خوشبختانه در استان اصفهان تعداد زیادی آزمایشگاه وجود دارد که هموطنان عزیز در این استان می توانند با خیال آسوده به این مراکز مراجعه نموده و از بابت کیفیت خدمات و دقت در نتایج، اطمینان داشته باشند. آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی از جمله مراکزی است که تحت نظر متخصصین مجرب و تجهیزات پیشرفته مدیریت می شود. شما عزیزان می توانید انجام هر گونه آزمایشات خود را با خیال آسوده از بابت نتیجه، به کارشناسان ما بسپارید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

این آزمایشگاه در منطقه ای از اصفهان واقع شده است که شما هموطنان به راحتی بتوانید به آنجا مراجعه نمایید. آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی در محدوده بلوار دانشگاه نرسیده به سه راه حکیم نظامی واقع شده است. لذا به راحتی می توانید چه با وسیله شخصی و چه با وسیله عمومی، به این مرکز مراجعه نمایید.

خدمات و آزمایشات آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

1- آزمایشات بیوشیمی

مجموعه ای از تست ها که تعیین کننده سطح متابولیت های بدن و عناصر معدنی هستند، به عنوان آزمایشات بیوشیمیایی شناخته می شوند. برای مثال آزمایش چکاپ که حداقل دو بار در سال باید انجام شود، در گروه تست های بیوشیمیایی قرار دارد. به هر حال در طول دوران زندگی به دلیل تغییر در رژیم غذایی، سبک زندگی، شرایط محیطی و… وضعیت خون نیز تغییر خواهد کرد. باید مطمئن شوید که خون در حالت اعتدال قرار دارد در غیر این صورت دچار بیماری خواهید شد. به همین دلیل است که باید تست های بیوشیمیایی را جدی گرفت. در آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی این تست ها تحت نظر کارشناسان ماهر، با تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

آزمایشات بیوشیمی

2- آزمایشات ایمنولوژی از خدمان آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

هر اندازه که سیستم ایمنی بدن قوی باشد، قدرت مقابله با عوامل بیماری زا شامل ویروس ها، قارچ ها و باکتری ها بیشتر خواهد شد. در مواردی همانند عفونت در بدن، متخصص به ضعف سیستم ایمنی بدن شک می کند. در چنین مواردی باید تست های ایمنولوژی انجام گیرد. در این آزمایشات، تعداد گلبول های قرمز و آزمایش گلبول های سفید خون و ساختار آن ها بررسی شده و سلامت این سیستم از بدن سنجیده می شود.

3- آزمایشات انگل شناسی

ورود انگل ها به سیستم گوارشی بدن از جمله مشکلات شایع در میان کودکان است. در آزمایشگاه دکتر کیان ارثی تست های انگل شناسی به منظور بررسی وضعیت گوارشی افراد انجام می شود. در آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی این آزمایشات در اسرع وقت و با تجهیزات کامل انجام خواهد گرفت.

4- آزمایشات سرولوژی

عامل دیگری که در قوای بدن نسبت به عوامل بیماری زا تاثیر دارد، سطح انتی بادی های بدن است. برای مثال خنثی کردن مواد سمی در بدن و یا غیر فعال کردن رادیکال هایی که منجر به تنش اکسیداتیو در بدن می شوند، بر عهده آنتی بادی ها است. در آزمایشات سرولوژی، سطح این مواد اندازه گیری شده و مشخص می گردد که بدن از این نظر در چه شرایطی قرار دارد.

5- آزمایشات هماتولوژی

خون، مهمترین سیال بدن است که وظیفه انتقال مواد غذایی و اکسیژن به اندام های بدن و پاکسازی اندام ها از سموم را برعهده دارد. کوچکترین عارضه ای که در خون رخ بدهد، منجر به بیماری های خطرناک همانند بیماری قلبی و عروقی، سرطان و… خواهد شد. به همین دلیل است که باید به طور منظم وضعیت خون سنجیده شود. این کار بر عهده بخش هماتولوژی در آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی است.

آزمایشات هماتولوژی

6- بانک خون از خدمات آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

از دیگر خدماتی که توسط این آزمایشگاه ارائه می شود، بانک خون است. در مواردی همانند جراحی، خونریزی های شدید و… که فرد به خون زیادی نیاز دارد، لازم است بانک خون معتبر در دسترس باشد تا با خیال آسوده بتوان خون تامین نمود. شما با اطمینان می توانید به آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی مراجعه نمایید.

7- انجام تست های اورژانسی

گروهی از تست ها تحت عنوان تست های اورژانسی شناخته شده اند به این معنا که فوریت داشه و باید نتیجه آن در اولین فرصت ارائه شود. برای مثال اگر فردی دچار عقرب گزیدگی شده است، از طریق تست اورژانسی باید وضعیت سم در بدن او تشخیص داده شود. این قبیل تست ها در آزمایشگاه دکتر کیان ارثی انجام می شود.

8- انجام تست های غربالگری

منظور از تست های غربالگری، آزمایشاتی است که در سه ماهه اول بارداری باید انجام شود تا در صورتی که نقصی در نوزاد وجود دارد، اقدامات لازم انجام گیرد. این آزمایشات اهمیت بسیار زیادی داشته و والدین باید آن را جدی بگیرند همچنین لازم است با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام گیرد تا نتیجه مورد اعتبار باشد. در این زمان مراجعه به آزمایشگاه دکتر کیان ارثی یکی از بهترین انتخابات در این زمینه است.

خدمات آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

1- مهمترین اقدامی که در آزمایشگاه دکتر کیان ارثی انجام گرفته است، جوابدهی آنلاین است. در گذشته بیمار مجبور بود برای دریافت نتیجه تست مجددا به آزمایشگاه مراجعه نماید و همین موضوع باعث اتلاف وقت می شد اما اکنون ما نتیجه را به صورت آنلاین تحویل می دهیم. از سویی دیگر با این اقدام، به نفع محیط زیست عمل کرده ایم چون تردد و در نتیجه مصرف سوخت کم شده است.

خدمات آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی

2- در این مرکز، نتایج آزمایشات با استفاده از نرم افزارهای آماری پیشرفته انجام می شود. بنابراین دقت کار بسیار بالا خواهد بود. این مسئله در مورد تست هایی که مربوط به تشخیص بیماری ها است، اهمیت زیادی دارد.

3- همچنین تفسیر نتایج توسط متخصصین انجام می گیرد و حتی در صورت لزوم، مشاوره حضوری برای شما عیزان ارائه می کنیم.

4- یکی از نگرانی های مراجعه کنندگان، تامین هزینه آزمایشات است به همین دلیل اغلب مردم حتی آزمایشات چکاپ را نیز انجام نمی دهند. اما آزمایشگاه دکتر کیانوش کیان ارثی با چندین شرکت بیمه قرارداد بسته و افرادی که تحت پوشش این شرکت ها باشند، بدون نیاز به پرداخت هزینه می توانند از خدمات این آزمایشگاه استفاده کنند.