Paste your Google Webmaster Tools verification code here

آزمایشگاه نیلو

ثبت آزمایش

با توجه به اینکه آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما با انجام نمونه گیری در محل امروزه بسیار مورد استقبال مردم را گرفته است، سعی داریم آزمایشگاه های تحت قرارداد خود را افزایش دهیم تا شما بتوانید بدون نگرانی، نمونه خون خود را تحت نظر آزمایشگاه مورد تایید خود آنالیز نمایید. یکی از مراکزی که در همین راستا تحت نظر آزمایشگاه آنی آزما نیز خدمات خود را ارائه می کند، آزمایشگاه نیلو واقع در خیابان ولیعصر است. در این آزمایشگاه نیروهای متخصص و توانمند با تسلط به روش های علمی و تجهیزات پیشرفته، آنالیز نمونه های خونی را انجام می دهند.

خدمات آزمایشگاه نیلو:

۱- تست اسپرموگرام

آنالیز مایع منی یکی از مهمترین روش هایی است که برای پیگیری عقیم بودن مردان انجام می گیرد زیرا حدودا ۴۰% علت ناباروری در مردان به این دلیل رخ می دهد . اما یک آنالیز ساده از شمارش اسپرم نمی تواند نتیجه قطعی در این زمینه ارائه کند زیرا تعداد اسپرم از یک روز به روز دیگر تغییر می کند. به همین دلیل لازم است تست اسپرموگرام انجام گیرد. در این تست دو خصوصیت مایع منی شامل خصوصیات ماکروسکوپی و خصوصیات میکروسکوپی مورد توجه قرار می گیرد.

خصوصیات ماکروسکوپی مایع منی شامل رنگ، شفافیت، غلظت یونهای هیدروژن یا pH، حجم، مدت زمان امساک از نزدیکی، سیالیت و ویسکوزیته و خصوصیات میکروسکوپی مایع منی شامل بررسی تحرک، تعداد اسپرم ها، درصد زنده بودن، بررسی مورفولوژی اسپرم ها، بررسی گلبولهای سفید و قرمز و بررسی کیفی سطح فروکتوز مایع منی می باشد. در آزمایشگاه نیلو در محدوده خیابان ولیعصر امکان انجام این تست با تجهیزات پیشرفته وجود دارد.

تست اسپرموگرام

۲- تشخیص آزمایشگاهی هلیکوباکتر پیلوری (Helicobacter pylori)

هلیکوباکتر پیلوری باسیل گرم منفی، خمیده و میکروآئروفیلیک است. هم اکنون این باکتری به عنوان عامل اصلی گاستریت مزمن، زخم های پپتیک (در هر دو ناحیه اثنی عشر و معده)، آدنوکارسینوم و لنفوم سلول های MALT شناخته شده است. عفونت ناشی از این باکتری در تمام دنیا و در تمام گروه های سنی مشاهده می شود. لازم است بدانید که نزدیک به ۵۰ درصد مردم دنیا به این باکتری آلوده هستند. این عفونت از طریق گوارش با بلع باکتری ایجاد می شود اما توجه داشته باشید که احتمال انتقال شخص به شخص دیگر نیز وجود دارد. مهمترین راه انتقال این باکتری از طریق آب است. در آزمایشگاه نیلو متخصصین تست های لازم جهت تشخیص این عفونت را انجام می دهند.

ارائه اطلاعات در مورد نحوه کار با دستگاه ها توسط آزمایشگاه نیلو:

جالب است بدانید که در آزمایشگاه نیلو واقع در خیابان ولیعصر معرفی دستگاه های جدید در انجام تست های ژنتیکی و دستورالعمل کار با آن ها ارائه می شود. کوچکترین خطا در استفاده از این وسایل، منجر به خرابی شده و حتی می تواند باعث از دست رفتن سرمایه گردد. در شرایط اقتصادی فعلی که خرید و وارد کردن هر کدام از این دستگاه ها بسیار هزینه بر است، لازم است نحوه استفاده صحیح از این وسایل را بدانید. در صورتی که مشکلی در این زمینه دارید، کافی است به سایت آزمایشگاه نیلو مراجعه کرده و با جزئیات کار آشنا شوید.

