همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، در کشور تعداد زیادی آزمایشگاه با تجهیزات پیشرفته تاسیس شده است که هموطنان عزیز می توانند هر کدام از تست های مورد نیاز خود را در مراکز مجهز و معتبر انجام دهند. تست های بارداری، آزمایشات تشخیص بیماری، آزمایشات درمانی و…. امروزه با سرعت و دقت بسیار بالا انجام خواهد شد. هموطنان عزیز ساکن تبریز و حتی بقیه عزیزان در هر کدام از استان ها می توانند برای هر کدام از آزمایشات خود به آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین مراجعه نمایند. این مرکز تحت نظر کارشناسان و متخصصین توانمند اداری شده و نمونه گیری و آنالیز، تحت شرایط کاملا استاندارد انجام می شود.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین واقع در تبریز همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی کشور در خدمت شما عزیزان خواهد بود. از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح تا 8 شب و پنجشنبه ها از ساعت 7 صبح تا 7 شب در کنار شما عزیزان بوده و هر گونه تست مورد نیاز خود ار می توانید در این مرکز انجام دهید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

بخش های آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

نوع خدماتی که در هر آزمایشگاه ارائه می شود، بسته به تجهیزات موجود در آن دارد. ما در آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین سعی داریم همواره تجهیزات و وسایل را بروزرسانی کرده و تعداد آن ها را افزایش دهیم تا بتوانیم دامنه خدمات خود را برای هموطنان عزیز افزایش دهید. در این مرکز تست های متنوعی انجام می شود که براساس حروف الفبا، در سایت معرفی شده است. چند تست مهم در آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین عبارتند از:

– با توجه به اینکه متاسفانه سرطان در کشور زیاد شده است، لذا آزمایشات تشخیصی و درمان سرطان در این آزمایشگاه انجام می گیرد.

– خوشبختانه امروزه تست های بارداری این امکان را فراهم می کند تا مادران از سلامت جنین خود مطمئن شده و در صورتی که جنین دچار نقص باشد، اقدامات لازم انجام گیرد. البته والدینی که سابقه بیماری ارثی در خانواده خود دارند، باید بیشتر به این موضوع اهمیت دهند.

– لازم به ذکر است که تمامی آزمایشات در آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین با استفاده از تجهیزات پیشرفته از کمپانی های معتبر بین المللی و همچنین تحت نظارت سیستم های هوشمند اتوماسیون و انتقال اطلاعات اتوماتیک انجام می گیرد. این بدین معناست که دقت کار بسیار بالا بوده و متخصص با اطمینان بیشتر می تواند تصمیم گیری نماید.

بخش های آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

ما در این مرکز تمامی تلاش خود را خواهیم داشت تا بهترین شرایط برای آزمایش فراهم شده و مراجعه کنندگان بدون نگرانی بتوانند تست های خود را انجام دهند. در همین راستا خدمات آزمایشگاه نوین عبارتند از:

– ما در این مرکز، جوابدهی آنلاین داریم. اینکه فرد بخواهد تنها برای دریافت جواب نمونه بخشی از زمان خود را هدر داده، از کار دست بکشد و در این ترافیک به آزمایشگاه برود، عادلانه نیست. در واقع نوعی تردد غیر ضروری است که هم مراجعین را اذیت کرده و هم باعث آلودگی هوا خواهد شد. به همین دلیل است که ما جواب را به صورت انلاین در خدمت شما عزیزان قرار می دهیم.

– از دیگر خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین، نمونه گیری در منزل است. این مسئله در ایام حاضر که کرونا در تمام دنیا شیوع پیدا کرده است، بسیار اهمیت دارد. عمده مردم به دلیل این بیماری، جرات مراجعه به آزمایشگاه ها را ندارند. البته برای برخی از افراد همانند معلولین، افرادی که در کما بوده و در خانه نگهداری می شوند و… مراجعه حضوری به مرکز واقعا سخت است. در همین راستا به منظور سهولت کار برای شما عزیزان، نمونه گیری در منزل یا محل کار انجام خواهد شد. کافی است با آزمایشگاه تماس بگیرید. کارشناسان ما در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهند کرد. اطمینان داشته باشید که کیفیت و دقت نمونه گیری در منزل در حد مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه خواهد بود.

– متاسفانه عمده آسیب هایی که انسان ها به دلیل بیماری متحمل می شوند، به دلیل عدم آگاهی است. به همین دلیل آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین مقالات متعددی را در قسمت آموزشی سایت در اختیار شما عزیزان قرار داده و سعی بر آن داشته است که مطالب مهم و مفید را در مورد موضوعات خاص در اختیار شما قرار دهد.

خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین

– یکی از دلایل عدم مراجعه مردم به آزمایشگاه ها برای آزمایش چکاپ و حتی بعضا برای تست های درمانی، گران بودن هزینه ها است. به هر حال در شرایط اقتصادی فعلی، تامین هزینه های زندگی واقعا سخت بوده و به مردم حق می دهیم که در انجام آزمایشات سهل انگاری کنند. اما برای ما بسیار مهم است که مردم کشورمان سالم و تندرست باشند. در همین راستا ما با تعدادی از سازمان ها و شرکت های بیمه قرارداد بسته ایم تا بدون نگرانی از هزینه ها، به آزمایشگاه ما مراجعه نمایید.

– مسئله دیگر که لازم است در مورد آن صحبت کنیم، روش انجام آزمایشات رایج همانند تست های چکاپ است. این دسته از آزمایشات رایج بوده و لازم است مراجعه کنندگان قبل از مراجعه، نکاتی را رعایت نمایند. اما بعضا بی دقتی کرده و در نتیجه مجبور خواهند بود آزمایش را به زمان دیگر موکول کنند. اما آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی نوین راهنمای انجام آزمایشات را داخل سایت ارائه کرده است تا شما عزیزان قبل از آزمایش، با مطالعه و کسب آگاهی، اقدامات لازم را انجام دهید.