آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور واقع در بلوار کشاورز آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شما عزیزان اعلام می کند. در این مرکز، نیروهای متخصص مشغول به فعالیت هستند که به کمک تجهیزات پیشرفته، سعی می شود جواب نتایج آزمایشات شما در اولین فرصت و البته با بالاترین دقت در اختیار شما قرار گیرد. همچنین شما می توانید به واسطه آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما از خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور استفاده کنید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

خدمات ارائه شده توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور:

 • خدمات میکروب شناسی

انجام کلیه کشت‌ های معمول و تخصصی از جمله مایکوپلاسما و اورا پلاسما هلیکوباکتر پیلوری، کمپیلوباکتر، مايكوباكتريوم‌ها و نيز سایر باکتری های غیر متداول توسط تجهیزات Safety cabinet beasat و Auto clave Irantolid صورت می گیرد.

 • تشخیص بیماری سل

آزمایش مستقیم و کشت باکتری سل در این آزمایشگاه توسط تجهیزات هودلامینر، انکوباتورمخصوص سل و ماسک ایمنی مخصوص  انجام می شود.

 • خدمات انگل شناسی

در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور روش های معمول  و روش های خاص آزمایش‌ های مربوط به شناسایی انگل‌ های دستگاه گوارشی، تنفسی، خونی و …به وسیله میکروسکوپ، لوپ و  دستگاه آنالیز اسپرم به منظور تشخیص بیماری های گوارشی مرتبط با انگل ها انجام می شود.

 • خدمات قارچ شناسی

با استفاده از متد های پیشرفته و میکروسکوپ، آزمايش مستقيم و كشت قارچ ‌های جلدي، زير جلدي و احشائي در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور واقع در بلوار کشاورز  انجام می شود.

 

 • آزمایشات پاتولوژی و سرولوژی

از دیگر خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور می توان به انجام تمامی سیتولوژی مایعات، PAP  اسمیر، FNA ، پاتولوژی بافت و  IHC اشاره نمود که  توسط تجهیزاتی همانند Tissue processor shandon citadel1000، Cyto Tek sakura، E-prep processor، Microtome knife sharpener Leitz  و Microtome knife sharpener Sakura صورت می گیرد.

 • خدمات ایمونولوژی

انجام کلیه آزمایش ‌های سرولوژی و ایمونولوژی تخصصی از جمله آنتی بادی‌ های عوامل عفونی (باکتری، قارچ، انگل، ویروس و…) و اتو آنتی بادی ‌ها و همچنین اندازه گیری آنتی ژن ها و پروتئین‌ های مختلف توسط تجهیزات پیشرفته  اتوآنالیزر، دو دستگاه میکروسکوپ فلوئورسانس، نفلومترBinding site، الایزا ریدر +Hiperion MPR4 ، سیستم آلرژی RAST و اسپکتروفتومتر در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور انجام می شود.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

 • آزمایشات هورمون شناسی

در  آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور کلیه تست های هورمونی شامل هورمون ‌های معمول و تومورمارکرها و همچنین TDM توسط  تجهیزات کمی لومینسانس، Siemens-Abbott-Diasorin(liaison) ، الکتروکمیلومینسانس ، Roche elecsys ،  دستگاه گاماکانتر و  الایزاریدر  Statfax2100 توسط کارشناسان توانمند ما انجام می گیرد.

 • تست های بیوشیمی

یکی از معمول ترین آزمایشاتی که توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور انجام می شود، آزمایشات بیوشیمی برای تعیین قند خون، اوره، تشخیص متابولیت های موجود در خون به منظور تشخیص بیماری های مرتبط است که در این بخش، کارشناسان ما در دو شیفت کاری مشغول انجام آنالیز نمونه ها هستند.

 • آزمایشات خون شناسی

انجام آزمایش ‌های معمول و تخصصی خون شناسی و گروه خونی و NBT توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور واقع در بلوار کشاورز تحت تجهیزات پیشرفته شامل Cell counter sysmex XS800 ، Cell counter sysmex XS500i،  Sedimex (سدیمان) و میکروهماتوکریت از دیگر خدمات این مرکز است.

 • آزمایشات سم شناسی

بدترین اتفاقی که می تواند برای بدن بیافتد، ورود مواد سمی به بافت ها است. شاید این تصور را داشته باشید که منظور ما خوردن سم است اما استفاده از مواد مخدر نیز در همین گروه از اتفاقات خطرناک قرار دارد. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور تمامی آزمایش‌های مربوط به شناسایی داروها، مواد مخدر، سموم دفع آفات، سموم فلزی و الکل  تحت نظر متخصصین و به کمک وسایل و تجهیزات  سیستم  TLC ، Paper- chromatografi ، Cobas – integra و   اسپکتروفتومتر انجام می شود.

 

 • خدمات ژنتیکی

تست های مربوط به بیماری ها و ناهنجاری های ژنی نیز در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور قابل انجام است که در دوران بارداری و قبل از آن می توانید برای این منظور اقدام کنید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

تسهیل در امر جوابدهی به جواب آزمایشات:

با وجود آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور نیازی نیست که برای دریافت نتیجه آزمایشات مجددا مراجعه کنید. بلکه نتایج تست ها به صورت روزانه از طریق فکس، ایمیل و یا حتی در شرایط اورژانسی به صورت تلفنی اعلام می شود. البته در صورتی که شما از طریق آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما از خدمات ما استفاده می کنید، لازم است بدانید که این آزمایشگاه نیز جوابدهی آنلاین را برای شما فراهم نموده تا مشکلی از این نظر نداشته باشید.

تنظیم بروشورهای آموزشی:

جالب است بدانید که در آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور به منظور ارتقا سطح دانش شما عزیزان نسبت به بیماری ها، نحوه تشخیص آن ها، نحوه درمان و… بروشورهای آموزشی تهیه شده است که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور:

شهروندان تهرانی که قصد دارند مستقیما به آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور مراجعه نمایند لازم است بدانند که این آزمایشگاه در محدوده بلوار کشاورز قرار دارد. افرادی که در نزدیکی این منطقه زندگی می کنند، به آسانی می توانند به آزمایشگاه مراجعه نمایند اما این بدان معنا نیست که شهروندان در مناطق دور از آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور واقع در بلوار کشاورز از خدمات این مرکز بی بهره می مانند. بلکه آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما، با انجام خدمات در محل، فاصله ها را حذف کرده و اکنون همه شما در تهران می توانید از خدمات آزمایشگاه نور استفاده کنید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

از جمله آزمایشگاه هایی که نمونه گیری در محل را برای شما مردم عزیز انجام می دهد، آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما است. مهمترین اقدامی که این مرکز انجام می دهد، اعزام کارشناس به منزل و یا محل کار شما است برای اینکه بدون صرف وقت برای رفتن به آزمایشگاه مورد نظر خود، بتوانید در عین حال که از زمان خود برای رسیدگی به امور کاری و شخصی استفاده می کنید، تست ها و آزمایشات مربوطه را نیز انجام دهید. کافی است قبل از هر چیز به سایت آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما سر زده و لیست آزمایشگاه ها را بررسی کنید. برای مثال اگر تمایل دارید تست مورد نظر شما در آزمایشگاه نور در محدوده بلوار کشاورز آنالیز شود، لازم است بدانید که این مرکز تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما قرار دارد لذا تنها با یک تماس با این آزمایشگاه، بدون دردسر نمونه خود را به آزمایشگاه  نور بسپارید.

 

درخواست آزمایش

 • YYYY slash MM slash DD