چند روز بعد از تاخیر در پریود آزمایش خون بارداری و بی بی چک جواب می دهد؟

استفاده از بی بی چک ساده ترین، سریع ترین و ارزان ترین شیوه برای تشخیص بارداری است و اگر در زمان درست خود استفاده شود می توان گفت نتیجه آن با آزمایش خون بارداری یکسان خواهد بود. برای تشخیص بارداری از دو تست استفاده می شود: آزمایش ادرار بارداری و آزمایش خون بارداری. با به تعویق افتادن پریود، اولین  چیزی که به ذهن فرد خطور می کند استفاده از تست بی بی چک است.

تست بی بی چک را می توانید از داروخانه ها به راحتی تهیه نماید. برای استفاده از بی بی چک کافی است در یک ظرف تمیز نمونه ایی از ادرار را تهیه نمایید و سپس نوار تست را برای دو ثانیه در آن قرار دهید. اما معمولا پیشنهاد می شود تا 5 دقیقه صبر کنید.  اگر ادرار حاوی هورمون بارداری باشد دو خط پررنگ  بر روی نوار تست ظاهر خواهد شد و این به آن معنا است که بارداری اتفاق افتاده است و بهتر است در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید. در صورتی که بر روی نوار تست یک خط ظاهر شود عدم حاملگی را نشان می دهد. در ادامه در مورد بهترین زمان انجام آزمایش بارداری و بیبی چک صحبت شده است .

تاخیر پریود و استفاده از بی بی چک

گاهی اوقات ممکن است هیچ خطی را مشاهده نکنید. در این صورت احتمالا تست به اندازه کافی به ادرار آغشته نشده است. در این حالت باید از نوار تست جدید استفاده کنید. در برخی مواقع امکان دارد خط تست کم رنگ شود، در این صورت باید فرض را بارداری بگذارید و دوباره  آن تکرار کنید.معمولا در تست های بی بی چک دو نوار قرار دارد و بهتر است آزمایش ادرار را دو بار امتحان کنید تا درصد خطا به حداقل برسد.

این تست را می توانید در هر ساعت از روز انجام دهید و برای انجام آن لازم نیست رژیم غذایی خاصی را رعایت کنید و یا ناشتا باشید. اما برای نتیجه بهتر توصیه می شود از اولین ادرار صبحگاهی استفاده شود. برای این منظور ابتدا اجازه دهید تا مقداری از ادرار تخلیه شود و سپس اقدام به نمونه گیری نمایید. تست های ادرار بارداری قابل اعتماد بوده و می توان گفت نتایج آنها در بسیاری از موارد مطمئن است. اما با این حال احتمال خطا در آنها وجود دارد.

تاخیر در پریود آزمایش خون بارداری

بی بی چک و زمان استفاده از آن

بهترین زمان انجام آزمایش بارداری و بیبی چک چه زمانی است ؟ زمانی که بارداری رخ می دهد، هورمون hcg در بدن تولید می شود. این هورمون معمولا پس از یازده روز در خون قابل اندازه گیری است و می توان در این زمان اقدام به انجام آزمایش خون بارداری نمود. برای انجام این تست می توانید درخواست آزمایش خود را ثبت کنید تا نمونه خون گرفته شود.

نتیجه آزمایش حداکثر در طی دو  روز به شما اعلام خواهد شد. برای انجام آزمایش خون بارداری شرایط خاصی نیاز نیست و می توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به انجام آن نمایید. اما چنانچه از داروی خاصی استفاده می کنید، بهتر است پزشک را در جریان قرار دهید.  نمونه گیری توسط تکنسین آزمایشگاه می تواند در محل مورد نظر شما نیز انجام شود. از آنجا که سطح این هورمون از فردی به فرد دیگر متغیر است، بهتر است تا زمان پریودی خود صبر کنید و سپس اقدام نماید. در صورتی که برای انجام آزمایش خون بارداری عجله کنید، احتمال دارد با نتیجه منفی کاذب مواجه شوید.

چنانچه می خواهید از بی بی چک برای تشخیص بارداری استفاده کنید، بهتر است حدود 20 تا 25 روز از دوره پریودی قبلی گذشته باشد. احتمال خطا در این بازه زمانی وجود دارد، به همین دلیل بهتر است سه تا چهار روز پس از به تعویق افتادن دوره پریودی از این تست استفاده نمایید. دقت کنید اگر به بروز حاملگی شک کرده اید اما نتیجه تست منفی است، بهتر است برای مطمئن شدن از آزمایش خون بارداری استفاده نمایید.

گاهی اوقات پایین بودن میزان هورمون HCG  می تواند نتیجه را منفی نشان دهد. برای انجام تست ادرار از نوشیدن آب زیاد خودداری کنید، چون باعث رقیق شدن ادرار خواهد شد و همین امر باعث بروز خطا می شود. دقت داشته باشید اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که دوران پریودی نامنظمی دارند، تست بی بی چک نمی تواند معتبر باشد، بنابراین اگر از تاریخ پریود چند  روز گذشته است، اقدام به انجام آزمایش خون بارداری نمایید.

چند روز بعد از تاخیر در پریود آزمایش خون و بی بی چک جواب می دهد؟

بی بی چک و نتیجه منفی کاذب

اولین دلیلی که باعث نتیجه منفی کاذب می شود، استفاده زودهنگام از تست بی بی چک است. برای مادر شدن از همان ابتدا باید صبور بودن را تمرین کنید. اگر از قبل تست ادرار را خریداری کرده اید، حتما به تاریخ آن توجه داشته باشید. تست هایی که باز شده باشند و یا تاریخ مصرف آنها گذشته باشد، قابل اطمینان نیستند و احتمالا باعث نتیجه منفی کاذب خواهند شد. تست های بی بی چک را بلافاصله پس از باز کردن مصرف کنید. چنانچه نمونه ادرار را به مدت طولانی در ظرف نگهداری کنید، احتمال اینکه با نتیجه منفی کاذب روبرو شوید بسیار زیاد است.

تست های ادرای از درجه حساسیت های متفاوتی برخوردار هستند، بنابراین کیفیت آنها در ارائه نتیجه درست مهم است. نتیجه منفی کاذب گاهی به دلیل استفاده نادرست از نوار تست رخ می دهد. برخی از داروها مانند داروهای ادرار آور، صرع، متادون و آلرژی می توانند بر نتیجه تست تاثیر منفی داشته باشند. بارداری خارج رحمی نیز می تواند منجر به منفی شدن تست بی بی چک شود.

اگر تست ادرار منفی است و شما همچنان احساس بارداری می کنید، بهتر است یک تا دو هفته بعد تست را دوباره تکرار کنید. اگر با وجود منفی شدن آزمایش، همچنان پریود نمی شوید، حتما به پزشک مراجعه کرده و آزمایش خون دهید.

بی بی چک و نتایج کاذب مثبت

استفاده از داروهای هورمونی که در آن از HCG استفاده می شود، می تواند نتیجه تست را مثبت کاذب نشان دهد. همچنین اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که تخمدان پلی کیستیک دارند، احتمال اینکه با نتیجه مثبت تست مواجه شوید وجود دارد، چون برخی از کیست ها اقدام به ترشح هورمون HCG می کنند. سقط جنین  و مشکلات اداری نیز باعث خواهد شد تا جواب تست مثبت نشان داده شود. عدم کیفیت بی بی چک نیز باعث بروز این مشکل خواهد شد.

 

درخواست آزمایش

 • YYYY slash MM slash DD

 

328 دیدگاه در چند روز بعد از تاخیر در پریود آزمایش خون بارداری و بی بی چک جواب می دهد؟

 1. دختر بهار می‌گوید:

  سلام پریودای من همیشه منظم بوده این برج 2 روز عقب انداخته کی میتونم آزمایش خون انجام بدم

   • زهرا می‌گوید:

    سلام من ۱۵ روز از وقت پریودیم‌ گذشته اکر الان تست بی بی چک بدم جوابش چه منفی ،و چه مثبت باشه ، معتبره؟ با توجه به روزهای ک پریودیم‌ عقب افتاده باید معتبر باشه اگر اشتباه نکنم ، لطفا راهنماییم‌ کنید . مرسی

 2. پریسا می‌گوید:

  من ۱۵روز پریودم عقب افتاده بی بی چک هم گذاشتم منفی بود هیچگونه عفونتی هم ندارم.نمیدونم چرا پریود نمیشم؟؟؟کمر درد وشکم درد هم دارم

 3. دریا می‌گوید:

  سلام من امروز روز 16ام پریودی ام هست ،یک هفته قبل اقدام برا بارداری کردم، امروز مجددا خونریزی دارم،ولی زیاد نیست،رنگشم یکم فرق داره،بنظرتون استحاضه اس یا خون مربوط به لانه گزینی؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   لطف هرچه سریع تر برای بررسی وضعیت خودتون به دکتر مراجعه کنید

   • Ziziii می‌گوید:

    سلام‌خانم دکتر من دوروز قبل از پریودیم شکم درد شدید طرف راستم داشتم رفتم دکتر ازمایش دادم همون روز ولی منفی و عددش۵بود.الان ی هفته از پریودیم میگذره و کمردرد و تکرر ادرار دارم علتش چی میتونه باشه ممنونم

   • ارزو می‌گوید:

    سلام من باید ۱۹ پریود میشم هنوز پریود نشدم کی بی بی چک بزنم نزدیکی هم داشتم ؟

    • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

     سلام وقت بخیر یک هفته الی 15 روز تاخیر در پریود یا ایجاد رابطه بیبی چک استفاده کنید اما ازمایش بتا دقیق تر می باشد .

  • نسیم می‌گوید:

   سلام من پریودم ۶ روز عقب افتاده روز بعد پریودیم ازمایش خون دادم منفی بود تا الانم هر روز بیبی چک زدم منفیه ولی پریود نشدم احتمال داره باردار باشم و هنوز نشون نده

   • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

    سلام دوست عزیز ممکن مشکل دیگه ای به جز بارداری وجود داشته باشه بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید .

 4. لیلی می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر. من اقدام به بارداری کردم دو ماه قبل کیست داشتم دارو مصرف کردم رفع شد و عادت ماهیانه منظمی. داشتم الان پریودیم دو روز عقب زد آزمایش دادم hcgخونم ۲۰۰بود گفتن منفیه الان ۶ روزه هنوز پریود نشدم میشه بی زحمت بهم بگین امکان داره باردار باشم یانه

 5. تاجیک می‌گوید:

  سلام یک روزه از پریودیم گذشته ولی چند روزه حالت تهوع و درد زیر شکم شدید دارم رفتم برای بارداری ازمایش خون دادم منفی بوده دلیلش چیه ؟

  • ghanbari می‌گوید:

   با عرض سلام
   بهتر است 7 الی 15 روز بعد از تاخیر در پریود بهتر است تست بدید.

   • فریبا می‌گوید:

    سلام من 61روز از آخرین پریودیم میگذره چند روز پیش تست خون بارداری دادم و نتیجه اش هم شد نه منفی نه مثبت درد کمر هم حدودا 20روزه داشتم و گاهی هم درد در ناحیه زیر شکمم از دارو گیاهی برای اینکه پریود بشم زیاد استفاده کردم فایده نداشته و صورتمم کلی جوش زده

 6. محیا می‌گوید:

  سلام
  از قرص لونژیل ۰/۷۵ استفاده کردیم یکی دوساعت بعداز رابطه دومی رو ۱۲ ساعت بعدش.
  قرص وارفارین مصرف میکنم
  تا امروز که یه هفته میگذره پریود نشدم و استرس دارم
  چکارکنم؟

  • ghanbari می‌گوید:

   با عرض سلام
   آزمایش خون بارداری 7 الی 15 روز بعد از تاخیر در پریود می توانید انجام بدید

   • هانیه می‌گوید:

    سلام من ۵ روزه از پریودیم گذشته اقدام واسه بارداریم داشتم بدون هیچ عفونتی ولی بی بی چک زدم منفی بود میشه راهنمایی کنید ممنون

    • ghanbari می‌گوید:

     سلام
     وقت بخیر
     بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

    • پشتیبان می‌گوید:

     سلام
     وقت بخیر
     موعد قاعدگی افراد ممکن است بنا به دلایل مختلفی از جمله اختلالات هورمونی، استرس و اصطراب و … به تاخیر بیانجامد

   • زهرا می‌گوید:

    سلام من یه هفته پیش رابطه داشتم و این رابطه از واژینال نبود ولی کناره ی واژن کمی ریخته
    و 3 روز از پریودیم گذشته امکان بارداری هست

   • سلین می‌گوید:

    سلام من پریود منظم داشتم بیشتر اوقات این برج باید ۱۷ میشدم ولی الان ۳ روزه عقب انداختم میترسم چیکار کنم

    • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

     سلام سپاس از اعتماد شما
     بعد از گذشت یک هفته الی 15 روز تاخیر آزمایش بتا انجام دهید.

 7. هدیه زاهدی می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من اقدام به ۱ساله اقدام به بارداری کردم ولی همسرم چون تعداد اسپرمش کم بود باردار نشدم چند روز پیش ازمایش دوباره داد تعدادش بیشتر شده منم پریودم ۵روزه عقب افتاده همیشه منظم بوده علایم درد شکم و کمر درد دارم ولی پریود نشدم بی بی چک استفاده کردم منفی بود نظر شما چیه ممنون میشم جواب بدید

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقتتون بخیر
   برای اطمینان از جواب تست بارداری می توانید بعد از 7-10 روز تست را انجام دهید ضمن اینکه تست خون دقیق تر می باشد.

   • مریم می‌گوید:

    سلام..۱۴۰۱/۱۰/۱۱پریود شدم و همیشه دو روز زودتر پریود میشم ایندفعه از موعدش ۳روزه عقب افتاده بی بی چک زدم منفی بود دل درد و کمر درد موقت دارم همراه باسرگیجه و سردرد دلیلش چیه و کی باید ازمایش خون بدم

    • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

     سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
     دوست عزیز تاخیر در عادت ماهانه بیش از 15 روز حتما لازم به مراجعه به پزشک دارد . در ضمن آزمایش تشخیص بارداری (بتا) از طریق خون بسیار دقیق تر از بیبی چک می باشد .

 8. کیمیا می‌گوید:

  با عرض سلام من پریودام یه بار منظمه با قرص و بدون قرص نامنظمه امروز ۵ روزه عقب انداختم و شاید ۳ قطره هم لکه بینی قهوه ای داشتم آیا ممکنه باردار باشم؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   برای تعیین دقیق این موضوع نیاز به انجام تست بارداری خون می باشد. در صورت لزوم با پزشک زنان مشورت کنید.

 9. Arezoo می‌گوید:

  سلام من دوره هام ۳۱ روزه است باید ۱۸ دی پریود میشدم اما تا امروز نشدم دیروز بی بی چک زدم منفی بود جواب منفیه و باردار نیستم یا باید باز بی بی چک بزنم؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   تست بارداری بیبی چک بعد 7-10 روزه جواب میده
   و تست بارداری حون 7 روزه

   • مرجان می‌گوید:

    سلام وقتتون بخیر
    من 28سالمه ودوماهی میشه که پریود نشدم از بیبی چک استفاده کردم ولی منفی بوده بعضی وقتا زیر دلم و کمرم درد میگیره و بدن درد دارم قبلا هم وقتی استرسی بهم وارد میشد یا پریودیم عقب می افتاد یا زودترپریودمیشدم راهنمایی میخواستم ازتون

    • پشتیبان می‌گوید:

     سلام
     وقت بخیر
     بهتر است با پزشک زنان خود مشورت کرده و در صورت لزوم طبق دستور پزشک آزمایشات انجام گیرد

    • رها می‌گوید:

     سلام وقتتون بخیر بنده 6 ماه که زایمان کردم و تواین 6 ماه تقریبا پریودی های منظم داشتم ماه قبل بنده نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم و 5 روز بعدش سر موعد پریود شدم وخونریزی زیااادی داشتم و بعد از آن نزدیکی نداشتم اما این ماه 8روزه که پریودیم عقب افتاده آزمایش خون روز موعد دادم منفی بوده و هرروزهم بی بی چک استفاده میکنم بازم منفیه آیا احتمال بارداری وجود داره و اینکه بنده دل درد کمر درد خفیف میگیرم و ترشح ابکی دارم.

     • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

      سلام دوست عزیز تا یک هفته تاخیر در پریود طبیعی می باشد اگر همچنان این تاخیر ادامه داشت ابتدا ازمایش خون بتا بارداری انجام بدید چنانچه منفی بود سونوگرافی رحم انجام دهید .

   • قدسیه می‌گوید:

    سلام وعلیکم ۲۸ روز از پریودم گذشته یعنی دوروز به وقت پریودم مانده امروز تست خون دادم نتایج منفی بود یعنی امکان دارد باردارشده باشم؟

 10. مرجان می‌گوید:

  سلام،وقتتون بخیر،دوهفته و خورده ای قبل نزدیکی داشتیم که هیچ چیز داخل ریخته نشد به غیر از پیشاب و من کمی پریودای نامنظمی دارم،و تاالان پریود نشدم از بیبی چک هم استفاده کردم منفی شد میخاستم بدونم درصد حاملگی چقدره؟ایا امکان بارداری وجود داره؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   برای اطمینان از بارداری بهتر است آزمایش بارداری را انجام دهید

   • Negar می‌گوید:

    سلام وقت بخیر من ۱۰ روز از موعدم گذشته ۷ روز گذشته بود بی بی چک زدم منفی شد یه سری علاعم بارداری رو دارم و رابطه کاملا محافظ ت شده داشتم میشه لطفا راهنمایی کنید درصد بارداری چقدره

    • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

     سلام بهتره آزمایش بتا بدید جهت انجام آزمایش می تونید با ما تماس بگیرید . 02177718654

 11. فرامرزی می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر،۴روز از پریودیم گذشته روز اول بی بی چک گذاشتم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم.
  امکانش هست باردار باشم ولی بی بی چک روز اول نشون نداده باشه؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   تست بی بی چک معمولا پس از 10-14 روز جواب قابل قبول خواهد داد. برای اطمینان بیشتر می توانید آزمایش بارداری را انجام دهید

   • مريم می‌گوید:

