وجود آزمایشگاه های مجهز در هر شهر از کشور ما ایران تحت نظر کتخصصین توانمند این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند تا با اطیمنان و بدون نگرانی از خطا در آزمایش، آزمایشات مورد نیاز خود را انجام دهند. آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان از جمله مراکزی است که به شما هموطنان عزیز ساکن در اصفهان توصیه می کنیم برای انجام تست هایی که پزشک توصیه می کند، به آن مراجعه کنید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

خوشبختانه آزمایشگا های اصفهان از نظر موقعیت جغرافیایی در مناطقی واقع شده اند که به راحتی می توانید به این مراکز دسترسی داشته باشید. آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان واقع در خیابان توحید، با تیمی از کارشناسان و متخصصین توانمند در خدمت شما عزیزان بوده و با استفاده از به روزترین تجهیزات و متدهای پیشرفته، تست های مد نظر شما عزیزان را انجام خواهد داد.

بخش های آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

1- بخش ژنتیک

در انین بخش از آزمایشگاه، تست هایی از جمله آزمایشات غربالگری در دوران بارداری، آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج، آزمایشات مربوط به ناباروری، تست های تشخیصی از طریق DNA ، تست تعیین جنسیت، تست های ژنتیک مربوط به اهدای عضو و… ارائه خدمات آموزشی همانند مقالات، نشریه ها و.. به منظور ارتقا سطح دانش شما عزیزان و… انجام می شود.

بخش ژنتیک

2- آزمایشات بیوشیمی در آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

اندازه گیری سطح متابولیت های خون یکی از مهمترین اموری است که باید به آن توجه کرد. لازم است در طول سال حداقل دو بار آزمایشات چکاپ را انجام دهیم تا از وضعیت قند، چربی و سایر مواد بیوشیمیایی خون اگاه شوید. در آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان آزمایشات بیوشیمی با استافده از تجهیزات پیشرفته و نرم افزارهای انالیز داده های مدرن انجام می گیرد.

3- آزمایشات میکروب شناسی

آنچه که واقعیت دنیای اطراف ما است این است که میکروب ها همیشه در نزدیک ترین مکان نسبت به انسان قرار داشته و حتی با تنفس به راحتی وارد بدن می شوند. در نتیجه بیماری هایی همانند عفونت باکتریایی، عفونت قارچی، التهاب و… را با خود به همراه خواهند داشت. آزمایشات میکروب شناسی از جمله مهمترین تست هایی است که از طریق آزمایشات مستقیم و کشت نمونه ای باکتریال، ، آزمایش مستقیم قارچ جلدی، زیر جلدی و احشایی، شناسایی انگل های گوارشی و… به بررسی وضعیت سلامت بدن کمک خواهند کرد.

4- آزمایشات هماتولوژی

بررسی تعداد و عملکرد سلول های خونی و پلاسما از دیگر خدماتی است که توسط آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان انجام می شود. همانگونه که می دانید تغییر در شمارش سلول های خونی، می تواند نشان دهنده وجود امراض مختلف در بدن باشد.

5- آزمایشات سرولوژی

هر اندازه سیستم ایمنی بدن قوی باشد، مقابله با عوامل بیماری زا راحت تر خواهد بود در نتیجه احتمال ابتلا به بیماری ها کم می شود. یکی از مورادی که در این زمینه کمک کننده خواهد بود، تولید آنتی بادی در بدن است. آزمایشات سرولوژی به مجموعه ای از تست ها القا می گردد که به بررسی سطح انتی بادی در بدن می پردازد.

آزمایشات سرولوژی

خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

هموطنان عزیز که قصد دارند تست های خود را تحت نظر آزمایشگاه دی اصفهان انجام دهند، لازم است بدانند که در این مرکز چه خدماتی برای آن ها در نظر گرفته شده است:

1- جوابدهی انلاین آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

به منظور تسهیل در ارائه خدمات، جوابدهی انلاین برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. برای دریافت نتیجه تست نیازی نیست مجددا به مرکز مراجعه نمایید. ما به صورت آنلاین نتیجه را ارسال خواهیم کرد. البته ما با این اقدام سعی داشته ایم که حامی محیط زیست باشیم. به هر حال هر اقدامی که تردد ماشین آلات را کم کند، قدمی در راستای حفظ سلامت محیط زیست برداشته شده است.

2- تجهیزات مدرن و متخصصین توانمند

همانگونه که ذکر شد، یکی از فعالیت هیا آزمایشگاه دی اصفهان آزمایشات ژنتیک است. ما برای ارتقا کیفیت و دقت کار، نه تنها از تجهیزات مدرن و متخصصین توانمند کمک گرفته ایم بلکه با آزمایشگاه های داخل و خارج از کشور نیز در ارتباط هستیم تا در مواقع نیاز، از ان ها کمک بگیریم.

3- قراردادهای خود با شرکت های بیمه

با توجه به اینکه هزینه اغلب تست ها بالا است به همین دلیل مردم عمدتا از انجام آزمایشات خودداری می کنند. این کار باعث لطمه به سلامت آن ها خواهد شد اما برای ما سلامت هموطنان عزیز بسیار مهم است. به همین دلیل سعی کرده ایم دامنه قراردادهای خود با شرکت های بیمه را توسعه داده و با اغلب شرکت ها، وارد همکاری شویم. در این صورت شما عزیزان بدون نگرانی از هزینه ها می توانید به آزمایاشت خود را تحت نظر آزمایشگاه دی اصفهان انجام دهید.

4- لازم به ذکر است که در این مرکز خدمات آموزشی نیز در نظر گرفته شده است

علاوه بر اینکه از طریق استی، مطالب اموزشی را نشر می دهیم بلکه شما می توانید مطالبی که نتیجه تحقیقات متخصصین در امر پزشکی است را از طریق نشریه ها و کتب به دست بیاورید.

خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

5- ما خدمات آموزشی برای بیماران نیز در نظر گرفته ایم

این خدمات با هدف افزایش اگاهی بیماران و نحوه برخورد صحیح با شرایط فعلی خود انجام می گیرد.

6- نکته بسیار مهم آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان

نکته بسیار مهم که لازم می دانیم متذکر شویم این است که تمامی امور پژوهشی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی دی اصفهان تحت نظر داشنگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و مجرب ترین متخصصین در این امر فعالیت دارند تا نتایج تحقیقات خود را با دقت و سرعت بالا در اختیار شما هموطنان عزیز قرار دهند.