معرفی آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران

مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی و تشخیص طبی تهران لب، کار خود را در سال 1386 آغاز نمود و با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و کارشناسان و تکنسین‌های آموزش دیده مجرب و با استفاده از زیرساخت های مدرن و روش های علمی، دانش و تکنیک های روز دنیا، توانایی انجام انواع آزمایش های تشخیصی و ژنتیکی را با بالاترین دقت در کمترین زمان ممکن را برای مراجعین مهیا کرده است.

نوبت تهران لب

شعار تهران‌ لب: «نسلی سالم آینده‌ای بهتر»

متخصصان حرفه ای مجرب با دانش به روز آزمایشگاهی تهران لب با استفاده از بهترین تجهیزات پیشرفته و مدرن آزمایشگاهی در بخش های تخصصی تشخیص طبی، پاتولوژی و ژنتیک پزشکی تمام گواهینامه های کنترل کیفی داخلی و خارجی، مجوزهای رسمی بین‌المللی را دریافت کرده اند. تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران با معتبرترین سازمان‌های دولتی و خصوصی، کلینیک های پزشکی، پزشکان متخصص و آزمایشگاه های مشهور همکاری گسترده ای دارد. نسلی سالم، آینده ای بهتر، شعاری است که آزمایشگاه تهران لب به همراه پرسنل متخصص اش در تلاش برای تحقق آن در راستای بهبود امید به زندگی جامعه است.

 

درباره موسس آزمایشگاه تهران‌ لب | دکتر حسن حیدری

دکتر حسن حیدری فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۴ میباشد که با نیت خدمت به جامعه سلامت کشور فعالیت شرکت شفاخانه مهر ایران را در سال ۱۳۸۱ کلید زد. تاسیس مجموعه آزمایشگاههای تشخیص طبی – پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی در شهرستانهای استان تهران، خصوصا آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب آزمایشگاه ژنتیک پزشکی بیمارستان، کسری آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی شفا و پارس لب در رامین، تاسیس مجموعه درمانگاههای شبانه روزی و مراکز ترک اعتیاد در شهرهای استان تهران و همچنین تاسیس شرکت دانش بنیان آرتین زیست فن آوران آینده از جمله فعالیتهای ایشان در زمینه خدمت‌رسانی به جامعه سلامت کشور و استخدام نیروهای تحصیل کرده در جهت افزایش اشتغال در زمره فعالیت های ایشان میباشد.

 

ارزش‌ها و برتری‌های تهران لب

  • پوشش همه بیمه‌ها: انجام خدمات آزمایشگاهی و چکاپ های پزشکی تحت پوشش تمام بیمه های پایه و تکمیلی
  • دقت در جوابدهی: سرعت بالای جواب آزمایش ها با کمک بروزترین تکنولوژی های روز دنیا با بالاترین دقت ممکن
  • خدمات آزمایش آنلاین: نوبت دهی آنلاین، درخواست آزمایش در منزل و محل کار و دریافت نتیجه آزمایش از وبسایت
  • حریم شخصی مراجعین: محافظت از اطلاعات شخصی شما مراجعین محترم آزمایشگاه تهران لب برای ما اهمیت دارد.

زمینه تهران لب

روش‌های تماس با آزمایشگاه تهران لب

شماره نوبت دهی: 1650 برای استان تهران و 88709970-021 برای دیگر استان‌ها

وب سایت: https://tehranlab.com

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای پارک ساعی، پلاک 2173، طبقه همکف

ساعات کاری آزمایشگاه: شنبه تا چهارشنبه: 6 صبح الی 20 شب – پنجشنبه ها: 6 صبح الی 18 عصر