یک اتفاق بسیار خوب که در سال های اخیر در تمامی استان های کشور شاهد آن هستیم، راه اندازی آزمایشگاه های مجهز تحت نظر متخصصین ماهر است که این امکان را فراهم نموده است مردم بتوانند برای آزمایشات و تست های مورد نیاز خود به مراکز معتبر مراجعه نمایند. آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما مفتخر است که همکاری خود را با آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان اعلام نماید. به طور مختصر و مفید اطلاعات لازم در مورد این مرکز را در قالب مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان

هموطنان عزیز که در اصفهان ساکن بوده و به دنبال یک آزمایشگاه مجهز با دامنه کاری وسیع برای انجام آزمایشات خود هستند می توانند به آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان در محدوده سه راه حکیم نظامی مراجعه نمایند. در این مرکز کارشناسان و متخصصین توانمند در خدمت شما عزیزان هستند و با استفاده از به روزترین تجهیزات، آنالیز نمونه ها را انجام می دهند.

بخش های فعالیت آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان

1- بخش تخصصی زنان، زایمان، باروری و ناباروری

مادران عزیز از زمانی که می خواهند باردار شوند باید آزمایشات پیش از بارداری، تست های غربالگری حین بارداری و تست های غربالگری بدو تولد را انجام دهند تا از سلامت جنین خود مطمئن شوند. در آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان این تست ها با استفاده از دستگاه هایی همانند Cobas e411 و Autobio انجام می شود که دقت بالایی دارند. همچنین در این بخش تست های مربوط به تشخیص ناباروری مردان همانند تست های اسپرموگرام به صورت کاملا تخصصی و با دستگاه های به روز و پیشرفته تحت نظر کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد.

بخش تخصصی زنان، زایمان، باروری و ناباروری

2- آزمایشگاه تخصصی نوزادان و کودکان

در این قسمت، غربالگری و انجام آزمایشات اساسی نوزادان در بدو تولد با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می گیرد تا از طریق تشخیص زودهنگام بیماری های مادرزادی، از وقوع اتفاقات ناگوار همانند عقب‌ماندگی ذهنی، کند شدن رشد جسمی و حتی مرگ نوزاد جلوگیری کرد. مهمترین تست هایی که در این بخش انجام می شود شامل اندازه گیری سطح هورمون تیروئید، اندازه گیری فنـیل آلانـین، میزان هورمون کورتیزول در غده فوق کلیوی، بررسی سطح اسیدهای آمینه در خون و… است تا سلامت جسم و ذهن نوزاد تایید گردد.

آزمایشگاه تخصصی نوزادان و کودکان

3- آزمایشگاه تخصصی بیماری های عفونی

ورود میکروارگانیسم ها به بدن به طرق مختلف شامل غذا، آب، هوا، تماس با سطح آلوده و… انجام می گیرد که عواقبی را به دنبال خواهد داشت. هر اندازه سیستم ایمنی بدن قوی تر باشد، امکان ابتلا به بیماری ها کمتر خواهد شد. این بخش از آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان، توسط به روزترین تجهیزات دنیا شامل Phoenix، BACTEC، BBl Crystal و میکروپوب ساخت کمپانی BD آمریکا و… برای آنالیز تست های میکروبی و متخصصین زبردست مدیریت می شود. ورود میکروب ها به بدن منجر به بیماری هایی همانند عفونت، اختلال در گوارش، مشکلات پوستی و… خواهد شد که تست های میکروب شناسی کمک می کنند تا با شناخت دقیق عامل بیماری زا بتوان درمان را انجام داد.

آزمایشگاه تخصصی بیماری های عفونی

4- آزمایشگاه تخصصی بیماری های غدد و متابولیسم

در آزمایشگاه ها نوبل اصفهان، آزمایشات بیوشیمی، هماتولوژی، هورمون شناسی و سرولوژی انجام می شود. مهمترین تجهیزاتی که در این قسمت استفاده می شوند شامل تکنولوژی Mindray, Abbott, Cobas، Siemens و Architect 1000i , 2000i است. در این قسمت شاخصه های بیوشیمیایی، هورمونی، سایر متابولیت ها ، مواد آلی و معدنی، فعالیت غدد بدن، تست چکاپ برای تعیین وضعیت درونی بدن و… در آزمایشات روتین مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

5- آزمایشگاه تخصصی بیماری های ایمنی و روماتولوژی

در این قسمت کارشناسان ما با استفاده از دستگاه هایی شامل َAklides و میکروسکوپ های فلورسانس و استفاده از کیت های معتبر و با دقت و حساسیت بالا، در خدمت شما هستند تا تست های ANA, Anti-dsDNA, Anti-Sm, AHA, ARPPA,از قبیل Anti-CCP, Anti-CEP-1, Anti-MCV, Anti-SSA, AAFA, Anti-RNP, Anti-CARS, Anti-SRP, Anti-PLA, Anti-CLA, ANCA, Anti-MPO, Anti-PR3,Anti-MOG, Anti-ZIC4,Anti-AQP4, Anti-MOG, Anti-GABA B, AGAP, Anti-MAG و … را با دقت بالا انجام دهند.

آزمایشگاه تخصصی بیماری های ایمنی و روماتولوژی

خدمات آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان

برای ما این مسئله بسیار مهم است که عزیزان هموطن ما بتوانند در اولین فرصت، تست های مورد نیاز خود را تحت شرایط استاندارد و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام دهند. به عنوان یک مرکز معتبر علمی، آزمایشگاه نوبل اصفهان را به شما معرفی می کنیم که با ارائه خدمات زیر، در خدمت شما عزیزان هستیم.

خدمات آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان را در زیر بخوانید:

1- در صورتی که خدمات این آزمایشگاه را با دقت بررسی کرده باشید متوجه شده اید که دامنه خدمات این آزمایشگاه وسیع بوده و انواع تست های مورد نیاز شما عزیزان تحت نظر متخصصین انجام می گیرد.

2- در این مرکز از تجهیزات مدرن و روش های دقیق برای آزمایش و آنالیز داده ها استفاده می شود. در نتیجه دقت کار و نتیجه آزمایش، بسیار بالا خواهد بود

3- از دیگر خدماتی که در این مرکز انجام گرفته است، پاسخ دهی آنلاین به شما عزیزان است. با هدف فراهم کردن شرایط ایده آل و رفاه برای مراجعه کنندگان، جواب آزمایش را به صورت آنلاین ارسال می کنیم تا از مراجعه مجدد جلوگیری گردد. این اقدام آزمایشگاه نوبل اصفهان، همچنین در راستای حمایت از محیط زیست است. چون تا جایی که بتوان از ترددهای غیر ضروری خودداری کرد، مصرف سوخت کاهش یافته و آلودگی هوا کمتر می شود.

4- امکان پذیرش آنلاین نیز برای شما فراهم شده است. با توجه به اینکه تعداد مراجعه کنندگان به آزمایشگاه تخصصی نوبل اصفهان به صورت روزانه زیاد است، برای اینکه از اتلاف وقت شما عزیزان جلوگیری گردد، می توانید قبل از مراجعه به مرکز، از طریق ورود به سایت و یا از طریق واتس اپ، زمان پذیرش دریافت نمایید. این مسئله در ایام حاضر که کرونا در تمام دنیا فراگیر شده است، بسیار اهمیت دارد چون بهتر است مردم در چنین اماکنی تجمع نکنند.