    سلام وقت بخير بيبي چك هميشه درست تشخيص ميده يا احتمال اشتباه وجود داره؟بيبي چك من منفي در ميياد تغرييبا ١٠ روز از پريودم گذشته هيچ گونه علائمي ندارم

  • هانیه می‌گوید:

   سلام من ۴۵‌روز پریود نشدم تست و ازمایشم همص منفیه سونو هم دادم همه چی خوبه….امکان بارداری هست

 12. مبین می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  من دوره ماهانه نامنظم دارم ودر هر ماه دو روز عقب میفته ولی این ماه ۹ روز عقب افتاد تاالان هم پریود نشدم بی بی چک زدم منفی در امد دلیلش چیه

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   سیکل قاعدگی به دلایل مختلفی امکان دارد دچار بی نظمی شود. برای اطمینان از بارداری می توانید پس از 7 الی 10 روز از رابطه جنسی آزمایش بارداری را انجام دهید

 13. مبین می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  من دوره ماهانه نامنظم دارم ودر هر ماه دو روز عقب میفته ولی این ماه ۹ روز عقب افتاد تاالان هم پریود نشدم بی بی چک زدم منفی در امد دلیلش چیه چکار باید بکنم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   سیکل قاعدگی به دلایل مختلفی امکان دارد دچار بی نظمی شود. برای اطمینان از بارداری می توانید پس از 7 الی 10 روز از رابطه جنسی آزمایش بارداری را انجام دهید

  • سعیده می‌گوید:

   سلام من واقدام به بارداری کردم ولی چهار روز از پریگدیم گذشته بی بی چک منفی شد تست خون هم منفی شد الان ده روز گذشته از تاریخ پریودی ولی همچنان من پریود نشدم، معمولا پریودیم بی نظم نیست. باید
   چیکار کنم؟

   • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

    سلام بهتره آزمایش بتا بدید جهت انجام آزمایش می تونید با ما تماس بگیرید . 02177718654

 14. فرزان ه می‌گوید:

  سلام من 21آذرپریودشدم حدودا10دی ماه یه لکه کوچیک دیدم بعدازسه روزبی بی چک زدم دوتاخط افتادیکی خیلی کمرنگ بعدازسه روزدوباره تست زدم دوبارومنفی بودجواب الآن 27دی ماهه ومن هنوزپریودنشدم وسرگیجه وحالت تهوع بی حالی دردکمردردشکم دارم امکان بارداری هست؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   دقت آزمایش بارداری بیشتر از تست بی بی چک می باشد. پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری آزمایش بارداری را انجام دهید.

   • یاسمن می‌گوید:

    سلام خسته نباشید ببخشید من سی روز پیش نزدیکی داشتم ولی تخمک گداریم تقریبا ۲۴ یا ۲۵ روز پیش بوده و یک روز از موعد پریودم‌گدشت تست دادم‌ منفی بود سه روز بعد لکه بینی کمی داشتم دوباره تست دادم منفی بود بعد تبدیل به خونریزی شد و دو یه روز در حد پریودی و در حد روزی دونوار بهداشتی خون داستم و بعد بخاطر گلودرد انتی بیوتیک خوردم و دوباره تبدیل به لکه شد و قطع شد روز پنجم روز هفتم دوباره تست داوم‌منفی بود و رو دوازده روز بعد دوباره منفی شد الان سینهام‌مخصوصا یکیشون یه دردی داره اینم بگم یه ترشحات کش داری هم دادم که لزج هست بنطرتون الان‌من پریود شدم اون سه روز یا میتونه بارداری باشه

    • ghanbari می‌گوید:

     سلام
     وقت بخیر
     بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. برای تشخیص دقیق به پزشک مراجعه کنید

 15. جوادی می‌گوید:

  باسلام.من الان 20 روز پریودم عقب افتاده سابقه سقط هم دارم چندروزیه تکرروسوزش ادرار.دردکمر ودردزیر شکم دارم بنظرتون احتمال بارداری هست؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   این علائم می تواند مربوط به موارد مختلفی باشد. جهت اطمینان می توانید آزمایش بارداری را انجام داده و به پزشک زنان مراجعه کنید

 16. نرگس می‌گوید:

  سلام وقت بخیرمن ۵روزپریودم عقب افتاده دوبار بیبی چک استفاده کردم هردوبارمثبت بود ولی خط خیلی کم رنگ چندروزبعدمیتونم ازمایش خون بدم ک معلوم شه باردارم یا ن ممنون میشم جواب بدین

   • Mz می‌گوید:

    سلام وقت بخیر من 4 روز عقب انداختم و خیلی ترشح دارم و کمر درد الان تست بزارم جواب میده

    • ghanbari می‌گوید:

     سلام
     وقت بخیر
     بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 17. Saeede می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  من پریودی نامنظم داشتم از اولین باری که پریود شدم الان چندوقته زیرنظر دکترم بهم دوفاستون داد الان 13 روز از قطع دوفاستون میگذره ولی هنوز پریود نشدم امکان بارداری وجود داره؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. برای تشخیص دقیق به پزشک مراجعه کنید

   • نرگس می‌گوید:

    سلام من یک رور مونده به تخمک گذاری اقدام به بارداری داشتم پریودم منظمه ولی الان ۴ روزه از موعدم گذشته دل درد خفیف دارم نفس تنگی سینه هام یکم درده نفخ معده دارم میتونه الائم بارداری باشه

 18. مینا می‌گوید:

  باسلام و خسته نباشید
  من 5 روز از موعدم گذشته و بی بی چکم دو خط انداخت که یکیش خیلی کم رنگ بود، امروز رفتم آزمایش و منفی بود یعنی کلا منفیه و دیگه آزمایش نرم؟
  هنوز پریود نشدم فقط جمعه یک لک قهوه ای داشتم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

 19. Mz می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من 4 روز عقب انداختم و خیلی ترشح دارم و کمر درد الان تست بزارم جواب میده

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 20. یاسمن می‌گوید:

  سلام خسته نباشید ببخشید من سی روز پیش نزدیکی داشتم ولی تخمک گداریم تقریبا ۲۴ یا ۲۵ روز پیش بوده و یک روز از موعد پریودم‌گدشت تست دادم‌ منفی بود سه روز بعد لکه بینی کمی داشتم دوباره تست دادم منفی بود بعد تبدیل به خونریزی شد و دو یه روز در حد پریودی و در حد روزی دونوار بهداشتی خون داستم و بعد بخاطر گلودرد انتی بیوتیک خوردم و دوباره تبدیل به لکه شد و قطع شد روز پنجم روز هفتم دوباره تست داوم‌منفی بود و رو دوازده روز بعد دوباره منفی شد الان سینهام‌مخصوصا یکیشون یه دردی داره اینم بگم یه ترشحات کش داری هم دادم که لزج هست بنطرتون الان‌من پریود شدم اون سه روز یا میتونه بارداری باشه

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. برای تشخیص دقیق به پزشک مراجعه کنید

 21. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  سیکل من ۲۸ روز است وباید ۱ بهمن پریود میشدم و امروز ۴ بهمن هستش ..ضمن اینکه من هنوز تا به الان عقب ننداختم و اولین بارمه
  آیا امکان بارداری وجود دارد؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 22. محیا می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  من اخرین دوره پریودم ۱۸ آذر بوده و ۵روزه پریود میشم و اینک خیلی طول بکشه و نشم ۴۳ روزه ولی الان ۵ بهمنه و هنوز نشدم .متاهل هستم .و اینکه اقدام ب بارداری هم نکردم میترسم ک… پاره شده باشه.یعنی باردارم؟

 23. کریمیان می‌گوید:

  باعرض سلام وخسته نباشید ❤من پنج روزپیش تست زدم مثبت شددیروز آزمایش خون دادم یک شدهمه ی حالت های حاملگی رودارم من همیشه یک هفته برای پری مونده باشه پریود میشم ولی الان نیستم الان متوجه نیستم آیاباردارهستم یان لطفاسریع جواب بدید می خوام قرص بخورم پری بشم نمیدونم اگه حامله باشم نمی خورم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   میزان متوسط بتا در آزمایش خون یک زن باردار، عبارتند از:

   زنان غیر باردار – کم تر از 10 U / L
   نتیجه بارداری مرزی 10 تا 25 U / L
   تست بارداری مثبت – بیش از 25

 24. کریمیان می‌گوید:

  سلام وقت بخیرمی خواستم ازشمابپرسم من پنج روزپیش تست زدم مثبت شددیروزآزمایش خون دادم یک شدالان متوجه نیستم آیاحامله هستم یا ن همه ی حالت های حاملگی رادارم من همیشه یک هفته قبل ازوقت پری پریودمی شدم الان ازوقتش گذشته وهنوزنشدم دردکمروزیرشکم دارم می خوام قرص بخورم پریود بشم امانمیدونم آیاباردارهستم یان اگه باشم قرص نمی خورم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   میزان متوسط بتا در آزمایش خون یک زن باردار، عبارتند از:

   زنان غیر باردار – کم تر از 10 U / L
   نتیجه بارداری مرزی 10 تا 25 U / L
   تست بارداری مثبت – بیش از 25 U / L

  • فاطمه می‌گوید:

   سلام من تاریخ پریودی هام منظمه و28 روزه ام امروز 9 قراره بشم یعنی فردا وهیچ دردی ندارم فقط سینه درد و ونزدیکی محافظت نشه داشتم موقع تخمکذاریم خیلی درد شدید قاعدگی داشتم ولی الان ندارم به نظرتون بی بی بزنم واسهال هم دارم

 25. نفسی می‌گوید:

  سلام من دوره سیکل قاعدگی 28 روزه منظم الان 2روزه عقب افتاده بی بی چک زدم منفی هیچ علائمی ندارم ممکن باردارباشم؟؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

  • ناز می‌گوید:

   سلام من پریودیم ۴روز دیرشد ولی هنوز پریودی نشدم و از دیروز شکمم درد میکنه چیکار کنم

  • ناز می‌گوید:

   سلام من پریودیم ۴روز دیرشد ولی هنوز پریودی نشدم و از دیروز شکمم درد میکنه چیکار کنم

 26. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام من 21 سالمه 3 ماهه ازدواج کردم غدد لنفاوی کشاله رانم هر دو طرف ورم کرد رفتم پیش دکتر کلی قرص و آمپول برام نوشت ک طی درمان لکه دیدم ولی پریود نشدم نزدیک دوره بعدی پریودیمه، آزمایش خون هم دادم منفی بود

 27. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام من 21 سالمه 3 ماهه ازدواج کردم غدد لنفاوی کشاله رانم هر دو طرف ورم کرد رفتم پیش دکتر کلی قرص و آمپول آنتی بیوتیک برام نوشت ک طی درمان لکه دیدم ولی پریود نشدم نزدیک دوره بعدی پریودیمه، آزمایش خون هم دادم منفی بود، دکتر برام قرصه مدروفم 5 هم نوشت، قرصه هم تموم شد و من هنوز پریود نشدم، دلیلش چیه؟؟

 28. زیبا می‌گوید:

  سلام . من پریود منظمی داشتم حتی یک روز‌ هم عقب نمیفتاد . ۵ ماه میشه که اقدام به بارداری کردم و هنوز بار دار نشدم ولی دوماهه که پریودم با ۵ روز تاخیر میشه . الانم ۵ روزه از وقتم گذشته و پریود نشدم . زیر شکمم خیلی درد میکنه و کمر درد هم دارم میشه بفرمایید مشکلم چیه ؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین برای تشخیص بهتر به پزشک معالج خود مراجعه کنید

 29. نانا می‌گوید:

  سلام. من ۸ روز از پریودم گذشته و اصلا علائم پریودی ندارم و حالتهای خاص جدیدی دارم که اصلا مثل پریودای قبلیم نیست ولی از ترس بی بی چک منفی میترسم بی بی بزنم ? همینجوری موندم.

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

   • مهری می‌گوید:

    سلام وقت بخیر من ۴ماهه نامزد کردم .قبل نامزدی دوران پریودی نامنظم داشتم ولی بعد نامزدی منظم شده بود ک الان چهل روزه ازاخرین پریودیم گذشته و بی بی چک هم منفی بوده ولی پریود نشدم

 30. nazgol می‌گوید:

  سلام من چهار روزه ازپریودیم عقب افتادم چی کارکنم الان میتونم بیبی چک بگیریم یاصبرکنم دل درد دارم اسهال دارم استفراغ وسرگیجه ندارم زوددلم ضعف می‌ره راهنماییم کن

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 31. مریم می‌گوید:

  سلام
  وقت بخیر
  من پریودیم 6روز عقب افتاد از دادم منفی بود رفتم دکتر 2تا امپول تستسترون زدم بعد 5 روز هنوز پریود نشدم علتش چی میتونه باشه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

 32. رقیه قاسمی می‌گوید:

  با سلام.وقت بخیر،من۳۹ سالمه،دو فرزند دارم.برای اقدام به سومی ۱۱روز به پریودم مونده نزدیکی داشتم.۴ روز به وقت پریودم دل درد وشکم درد پریود داشتم اما تا امروز که ۴روز از پریودم میگذره هنوز خبری نیست.من ۹ باید پریود میشدم،که نشدم.دل درد وکمر درد وپهلو درد و حتی درد در ناحیه لگن دارم….لک بینی ندارم،۲بار تست خانگی انجام دادم منفی بود،تا دیروز که ۳روز از وقت پریود گذشته رفتم آزمایش خون دادم که اونم منفی بود.میخواستم ببینم میشه اشتباهی تو آزمایشا پیش بیاد؟چون اکثر علاءم بارداری دارم.ترسم از بارداری خارج رحمی.لطفا راهنماییم کنین ممنونتونم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. برای اطمینان با پزشک معالج خود مشورت کنید

 33. هانیه می‌گوید:

  سلام خسته نباشد من همیشه روز ۲۸ پریود میشدم اما الان ۷ روزه انداختم عقب اما امروز یعنی ۹۹.۱۱.لکه اومد تست هم دادم منفیه یعنی باردار نیستم؟

 34. الی می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من چند روزه پریودیم عقب افتاده عفوتا ادارای هم دارم اما دوره پریودیم منظم بوده امروز بی بی چک زدم مثبت شد بنظرتون باردارم .

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   تست بی بی چک دارای چند درصد احتمال خطا می باشد. توصیه می کنیم جهت اطمینان تست بارداری از طریق خون را انجام دهید

 35. زهرا می‌گوید:

  سلام.خسته نباشید.ببخشیدمن۲سالهiudگذاشتم.حالاهرماه پریودم چندروزجلومی افتاد۲۹ام بودشد۳۰بعدشد۲۲بعد اون ماه۱۸ام بود ولی این ماه چندروزه دردوگرفتگی واحساس رو دارم ولی خونریزی نیست چه کارکنم؟امروزبی بی چک منفی بود.البته این ماه ۲ناقص زینک خوردم میشه تاثیربذاره؟
  ازصبروشکیباییتون سپاس گذارم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

 36. هلما می‌گوید:

  سلام من باید ۱۶ پریود میشدم والان ۲۲ هست تست بی بی چک زدم مثبت بوده ولی ازمایش خون جوابش منفی دراومده بنظرتون چرا

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

 37. هلما می‌گوید:

  سلام من باید ۱۶ پریود میشدم والان ۲۲ هست تست بی بی چک زدم مثبت بوده ولی ازمایش خون جوابش منفی دراومده بنظرتون چرا

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

   • عالیه می‌گوید:

    سلام ببخشید من ماه گذشته هفتم پریود شدم و امروز ک یازدهم هست نشدم و امروز خیلی حالت تهوع داشتم چکار کنم بی بی چک بزارم؟

 38. هلما می‌گوید:

  سلام من باید ۱۶ پریودمیشدم والان ۲۱ هست ولی هنوز پریود نشدم بی بی چک جوابش مثبت شده ولی ازمایش خون منفی چرا

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

   • negat می‌گوید:

    باسلام من هر ماه منظم پریود ۲۴روزه داشتم الان دو روزه که پریودم عقب. افتاده تقریبا یازده روز میشه اقدام کردم برا بارداری حالت تهوع و سردر هم دارم البته درد دهانه رحم هم دارم آیا امکان داره باردار باشم …ممنون میشم جواب بدین

   • Sonami می‌گوید:

    سلام من یک روز پریدم عقب افتاده ‌حدود چهل ‌پنج روز از زمان ازدواج من میگذره دوره قبل پرسود شدم الان نشدم میشه بگین امکانش است باردار باشم ولطفا دعا کنید که باردار باشم ?

 39. هلما می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من باید ۱۶ پریود میشدم امروز ۲۱ هست ولی هست عادت نشدم دوتا تست زدم مثبت بوده یعنی یک خط پررنگ ویکیش کمرنگ بوده ولی ازمایش خون دادم منفی بود بنظرتون چیکارکنم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد. همچنین احتمال خطا در تست بیبی چک وجود دارد.

 40. هلما می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من باید ۱۶ پریود مشدم ولی تا امروز عادت نشدم دوتا بی بی چک زدم دوتاش یکی ازخط ها پررنگ ویکیش کم رنگ بوده اما امروز رفتم ازمایش خون گفت منفی هست بنظرتون چیکارکنم

 41. فائضه می‌گوید:

  سلام.وقت بخیر.
  من 8 دی پریود شدم الان 26 بهمن هس ک هنو پریود نشدم.بی بی چک منفی.هفته پیش هم تست خون دادم اونم منفی نشون داد.زیر شکمم درد داره.دلیلش چیه؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 42. فائضه می‌گوید:

  سلام وقت بخیر.
  من 8 دی پریود شدم.الان 26بهمن هس ک فعلا پریود نشدم.بی بی چک منفی بوده.هفته پیش هم تست خون دادم منفی بوده.درد زیر شکمم دارم.اگه باردار نیسم علت درد چی میتونه باشه.گیج شدم کلا.لطفا راهنماییم کنید.

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 43. S می‌گوید:

  سلام
  من از ماه ادریبهشت تا مهر ۳بار قرص اورژانسی مصرف کردم و از مهرماه پریودام خیلی خیلی حجمش کم شدو نامنظم مثلا ماه پیش ۲۳شدم این ماه دوباره ۱۴شدم با خونریزی خیلی خیلی کم
  و ۱۵این ماه یعنی بهمن رابطه سطحی داشتم ولی میترسم منی وارد واژن شده باشم
  چندروز بعد از رابطه میتونم تست بتا بدم؟باید تا ۱۵اسفند ماه بعد صبرکنم؟و اینکه پریودیم نامنظمه نمیدونم این ماه کی میشم

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

  • مهسا می‌گوید:

   عزیزم قرص اورژانسی تا ۶ ماه اثرش هست بابا میشه پریودیت نامنظم بشه تا ۶ ماه این اتفاق میافته

 44. هانیه می‌گوید:

  سلام من ۵ روزه از پریودیم گذشته اقدام واسه بارداریم داشتم بدون هیچ عفونتی ولی بی بی چک زدم منفی بود میشه راهنمایی کنید ممنون

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 45. AVA می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من 2بهمن پریود شدم هرماه 5روز جلوتر پریود میشم ولی این ماه ن امروز 2اسفند من هنوز پریود نشدم ودر ضمن جلوگیری طبیعی داشتم آیا امکان بارداری هست؟

 46. Marya می‌گوید:

  سلام من ۲۳بهمن اقدام ب بارداری کردم الان که ۷اسفندهست تقریبا۱۵ روزهستش تو۶اسفنند باید پریودمیشدم ک نشدم خواستم بدونم کی ازمایش خون بدم برای بارداری؟ممنون میشم جواب بدین

 47. مائده می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر من کیست دارم ولی ریز هستش
  بعد این ماه اقدام به بارداری کردم
  الان ۲ روزه که پریودیم عقب افتاده
  ممکنه که باردار باشم؟
  چون کیست دارم چقدر بیبی چک مورد اطمینانه؟؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   مطمئین ترین راه برای تشخیص بارداری آزمایش بارداری هست که بین 7 الی 10 روز بعد از رابطه قابل تشخیص هست

 48. رها می‌گوید:

  سلام،من ۱۰ روز از رابطه جنسیم که براساس تاریخ تخمک گذاریم بوده گذشته و سینه درد و درد زیرشکم و لگن دارم،آزمایش دادم منفی بود،۱۰ روز هم تا تاریخ پریودیم مونده،امکانش هست باردار باشم؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 49. Zahra می‌گوید:

  سلام من 3 روزه که پریودم عقب‌افتاده سینه هام دوهفتس بشدت دردمیکنه، زیردلمم تیر میکشه یبوست هم دارم شدید بنظرتون باردارم
  کی میتونم بی بی چک بزنم؟

  • ghanbari می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   بین 10-14 روز بعد از رابطه بیبی چک و بین 7-10 روز تست بتا بارداری را نشان می دهد.

 50. N می‌گوید:

  من ۱۸ سالمه ۵ ماه قبل سقط داشتم البته قبلا تخمدان پلی کیستیک داشتم که درمان شد الان ۵ ماهه از سقط که داشتم میگذره زیر نظر دکتر داروی مفتورمین استفاده کردم الان ۵ روزه از پریودم میگذره گاهی وقتا زیر شکمم درد میکنه مثل درد پریودی الان هم یکی از سینه هام یه کم درد میکنه دو روز پیش بی بی چک زدم منفی بود به نظرتون باردارم یا دوباره مریض شدم

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   تست بی بی چک پس از 14-21 روز و تست بارداری پس از 10-14 روز از رابطه جواب دقیق تری خواهند داشت

 51. کاربر می‌گوید:

  سلام من ۸ ماهه ک خونه خودمم پریودیم نامنظم بود ولی ازوقتی اومدم خونه خودم حدود دوروز بیشتر عقب جلو نمیشد الانم ک نزدیک دوماهه داریم برا بارداری اقدام میکنیم ۱۰ روزه عقب انداختم ولی تست ادرار زدم منفی بود امکانش هست باردارباشم؟

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   تست بی بی چک پس از 14-21 روز از رابطه و تست بارداری پس از 10-14 روز از رابطه نتیجه دقیق تری خواهند داشت

   • کاربر سایت می‌گوید:

    سلام من مریم
    ماه پیش دکترم قرص بهم قرص تجویز کرد گفت ۳ روز بعداز پریود مصرف کن و۱۲ پریود بگذره سونو بده بعد سونو رو دادم بعدش به دکتر نشان دادم واو برام امپول گنارکس تجویز کرد ‌گفت پریود لکه بینی شد بزن ومن خون ریزی قطع نشد زدم وگفت به حدی رسید که قطع بشه رابطه انجام بد اینجور نشود ۱۹ روز پریود شودم بعد از آن رابطه انجام دادم و۱۱ روز از پریود گذشته لکه بینی شدم بی‌بی چک هم گرفتم منفی بود ابا باردارم

 52. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام
  من ماه پیش قرص اورژانسی استفاده کردم
  یک هفته زودتر پریود شدم و الان نزدیک به ۱۲ روزه هنوز پریود نشدم چیکار کنم
  من الان نمی خوام باردار بشم چون در دوران عقدم…

 53. زهرا می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر من تقریبا نزدیک به۳ماه هست که پریود نشدم وتوعقدهستم و تاالان دخول نداشتم.قبلاهم کلا زمان های پریودشدنم منظم نبود ولی اینبار خیلی دیر شده و نگرانم.البته بی بی چک هم منفی بود.وزنم هم ۶کیلو اضافه شده. میشه از نگرانی منو دربیارین؟

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   این موضوع می تواند به دلیل اختلالات هورمونی نیز صورت گیرد. توصیه می شود حتما به پزشک زنان مراجعه فرمایید

 54. Fatemeh می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  من برج ۱۱تاریخ ۲۳ پریود شدم الیته با ۷ روز تاخیر پریود شدم و الان ۱ ماه و ۹ روزه ک پریود نشدم احتمال بارداری هست یا ن

 55. Fatemeh می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  من برج ۱۱ با ۷ روز عقب افتادگی پریود شدم و الان ۱ماه و ۹ روزه ک پریود نشدن ایا باردارم ؟؟؟

 56. Zara می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من دوماه هست که پریودیم ده روز عقب میوفته وماه قبل دورز جلو افتاد والان ۱۳روزه که پریود نشدم وتست هم ندادم امکان بارداری است ممنون میشم جواب بدبد

 57. Faeze می‌گوید:

  سلام من ۹ روزه که از زمان پریودم گذشته بی بی چک زدم منفی اومد کیست هم ندارم همیشه هم پریودم منظم بود اینا علائم چیست؟

 58. نفس می‌گوید:

  سلام.وقت بخیر.من ماه های پیش دارو مصرف میکردم و پریودیم منظم بود.ماه قبل هفت روز عقب انداختم این ماه ۱۱روزه عقب افتادم‌.بیبی چک هم منفی شد دیروز. الان باید چیکار کنم؟

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   انجام تست بیبی چک بعد از 14-21 روز و آزمایش بارداری پس 10-14 روز از زمان رابطه نتیجه دقیق تری را نشان می دهند.

 59. مینا،س می‌گوید:

  سلام.
  من امروز ۵روزتاخیر پریوددارم،
  همون روز که بایدپریودمیشدم علایم پریودشدن رو داشتم ولی تا امروز پریودنشدم.
  هراز گاهی سمت راست پایین. شکمم در خفیف داره
  سینه ها با لمس عمیق درد خفیف دارند.
  کمرم هم بعضی مواقع مثلا موقعی که تو حرکتم دردخفیف داره که با استراحت بهبود می یابد.
  توی هفت ماه اخیر پریودام سر موقع بودن بجز این ماه که ۵ روز تاخیردارم.
  روز سوم که تاخیر پریودداشتم بی بی چک روژان زدم منفی شد.
  امکان داره باردارباشم؟
  تروخدا جواب منو زودو کامل بدین، خدا خیرتون بده.

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   برای بررسی دقیق تر این موضوع نیاز به انجام تست خون بارداری و مشاوره پزشک می باشد

 60. Mino می‌گوید:

  سلام.
  من امروز ۵روزتاخیر پریوددارم،
  همون روز که بایدپریودمیشدم علایم پریودشدن رو داشتم ولی تا امروز پریودنشدم.
  هراز گاهی سمت راست پایین. شکمم در خفیف داره
  سینه ها با لمس عمیق درد خفیف دارند.
  کمرم هم بعضی مواقع مثلا موقعی که تو حرکتم دردخفیف داره که با استراحت بهبود می یابد.
  توی هفت ماه اخیر پریودام سر موقع بودن بجز این ماه که ۵ روز تاخیردارم.
  روز سوم که تاخیر پریودداشتم بی بی چک روژان زدم منفی شد.
  امکان داره باردارباشم؟
  تروخدا جواب منو زودو کامل بدین، خدا خیرتون بده

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   برای بررسی دقیق تر این موضوع نیاز به انجام تست خون بارداری و مشاوره پزشک می باشد

 61. مهسا می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  من تاریخ اخرین پریودم ۲۵ اسفند سال ۹۹ بوده و ۲ پاک شدم(دوره ۷ روز)
  از اول امسال اقدام ب بارداری کردیم
  تو روزای تخمک گذاری و ۸ روز بعدش.
  الان ۱۱ اردیبهشت و هنوز پریود نشدم ایا باردارم؟چند بارم هفته پیش تست بیبی چک زدم و ۱بار ازمایش خون منفی بود
  (درد سینه،خستگی و درد شکم رو هم دارم)

 62. ریحانه می‌گوید:

  سلام من آخرین پریودم۱۹فروردین بود و ۲۴تموم شد اقدام همون روز بود … دقیقا وسط سیکل درد شبیه درد پریودی اما ضعیف تر داشتم و لکه بینی شبیه پریود اما خیلی کم فقط یکبار دیدم و الان پنج روز از موعدم میگذره بی بی چک هام منفی است و دیروز آزمایش بتا دادم ۱.۱بود و گفتن منفیه این که پریود نمیشم دلیلی بر باردار بودن می‌تونه باشه هنوز با توجه به اینکه آزمایش هم دادم؟ یا دلیل دیگه ای داره؟

 63. هانا می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر،من همیشه۲۸،یا۲۶روزه پریود میشدم،ماه پیش ۲۴روزه شد.حالا الان ۳۲روز گذشته و من همچنان پریود نشدم.جلوگیری هم دارم اما ۲۷همین روزم ک احتمال پریود میداد رابطه بدون جلوگیری داشتم.وتاالان نشدم.احتمال داره باردارشده باشم؟

 64. mahoor می‌گوید:

  سلام وقت بخیر تو اولین رابطه ای ک داشتم با درد شدید همراه بود و ۵ ساعت بعدش خون ریزی در حد چند قطره فقط و لکه بینی تا سه روز داشتم (بکارت نداشتم چندماه قبل بکارت برداشته شد ولی چون دوچار واژینیسموس هستم دخول نداشتم تا هفته پیش ) زمان دخول یک هفته قبل پریودم بوده اما الان دو روز از پریودم گذشته هنوز پریود نشدم چیزی داخل نریخته ایا امکان حاملگی هست؟

 65. سوتیا می‌گوید:

  سلام من ۹ روزه پریودیم تاخیر داشته اما هر چی بی بی چک میزنم منفی میشه بنظرتون مشکل چیه

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   برای پیدا کردن دلیل نیاز به مراجعه به پزشک و انحام آزمایشات تکمیلی می باشد

 66. fatemeh می‌گوید:

  سلام ببخشید من دوروز از پریودیم گذشته اقدام برای بارداری هم نکردم..ممکنه باردارباشم؟تست هم ندادم هنوز

 67. سارا می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  رابطه بدون دخول داشتم و تماسی تا حد امکان با داخل واژن وجود نداشته
  پریود هام نامنظمه و یازده روز تاخیر افتاده
  امکان بارداری هست؟؟؟؟ لطفا جواب بدید خیلی استرس دارم

 68. M.xni می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  ببخشین من از پریودم 2 روز گذشته احتمال بارداری است ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین ???

 69. Narges می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من پنج‌روزه پریودم عقب افتاده روز دوم‌ بود بی‌بی چک زدم اما منفی شد و هنوزم پریود نشدم درد شکم‌و دارم‌و زیر دلم تیر می‌کشه احساس حالت تهوع دارم اما بالا نمیارم ترشح هم دارم و سردرد هم دو روزه ولم‌ نمیکنه نفخ و یبوست هم گرفتم تا حالا این خال رو‌نداشتم امکان داره باردار باشم؟ چه وقت از تست استفاده کنم خوبه؟؟

 70. جانان می‌گوید:

  سلام
  من نزدیکه یه ساله عروسی کردم و نتیجه ای ندیدم.
  ۱۶ام فروردین پریود شدم دکتر رفتم قرص فرتیفن داد گف از پنجم پریودیت شبی سه تا بخور بعدش برنامه نزدیکی یک درمیان داد از ۲۷ ام فروردین تا ۶ ام اردیبهشت.
  ۱۳ ام اردیبهشت لکه دیدم در حد یک روز ،کمتر از یک روز هم احساس سنگینی در سینه هام میکردم، درد شکم و درد ساق پا داشتم
  اینا میتونه از علایم باداری باشه؟
  و اینکه کی میتونم از بی بی چک استفاده کنم

 71. طاهره می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر
  الان شش روز از موقع پریودیم گذشت
  خیلی بی حالم و ضعف میکنم درد شکم دارم
  ولی تست خون دادم منفی در اومد
  ممنونم اگه راهنمایی کنید

 72. پوری می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۰ روز پریودم عقب افتاد و تست بارداری دادم و منفی شدو حالا پریود شدم اما شکمم بزرگ شده و درد کمر دارم امتحان بارداری وجود داره؟

 73. ثنا می‌گوید:

  سلام دوماهه اقدام به بارداری دارم این ماه شدیدا درد کمر و کشاله ران داشتم خیلی شدید رفتم دکتر هم سنو داخلی شدم هم شکمی نه عفونت داشتم نه کیست 3روز قبل از پریود آزمایش بارداری دادم منفی بود الان 4 روز از پریودم گذشته بی بیچکم منفی و همچنان درد کشاله ران شدید دارم و تکرر ادرار

 74. ناشناس می‌گوید:

  سلام
  وقت بخیر
  بنده دخترهستم الان6روز است که ازتایم پریودشدنم میگذره وپارسال هم از اردیبهشت ماه تا شهریور دچار این نامنظمی شدم باید چیکارکنم؟خیلی استرس دارم دیروز هم بی بی چک منفی بود

 75. ناشناس می‌گوید:

  سلام روز بخیر
  من ۱۸ روز عقب افتادم بی بی زدم منفی شد سونوگرافی رفتم گفت ساک بچه مشخصه ازمایش خون دادم منفی حالا چیکار کنم امپول بزنم برای پریودی ممنون میشم راهنماییم کنید

   • نازنین می‌گوید:

    سلام خوبی
    من ۷ روز از پریودم گذشته
    بی بی چک انداختم منفی شد
    چی کار کنم بفهمم حامله ام
    ماه پیش هم سقط داشتم

 76. B..... می‌گوید:

  سلام وقت بخیر
  من به پریودم دو روز مونده رفتم ازمایش خون بارداری دادم منفی اومد بنظرتون درست نشون داده یا زوده؟

 77. لیلا می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من پریود نا منظم دارم و حدود دوماهه اقدام به بارداری کردم سری قبلی پریودم 12 روز طول کشید که دوباره اقدام کردیم یک روز در میان الان 6 روز از موعد پریودم میگذره و پریود نشدم چند روز نوک سینه هام خیلی درد میکرد و خیلی خسته بودم دلپیچه ام داشتم که قطع شد ولی الان فقط درد شکم دارم و هیچ علائم دیگه ای ندارم ایا نیازه تست خون بدم؟چون چند روز پیش بیبی چک زدم منفی بود.ایا باردارم؟

 78. قدسیه می‌گوید:

  کامنت شما در انتظار تایید است.

  سلام وعلیکم ۲۸ روز از پریودم گذشته یعنی دوروز به وقت پریودم مانده امروز تست خون دادم نتایج منفی بود یعنی امکان دارد باردارشوم؟

 79. محبوبه می‌گوید:

  سلام من ماه پیش ۷ام پریود شدم دوره هایم ۲۸ روزه هستش/ الان ۳ روز عقب انداختم و همش احساس خستگی و بی حالی دارم تست زدم منفی بود آیا باردار هستم؟

 80. طاهره می‌گوید:

  سلام من هفت روز در طی سه ماه پریودی ام هفت روز عقب نیافتلد نثلا لز ۲۵ افتاد ۱۹ از ۱۹ افتاد ۱۳ ولی الان ۱۳ موقع خودش هست دوروز نیومده بی بی چک کردم منفی بود احتمال حاملگی هست

 81. Yegan می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من ۴ روز از پریودم گذشته و دو روز پیش بیبی چک منفی بود و پریود نامنظم دارم و امروز دور شکمم کمی درد داشتم و احساس حالت تهوع دارم ب نظر شما باردارم؟؟

 82. زهرا می‌گوید:

  سلام پريود من 1 شهريور 1401 شروع شد دوره من 28 روزه است .الان كه 6 مهر ميباشد تا حالا دو مرتبه بيبي چك زدم منفي بوده . ميشه راهنمايي بفرماييد

 83. نرگس می‌گوید:

  سلام استرس و اضطراب و ترس شدید چه مقدار میتونه روی پریود نشدن تاثیر بزاره ؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام وقت بخیر تا حد قابل توجهی در تایم پریود تاثیر گذار باشد .

  • نازنین می‌گوید:

   سلام من پریود منظم دارم و دوماه اقدام به بارداری کردم الان سه روز از وقت پریودم گذشته و یک هفته ام هست ک سردرد و بدن درد دارم دل و کمرم هم درد میکنه و بی اشتها شدم و حالت تهوع دارم احتمال بارداری هست

 84. زهرا می‌گوید:

  سلام ببخشید من الان ۱۲ روز پریود نشدم امروز فقط لکه بینی داشتم ک یکم زیاد شده بی بی چک استفاده کردم چند روز پیش نامعتبر شد احتمال هست ک باردار باشم

 85. الی می‌گوید:

  سلام من ۱۳ روز از پریودم گذشته روز ۷ ام آزمایش خون بارداری انجام دادم و منفی بود اما هنوز پریود نشدم!ممکنه باردار باشم ؟!

 86. فاطمه می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من الان 11روز هست که پریودیم به تاخیر افتاده کمر درد و دل دذد هم دارم و صبح ها هم وقتی بیدار میشم حالت تهوع دارم به نظرتون بایذ چیکار کنم یعنی باردارم

 87. فاطمه می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من امروز 11روز هست که پریودم تاخیر افتاده حالت تهوع. دل درد. و کمر درد هم دارم. این نشانه بارداری هست یعنی حاملم

 88. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام من قاعدگیم سروقت بوده از هیچ قرصی هم استفاده نمی کنم الان 8روزازقاعدگیم گذشته میشه باردارباشم

 89. زینب می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیرمن 1هفته از پریودم گذشته خیلی خستم و فقط میخوابم و بشدت دسشویی میرم سر درد هم دارم علائمش چبه؟!

 90. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من پریودم نامنظمه
  شهریور ماه ۱۸ ام پریود شدم مهر ۲۶ ام ولی ابان هنوز نشدم ممکنه باردار باشم

 91. نازنین می‌گوید:

  سلام خوبی
  من ۷ روز از پریودم گذشته
  بی بی چک انداختم منفی شد
  چی کار کنم بفهمم حامله ام
  ماه پیش هم سقط داشتم

 92. زهرا می‌گوید:

  سلام خوبی
  من ۷ روز از پریودم گذشته
  بی بی چک انداختم منفی شد
  چی کار کنم بفهمم حامله ام
  ماه پیش هم سقط داشتم

 93. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام
  من 21ام مهر پریودی داشتم و الان یکمه هنوز پریودی ندارم بیبی چک هم زدم منفی بود جوابش
  هیچ گونه مریضی هم ندارم
  آیا امکان به بارداری هست؟

 94. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام
  من 21ام مهر پریودی داشتم و الان یکمه آذر هنوز پریودی ندارم بیبی چک هم زدم منفی بود جوابش
  هیچ گونه مریضی هم ندارم
  آیا امکان به بارداری هست

 95. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام ببخشید من ۹ مهر آخرین پریودیم بود ۱۱ آبان هنوز پریود نشده بود و رابطه بدون محافظت داشتم ۲۱ ابان تست بتا دادم منفی بود اما هنوزم پریود نشدم ، باردارم یا مشکل از جای دیگه است

 96. مبینا می‌گوید:

  سلام خسته نباشین من ی رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۲۴ ساعت ۲تا قرص اورژانسی خوردم و باکره هم هستم فقد خیلی کم دستم آغشته با مایه منی شد و ب واژنم خورد چند درصد احتمال بارداری هست؟

 97. سعیده می‌گوید:

  سلام وقتتون بخیر
  من پریودیم نامنظم بود رفتم دکتر قرص خوردم منظم شده الان این ماه باید ۴ آذر پریود می شدم نشدم الان دو روزه عقب افتاده اگر بی بی چک بگذارم درست جواب می ده؟ یا آزمایش خون بدم؟ چند روز باید عقب بیافته تا بی بی چک و آزمایش جواب بده؟ ممنون

 98. Neda می‌گوید:

  سلام من هفته پیش تشنج داشتم الان سه روز هست فقط نوک سینه هام دست میزنم درد داره و پریودم همین سه روز عقب افتاده کی تست بدم ممنون از راهنماییتون??

 99. hvxxv nnaf می‌گوید:

  سلام ۴روز دیر شد پریود نشدم و از دیروز شکمم درد دارم و حالت تهوع باید چیکار کنم مشه راهنماییم کنید

 100. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من عفونت قارچی داشتم و یه هفته دارو مصرف کردم والان عفونتم خوب شده هم قبل از این یه هفته رابطه بدون جلو گیری داشتم و هم داخل این هفته الان 5روز از پریودیم عقب افتاده بنظرتون الان بیبی چک بزنم یا زوده امکان بار داری هست یا نه

 101. Mona می‌گوید:

  سلام . من اقدام به بارداری کردم
  چند روز درد بدی زیر شکمم دارم و سینه هام عین سنگ شده و درد داره . ۱ روز از پریودیم گذشته بیبی چک هم منفی شده امکان داره باردار باشم

 102. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام من مریم
  ماه پیش دکترم قرص بهم قرص تجویز کرد گفت ۳ روز بعداز پریود مصرف کن و۱۲ پریود بگذره سونو بده بعد سونو رو دادم بعدش به دکتر نشان دادم واو برام امپول گنارکس تجویز کرد ‌گفت پریود لکه بینی شد بزن ومن خون ریزی قطع نشد زدم وگفت به حدی رسید که قطع بشه رابطه انجام بد اینجور نشود ۱۹ روز پریود شودم بعد از آن رابطه انجام دادم و۱۱ روز از پریود گذشته لکه بینی شدم بی‌بی چک هم گرفتم منفی بود ابا باردارم

 103. یلدا می‌گوید:

  سلام من چهار روزه از وقت پریودم گذشته ،ده روز پیش از عفونتم خون میمومد ،شکمم ،کمرم درد میکنه ،حالت تهوع سر درد دارم ،خیلی نگرانم، تست هم گرفتم منفی بود

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز 15 روز تاخیر از پریود باید آزمایش بتا بدهید .

 104. پارسایی می‌گوید:

  سلام وقت بخیر. من یک هفتس از زمان پریودیم گذشته.۲،۳بار بی بی چک زدم مشکوک زده. دو روز بعد تاخیر پریودیم ازمایش خون دادم منفی بود ولی بعدش بی بی چک زدم باز مشکوک بود. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز 15 روز تاخیر از پریود باید آزمایش بتا بدهید .

 105. ناشناس می‌گوید:

  من تست زدم ی خط کم رنگ شد الان بیست روزه ک از پریودیام گذشته احتمال داره باردار شم الان هم میتونم آزمایش خون بدم؟؟؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز 15 روز تاخیر از پریود باید آزمایش بتا بدهید .

 106. سارا اسلام سرشت می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من همیشه پریود هام منظم بوده این ماه ۳ روزه عقب افتاده و پریود نشدم بی بی چک استفاده کنم بهتره یا صبر کنم ؟

 107. سارا اسلام سرشت می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من همیشه پریود هام منظم بوده این ماه ۳ روزه عقب افتاده و پریود نشدم بی بی چک استفاده کنم یا چند روز صبر کنم ؟؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز تاخیر در عادت ماهانه بیش از 15 روز حتما لازم به مراجعه به پزشک دارد . در ضمن آزمایش تشخیص بارداری (بتا) از طریق خون بسیار دقیق تر از بیبی چک می باشد .

 108. کاربر سایت می‌گوید:

  سلام خستنه باشید:۶ روز ازوقت پریودم گذشته تست بی بی چک ۲ بار استفاده کردم خط c خیلی پرنگ افتاد ولی زیر شکم ودردکمر دارم امروز خیلی دل بعد وسرگیجه دارم علتیش چیه ممنونم توضیع بدید

 109. مریم می‌گوید:

  سلام من 28هر ماه پریود امروز 7تاخیر داشتم امروز رفتم آزمایش 2.0بود گفتن منفیه آیا من زود رفتم همه علائم بارداری رو هم دارم

  • مریم می‌گوید:

   خواهش میکنم به من امید بدین من خیلی دوست داشتم باردار شم چرا بعد 7 روز تاخیر منفی خورد چن روز باید صبر کنم دوباره برم ؟

   • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

    سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
    دوست عزیز تاخیر در عادت ماهانه بیش از 15 روز حتما لازم به مراجعه به پزشک دارد . در ضمن آزمایش تشخیص بارداری (بتا) از طریق خون بسیار دقیق تر از بیبی چک می باشد .

 110. نفس می‌گوید:

  سلام من ازوقتی جلوگیری ندارم پریودم عقب میفته وتست میزنم منفی میشه. این طبیعیه که بخاطرنداشتن جلوگیری عقب بندازم؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز تاخیر در عادت ماهانه بیش از 15 روز حتما لازم به مراجعه به پزشک دارد . در ضمن آزمایش تشخیص بارداری (بتا) از طریق خون بسیار دقیق تر از بیبی چک می باشد .

 111. نعیمه می‌گوید:

  من سه سالی که منتظر بارداری استم اما نمیشم
  تقریبا ۳۵روز از پریودم گذشته اما تست کردم منفی بود

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   دوست عزیز تاخیر در عادت ماهانه بیش از 15 روز حتما لازم به مراجعه به پزشک دارد . در ضمن آزمایش تشخیص بارداری (بتا) از طریق خون بسیار دقیق تر از بیبی چک می باشد .

 112. باری می‌گوید:

  سلام من ۱۵روزه پریودم عقب افتاده دو روز پیش هم تست بیبی چک دادم منفی بوده ولی همچنان پریود نمیشم دل درد پریودی دارم هر از چند گاهی ولی اتفاقی نمیوفته چیکار کنم؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   بهتره به پزشک مراجعه کنید و آزمایش خون بارداری (بتا) مطمئن تر از بیبی چک می باشد .

 113. هانا می‌گوید:

  سلام دوره قاعدگی من ۲۸ روزه ست. روز ۱۰ م نزدیکی داشتم البته دخول صورت نگرفت و فقط یک ثانیه لمس شد انزال هم صورت نگرفته بود. قرص اورژانسی ۱/۵ مصرف کردم. تا چند روز تاخیر در پریودی بعدی طبیعیه؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام ممنون که سایت آنی آزما رو انتخاب کردید .
   معمولا یک هفته تا 15 روز تاخیر طبیعی است توصیعه می کنم زیر نظر پزشک مصرف کنید .

 114. مهسا قراقیه می‌گوید:

  سلام وقت بخیر .من ۴ماهه عقد کردم و پریودی منظمی داشتم تواین چهارماه اما قبل مامزدی کمی نامنظم بود.الان نزدیک چهل وسه روزه پریود نشدم و درد پریودی دارم.مشکل ازچیه ممکنه باردارباشم؟

 115. سیما می‌گوید:

  سلام من سیماهستم من ۳۰روزازپریدیم گذشت تست بالداری انجام دادم منفی بود دلیلش چیه که این همه وقت عقب افتادم

 116. سیمانصاری می‌گوید:

  سلام من سیماهستم من ۳۰روزازپریدیم گذشت تست بالداری انجام دادم منفی بود دلیلش چیه که این همه وقت عقب افتادم

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام سپاس از اعتماد شما
   بعد از گذشت یک هفته الی 15 روز تاخیر آزمایش بتا انجام دهید.

 117. شکوفه می‌گوید:

  سلام وقت بخیر ماچهارماهه اقدام به بارداری کردیم و هر ماه عادتم نا منطم میومد اما این ماه ده روزه عقب افتاده امکان داره باردار باشم

 118. نسرین می‌گوید:

  سلام خست نباسید 3 روز از پریوذیم گزشته. تاچند روز. بگذره بارداری. من هیچ موقع انقد دیر پربودنمیشدم

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام سپاس از اعتماد شما
   بعد از گذشت یک هفته الی 15 روز تاخیر آزمایش بتا انجام دهید.

 119. فیروزه می‌گوید:

  سلام من یه ماهه عروسی کردم و اقدام به بارداری کردم ۲۱ سالمه سیکل منظم دارم چهار روز از پریودم گذشته روز اول بی بی چک زدم منفی بود احتمال می‌رود حامله باشم ؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام سپاس از اعتماد شما
   بعد از گذشت یک هفته الی 15 روز تاخیر آزمایش بتا انجام دهید.

 120. Roya می‌گوید:

  سلام من الان هفت روزه از پریودیم عقب افتاده و چند روزه همش خستم دوست دارم بخوابم و سرگیجه سر درد شدید دارم بی بی چکم زدم منفی بود باید چیکار کنم

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام سپاس از اعتماد شما
   بعد از گذشت یک هفته الی 15 روز تاخیر آزمایش بتا انجام دهید.

 121. Nafas Mohamadi می‌گوید:

  سلام،من باکره ام ولی با نامزدم رابطه داشتم از پشت خیلیم مراقبت کردیم تازه قرص ال دی هم خورده بودم یه قطره از اب هم روش نریخت اما نزدیک ۱۱ روزه پریود نشدم بی بی چک هم تست کردیم منفی بود، یعنی باردارم؟؟ولی من پرده دارم میشه ی راهی بگین من مطمعن بشم

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام دوست عزیز
   خیر امکان بارداری با توجه به توضیحات شما وجود ندارد ممکن است دلیل دیگری داشته باشد بهتر است به پزشک زنان مراجعه کنید .

 122. سلین شیری می‌گوید:

  سلام وقت بخیر من ماه پیش ۶عادت شدم این ماه باید ۳ میشدم ولی گذشته هنوز نشدم امروز بی بی چکم زدم ولی منفی بود
  چجوری مطمعن شم که باردارم یانه؟میخام زودتر بدونم

 123. مریم می‌گوید:

  سلام من یک روز از پریودیم گذشته آیا امکان داره باردار باشم؟ من همیشه پریودیم منظم بود چند روز قبل موعد پریودی کمر درد و دل درد داشتم و ضعف میکردم ولی پریود نشدم الان هم یک روز ازش گذشته و احساس ضعف دارم همش میشه راهنمایی کنید ممنونم?

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام دوست عزیز تا یک هفته تاخیر طبیعه اگر همچنان ادامه داشت بهتره پیگیری کنید .

   • دلارام می‌گوید:

    سلام من دو روزی از زمان پریودیم میگذره و عقب انداختم. یک هفته هست فشارم همش میوفته روی نه و ده میاد و سردرد دارم و سستی و ضعف بدن. ایا امکانش هست ک حامله باشم؟ میشه لطفا زودتر جواب بدید عقد هستم و نگرانم

 124. پرستو می‌گوید:

  سلام من شش ساله پریود میشم و همیشه هم سروقت میشدم کل سیکلم هم۲۸ روزش یعنی ماه قبلی۱۸پریودشدم این ماه باید۱۶پریودمیشدم ولی نشدم چهار روزه عقب انداختم.اقدام به بارداری هم دارم سینه هام وطرف چپ دلم وگودی کمرم هم خیلی دردمیکنه.
  یعنی باردارم؟

 125. Eli می‌گوید:

  سلام.من سه ماهه ک پریودام ۲ تا ۴ روز میاد جلو ولی این ماه ۱۸ آبان باید پریود میشدم ک نشدم.علائمم ترشح زیاد دارم و متورم شدن سینه هام و تیر کشیدن سمت چپ شکمم.امشب ۱۹ آبان تست زدم منفی بود.البته اینم بگم خیلی مایعات مصرف کردم.یعنی زود تست زدم یا امکان داره باردار نباشم؟

 126. Milad می‌گوید:

  سلام.من سه ماهه ک پریودام ۲ تا ۴ روز میاد جلو ولی این ماه ۱۸ آبان باید پریود میشدم ک نشدم.علائمم ترشح زیاد دارم و متورم شدن سینه هام و تیر کشیدن سمت چپ شکمم.امشب ۱۹ آبان تست زدم منفی بود.البته اینم بگم خیلی مایعات مصرف کردم.یعنی زود تست زدم یا امکان داره باردار نباشم؟

 127. ناشناس می‌گوید:

  سلام .من رابطه بدون دخول داشتم من با کره هستم پیشاب روی واژنم بود ولی منی رو روی مقعدم ریخت .شب ۴تا قرص ال دی و۱۲ساعت بعد ۴تا قرص روکین که نمیدونستم ال دی نیست استفاده کردم .روزای بعد ۴تا قرص ال دی و۱۲ساعت بعد ۴تا.روز بعد هم ۴تا قرص ال دی و۱۲ساعت بعد ۴تا استفاده کردم .الان حالت تهوع دارم ودرد در سمت چپ دارم امکان داره بار دار باشم؟هنوز پریودم نشدم دو یا ۳روز از پریودی گذشته.تورو خدا جواب بدین خیلی استرس دارم.۵روز بعد از رابطه بی بی چک زدم منفی بود

 128. ریحانه می‌گوید:

  سلام من هشت روز ازتایم پریودیم میگذره ولی هنوز نشدم نزدیکی هم داشتم ولی قرص مصرف نکردم بعد از دوروز از عقب افتادگی پریودم تست انجام دادم منفی بود کمرددردم هستم میشه راهنماییم کنین دلیلش چیه؟

  • تیم پزشکی آنی آزما می‌گوید:

   سلام وقت بخیر فقط در صورتی که ازمایش کشت ادرار داشته باشید نیباید 72 ساعت قبل آزمایش آنتی بیوتیک نخورده باشید

 129. سما دلاوری می‌گوید:

  سلام من پریودم نامنظمه 6روز از وقت پریودم گذشته نزدیکی هم داشتم نمیدونم بیبی چک بدم یا نه 45 روز بعد پریود میشم اگر تنبلی تخمدان داشته باشی امکان باردار شدن هست

 130. لاوین می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  من هفته ی قبل رابطه ی جنسی داشتم اما شوهرم بعد از پیشاب و قبل از خروج شدن مایع منی الت رو در میاوردن و برای بار دوم ایشون حتی به دستشویی رفت و ادرار کرد که منی کلا خارج بشه و دوباره مثل بار اول بعد از پیشاب و قبل از منی آلت رو خارج میکرد و حدود نیم ساعت بعد از اتمام من دو دُز قرص اورژانسی مصرف کردم و 21م باید پریود میشدم اما هنوز پریود نشدم امکان داره بخاطر اینکه روز پریودم رابطه ی جنسی داشتم و قرص مصرف کردم اینطوری شده باشه؟ 3 تا تست هم انجام دادم و همه منفی بودن

 131. زهرا می‌گوید:

  سلام خسته نباشین من اقدام کردم واسه بارداری الان دو روز عقب انداختم است گرفتم منفی بود ماه قبل هم ۶ روز عقب انداخته بودم کی دوباره تست بگیرم

 132. مریم می‌گوید:

  سلام وقت بخیر4روزپریودم عقب افتاده آزمایش بارداری دادم منفی بوداماهمچنان سینه ام درد داره زیردلم هم دردمیکنه

 133. هانا می‌گوید:

  سلام خسته نباشید من 4روز از پریودیم گذشته بود بی بی چک زدم منفی شد الان هفت روز شد و من تا حالا پریود نشدم باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.