ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مبتنی بر اتوماسیون کامل آزمایشگاهی، سعی بر این داشته است تا خدماتی متمایز به مردم عزیز ارائه نماید. احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات بروز سرلوحه تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش می باشد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش بی شک یکی از بهترین آزمایشگاه های شهر تهران می باشد و روزانه مراجعین زیادی جهت انجام آزمایش به این مرکز مراجعه می کنند و شاید بودن در مرکز شهر تهران یکی از چند امتیازی است که آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش دارا می باشد .

آزمایشگاه دانش پزشکان و پرسنل مجربی دارد که تمام وقت در آزمایشگاه حضور دارند و دلسوزانه جوابگوی مراجعین می باشند .

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش دارای دستگاه های پیشرفته و مدرن می باشد و قادر به انجام تمام تست های روتین ، تخصصی و فوق تخصصی در زمینه ی کلینیکال و پاتولوژی می باشد .

قطعا وجود آزمایشگاهی همچون دانش می تواند یکی از نگرانی هایی که امروزه برای اکثر ما وجود دارد پیرامون خطاهای آزمایشگاهی را رفع می کند .

آزمایشگاه دانش دارای بخش های تخصصی کلینیکال هماتولوژی ، بیوشیمی ، هورمون ، میکروبیولوژی وبخش پاتولوژی و سیتولوژی می باشد که توسط پزشکان متخصص آزمایشگاهی تحت نظارت و کنترل می باشد.

آزمایش خون آزمایشی بسیار پر اهمیت است و نشان دهنده ی وضعیت فیزیولوژیک بدن است و می تواند ما را از بیماری و وضعیت سلامتی آگاه کند . بنابراین باید در انتخاب آزمایشکاه بسیار حساس باشیم و آگاهانه انتخاب کنیم .

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش

 

 انواع آزمایش خون :

آزمایش   CBC:

آزمایش CBC شمارش سلول های خونی و این تست یکی از تست های اصلی می باشد که در هر شرایطی پزشک معمولا در خواست می کند زیرا با آنالیز و شمارش سلول های خونی می توانیم به بسیاری از بیماری ها و عفونت های خونی و همچنین کم خونی پی ببریم

آزمایش های بیوشیمی :

موارد بسیار زیادی از تست های مربوط به آزمایش خون از قند خون ناشتا ، آزمایش چربی خون ،آزمایش آنزیم های کبدی ، آزمایش های مربوط به کلیوی وهمینطور الکترولیت های بدن در این دسته بندی قرار دارند .

آزمایش های هورمونی :

آزمایش های هورمونی معمولا تخصصی تر هستند و می توان گاهی بر اساس جنسیت نوع تست ها را مشخص کرد بر ای مثال تست پروستات PSA  و FREE PSA   معمولا برای آقایان از سن 35 سالگی به بعد در چکاپ های آزمایشگاهی لازم می باشد . همینطور تست های مربوط به بی نظمی پریود ( عادت ماهانه ) برای خانم ها که می توان به تست های  FSH ,LH,Prolactin ,AMH  اشاره کرد .

تست های تیروئیدی نیز در دسته ی تست های هورمونی قرار گرفته اند . گاهی بیماران مشکل تیروئیدی ندارند و فقط به جهت چکاپ پزشک برایشان درخواست می کند ، یکی از مهم ترین تست های بخش تیروئید تست های TSH , T3 , T4  می باشد . اگر پزشک به نتیجه ی این تست ها مشکوک شود می تواند در خواست تست های تخصصی دیگری نیز انجام دهد.

 

آزمایش های ویتامین ها :

معروف ترین ویتامینی که در اکثر چکاپ های پزشکی در خواست می شود ویتامین D3  می باشد ، چرا که کمبود این ویتامین به خودی خود می تواند باعث بروز بسیاری از بیماری ها شود. توصیه می کنیم زمانی که پزشک برای شما ویتامین D3 درخواست کرد و در جواب آزمایش متوجه شدید دچار کمبود ویتامین D3 هستید هرگز خودسرانه شروع به مصرف قرص های ویتامین D3  و یا تزریق آمپول ویتامین D3 نکنید و حتما به پزشک مراجعه کنید چرا که پزشک با توجه به میزانی که برای شما لازم است تجویز کرده و طول مدت مصرف را مشخص می کند مصرف خودسرانه ویتامین ها گاهی باعث وجود مسمومیت می شود .

توجه کنید که ویتامین D3  در دسته ی ویتامین های محلول در چربی می باشد پس حتما سعی کنید بعد از غذا میل کنید .سایر ویتامین ها نیز معمولا در زمان هایی که پزشکان صلاح ببیند و علائمی وجود داشته باشد درخواست می گردد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش

آزمایش های بخش پاتولوژی و سیتولوژی آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش تماما با نظارت مستقیم پاتولوژیستان حاضر در مجموعه صورت می گیرد .

تلفن: 62974-021
فکس: 5520-6648-021
ایمیل: info@danesh-lab.com
ساعات کاری: همه روزه از ساعت 6 صبح الی 18 بعد از ظهر به جز ایام تعطیل
آدرس: تهران – خیابان طالقانی – بین خیابان وصال و فریمان – روبروی سینما عصر جدید

موسسات طرف قرارداد

بیمه ها:

تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، شهرداری

بانکها:

مرکزی، کشاورزی، تجارت، صادرات، ملت، سپه، صنعت و معدن، ملی، توسعه صادرات

سایر موسسات:

نفت فلات قاره(معلق)، بازنشستگان شرکت نفت، کانون سردفتران

بیمه های تکمیلی

بيمه كارآفرين، بیمه آسیا، بیمه سامان، كاركنان مجلس شوراي اسلامي، كتابخانه و موزه مركز اسناد مجلس، مركز پژوهشهاي مجلس شوراي اسلامي

شما می توانید با استفاده از آزمایش آنلاین آنی آزما از خدمات آزمایشگاه دانش بهره مند شوید جهت در خواست آزمایش فرم زیر را پر کنید.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD