به لطف فناوری، کارهای زیادی از حالت اداری و حضوری خارج شده و به درون منزل منتقل شده اند. امروزه شما می توانید به راحتی از داخل خانه خود در هر کجا که باشید، کارهای بانکی خود را انجام دهید. حتی می توانید تمام نیازهای خود را نیز خریداری کنید. اما تا به حال به این فکر کرده اید که انجام کارهای پزشکی و آزمایش در منزل نیز ممکن است یا خیر؟ شاید تعجب برانگیز باشد اما به کمک آنی آزما شما در خانه خود می توانید آزمایش های مختلف را نیز انجام دهید. خدمات ما قابل ارائه در بیشتر شهر های کشور هستند. از جمله این خدمات می توان به انجام آزمایش در منزل ساری اشاره کرد. اگر درباره چگونگی انجام این آزمایش ها، هزینه آن ها و دیگر موارد مشابه سوال دارید، با ما همراه باشید.

انجام تست کرونا در منزلانجام تست کرونا در منزل

آزمایش چکاپ در منزل ساری

چکاپ کامل بدن برای هر انسانی نیاز است. شما باید حداقل هر 6 ماه یک بار این آزمایش را انجام دهید. چرا که بیماری های مختلفی می توانند در بدن انسان به وجود آیند. در بیشتر مواقع، این بیماری ها تا طولانی مدت علائم ظاهری ندارند. اما در نهایت می توانند نتایج بسیار زیان باری برای شما داشته باشند. از این رو انجام چکاپ کامل بدن برای هر فردی الزامی است. با این حال برخی افراد به دلایل مختلفی چون نداشتن زمان کافی، دور بودن از آزمایشگاه ها و غیره این آزمایش را انجام نمی دهند. بنابراین آنی آزما گامی موثر در راه حفظ سلامتی شما هموطنان عزیز برداشته است. هم اکنون افرادی که در ساری و دیگر شهر های ایران زندگی می کنند، امکان انجام این آزمایش را در منزل دارند.

تست کرونا در منزل ساری

بیماری کرونا در این سال ها خسارت های جانی بسیاری را به مردم وارد کرده است. یکی از دلایل عمده مرگ و میر های ناشی از این بیماری، عدم پیشگیری و درمان به موقع می باشد. به منظور تشخیص کرونا در افراد، روش های مختلفی وجود دارند. از جمله این روش ها می توان به تست PCR و آزمایش خون کرونا اشاره کرد. خوشبختانه انجام این آزمایش ها به کمک آنی آزما در هر مکانی ممکن شده است. با مراجعه به سایت آنی آزما می توانید درخواست خود را برای انجام انواع تست های کرونا در منزل ثبت کنید. هم اکنون این قابلیت برای ساکنین شهر ساری در دسترس است.

انجام آزمایش در منزل ساری

انجام آزمایش در منزل ساری

آزمایش ژنتیک در منزل ساری

گاهی اوقات مشکلات ژنتیکی یا ایجاد تغییراتی در ژنوم های انسان، باعث وقوع مشکلات مختلفی می شوند. این مشکلات، سلامت فرد را به شدت به خطر می اندازند. جهش های منفی ژن های فرد باعث بروز بیماری ها و سرطان ها می شوند. با انجام آزمایش ژنتیک در منزل به راحتی می توانید به مشکلات ژنتیکی خود پی ببرید. انجام به موقع این تست ها به پیشگیری از وقوع بیماری های حاد در انسان کمک می کند. طی این آزمایش نمونه های DNA شما دریافت شده و در آزمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرند. سپس می توانید نتایج را دریافت کرده و با خواندن تفسیر آزمایش یا مراجعه به پزشک، از وضعیت خود آگاه شوید.

چه مراحلی را برای انجام آزمایش در منزل انجام دهیم؟

برای انجام آزمایش در منزل ساری تنها کافی است که مراحل زیر را انجام دهید.

 • ابتدا به سایت آنی آزما مراجعه کرده و فرم قرار گرفته در صفحه اول را پر کنید. البته ثبت درخواست آزمایش از طریق اپلیکیشن و تماس تلفنی با آنی آزما نیز ممکن است.
 • در مرحله دوم متخصصین آنی آزما در هر زمان و مکان به محل شما اعزام می شوند.
 • دریافت نمونه و انجام آزمایش مورد نظر توسط متخصصین ما در محل و به کمک بهترین تجهیزات صورت می گیرد. سپس نمونه دریافت شده به آزمایشگاه آورده می شود.
 • در نهایت شما می توانید نتیجه آزمایش و تفسیر آن را در کوتاه ترین زمان از طریق سایت ما مشاهده کنید. زمان جواب دهی آزمایش ها از 8 الی 24 ساعت می باشد. تعیین زمان نهایی بستگی به نوع آزمایش دارد.

دریافت نمونه در محل

دریافت نمونه در محل

آنی آزما از چه آزمایش های دیگری پشتیبانی می کند؟

به طور کلی خدمات آنی آزما شامل موارد زیر می شوند:

 • آزمایش کرونا
 • چکاپ کامل
 • آزمایش خون کامل
 • تزریقات مختلف
 • سونوگرافی و تست بارداری
 • رادیولوژی
 • فیزیوتراپی
 • تست آنتی بادی واکسن کرونا
 • ویزیت پزشک آنلاین
 • چکاپ ویژه قلب، کلیه، کبد و دیگر ارگان ها
 • تجویز نسخه داروی آنلاین
 • آزمایش HIV
 • نوار قلب
 • و ….

تمامی این خدمات در محل و شهر ساری قابل انجام هستند.

چه مدت طول می کشد تا نتیجه آزمایش را دریافت کنیم؟

زمان دریافت جواب آزمایش کاملا بستگی به نوع آزمایش شما دارد. با این حال بازه زمانی تحویل نتیجه آزمایش از 8 الی 48 ساعت می باشد.

آیا آنی آزما با بیمه های مختلف نیز قرارداد دارد؟

بله. آنی آزما با تمامی بیمه های پایه و تکمیلی قرار دارد. بدین شکل می توانید با هزینه ای بسیار کم از خدمات مختلف آنی آزما و انجام آزمایش در منزل ساری بهره مند شوید.

هزینه انجام آزمایش در منزل ساری چه مقدار است؟

هزینه انجام تست و خدمات مختلف آنی آزما کاملا بستگی به نوع آزمایش و خدمات ارائه شده دارد. برای مشاهده لیست قیمت خدمات مختلف می توانید به سایت ما مراجعه کنید. توجه داشته باشید که قیمت های درج شده بدون در نظر گرفتن حق بیمه بوده و به صورت آزاد محاسبه شده اند. در صورتی که از بیمه های تکمیلی یا پایه مختلفی بهره مند باشید، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

آیا متخصصین آنی آزما قابل اطمینان هستند؟

افراد بسیاری هستند که هنوز به سیستم های آنلاین اعتماد کامل پیدا نکرده اند. البته ما به طور کامل به این افراد حق می دهیم. یکی از سوالات متداول در زمینه انجام آزمایش در منزل ساری، درباره قابل اعتماد بودن متخصصین آنی آزما است. آنی آزما در واقع معرف بیماران به آزمایشگاه های مختلف می باشد. بدین معنا که نقش یک پلتفرم ارتباطی میان شخص متقاضی و آزمایشگاه را ایفا می کند. اما از آن جایی که ارائه بهترین خدمات برای ما اهمیت دارد، تنها آزمایشگاه های مرجع را انتخاب می کنیم. از این رو می توانید به انتخاب ما و اعتبار آزمایشگاه های طرف قرارداد اطمینان داشته باشید.