به عنوان یکی از معتبرترین آزمایشگاه هایی که در ایران مشغول به فعالیت هستند، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی شرق تهران از جمله گزینه های انتخابی برای افرادی خواهد بود که جواب تضمین شده و دقیق از نتایج آزمایشات خود را انتظار دارند. آزمایشگاه دکتر ویشکایی در تهرانپارس از ساعت 6 صبح تا 9 شب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

این آزمایشگاه یکی از مراکزی است که تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما قرار دارد. در واقع شما از طریق ارتباط با آزمایشگاه آنی آزما می توانید از خدمات آزمایشگاه دکتر ویشکایی بهره مند شوید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی

خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی:

با توجه به اینکه امروزه با انجام آزمایشات مختلف می توان بهتر درمورد بیماری ها به ویژه بیماری های خاص قضاوت نمود، در آزمایشگاه دکتر ویشکایی تهرانپارس آزمایش های زیر برای بیماران انجام خواهد گرفت:

 • آزمایشات ژنتیکی شامل تعیین هویت، آزمایشات سیتوژنتیک، مشاوره ژنتیکی
 • آزمایشات پاتولوژی شامل بافت شناسی، آزمایش بزاق و…
 • آزمایش های میکروبیولوژی همانند انگل شناسی، قارچ شناسی و…
 • آزمایش های هماتولوژی
 • آزمایش های بیوشیمی
 • اندازه گیری های مربوط به کبد
 • آزمایش های هورمونی
 • آزمایش های سرولوژی

خدمات سرولوژی در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

در این بخش از آزمایشگاه دکتر ویشکایی انواع تست ها شامل آزمایش تب مالت، اندازه گیری میزان آنتی بادی های بدن، آزمایش های CRP , RF , ANTI DNA , ANA , ANTI ds DNA , ANTI CCP و… انجام می گیرد.

خدمات پاتولوژی در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

به منظور انجام آزمایش هایی بافت شناسی، آزمایش تشخیص اعتیاد از طریق نمونه گیری مو و یا بزاق دهان و تشخیص بیماری های مختلف از طریق بررسی سلول های بدن، کافی است با آنی آزما تماس بگیرید تا نمونه در منزل و یا محل کار شما تهیه شده و در اسرع وقت در اختیار آزمایشگاه دکتر ویشکایی قرار گیرد.

خدمات میکروبیولوژی در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

تمامی آزمایشات میکروبی شامل انگل شناسی، قارچ شناسی از طریق کشت مدفوع، ادرار، کشت ادرار، بررسی خون در مدفوع و… در آزمایشگاه دکتر ویشکایی شرق تهران تهرانپارس انجام می گیرد.

آزمایشات هورمونی در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

تمامی آزمایش هورومونی تیروئید به منظور تشخیص کم کاری و یا پرکاری تیروئید شامل آزمایش TSH ، آزمایش T3 ، آزمایش T4 ، آزمایش Free T4 ، آزمایش Free T3 در این آزمایشگاه انجام خواهد گرفت. آزمایشات مربوطه به اختلال هورمون های جنسی نیز از جمله خدمات دیگری است که در آزمایشگاه دکتر ویشکایی ارائه می شود. آزمایش خون پروستات مردان، آزمایش تخمک گذاری، آزمایش هورمونی در دوران عادت ماهانه و… در کوتاه ترین زمان و تحت نظر مسئول فنی آزمایشگاه  انجام می گیرد.

تشخیص سرطان سینه در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

متاسفانه امروزه در کشور آمار زنان مبتلا به سرطان سینه رو به افزایش است منتهی اگر این عارضه در مراحل اولیه تشخیص داده شود، امکان پیشگیری از آن وجود خواهد داشت. در آزمایشگاه دکتر ویشکایی شرق تهران آزمایش پرولاکتین به این منظور انجام می گیرد.

آزمایشات هماتولوژی در آزمایشگاه دکتر ویشکایی:

از دیگر خدمات آزمایشگاه دکتر ویشکایی در محدوده تهرانپارس انجام تمامی تست های مربوط به هماتولوژی است. بررسی سلول های خونی به منظور تشخیص بیماری های مختلف در بدن را هماتولوژی می گویند. از جمله آزمایشاتی که در این گروه قرار می گیرند شامل:

 • آزمایش CBC

در این تست، شمارش گلبول های قرمز و سفید و پلاکت های خون و همچنین مورفولوژی آن ها انجام می گیرد.

 • آزمایش سدیمان

رسوب گلبول های قرمز در خون باید همواره از یک روند تعادلی پیش برود. اما اگر سرعت این فرآیند به هر دلیل کند و یا تند شود، نشان از بیماری است که متخصصین ما در آزمایشگاه دکتر ویشکایی تهرانپارس با تست سدیمان به شما کمک می کنند بیماری مربوطه تشخیص داده شود.

 • آزمایشات مربوط به انعقاد خون

زمان لخته شدن خون به خصوص در افرادی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می کنند، بسیار مهم است.

آزمایشات بیوشیمی تحت نظر آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی شرق تهران:

این قبیل از آزمایشات سطح مواد و متابولیت های مختلف در خون را اندازه گیری می کند. اندازه گیری سطح  قند، چربی، الکترولیت های خون، اوره، کراتین و… به تشخیص بیماری ها کمک می کند. برای مثال زمانی اوره خون بالا برود نشان از شروع نارسایی در کلیه ها است. همکاران ما در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما با نمونه گیری در محل، این امکان را فراهم می کنند تا افراد مبتلا به بیماری های شایع همانند دیابت، چربی .. در بازه های زمانی کوتاه تری بتوانند شرایط فعلی بدن خود را بررسی نمایند.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی

زمان پاسخگویی نتایج نمونه ها در آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی شرق تهران:

شما برای انجام هر گونه آزمایش نه تنها می توانید مستقیما به آزمایشگاه دکتر ویشکایی تهرانپارس مراجعه کنید بلکه می توانید با تماس با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما از همکاران ما درخواست نمونه گیری در محل را داشته باشید. راه حل دوم برای شما مفیدتر خواهد بود زیرا نیازی نیست بخشی از زمان خود را برای رفت و برگشت به آزمایشگاه دکتر ویشکایی شرق تهران صرف کنید. از طرفی کارشناسان در کوتاه ترین زمان نمونه های تهیه شده را به آزمایشگاه ارسال کرده و سعی می کنیم براساس لیست ورود نمونه ها، پاسخگویی انجام گیرد. تست هایی که اورژانسی هستند در اولویت کاری ما قرار دارند. در نتیجه به بیماری خاصی مبتلا هستید، تحت نظر آزمایشگاه دکتر ویشکایی در زمان کوتاه و با دقت بالا نتیجه را تحویل خواهید گرفت.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی شرق تهران تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

اگر برای شما این مسئله اهمیت دارد که نمونه آزمایشی خود را تحت نظر آزمایشگاه دکتر ویشکایی آنالیز کنید اما به دلیل بعد مسافت و زمان این امکان برای شما فراهم نیست که شخصا به این آزمایشگاه مراجعه نمایید، بهرتین و سریع ترین راهکار، تماس با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما است. از آنجایی که آزمایشگاه دکتر ویشکایی یکی از مراکز تحت قرارداد تیم ما است، لذا در اولین فرصت نیروهای ما به منزل و یا محل کار مراجعه نموده و نمونه گیری را انجام می دهند. سپس نمونه تهیه شده به آزمایشگاه دکتر ویشکایی ارسال خواهد شد.

در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت بالا نتیجه را به شما اعلام خواهیم نمود. از طریق آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما شما به ساده ترین شکل ممکن و بدون دردسر آزمایش مورد نظر را انجام خواهید داد.

درخواست آزمایش

 • YYYY slash MM slash DD