سفارش آزمایش خون آنلاین چه مزایایی نسبت به مراجعه حضوری به آزمایشگاه ها دارد؟

انجام انواع آزمایش ها به صورت آنلاین

بسیاری از افراد آگاهی کاملی درباره آزمایش های خون ندارند. آن ها تا زمانی که دچار بیماری نشوند، نسبت به انجام آزمایش ها اقدام نمی کنند. علت این امر، عدم آگاهی آن ها و کمبود اطلاعات درباره آزمایش های مختلف و شیوه انجام آنها می باشد. خوشبختانه فناوری این مشکل را حل کرده است. با روی کار آمدن پلتفرم های آنلاین، انجام آزمایش خون آنلاین ممکن می باشد. آنی آزما یکی از بهترین پلتفرم های سفارش آنلاین آزمایش است. ضمن اینکه شما می توانید با مطالعه مقالات فوق العاده سایت ما، اطلاعات خود را درباره آزمایش ها افزایش دهید. با کمک ما می توانید بدن سالم تری داشته باشید. در ادامه به بررسی شیوه انجام آزمایش خون به صورت آنلاین و موارد مربوط به آن می پردازیم.

آزمایش خون آنلاین به چه صورت انجام می شود؟

برای بهره مندی از خدمات آزمایشگاهی آنلاین می توانید از اپلیکیشن یا وبسایت های پلتفرم مورد نظر استفاده کنید. با وارد شدن به وبسایت یا اپلیکیشن آزمایش آنلاین باید به قسمت ثبت سفارش آزمایش بروید؛ سپس مشخصات خود و آزمایش مورد نظر را وارد می کنید. در نهایت متخصصین در اسرع وقت به موقعیت شما اعزام خواهند شد. نکته فوق العاده سفارش آزمایش خون آنلاین این است که شما به هیچ گونه نوبت از پیش تعیین شده نیاز ندارید. بدین معنا که با ثبت سفارش خود، نیازی نیست در صف نوبت خاصی منتظر بمانید. بلافاصله پس از ثبت درخواست شما، سفارش مورد نظر برای نزدیکترین آزمایشگاه به شما ارسال شده و متخصصین به محل خواهند آمد. ضمن اینکه سایت ما کاملا امن بوده و از درگاه پرداخت تایید شده استفاده می کند. بدین شکل می توانید از بابت حفظ اطلاعات شخصی و مالی خود مطمئن باشید.

سفارش آزمایش خون از سایت های آنلاین چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای سفارش آزمایش خون آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه های مقرون به صرفه بابت آزمایش
 • پشتیبانی از انواع بیمه های تکمیلی و پایه
 • خدمات رسانی سریع و به موقع، دقیقا پس از ثبت سفارش
 • بهره مند شدن از خدمات بهترین آزمایشگاه های هر شهر
 • ثبت سفارش آزمایش بدون نیاز به نسخه پزشک
 • استفاده از خدمات مشتریان متنوع
 • اطمینان از اعتبار آزمایشگاه و پلتفرم، به کمک نظرات ثبت شده مشتریان قبلی
 • تفسیر جواب آزمایش آنلاین رایگان، به صورت ساده و قابل فهم
تفسیر آنلاین نتیجه آزمایش خون آنلاین
تفسیر آنلاین آزمایش خون

تفسیر آنلاین نتیجه آزمایش خون آنلاین

فرآیند انجام آزمایش خون آنلاین چه مقدار زمان و هزینه صرف می کند؟

ثبت سفارش آزمایش خون در سایت و اپلیکیشن، تنها 5 دقیقه از شما زمان می برد. پس از آن نیز از 20 دقیقه الی یک ساعت، به نسبت موقعیت شما، طول می کشد تا متخصصین به محل برسند. فرآیند نمونه برداری نیز در کمتر از 15 دقیقه الی 30 دقیقه، بسته به نوع آزمایش، به طول می انجامد. پس از آن تنها باید منتظر بمانید تا نتیجه آزمایش در سایت ثبت شود. ثبت نتیجه آزمایش 8 الی 24 ساعت زمان می برد. به علاوه نیازی نیست زمانی را برای انتظار در صف نوبت یا ویزیت پزشک منتظر بمانید. هزینه آزمایش خون آنلاین کاملا مناسب بوده و طبق مصوبه های دولتی می باشد. به علاوه می توانید برای پرداخت آن از بیمه های تکمیلی و پایه استفاده کنید.