ارائه اطلاعات ژنتیک توسط آزمایشگاه نیلو:

متاسفانه در سال های اخیر، تعداد نوزادان مبتلا به ناهنجاری های ژنی در حال افزایش است و این مسئله، زنگ خطر را به صدا در می آورد که لازم است افراد قبل از ازدواج و بارداری، مشاوره ژنتیک و آزمایشات ژنتیک را انجام دهند. آزمایشگاه نیلو به منظور افزایش آگاهی مردم در این زمینه و فرهنگ سازی در مورد انجام تست های ژنتیک، مطالب بسیار مفید را در بخش ژنتیک در اختیار کاربران سایت خود قرار می دهد.

مقالات آموزشی ویژه بارداری توسط آزمایشگاه نیلو:

اگر والدین بدانند قبل از بارداری و در طول مدت بارداری چه اقداماتی را باید انجام دهند تا نوزادی سالم و بدون نقص داشته باشند، آمار فرزندان مبتلا به بیماری در کشور کاهش یافته و جامعه ای سالم تر خواهیم داشت. در همین راستا آزمایشگاه نیلو مقالات آموزشی ویژه بارداری را در سایت خود بارگذاری می کند که به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید.

تست اسپرموگرام

پاسخ دهی آنلاین به آزمایشات در آزمایشگاه نیلو:

یکی از خدماتی که آزمایشگاه نیلو برای شما عزیزان در نظر گرفته است، ارائه نتیجه تست و آزمایش به صورت آنلاین است. تفاوتی نمی کند که شما مستقیما از خدمات آزمایشگاه نیلو در محدوده خیابان ولیعصر استفاده می کنید و یا اینکه آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما واسط میان شما و این مرکز است. به هر حال از هر دو طریق، امکان دریافت نتیجه تست به صورت آنلاین وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه نیلو:

آزمایشگاه نیلو در محدوده خیابان ولیعصر تهران واقع واقع شده و شهروندان عزیز ساکن در این منطقه مشکلی برای رفتن به آزمایشگاه را ندارند. اما آزمایشگاه نیلو به منظور دسترسی تمامی همشهریان تهرانی به خدمات این مرکز، با آزمایشگاه آنی آزما وارد قرارداد شده است تا این مرکز از طریق نمونه گیری در محل، واسطی میان شما عزیزان و آزمایشگاه نیلو باشد.

آزمایشگاه نیلو تحت قرارداد آزمایشگاه آنی آزما:

آیا می دانید که بسیاری از بیماری های سخت و صعب العلاج که درمان آن ها بسیار زجرآور است، با یک آزمایش خون ساده در همان ابتدای بیماری قابل پیشگیری هستند؟ تمام تلاش های شبانه روزی شما برای کار کردن این است که از زندگی خود لذت ببرید در نتیجه اینکه رسیدگی به امور روزمره، مانعی برای رفتن به آزمایشگاه است اصلا توجیه منطقی برای سهل انگاری در این زمینه نیست. در صورت بیمار شدن، هزینه های زیادی را برای درمان باید صرف کنید که تنها یکبار هزینه در انجام آزمایشات، می توانست از این خسارت مالی جلوگیری کند.

از سویی دیگر درد و ناراحتی ناشی از بیماری نیز زندگی را سخت می کند. به این موارد فکر کرده و حداقل انجام آزمایشات روتین که تعیین کننده سلامت بدن است را جدی بگیرید. البته نیازی نیست حضورا به آزمایشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. بلکه کافی است ابتدا وارد سایت زمایشگاه شبانه روزی آنی آزما شوید. سپس اگر در لیست آزمایشگاه های تحت قرارداد، مرکز مورد نظر خود همانند آزمایشگاه نیلو واقع در خیابان ولیعصر را یافتید، کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان به منزل و یا محل کار شما مراجعه نموده و نمونه گیری مورد نظر را انجام دهند.

درخواست آزمایش

WhatsApp سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