه می دهند.

ویزیت آنلاین پزشک در منزل برای چه تخصص هایی می باشد؟

ویزیت آنلاین پزشک در منزل برای چه تخصص هایی می باشد؟

پزشک متخصص داخلی

پزشک داخلی برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی علم و تجربه بیشتری دارد.تمرکز این پزشکان در بیماری های بزرگسالان است.

پزشک متخصص مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی را انجام میدهد.

پزشک متخصص ارتوپد

پزشک متخصص ارتوپد

متخصص ارتوپد مشکلات و بیماری هایی که در سیستم حرکتی فرد تاثیر گذاشته است را درمان می کند و تمرکز این متخصص در استخوان و مفاصل است.

پزشک فوق متخصص ریه

پزشک فوق تخصص ریه

برای بیماری های ریه و سایر اجزایی که به سیستم تنفسی مربوط است فوق تخصص ریه ویزیت میکند.بیماران کرونا نیز در حال حاظر بیشترین مراجعات را به فوق تخصص های ریه دارند.

پزشک متخصص عفونی

پزشک متخصص عفونی

برای بیماری های عفونی ، واگیردار و تمامی عفونت های مربوط به دستگاه گوارشی و تنفسی و ادراری را متخصص عفونی میتوانید ویزیت کند. برای بیماری کرونا نیز متخصص عفونی میتواند ویزیت کند.

پزشک متخصص اطفال

پزشک متخصص اطفال

متخصص اطفال اختصاصی برای بیماری ها و مسائل مربوط به رشد کودک،سلامتی جسمی و روانی کودک و فیزیکی کار میکند.

پزشک متخصص اورولوژی

پزشک متخصص اورولوژی

متخصص ارولوژی در تشخیص و درمانی بیماری های مربوط به کلیه،غدد،مثانه گوارش، كبد، دستگاه تناسلی فعالیت می کند.

پزشک متخصص زنان

پزشک متخصص زنان

متخصص زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی را تشخیص و درمان می کند.این متخصص بیشتر در درمان مشکلات زایمان و قاعدگی فعالیت می کنند.

پزشک متخصص گوارش

پزشک متخصص گوارش

برای درمان بیماری هایی که به قسمت های گوارشی بدن که شامل دهان،معده،روده،مری،کبد و … مربوط است میتوانید از پزشک متخصص گوارشی استفاده کنید.

پزشک متخصص طب فیزیکی

پزشک متخصص طب فیزیکی

انتخاب پزشک طب فیزیکی برای مبتلایان به دردهای استخوانی و مفصلی مناسب است.روش درمان در این تخصص بصورت فیزیکی و توانبخشی است.

پزشک متخصص چشم

پزشک متخصص چشم

متخصص چشم با فیزیولوژِی و بیماری هایی که به چشم،پلک مربوط می شود فعالیت میکند مانند عفونت چشم،آب مروارید،گل مژه،آب سیاه و بیماری های شبکیه.

پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

برای مشکلاتی که مربوط به گوش،بینی،گلو و گردن است باید پزشک متخصص گوش،حلق و بینی ویزیت کند.

پزشک متخصص پوست و مو

پزشک متخصص پوست و مو

این پزشک در زمینه بیماری هایی که به پوست و مو مربوط میشود مانند سرطان پوست، اگزما، جای جوش،آکنه و عفونت ناخن تخصص دارد.

پزشک متخصص خون و آنکولوژی

پزشک متخصص خون و آنکولوژی

تشخیص و درمان بیمارهای سرطانی و خونی را پزشک متخصص خون و آنکولوژی انجام می دهد.

نمونه گیری در منزل

مدارک و اطلاعات لازم برای ویزیت آنلاین پزشک در منزل

شرح حال بیمار

هنگامی که میخواهید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش اعزام پزشک متخصص به منزل کنید باید اطلاعات زیر را آماده کنید و به کارشناس ما بدهید .

  • نام و سن بیمار
  • سابقه بیماری
  • داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
  • علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
  • اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد

خدمات ویزیت آنلاین پزشک در منزل

خدمات ویزیت آنلاین پزشک در منزل به شما کمک می کند تا مشکلات سلامتی خود را حل کنید. پزشکان انگلیسی زبان به هتل، خانه یا آپارتمان تعطیلات شما خواهند رفت. ما پیشرو در کمک های پزشکی به گردشگران و خارجی های خارج از کشور، با مراجعه به خانه پزشک یا پزشک آنلاین هستیم. این شرکت بیش از 30 سال تجربه دارد، ما شبکه گسترده ای از همکاران پزشکی داریم.

خدمات پزشکی ما دارای کارکنان چندزبانه 24/7 برای ارائه بهترین مشاوره پزشکی است. ما نزدیکترین خدمات پزشکی را توصیه می کنیم: امکانات پزشکی / بیمارستان ها، ما یک پزشک یا یک مشاوره پزشکی برای شما ارسال می کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس، ایمیل، تلفن یا چت با ما تماس بگیرید. ما با بهترین بیمارستان ها در مناطقی که در آن قرار داریم کار می کنیم. در صورت نیاز، خدمات آمبولانس برای انتقال بیماران به مراکز بیمارستانی داریم.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.