همچنین بدین شکل از احتمال ابتلا به بیماری های مختلف، از جمله کرونا نیز مصون می مانید. این ویروس به راحتی از افراد به یکدیگر منتقل می شود. در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها هم افراد بسیاری مبتلا به کرونا یا دیگر بیماری های مسری هستند. با انجام آزمایش ها در خانه می توانید از سلامت خود محافظت کنید. در گذشته گفته می شد که این روش یک عیب عمده دارد. آن هم عدم امکان انجام برخی از آزمایش ها و خدمات پزشکی چون ویزیت دکتر، سونوگرافی و غیره بود. اما خوشبختانه آنی آزما امکان انجام بیشتر خدمات پزشکی و انواع آزمایش ها را به صورت آنلاین و در منزل فراهم آورده است. شما می توانید علاوه بر آزمایش خون آنلاین، از خدمات و آزمایش های زیر نیز در محل یا به صورت آنلاین بهره مند شوید.

پاسخ دهی به سوالات شما در سایت آنی آزما
تفسیر آنلاین جواب آزمایش

پاسخ دهی به سوالات شما در سایت آنی آزما

چگونه از کیفیت آزمایشگاه درخواستی مطمئن شویم؟

قبل از هر چیز لازم است بدانید که آنی آزما تنها با آزمایشگاه های مرجع و برتر هر شهر همکاری می کند. با این حال جهت اطمینان خاطر، می توانید از معیارهای زیر برای بررسی کیفیت آزمایشگاه مورد نظر استفاده کنید.

 • میزان دقت

برای به دست آوردن نمونه ای مناسب جهت نتیجه گیری، متخصصین باید ابتدا شرایط آزمایش را به خوبی بسنجند. در صورت وجود هر گونه پیش نیاز برای آزمایش، همانند نخوردن غذا، متخصصین باید از بابت وجود آن ها مطلع شوند. بدین معنا که باید با پرسیدن سوالاتی از شما، مطمئن شوند که شما تمامی شرایط لازم برای آزمایش خون آنلاین مورد نظر را دارید. نتایج هر آزمایش باید با استانداردهای جامع و جهانی مقایسه شوند. بدین منظور باید نتایج آزمایش را تحت بررسی ها و تست های مختلفی قرار دهند.

 • خدمات قابل ارائه

آزمایشگاه مورد نظر باید قادر به ارائه تمامی خدمات مربوطه باشد. همچنین باید از به روزترین و با کیفیت ترین تجهیزات استفاده کند.

 • سابقه آزمایشگاه

با مراجعه به بخش نظرات می توانید درباره آزمایشگاه مورد نظر اطلاعات خوبی بدست آورید. آزمایشگاه ها در پلتفرم های آنلاین امتیاز بندی می شوند. با توجه به این امتیازها می توانید به کیفیت کار آن ها پی ببرید. همچنین در صورت نارضایتی می توانید نظر خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.

انجام تمامی آزمایش ها با هزینه ای مقرون به صرفه
آزمایش آنلاین آنی آزما

انجام تمامی آزمایش ها با هزینه ای مقرون به صرفه

جمع بندی

آزمایش خون آنلاین یکی از بهترین خدمات دنیای فناوری به انسان ها به شمار می رود؛ چرا که به راحتی امکان اطلاع از وضعیت سلامت آن ها را فراهم آورده است. با مراجعه به سایت آنی آزما می توانید درخواست آزمایش مورد نظر خود را به راحتی و با کمترین هزینه ثبت کنید. انجام انواع آزمایش ها در این پلتفرم امکان پذیر است. به علاوه امکان خدمات رسانی در تمامی شهر ها فراهم شده و به راحتی می توانید در هر کجا از آن ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.