هزینه بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟

هزینه بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟

تغییرات در پلک‌های چشم، می‌تواند در چهره شما تاثیر زیادی بگذارد؛ اگر شما افتادگی پلک، پف کردن چشم، ورم زیر چشم و … داشته باشید، قطعا چهره شما همیشه خسته، غمگین و یا خشن نشان داده می‌شود که در زیبایی چهره شما بسیار تاثیرگذار است. اینجاست که شما می‌توانید از بلفاروپلاستی کمک بگیرید؛ بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی است که بر روی یک و یا همه پلک‌های چشم صورت می‌گیرد؛ درواقع در عمل بلفاروپلاستی، پوست پلک را می‌برند و چربی های اضافی را برمی‌دارند.هزینه بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟

این کار باعث می‌شود تا چروک‌های پشت پلک برداشته شود که به شادابی چهره شما کمک بسیار زیادی می‌کند. وقتی کسی برای اولین بار با عمل زیبایی بلفاروپلاستی آشنا می‌شود، شاید یکی از اولین سوالاتی که به ذهنش بزند درباره هزینه بلفاروپلاستی باشد؛ درواقع هزینه بلفاروپلاستی در کلینیک‌های مختلف، متفاوت است و چیزی بین 8 میلیون الی 10 میلیون است؛ این تفاوت قیمت بستگی به میزان تجربه و مهارت پزشک جراح دارد؛ البته این همه موارد نیست!

در ادامه این پست ما قصد داریم تا شما را با هزینه عمل بلفاروپلاستی آشنا کنیم و همچنین به شما بگوییم که چه عواملی می‌تواند بر هزینه این عمل زیبایی تاثیر بگذارد.

 هزینه بلفاروپلاستی به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که در بالا هم گفتیم، عوامل و دلایل زیادی وجود دارند که بر هزینه بلفاروپلاستی تاثیر می‌گذارند و تجربه و تبحر پزشک فقط بخشی از این موارد است؛ این موارد عبارتند از:

تجربه پزشک

شاید مهم‌ترین فاکتوری که می‌تواند بر قیمت عمل بلفاروپلاستی شما تاثیر بگذارد همین مورد باشد؛ این مورد کاملا بدیعی است که هر چه مهارت و تجربه پزشکی که می‌خواهد پلک شما را عمل کند بیشتر باشد، قطعا هزینه و دستمزد آن هم بیشتر است. سعی نکنید که از کنار تجربه پزشک به راحتی بگذرید؛ یادتان باشد که کوچک‌ترین اشتباه در عمل بلفاروپلاستی می‌تواند کل زیبایی چهره شما را از بین ببرد؛ پس سعی نکنید دنبال قیمت کمتر باشید؛ سعی کنید به دنبال پزشکی با تجربه باشید.

نوع عمل بلفاروپلاستی

چین و چروک پلک می‌تواند هم برای پلک بالا رخ دهد و هم برای پلک پایین؛ برای همین عمل بلفاروپلاستی هم روی پلک بالا و هم بر روی پلک پایین انجام می‌شود. باید بدانید که قیمت عمل پلک بالا با پایین متفاوت است؛ البته بعضی ها می‌خواهند هم بالا و هم پایین را با هم عمل کنند که خوب قاعدتا هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنند.

 محل زندگی شما

نه تنها بلفاروپلاستی، بلکه هزینه اکثر عملهای زیبایی در شهرهای بزرگ، بیشتر از شهرهای کوچک است؛ چون معمولا کلینیک‌هایی که در شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند از تجهیزات جدیدتر و بهتری برخوردار هستند؛ همچنین پزشکانی هم که تجربه و مهارت زیادی دارند هم تمرکز خودشان را برای فعالیت در شهرهای بزرگ به مانند تهران می‌گذارند.

کلینیک انجام بلفاروپلاستی

همانطور که گفتیم، هزینه بلفاروپلاستی از 8 الی 10 میلیون تومان متغیر است؛ ولی بعضی از کلینیک‌ها قیمت خودشان را از این نرخ هم پایین‌تر می آورند؛ باید بدانید که یکی از فاکتورهایی که بر قیمت تاثیر می‌گذارد، معروفیت و محبوبیت کلینیک و همچنین کادر مجرب است. اصلا زیبایی خودتان را با قیمت کمتر، به دست کلینیکی نسپارید که نه تجهیزات دارند و نه اعتبار دارد و نه کادر مجرب!

آیا  بیمه هزینه بلفاروپلاستی را پرداخت می کند؟

این بستگی به نوع عمل شما دارد؛ اگر عمل بلفاروپلاستی شما جهت زیبایی و جوانسازی چهره شما باشد، بیمه هزینه بلفاروپلاستی را پرداخت نمی‌کند. ولی بعضی وقت‌ها، افتادگی پلک باعث می‌شود تا بینایی شما به مشکل بخورد؛ اگر افراد به قصد حل کردن این مشکلشان به سراغ عمل بلفاروپلاستی بروند، هزینه این عمل را بیمه پرداخت می‌کند.

البته شرکت‌های بیمه هم شرایط خودشان را دارند؛ مثلا در مرحله اول از شما می‌خواهند که به نزد یک دکتر چشم پزشکی بروید که معتمد خود شرکت بیمه باشد؛ نزد این چشم پزشک، شما باید یک آزمایش بینایی ارائه دهید. بعد از اینکه این متخصص چشم، بیماری شما را تایید کرد، مدارک باید به شرکت بیمه ارسال شود؛ حالا اینکه بیمه کل هزینه و یا بخشی از هزینه عمل بلفاروپلاستی شما را پوشش می‌دهد یا نه، بستگی به طرح پوشش هر فرد دارد.

 تفاوت هزینه بلفاروپلاستی میان پلک بالا و پایین چقدر است؟

هزینه بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟درواقع هزینه عمل بلفاروپلاستی برای پلک‌های بالا و پایین در شرایط یکسان، برابر است؛ ولی از آنجایی که عمل بلفاروپلاستی یک عمل بسیار حساس و ظریف است، قیمت‌ها برای پلک‌های بالا و پایین هم متفاوت است. هزینه جراحی بلفاروپلاستی برای پلک بالا از 8 الی 10 میلیون تومان و برای پلک پایین هم از 8 الی 14 میلیون تومان متغیر است.

البته این مورد را هم بگویم که بعضی‌ها قصد دارند تا هر چهار پلک خودشان را عمل کنند؛ هزینه‌ای که برای عمل چهار پلک در نظر گرفته شده از 16 الی 25 میلیون تومان است؛ حتی بعضی از کلینیک‌ها قیمت بیشتری را هم ارائه می‌دهند. البته معمولا قبل از عمل، شما حتما یک وقت مشاوره‌ای هم با متخصص می‌گیرید که در این مشاوره، جراح قیمت دقیق را به شما اعلام می‌کند.

 تفاوت بین عمل بلفاروپلاستی با لیزر و بدون لیزر

عمل بلفاروپلاستی هم با لیزر و هم بدون لیزر انجام می‌شود؛ عمل با لیزر مخصوص افرادی است که دچار پف کردن اطراف چشم و ورم زیر چشم هستند. بسیاری از افرادی که قصد عمل بلفاروپلاستی را دارند، روش با لیزر را انتخاب می‌کنند؛ البته این روش هم خطرات خاص خودش را دارند که پیشنهاد میکنم قبل از عمل، حتما درباره آن مطالعه داشته باشید. هزینه بلفاروپلاستی با لیزر و بدون لیزر در جلسه مشاوره مشخص می‌شود؛ در این جلسه، پزشک متخصص به شما قیمت دقیق عمل بلفاروپلاستی را اعلام می‌کند.

 هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی

هزینه بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟یک روش دیگری هم برای عمل بلفاروپلاستی وجود دارد که هیچ نیازی به عمل جراحی نیست؛ این روش مخصوص افرادی است که پوست پلک‌هایشان شل است و همچنین به دنبال یک عمل بدون درد هستند. در این روش، متخصص با استفاده از یک دستگاهی به نام پلاسما جت، سعی می‌کند تا با کمک سوختگی های سطحی، کشیدگی‌هایی در پلک ایجاد کند که همین باعث می‌شود تا افتادگی پلک شما برطرف شود.

در این روش به هیچ وجه پوست را نمی‌برند و یا از نورهای شدید و یا لیزر استفاده نمی‌کنند؛ البته به دلیل اینکه روش پلاسما جت بدون جراحی است، اثرات کمتری نسب به عمل بلفاروپلاستی با جراحی دارد؛ برای همین برای همه مناسب نیست. بهترین روش برای درمان دائمی افتادگی و چین و چروک پلک، روش عمل جراحی بلفاروپلاستی است!

هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی
هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی

 چرا بعضی از کلینیک ها هزینه کمتری ارائه میدهند؟

قطعا هیچ قیمت کمی بی دلیل نیست! در بالاتر ما به شما گفتیم که چه فاکتورهایی می‌تواند بر قیمت عمل بلفاروپلاستی تاثیر بگذارد. اصلی ترین دلیلی که می‌تواند باعث افت هزینه بلفاروپلاستی شود، تجربه کم پزشکان کلینیک است؛ چرا شما باید زیبایی خودتان را به دست یک دکتر کم تجربه بسپارید؟ فقط به خاطر هزینه کمتر؟ قطعا این کار اشتباه محض است؛ چون همانطور که چندین بار تاکید کردیم، عمل بلفاروپلاستی یک عمل فوق العاده حساس و ظریف است و کوچک‌ترین اشتباه در این عمل شاید باعث اتفاقات جبران ناپذیری شود.

بلفاروپلاستی در کلینیک خانه سفید تهران

افتادگی و چروک پلک به هر دلیلی، می‌تواند زیبایی چهره شما را از بین ببرد و شاید اعتماد به نفس شما را هم پایین بیاورد که این مورد در خانم‌ها به دفعات زیاد دیده شده؛ عمل بلفاروپلاستی بهترین روش برای درمان دائمی افتادگی و چروک پلکهای شماست. کلینیک خانه سفید ایران یکی از قدیمی‌ترین کلینیک‌های عمل زیبایی در ایران است که بهترین و با تجربه‌ترین پزشکان عمل زیبایی را در اختیار دارد؛ شما برای مشاوره و عمل بلفاروپلاستی می‌توانید با کلینیک خانه سفید تهران تماس بگیرید.

  • ۰۲۱-۵۴۵۰۳ (خط ویژه)
  • ۰۲۱-۸۸۸۷۰۴۸۰ (خط مستقیم)
  • ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ( مشاوره و ارسال عکس )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.