ثبت درخواست آزمایش در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما

ثبت درخواست آزمایش

یکی از مهمترین و بهترین خدماتی که آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما انجام داده است، انجام نمونه گیری در محل است. تفاوتی نمی کند که شما در محل کار هستید و یا در منزل. نیازی به مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه نیست چرا که اغلب مردم به دلیل اینکه وقت زیادی را برای رفتن به آزمایشگاه هدر می دهند، از انجام چکاپ های معمول نیز صرف نظر می کنند. کافی است به سایت آزمایشگاه شبانه روی آننی آزما مراجعه نموده و در اقدام به ثبت درخواست آزمایش داشته باشید. کارشناسان ما برحسب زمان ارسال درخواست ها، اولویت بندی را انجام داده و در اولین فرصت به منزل و یا محل کار شما مراجعه می کنند. قبل از مراجعه، با شما هماهنگ خواهد شد. همچنین شما تحت نظر آزمایشگاه شبانه روی آنی آزما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، جواب تست خود را به صورت اینترنتی به دست بیاورید.

یکی از مهمترین و بهترین خدماتی که آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما انجام داده است، انجام نمونه گیری در محل است. تفاوتی نمی کند که شما در محل کار هستید و یا در منزل. نیازی به مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه نیست چرا که اغلب مردم به دلیل اینکه وقت زیادی را برای رفتن به آزمایشگاه هدر می دهند، از انجام چکاپ های معمول نیز صرف نظر می کنند. کافی است به سایت آزمایشگاه شبانه روی آننی آزما مراجعه نموده و در اقدام به ثبت درخواست آزمایش داشته باشید. کارشناسان ما برحسب زمان ارسال درخواست ها، اولویت بندی را انجام داده و در اولین فرصت به منزل و یا محل کار شما مراجعه می کنند. قبل از مراجعه، با شما هماهنگ خواهد شد. همچنین شما تحت نظر آزمایشگاه شبانه روی آنی آزما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، جواب تست خود را به صورت اینترنتی به دست بیاورید.

ثبت درخواست آزمایش

ثبت درخواست آزمایش : جهت استفاده از خدمات آنی آزما ابتدا باید تقاضای خود را ثبت نمایید

پر کردن فیلدهای ستاره دار ضروری می باشد.

(Check Up) دو نوع است: یکی فردی و دیگری آزمایشگاهی.

در چکاپ فردی، هر ۳ یا ۴ ماه شخص یا به همراه یکی از اعضای خانواده نگاهی به پوست دست، پوست سر، نوک انگشتان، اطراف ریشه ناخن و زیر بغل خود می‌اندازد بروز هر گونه تغییر شکل یا رنگ در خال‌ها یا روی پوست و ظهور لک‌های قرمز به این معنی است که لازم است به پزشک مراجعه شود.

روش دوم چکاپ پزشکی (آزمایشگاهی و تخصصی) است: منظور از چکاپ در اینجا همان تست‌های آزمایشگاهی است که تقسیم‌بندی متفاوتی برای آن وجود دارد؛ که به طور کلی در هشت گروه مختلف قرار می‌گیرند. در کل برخی بیماری‌ها به علت اینکه عوامل ایجاد‌کننده ناشناخته‌ای دارند یا ممکن است چند عامل مختلف در ایجاد بیماری نقش داشته باشند؛ قابل پیشگیری نیستند؛ لذا تشخیص زودرس این بیماری‌ها به دلیل میسر ساختن درمان سریع و مؤثر، کاهش عوارض بیماری و همچنین کاهش هزینه‌های درمانی در علم پزشکی اهمیت ویژه‌ای دارد. فلذا می‌توان گفت: حتی افراد سالم جامعه که هیچ گونه بیماری و سابقه فامیلی بیماری هم ندارند؛ باید آزمایش‌های چکاپ را انجام دهند.

درباره ثبت درخواست آزمایش آنی آزما

آنی آزما با توجه به نیازی که از گذشته تا امروز احتیاج بوده به وجود آمد و ما تمام تلاش و دقت خود را به کار گرفته ایم برای اینکه شما را در مسیر سلامتی یاری کنیم .

فرصتی مناسب است اگر امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارید تنها با چند کلیک ساده آزمایشگاه را به خانه یا محل کار خود بیاورید تا بدون مراجعه حضوری و پرداخت هزینه اضافه آزمایش خود را انجام دهید
همکاران ما پس از ثبت درخواست شما به منزل یا محل کار و … می آیند ، نسخه شما را بررسی کرده ، نمونه گیری می کنند و به بهترین آزمایشگاه های مورد نظر می برند.

نشانی آنی آزما

تماس مستقیم : 77718654-021
تماس با پشتیبانی : 09129414844
ایمیل پشتیبانی : AanyAzma@gmail.com

8 دیدگاه در ثبت درخواست آزمایش در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما

 1. مریم لطفی می‌گوید:

  سلام،بعد از ثبت درخواست چقدر زمان میبرد تا همکاران شما تشریف بیارن یعنی همان روز میان برای نمونه گیری؟

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام
   وقت بخیر
   به محض ثبت درخواست کارشناسان ما برای هماهنگی با شما تماس میگیرن و در همان در بازه زمانی کوتاهی کارشناس نمونه گیری اعزام خواهد شد

  • پشتیبان می‌گوید:

   سلام وقت بخیر
   بله شما میتونین با ثبت درخواست در هر زمانی که خواستین سفارش خودتون رو ثبت کنین. همکاران ما در اسرع وقت جهت هماهنگی زمان اعزام نمونه‌گیر با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.