خوشبختانه در استان تهران آزمایشگاه های معتبری وجود دارد که شما می توانید جهت انجام هر گونه آزمایشات مورد نیاز جهت کنترل وضعیت سلامت بدن، تست های بارداری و… به این مراکز مراجعه کنید. آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک واقع در جنب مترو قلهک تحت نظر افراد متخصص جهت نمونه برداری و انجام آزمایشات مرتبط با پاتوبیولوژی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما می توانید به دو صورت از خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک استفاده کنید. اولین راه، مراجعه مستقیم به آزمایشگاه است و راه حل دوم، تماس با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما است.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک:

آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک در محدوده مترو قلهک قرار دارد. در صورتی که شما در این منطقه زندگی می کنید، به راحتی می توانید حضورا به این آزمایشگاه مراجعه نمایید. البته با توجه به اینکه آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک جنب مترو قلهک واقع شده است لذا شما از هر منطقه از تهران به راحتی می توانید از طریق مترو به این مرکز مراجعه نمایید. با این حال باز هم افرادی هستند که به دلیل تنگی وقت، تمایلی به انجام آزمایش و مراجعه به مراکز مربوطه ندارند. در این صورت آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما با مراجعه به منزل و محل کار شما، شرایط را برای شما آسان می کند.

آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک

خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک:

به طور کلی مجموعه ای از آزمایشات و تست هایی که به تشخیص بیماری ها در بدن کمک می کند، آزمایشات پاتوبیولوژی گفته می شود. این قبیل تست ها علاوه بر جنبه تشخیصی، از چند منظر دیگر نیز حائز اهمیت هستند:

 • شروع درمان بیماری با متد صحیح
 • کنترل روند درمان بیماری
 • تعیین خطر ابتلا به بیماری خاص
 • پیشگیری از بروز بیماری با انجام اقدامات به موقع و مناسب

در همین راستا برخی از مهمترین آزمایشاتی که توسط آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک انجام می شود عبارتند از:

 • آزمایش کبد

کلیه تست هایی که مربوط به سلامتی کبد هستند در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک انجام می شود. کوچکترین خلل در کارکرد این اندام از بدن، می تواند عوارض خطرناک و حتی غیر قابل جبرانی داشته باشد. در صورتی که اطلاع به موقع از این مشکلات، می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

 • آزمایش بیوشیمی

اندازه گیری میزان آهن، انواع ویتامین ها، پروتئین ها، قند خون و… در بدن به عنوان یک شاخص در تعیین وضعیت فعلی سلامتی بدن شناخته شده است. بدن انسان باید در یک روند تعادلی قرار داشته باشد در غیر این صورت کمبود و یا بیش تر بودن هر کدام از مواد نشان دهنده وجود بیماری در بدن است.

 • آزمایش ایمنولوژی

این قبیل از آزمایش براساس بررسی سیستم ایمنی بدن انجام می گیرد. برخی از بیماری ها همانند عفونت، ابتلا به ویروس و.. بر روی شمار گلبول های سفید و قرمز خون، ساختار آن ها و… تاثیر می گذارد. بررسی هر کدام از این موارد می تواند هشداری برای بیماری باشد که از نظر ابتلا به بیماری در چه سطحی به سر می برد.

آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک

 • آزمایش انگل شناسی

متاسفانه یکی از بیماری های شایع به ویژه در کودکان، ابتلا به انگل های سیستم گوارشی است. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک کلیه تست های مرتبط با تشخیص این قبیل از بیماری ها و همچنین آزمایشات کنترل روند درمان انجام گرفته و در اسرع وقت پاسخگویی انجام می گیرد.

 • آزمایش سرولوژی

در بدن همه موجودات، میزان مشخصی از آنتی بادی ها وجود دارد که بدن را حمله میکروب ها، عوامل خطرناک و.. حفظ می کند. سطح و کارایی این آنتی بادی ها به عنوان مهمترین فاکتور در تشخیص بیماری شناخته شده اند. ابتلا به حصبه، تب مالت، سفیلیس و… از جمله مواردی است که توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک تشخیص داده می شود.

 • آزمایش هماتولوژی

این دسته از آزمایشات و تست ها به بررسی شرایط خونی بدن می پردازند. خون از سلول های متعدد تشکیل شده و وظیفه گردش در بدن برای انتقال ماده و انرژی، پاکسازی اندام ها از سموم و… را برعهده دارد. هر گونه مشکلی که در این بخش پیش بیاید، می تواند بیماری های خطرناک شامل سکته های قلبی و مغزی، سرطان، از کار افتادگی اندام ها و … را به دنبال داشته باشد. لازم است نه تنها افراد بیمار بلکه برای کنترل وضعیت خون در بازه های زمانی منظم، به آزمایشگاه هایی همانند آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک واقع در محدوده مترو قلهک مراجعه کرده و آزمایش cbc را کنترل کنید.

پاسخگویی آنلاین در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک:

در این آزمایشگاه به منظور سهولت در ارائه خدمات و رفاه شما مردم عزیز، امکان دریافت اینترنتی جواب هر کدام از تست ها فراهم شده است. همچنین شما می توانید با واسطه آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما نیز به صورت آنلاین نتیجه تست های خود را دریافت نمایید.

آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک

آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک تحت نظر آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

یکی از اقداماتی که اخیرا در کشور انجام می شود، راه اندازی آزمایشگاه هایی است که نمونه گیری در محل انجام می دهند با این هدف که رفاه مردم تامین گردد. برای نمونه می توان به آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما اشاره نمود. مهمترین خدمات این آزمایشگاه عبارتند از:

 • شما کافی است با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری به این آزمایشگاه باشد، کارشناس مربوطه به منزل و یا محل کار شما آمده و مربوطه را انجام می دهد.
 • مزیت دیگر استفاده از خدمات آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما این است که شما می توانید درخواست داشته باشید نمونه، در آزمایشگاه مد نظر خود آنالیز شود. کافی است به لیست آزمایشگاه های تحت قرار سرزده و در میان آن ها، مرکز مورد نظر را انتخاب کنید. آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک یکی از مراکز تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما است. نمونه شما در صورت تمایل، در اولین فرصت به این آزمایشگاه ارسال شده و براساس لیست ارسالی، آنالیزها انجام می گیرد.
 • نیازی به مراجعه حضوری جهت برای دریافت نتیجه آزمایش و تست نیست. بلکه هم آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک و هم آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما امکان دریافت نتیجه به صورت آنلاین وجود دارد. با این کار در وقت و هزینه ها به شدت صرفه جویی می شود.

درخواست آزمایش

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD