آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما به عنوان یکی از مراکز واسط میان شما و آزمایشگاه ها فعالیت می کند. برای مثال اگر شما تمایل دارید که تست ها و آزمایش های خود را تحت نظر آزمایشگاه دنا انجام دهید، می توانید بدون مراجعه حضوری به این مرکز، از طریق آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما، اقدام کنید. متخصصین ما در این مرکز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستند.

خدمات آزمایشگاه دنا:

آزمایشگاه دنا به عنوان یکی از آزمایشگاه های ژنتیک شناخته شده است که براساس متدها و تجهیزات پیشرفته، تست ها و آزمایشات مختلف را برای شما انجام می دهند. از جمله خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آزمایشگاه دنا

  • انجام مشاوره ژنتیک

خوشبختانه در سال های اخیر این فرهنگ سازی انجام شده است که افراد قبل از ازدواج و یا قبل از بارداری همسر، مشاوره های ژنتیک را انجام دهند تا از تولد نوزادان مبتلا به بیماری های ژنی جلوگیری شود. همانگونه که می دانید این بیماری ها درمانی ندارند در نتیجه بهتر است قبل از تولد، تست های لازم را انجام دهید. در کلاس های مشاوره ژنتیک، راهنمایی های لازم برای والدین ارائه می شود.

  •   انجام تست تست غیر تهاجمی پیش از تولد (NIPT)

مهمترین مزیت این روش، غیر تهاجمی بودن آن است در نتیجه خطری برای آسیب به جنین نخواهد داشت. این تست دقتی در حد 99 درصد دارد و سعی می شود حداکثر به مدت 10 روز، پاسخگویی از جانب آزمایشگاه دنا در محدوده خیابان ولیعصر انجام شو. این تست از هفته دهم بارداری قابل انجام است.

  • تست غربالگری

تست های غربالگری در دوران بارداری به منظور تشخیص بیماری ها و ناهنجاری های ژنی پیش از تولد به کار می رود. اگر والدین در زمان مناسب برای این منظور اقدام کنند، در صورت تشخیص به وجود بیماری، می توان سقط جنین را انجام داد. بنابراین کلیه تست هایی که در هفته سوم بارداری امکان انجام دارند، در آزمایشگاه دنا تحت نظر متخصصین صورت می گیرد. در این مرکز سعی می شود از تجهیزات پیشرفته و متدهای علمی پیشرفته برای افزایش دقت و سرعت در کار، استفاده شود. از جمله این تست ها می توان به تست آمنیوسنتز، تست های دوران بارداری در زمان معین و… اشاره نمود.

  • غربالگری بیماری های متابولیک نوزادان

هدف از انجام چنین تست هایی، تشخیص بیماری هایی همانند آمینواسیدوپاتی ها، ارگانیک اسیدمی ها، و اختلالات اکسیداسیون اسیدهای چرب و… است که به دلیل تغییرات متابولیکی در بدن نوزادان رخ می دهد.

آزمایشگاه دنا

  • انجام تست HPV

متاسفانه یکی از بیماری های زنان که در دهه های اخیر رایج شده است، ويروس پاپيلوماي انساني (HPV) است که منجر به سرطان در دهانه رحم می شود. این بیماری شایع ترین بیماری مقاربتی است که امکان انتقال آن به همسر وجود دارد. در آزمایشگاه دنا واقع در خیابان ولیعصر تست های لازم برای تشخیص این بیماری انجام می شود.

  • آزمایشات مربوط به بیماری های نورولوژیک

بخشی از اختلالات عصبی که در بدن رخ می دهد، ناشی از جهش در ژن هایی است که این ژن ها در عملکرد سیستم عصبی نقش دارند. در آزمایشگاه دنا واقع در خیابان ولیعصر تست هایی انجام می گیرد تا بتوان این قبیل بیماری ها تشخیص داد.

  • تست ایمونوهیستوشیمی IHC

این تست به منظور تعیین آنتی ژن خاص در بدن انجام می گیرد. از این تست به منظور تشخیص برخی از بیماری ها همانند سرطان استفاده می شود.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه دنا:

آزمایشگاه دنا به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین آزمایشگاه های واقع در خیابان ولیعصر تهران از شنبه تا پنج شنبه در خدمت شما بوده و خدمات مدنظر را ارائه می کند. اگر شما در محدوده خیابان ولیعصر زندگی می کنید، به راحتی می توانید به آزمایشگاه دنا مراجعه نموده و آزمایشات لازم را انجام دهید. اما ممکن است شما علی رغم اینکه تمایل به انجام تست ها تحت نظر آزمایشگاه دنا در محدوده خیابان ولیعصر دارید، به دلیل مسافت از این کار منصرف شوید.

در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما در ارتباط باشید تا با نمونه گیری در محل، بتوانید از خدمات آزمایشگاه دنا بهره مند شوید. لازم است بدانید که جوابدهی به صورت آنلاین توسط خود آزمایشگاه نیز انجام می گیرد.

آزمایشگاه دنا تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

در ده ههای اخیر، زمان بیشتر از قبل برای مردم اهمیت پیدا کرده است. حجم کارهای روزمره در حال افزایش بوده و این بدان معنا است که باید مدیریت بهتری برای لحظه های خود داشته باشیم تا بتوانیم به تمامی امور کاری و زندگی خود رسیدگی کنیم. یکی از اقداماتی که لازم است افراد در بازه های زمانی منظم و یا در شرایط خاص با جدیت پیگیر شوند، انجام آزمایش خون و سایر تست های سلامتی است. به نظر ما این توجیه اصلا منطقی نیست که دور بودن از آزمایشگاه مربوطه و کمبود وقت را دلیل برای کوتاهی در این زمینه بدانیم. چرا که امروزه راهکارهای زیادی در پیش روی شما قرار دارد.

به عنوان مثال آزمایشگاه شبانه روزی انی آزما نمونه گیری در محل را انجام می دهد. فرض کنیم که شما در محل کار مشغول فعالیت بوده و یا در خانه در حال استراحت هستید. در هر حال کافی است با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما تماس بگیری تا کارشناسان ما به محل مراجعه نمایند. در این صورت بهترین مدیریت را از وقت خود داشته اید. هم فعالیت های خود را انجام داده و هم اینکه آزمایش خون مورد نظر را انجام می دهید.

آزمایشگاه دنا

خوشبختانه بزرگترین آزمایشگاه هایی که در تهران واقع شده اند، اکنون تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما هستند در نتیجه نیازی نیست شما به آزمایشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. در ابتدا با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما تماس بگیری تا متخصصین برای نمونه گیری به منزل و یا محل کار مراجعه کنند. سپس نمونه ها به آزمایشگاه مربوطه همانند آزمایشگاه دنا در خیابان ولیعصر ارسال می شود. سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگویی به نمونه های بیماران انجام گیرد. از طرفی امکان دریافت پاسخ آزمایشات به صورت آنلاین وجود دارد در نتیجه نیازی نیست زمانی را برای رفتن به آزمایشگاه برای دریافت نتیجه آزمایش صرف کنید.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD