تزریق سرم در منزل روشي راحت و سريع

انجام تزريقات مختلف در خانه

امروزه، تزریق سرم در خانه به يكي از بهترين خدمات آزمايشگاه هاي كشور تبديل شده است. دارو های تزریقی این مزیت را دارند که سریع ‌جذب بدن می‌ شوند و به راحتي مي توان در خانه آن ها را تزريق كرد. پس اگر شما یا یکی از اعضای خانواده به تزريق سرم در منزل یا انواع دیگر داروهای تزریقی نیاز دارید، اما امكان رفتن به بیمارستان را نداريد، نمی‌پسندید، اين امكان آزمايشگاه ها مي تواند برای شما مناسب باشد. استفاده از اين نوع خدمات بسيار سريع،راحت و تنها با يك تماس انجام مي گيرد.

خدمات آزمايشگاهي قابل انجام در منزل

با درخواست حضور پرستار در منزل، بیمار می ‌تواند آزمايشات و يا تزريقات خود را به راحتي در زماني كه مي خواهد انجام دهد. برخي از خدماتي كه با درخواست پرستار امكان پذير است، عبارتند از:

زدن سرم تقويتي

پرستار براي نگه داشتن سرم از يك پايه بلند استفاده مي كند. هم چنين، قبل از تزريق سرم در منزل ، به بیمار آرامش و مراقبت های لازم داده می شود تا درد یا ناراحتی نداشته باشد. در صورت امکان و نیاز، پرستار می تواند با پزشک معالج تماس گرفته و با او مشورت کند. تعامل با یک متخصص، این امکان را می دهد که نحوه تزريق سرم وريدي به دقت کنترل شود.

تزریقات عضلانی

تزریق با استفاده از ابزارهای استریل و بدون هیچ ترس و نگراني انجام می شود. همچنین، هنگامی که توسط یک فرد با تجربه صورت گیرد، احساس اضطراب از بين مي رود. هم چنين، هنگامی که داروی مورد نیاز براي بيمار در خانه در دسترس نباشد، می توان از پرستار درخواست کرد که با توجه به تجویز دکتر، داروی مورد نیاز را تهیه کرده و  همراه خود بیاورد.

محل تزريق سرم در دست
تزریق سرم در منزل – خدمات 24ساعته و 7روز هفته

محل تزريق سرم در دست

همچنین علاوه بر تزريق سرم در منزل، می توان در خواست یک پرستار را به خانه داشت تا ساير آزمايشات انجام گرفته در خانه مانند آزمايش ادرار و مدفوع را برای تجزیه و تحلیل به آزمايشگاه ببرد. تمام مراحل انجام آزمايش به دقت و با استفاده از وسایل کاملا ضد عفونی شده انجام می شود. سپس آزمايش به دست آمده در ظروف مخصوصي قرار می گیرند و پس از آن برای بررسي به آزمایشگاه منتقل می شوند. زمان اعلام نتایج به نوع تشخیص دکتر بستگی دارد. برای دیدن نتايج نيز لازم نیست خانه خود را ترک کنید. پس اگر فرصتی برای مراجعه به آزمايشگاه برای انجام آزمایش وجود ندارد، تماس با پرستار برای انجام آزمایشات در خانه تنها گزینه مناسب خواهد بود.

مزایای تزریق سرم در منزل

با درخواست یک پرستار در خانه، بیمار از مزایای متعددی برخوردار می شود و خود را از اذيت های مرتبط با مراجعه به کلینیک و آزمايشگاه رها می کند. این امر به ویژه برای افرادی که بیماری، آن ها را مجبور می کند همیشه در خانه بمانند بسيار مناسب است.

تزريق در منزل روشي سريع و آسان
انجام انواع تزریق در منزل – اعزام به سراسر تـهران – خدمات شبانه روزی

تزريق در منزل روشي سريع و آسان

مزایای تماس با پرستار براي حضور در منزل

  • عدم برخورد با افراد بیمار در کلینیک و آزمايشگاه ها
  • تعیین دقیق زمان تزريق سرم در منزل
  • نیازی به بیرون رفتن نیست
  • استراحت کامل در طول و بعد از تزريقات
  • حرفه ای بودن پرستار هنگام انجام خدمات

از ديگر مزایاي حضور پرستار در خانه براي انجام تزريقات اين است که پس از برخی تزریقات، به بیمار توصیه می شود كه فعالیت بدنی نداشته باشد. اما هنگامی که بيمار به کلینیک يا آزمايشگاه مراجعه می کند، عدم داشتن فعاليت ممکن است دشوار باشد، زیرا پس از آن باید به خانه برگردد. حتی اگر بیمار بتواند به تنهایی به کلینیک مراجعه کند، اما به سادگی نمی خواهد وقت خود را تلف کند، می تواند براي تزريق سرم در منزل با پرستار تماس بگیرید. با این حال، اغلب این خدمات توسط کسانی استفاده می شود که قادر به ترک خانه نیستند.

تزريق سرم توسط افراد آموزش ديده
گروه خدمات تخصصی پزشکی در منزل – تزریق سرم و پزشک در منزل تهران

تزريق سرم توسط افراد آموزش ديده

چه زمانی باید براي تزريق سرم در منزل با پرستار تماس گرفت؟

  • دوره پس از عمل در اولین مراحل توانبخشی پس از ترخیص
  • پیری، مشکل در راه رفتن یا اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی
  • وضعیت حاد سلامتی و نیاز به استراحت کامل.
  • محیط خانه نسبت به آزمايشگاه یا کلینیک خطر ابتلا به عفونت کم تری دارد. در زمان همه گیری کووید 19، محافظت از سالمندان و بیمارانی که به بالاترین گروه در معرض خطر تعلق دارند ضروری است. بنابراین، پرستاران با حضور در منزل، از تجهیزات حفاظت فردی (دستکش، ماسک و روپوش یکبار مصرف) استفاده می کنند تا خطر عفونت را به حداقل برسانند.

اگر لازم است که تزريقات به طور منظم انجام شود، منطقی است که از ابتدا در مورد هزينه تزريق سرم در منزل توافق کنید. این كار اين اطمینان را حاصل می کند که یک فرد متخصص همیشه در زمان تعیین شده در منزل حاضر می شود و هر کاری را که لازم است انجام می دهد.

بیشتر بخوانید : چه کسانی نباید واکسن کرونا تزریق کنند؟

كانديداي مناسب تزريق سرم در منزل

تزريق سرم در منزل می تواند برای همه مناسب باشد، اما ايمن كار به ویژه برای افراد مسن، افراد با تحرک محدود، افرادی که در دوران نقاهت پس از عمل هستند و افراد مبتلا به بیماری های مزمن پیشرفته این خدمات توصیه می شود. هم چنين، برای افراد در گروه خطر کووید-19 ، دیابتی ها، فشار خون بالا، قلبی، افراد مبتلا به آسم، بیماری انسدادی مزمن ریه، افراد بالای 60 سال، زنان باردار و غیره نيز مي توان از اين روش استفاده كرد.

نحوه تزريق سرم در منزل
وصل سرم در منزل -سرم تراپی- تزریق سرم در منزل – خدمات پرستاری

نحوه تزريق سرم در منزل

سخن پاياني

بنابراين اگر امكان مراجعه به کلینیک و آزمايشگاه برای انجام برخی اقدامات درمانی و پیشگیرانه و تزريقات، وجود ندارد و در اطراف خود نيز فرد متخصصي را پيدا نمي كنيد تا تزريقات را براي شما انجام دهد، نبايد نگران باشيد. در چنین مواردی، بهترین گزینه، تماس با یک پرستار براي تزريق سرم در منزل است. متخصص در اين حوزه با حضور در خانه بيمار قادر خواهد بود به طور مؤثر و ایمن اقدامات لازم را انجام دهد و خطراتي را كه ممكن است بيمار دچار آن شود، از بین ببرد. آني آزما تیمی از متخصصان حوزه بهداشت را دارد که برای انجام کلیه تزريقات و نمونه گيري در منزل بیمار آموزش دیده اند. پس با خيال آسوده مي توانيد با اين آزمايشگاه تماس بگيريد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.