انسان همواره باید به سلامتی خود اهمیت دهد چرا که با افزایش سن، قدرت و کارایی اندام های بدن کاهش یافته و در نتیجه با کوچکترین بیماری و عارضه، بدن به شدت متاثر خواهد شد. به همین دلیل است که متخصص اکیدا توصیه می کنند هر فرد باید در هر سال حداقل دو بار در سال انواع آزمایش چکاپ را انجام دهد تا از وضعیت درونی بدن خود، مطلع شود. آزمایشگاه پیوند شیراز با تیمی از متخصصین و با استفاده از تجهیزات مدرن، در خدمت شما خواهد بد تا انواع تست های مورد نیاز خود را در شرایط ایمن و استاندارد انجام دهید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پیوند شیراز

آزمایشگاه پیوند شیراز واقع در خیابان اردیبهشت، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6 صبح تا 8 شب و در روزهای پنجشنبه از ساعت 6 صبح تا 6 عصر در خدمت شما عزیزان خواهد بود. این مرکز از سال 1394 فعالیت خود را تحت نظر کارشناسان و متخصصین حرفه ای و کاملترین تجهیزات و دستگاه، شروع نمود. جالب است بدانید که در حال حاضر این آزمایشگاه به عنوان بزرگترین آزمایشگاه های خصوصی جنوب کشور شناخته شده و توانسته است اعتبار ملی را کسب نماید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پیوند شیراز

بخش های خدماتی آزمایشگاه پیوند شیراز

در این مرکز سعی کرده ایم انواع تست های رایج و خاص را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام دهیم. مهمترین بخش های خدماتی آزمایشگاه پیوند شیراز عبارتند از:

– بیوشیمی بالینی

– هورمون شناسی

– ایمونولوژی

– هماتولوژی

– میکروبیولوژی

– بیولوژی مولکولی(PCR)

– فلوسایتومتری

– سیتولوژی

– پاتولوژی مولکولی

– ایمونوهیستوشیمی (IHC)

– و…

اطمینان داشته باشید تمامی تست ها توسط کارشناسان حرفه ای و کارآزموده و با استفاده از متدها و تجهیزات مدرن انجام می شود. در نتیجه متخصص با اطمینان خاطر در مورد صحت نتیجه تست، نظر خود را اعلام کرده و در مواردی که به بیماری مبتلا هستید، با دقت بیشتری روش درمانی مناسب را انتخاب خواهد کرد.

بخش های خدماتی آزمایشگاه پیوند شیراز

خدمات آزمایشگاه پیوند شیراز

1- یکی از خدماتی که آزمایشگاه پیوند برای شما عزیزان در نظر گرفته است، جوابدهی آنلاین به نتیجه تست است. قبلا افراد مجبور بودند تنها برای دریافت نتیجه تست، مجددا کار و امور روزانه را کنار گذاشته و به آزمایشگاه مراجعه کنند در حالی که در این زمان رفت و برگشت می توانستند کمی از امور خود را پیش ببرند. از طرفی این تردد، غیر ضروری است و منجر به آلودگی هوا می شود. به همین دلیل است که آزمایشگاه پیوند شیراز جوابدهی آنلاین را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. کافی است به سایت آزمایشگاه مراجعه کرده و مشخصات لازم را وارد کنید تا نتیجه تست در اختیار شما قرار گیرد.

2- یکی از مشکلاتی ما در آزمایشگاه ها با آن روبرو هستیم، شلوغی بخش انتار است. این مسئله در ایام کرونا واقعا خطرناک است به همین دلیل است که مردم تصمیم می گیرند تا جای که امکان دارد، آزمایشات خود را به تعویق بیاندازند تا کرونا رفع شود. اما این تصمیم اشتباه است چون ممکن است سلامت شما در همین مدت به خطر بیافتد. آزمایشگاه پیوند شیراز امکان پذیرش آنلاین را برای شما عزیزان فراهم نموده است. می توانید قبل از مراجعه به آزمایشگاه، نوبت پذیرش دریافت کرده و دقیقا در همان زمان به آزمایشگاه بروید. در این صورت در مرکز معطل نشده و جایی برای نگرانی نخواهد بود.

خدمات آزمایشگاه پیوند شیراز

3- آیا می دانید در این مرکز امکان نمونه گیری در محل برای شما عزیزان فراهم شده است؟ در ایام کرونا غالبا از مراجعه به آزمایشگاه می ترسند. از سویی دیگر برخی از افراد به دلیل محدودیت هایی همانند فلج، شکستگی پا و یا حتی کما و بستری بودن در خانه و… نمی توانند به آزمایشگاه مراجعه کنند. در چنین مواردی کافی است با مرکز تماس گرفته و از متخصصین ما بخواهید برای نمونه گیری به منزل شما مراجعه کنند.

4- لازم به ذکر است که آزمایشگاه پیوند شیراز یک اپلیکیشن طراحی نموده است که با نصب آن بر روی گوشی می توانید از خدمات این مرکز شامل نمونه گیری در محل و… آشنا شوید.

5- همچنین امکان پاسخ دهی آنلاین برای همکاران فراهم شده است. با این اقدام، آزمایشگاه های کلیه شهرهای ایران می توانند در کوتاه ترین زمان با هم ارتباط برقرار کرده و حتی در برخی از امور به یکدیگر کمک کنند.

6- متاسفانه بارها دیده ایم که افراد از شهرهای اطراف به آزمایشگاه پیوند شیراز مراجعه می کنند تا تست مشخصی را انجام دهند اما چون شرایط لازم قبل از تست را رعایت نکرده اند، مجبور هستند بازگشته و مجددا فردا این مسیر را طی کنند. عزیزان ما شرایط هر کدام از تست ها را در داخل سایت آزمایشگاه توضیح داده ایم تا این مشکلاتی رخ ندهد. لذا قبل از مراجعه حضوری، حتما راهنمای آزمایشات را مطالعه نمایید.

آزمایشگاه پیوند شیراز

7- از دیگر خدماتی آزمایشگاه پیوند، ارائه مطالب آموزشی و همچنین پاسخگویی به سوالات رایج مراجعه کنندگان است. هدف ما این است که سطح آگاهی شما عزیزان ارتقا یافته و بهتر بتوانید از سلامت خود مراقبت نمایید.

8- در شرایط اقتصادی فعلی که تامین هزینه های زندگی واقعا سخت شده است، عمده مردم سعی می کنند از برخی از امور دست بکشند تا از نظر مالی، مشکلی رخ ندهد برای مثال حتی تصمیم می گیرند آزمایشاتی که مرتبط با بیماری بوده را انجام دهند. این موضوع واقعا وحشتناک است. اما برای آزمایشگاه پیوند شیراز بسیار مهم است که هموطنانش سالم و به دور از بیماری باشند. سعی کرده ایم با اغلب سازمان ها و شرکت های بیمه قرارداد داشته باشیم تا مراجعه کنندگان از نظر مالی دچار مشکل نشده و با خیال آسوده تست های خود را انجام دهند.