آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب واقع در میدان ونک تهران به عنوان یکی از مراکز معتبر در امر انجام انواع آزمایشات خون و تست های غربالگری شناخته شده است. به جرات می توان گفت سخت ترین نوع بیماری ها با انجام یک آزمایش خون ساده و یا نمونه گیری های رایج، قابل تشخیص هستند و آمار نشان داده است که اگر این آزمایشات به موقع انجام گیرد، حتی جنبه پیشگیری نیز خواهند داشت.

با توجه به اینکه آزمایشگاه شبانه روی آنی آزما با بزرگترین آزمایشگاه های تهران وارد قرارداد کاری شده است، لازم است ذکر کنیم که آزمایشگاه نیز یکی از مراکزی است که شما می توانید از طریق آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما، از خدمات آن استفاده کنید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب

خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

در این آزمایشات سعی می شود انواع آزمایشاتی که لازم است افراد در دوره زندگی خود انجام دهند، به کمک وسایل و تجهیزات پیشرفته و متدهای علمی به روز انجام شود که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت:

آزمایشات بیوشیمی آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

در این آزمایشات سطح مواد و متابولیت های مختلف خون من جمله  قند، چربی، الکترولیت های خون، اوره، کراتین و… مورد بررسی قرار گرفته و از همین طریق متخصصین می توانند بیماری های مختلف  شامل دیابت، نارسایی کلیه و… را در بدن فرد تشخیص دهند. البته همواره انجام آزمایش به منظور تشخیص بیماری انجام نمی گیرد بلکه غالب مواقع پزشک معالج با هدف بررسی روند درمان، از بیمار درخواست می کند بعد از یک دوره درمان، آزمایشی را انجام دهد تا مشخص شود آیا درمان به خوبی پیش رفته است یا خیر.

آزمایشات میکروبیولوژی در آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

از دیگر خدماتی که توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب در میدان ونک انجام می گیرد، انجام آزمایشات میکروبی شامل انگل شناسی، قارچ شناسی، تعیین سطح ویروس ها در بدن و… از طریق  کشت مدفوع، ادرار، کشت ادرار، بررسی خون در مدفوع و… است. این آزمایشات در اولین زمان ممکن مورد آنالیز قرار می گیرند. با توجه به اینکه میکروبی شدن بدن بسیار خطرناک است، لذا سعی می کنیم در مدت زمان کوتاهی پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

آزمایشات هماتولوژی در آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

بررسی تعداد سلول های خونی بدن و گلبول های سفید می تواند بسیاری از بیماری ها را فاش کند. کافی است این آزمایشات به موقع انجام شوند. در آزمایشگاه  تست های زیر از بیماران به عمل خواهد آمد:

  • انجام آزمایش CBC به منظور شمارش گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت های خون و بررسی مورفولوژی این سلول ها
  • آزمایش سدیمان با هدف آنالیز میزان رسوب گلبول های قرمز در خون. این رسوب گذاری نشان دهنده بیماری خواهد بود اگر از حد تعادل خارج شود. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی در میدان ونک متخصصین ما این آزمایش را با تجهیزات پیشرفته انجام می دهند.
  • آزمایشات انعقاد خون به منظور تعیین تاثیر داروهای ضد انعقاد خون و تشخیص وجود لختگی در خون

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب

انجام آزمایشات مبنی بر سلامت باروری در آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

متاسفانه در دهه های اخیر شاهد بروز مشکلاتی در بارداری بانوان و به دنیا آمدن نوزادان مبتلا به بیماری های ارثی هستیم. لازم است برای جلوگیری از افزایش این آمار، تست های لازم قبل از بارداری و یا در 3 ماهه اول بارداری انجام گیرد. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب آزمایشاتی در این زمینه انجام می گیرد که برحسب تشخیص پزشک خود، می توانید مراجعه نموده و نمونه گیری های لازم را انجام دهید.

استفاده از  تومور مارکرها در آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

یکی از راه های تشخیص وجود تومور در بدن و همچنین تعیین میزان بدخیمی آن، اندازه گیری برخی مواد شیمیایی در بدن است که سطوح ان ها در خون همزمان با وجود تومور و یا تشدید فعالیت آن ها تغییر می کند. به این مواد شیمیایی، تومور مارکر گفته می شود. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی به منظور تشخیص تومورها این مواد را با روش های علمی پیشرفته اندازه گیری می کنند. البته این تست ها، به عنوان آزمایشات اولیه شناخته شده و در صورت تایید وجود خطر، باید تست های دیگر همانند ماموگرافی، سونوگرافی و.. نیز انجام گیرد.

انجام آزمایشات آلرژی توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

کلیه آزمایشات مربوط به آلرژی شامل بیماری های پوستی، تنفسی، تشخیص سطوح آنتی بادی ها در بدن و.. به کمک روش های تشخیصی پیشرفته در آزمایشگاه پاتوبیولوژی به کمک تجهیزات کامل انجام می گیرد.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب:

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب در محدوده میدان ونک واقع در خیابان گاندی است که فعالیت خود را تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می دهد. برای افرادی که در محدوده میدان ونک زندگی می کنند، مراجعه به آزمایشگاه راحت است اما ممکن است شما در منطقه ای دور از میدان ونک زندگی می کنند و به راحتی نمی توانید از خدمات آزمایشگاه بهره مند شوید. در این صورت کافی است با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما در تماس باشید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب

همکاری آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

ترافیک سنگین شهرهای، افزایش حجم کاری، درگیری های روزمره و… از جمله دلایلی است که اغلب مردم برای توجیه عدم مراجعه خود به آزمایشگاه و انجام تست های مورد نیاز بیان می کنند. در عصر حاضر تمامی این دلایل منطقی است ولی بدان معنا نیست که باید از سلامتی خود غافل شویم.

کافی است به دنبال یک راه حل اساسی باشیم. آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما یک راه میان بر را به شما پیشنهاد می کند. فرض کنیم که شما ترجیح می دهیم آزمایشات خود را تحت نظر آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب در محدوده میدان ونک انجام دهید اما به دلیل مسافت، هنوز اقدامی انجام نداده اید. کافی است با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما تماس بگیرید.

در هر منطقه از تهران که باشید، چه در محل کار و چه در منزل، کارشناسان ما مراجعه نموده و نمونه گیری لازم را از بدن شما انجام می دهند. نمونه ها سریعا به آزمایشگاه ارسال می شود. شما می توانید تحت نظر آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما جواب تست های خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD