وقتی در مورد سلامتی صحبت می کنیم، تنها به معنی داشتن رژیم غذایی و سبک زندگی درست نیست. شما در حال حاضر که در حال مطالعه این مقاله هستید چگونه می توانید از وضعیت درونی بدن با خبر شوید؟ تنها راه آن انجام آزمایشات و عکسبرداری های لازم است. امروزه آزمایشگاه های متعددی در سطح کشور وجود دارند که شرایط استاندارد و ایمن را برای مردم فراهم کرده و شما با خیال آسوده می توانید تست های مورد نیاز را تحت نظر متخصصین انجام دهید. در این مقاله شما را با آزمایشگاه سنجش تبریز آشنا خواهیم کرد.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه سنجش تبریز

آزمایشگاه سنجش تبریز جنب خیابان آذربایجان با تیمی از کارشناسان و متخصصین حرفه ای و همچنین تجهیزات پیشرفته و مدرن، در خدمت شما عزیزان هموطن خواهد بود. این مرکز، در سال 1386 با کادری مجرب راه اندازی شد و اکنون مفتخر است اعلام نماید مجهز به تمامی وسایل و امکانات مورد نیاز است. شما در این مکان می توانید با خیال آسوده و با اطمینان از آنالیز نمونه، تست های مورد نیاز خود را انجام دهید.

بخش های خدماتی آزمایشگاه سنجش تبریز

در این آزمایشگاه، آزمایشات و تست های زیر برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است:

1- در مواردی که فرد به بیماری های خونی دچار بوده و نیاز دارد آزمایشات مربوطه را انجام دهد، آزمایشگاه‌سنجش‌تبریز آماده خدمت رسانی خواهد بود. این تست ها با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می گیرد.

بخش های خدماتی آزمایشگاه سنجش تبریز

2- از زمانی که خانم ها باردار می شوند لازم است تست هایی را انجام دهند تا از سلامت خود و جنین آگاه شوند. متاسفانه بارها دیده ایم که خانم ها در این امر سهل انگاری نموده و بعدا متوجه شده اند جنین ناقص است. در آزمایشگاه سنجش تبریز تست های مربوط به غربالگری جنین و کلیه تست های دوران بارداری انجام می گیرد.

3- از جمله دیگر تست هایی که در توسط آزمایشگاه سنجش تبریز انجام می شود، آزمایشات چکاپ است. فراموش نکنید که هر فرد باید در طول سال حداقل دو بار آزمایشات چکاپ را انجام دهد. این تست ها شما را از وضعیت درونی بدن آگاه خواهد کرد. متاسفانه زمانی که علائمی بیماری در ظاهر فرد نمایان می شود، این بیماری به اندازه کافی در درون بدن پیشرفت کرده و اگر شما قبلا چکاپ انجام داده بودید، در شرایط سخت قرار نمی گرفتید.

4- گروهی دیگر از آزمایشات، مربوط به سیستم ایمنی بدن هستند. هر گونه خلل در این قسمت منجر به بیماری می گردد. آزمایشات ایمونولوژی در آزمایشگاه سنجش تبریز براساس آخرین متدهای علمی انجام می گیرد.

5- همچنین در این مرکز، تست های مربوط به هورمون های بدن نیز برای شما عزیزان انجام خواهد شد. هورمون ها به عنوان مهمترین متابولیت های بدن شناخت هشده اند که عمل سیگنال دهی بین اندام ها ار انجام می دهند. در صورتی که سطح آن ها در بدن از حالت استاندارد خارج شود، منجر به مشکلاتی در بدن می گردد. آزمایشات هورمون شناسی، وضعیت این مواد را در بدن تعیین می کنند.

6- کلیه تست هایی که مربوط به بیماری های عفونی در بدن هستند را به آزمایشگاه سنجش تبریز بسپارید.

خدمات آزمایشگاه سنجش تبریز

خدمات آزمایشگاه

آزمایشگاه سنجش تبریز علاوه بر اینکه تست های زیادی را برای مراجعین انجام داده و از متخصصین توانمند برای نمونه گیری و آنالیز نمونه ها کمک می گیرد، خدمات دیگری را نیز برای شما عزیزان در نظر گرفته است:

– برای دریافت نتیجه آزمایش نیازی نیست که مجددا به این مرکز مراجعه نمایید. ما پاسخ دهی آنلاین را برای شما در نظر گرفته ایم چون می دانیم مراجعه حضوری تنها برای دریافت نتیجه تست، وقت زیادی را از مراجعین می گیرد. از سویی چون تردد غیر ضروری به حساب می آید لذا منجر به تشدید آلودگی هوا می گردد. در واقع ما با جوابدهی آنلاین سعی بر این داشته ایم که قدمی در راستای حفاظت محیط زیست برداریم.

– در این مرکز تجهیزاتی مورد استفاده قرار می گیرد که کاملا به روز بوده و از سویی دیگر منطق بر روش های نوین هستند در نتیجه آنالیز نمونه ها از دقت بالایی برخوردار بوده و متخصص با اطمینان بیشتری می تواند در مورد شما نظر دهد.

– به هر حال قبل از اینکه به یک آزمایشگاه مراجعه نمایید لازم است بدانید آیا تست مربوطه در این مرکز انجام می شود یا خیر. آزمایشگاه سنجش تبریز این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است که بتوانید با مراجعه به سایت، بتوانید لیست آزمایشات را در اختیار داشته باشید.

نموه گیری آزمایشگاه سنجش تبریز

– حقیقت تلخ این است که امروزه شرایط اقتصادی کشور بسیار بد شده و عمده مردم برای تامین هزینه های زندگی در معذوریت هستند. همین مسئله باعث می شود حتی از انجام آزمایشاتی که ضرورت دارد، پرهیز نمایند. این اتفاق وحشتناک است چرا که اگر مردم کشور بیمار بوده و سلامتی نداشته باشند، نمی تواند انتظار داشت جامعه ای سالم داشته باشیم. به همین دلیل است که آزمایشگاه سنجش تبریز سعی بر این داشته با تعداد زیادی از سازمان ها و شرکت های بیمه قرارداد تنظیم نماید تا مردم بدون نگرانی از هزینه ها، با خیال آسوده بتوانند به آزمایشگاه مراجعه نمایند.

– از دیگر اقداماتی که در آزمایشگاه سنجش تبریز انجام گرفته است، ارائه مطالب آموزشی در سایت برای ارتقا سطح دانش کاربران عزیز است. اگر ما اطلاعات کافی در مورد بیماری ها داشته باشیم، بهتر می توانیم از خود محافظت کنیم. در همین راستا کارشناسان و متخصصین ما مقالات و مطالب علمی را متناسب با آخرین یافته های جهانی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. کافی است به سایت مراجعه نموده و در لیست مطالب، هر آنچه که نیاز دارید را جستجو نمایید.