خوشبختانه امروزه در تمامی شهرهای ایران تعداد زیادی آزمایشگاه وجود دارد که این امکان برای هموطنان عزیز فراهم می شود تا تحت نظر متخصصین بتوانند آزمایشات لازم را انجام دهند. برای آشنایی با خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که انجام تست و آزمایشات تنها مختص افراد بیمار نیست بلکه لازم است هر فرد سالم در طول سال حداقل دو بار چکاپ انجام دهد تا از وضعیت درونی بدن خود مطلع شود. فراموش نکنید بیماری ها زمانی علائم ظاهری خود را نشان می دهند که به اندازه کافی در بدن پیشروی کرده اند. لذا تست چکاپ، کمک می کند خیلی زود، متوجه مشکلات داخلی بدن شویم. اما هموطنان عزیز که ساکن اصفهان هستند می توانند کلیه آزمایشات لازم را تحت نظر آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان انجام دهند.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان

آزمایشگاه میلاد اصفهان در محدوده خیابان آمادگاه واقع شده است. این منطقه در مرکز شهر قرار داشته و شما به راحتی می توانید به این مرکز مراجعه نمایید. اما با توجه به اینکه در سال اخیر کرونا در تمام دنیا توسعه یافته است، اغلب مردم نگران مراجعه به آزمایشگاه هستند. به همین دلیل آزمایشگاه میلاد اصفهان خدمات نمونه گیری در محل ار ارائه نموده است. کافی است با این مرکز تماس بگیرید تا کارشناسان ما بر حسب نوع آزمایشی که مورد نیاز است به منزل یا محل کار شما عزیزان مراجعه نمایند.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان

خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان

این آزمایشگاه از چند بخش تشکیل شده و خدماتی را برای شما مراجعه کنندگان عزیز تحت نظر کارشناسان حرفه ای ارائه می دهد:

1- بخش بیوشیمی

مجموعه آزمایشاتی که مربوط به اندازه سطح ویتامین ها، عناصر معدنی، تست قند خون و… است در بخش بیوشیمی مورد ارزیابی قرار می گیرند. سطح این مواد در بدن باید به حالت اعتدال باشد و خروج از روند نرمال منجر به آسیب و بیماری خواهد شد. در مواردی که لازم است متابولیت های بدن اندازه گیری شود، نمونه خون به بخش بیوشیمی تحویل داده می شود.

2- آزمایشات ایمونولوژی

هر اندازه سیستم ایمنی بدن قوی تر باشد، قدرت دفاعی بدن نیز بیشتر خواهد شد. گاهی اوقات به بیماری هایی همانند عفونت، بیماری ویروسی و… مبتلا می شویم که متخصص به مشکل در سیستم ایمنی بدن شک می کند. در چنین مواردی لازم است تست هایی همانند شمارش گلبول های سفید خون، ساختار آن ها و… انجام گیرد. این آزمایشات در بخش ایمونولوژی صورت می گیرد.

آزمایشات ایمونولوژی

3- آزمایشات سرولوژی

یکی از مهمترین عواملی که تعیین کننده قدرت دفاعی بدن نسبت به عوامل بیماری زا است، میزان آنتی بادی در بدن است. حضور این مواد در بدن، کمک می کند که عوامل خارجی از بین رفته و بدن از بیماری ها در امان بماند. اما تغییر در سطح آنتی بادی می تواند بیانگر وجود بیماری هایی مانند تب مالت، حصبه و… باشد. تست تعیین سطح آنتی بادی در قسمت سرولوژی آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان انجام می شود.

4- آزمایشات هماتولوژی

ماده سیال مهم در بدن، خون است که وظیفه انتقال مواد غذایی و اکسیژن به اندام ها و پاکسازی آن ها از مواد سمی را برعهده دارد. در صورتی که مشکلی در این نقل و انتقال رخ بدهد، شرایط برای بروز عارضه فراهم می شود. به همین دلیل است که اشهد افزایش سکته مغزی، سرطان، ضعف در سیستم ایمنی بدن و… هستیم. در نتیجه لازم است در بازه های زمانی مشخص آزمایشات چکاپ را انجام داده و از سلامت و وضعیت خون مطلع شویم. در قسمت هماتولوژی آزمایشگاه میلا این قبیل تست ها انجام می شود.

5- آزمایشات میکروب شناسی

متاسفانه میکروب ها به طرق مختلف همانند هوا، آب، غذا، ظروف آلوده و.. وارد بدن شده و بیماری هایی را به همراه داشته باشند. به کمک آزمایشات میکروب شناسی می توان از وجود انواع انگل ها در دستگاه گوارش، میکروب در خون و دستگاه تنفسی مطلع شد. این دسته از تست ها به صورت کشت نمونه باکتریال، آزمایش مستقیم قارچ جلدی، زیر جلدی و احشایی انجام می شود. در صورتی که متخصص لازم بداند این آزمایشات انجام شود، نباید درنگ کرده و باید در اولین فرصت به آزمایشگاه مجهز مراجعه نمایید..

آزمایشات میکروب شناسی

6- بخش ژنتیک

از دیگر آزمایشاتی که در آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان انجام می شود، تست های ژنتیک است. این قبیل آزمایشات در زمان ازدواج برای تضمین نبود نقص در زوجین و سلامت نسل بعد، در زمان بارداری و… انجام می شود. متاسفانه بیماری هایی که ریشه ژنتیک دارند را نمی توان به راحتی درمان نمود و غالبا درمان ناپذیر هستند. به همین دلیل است که باید تست های ژنتیک را در مواقع لزوم انجام داد. در بخش ژنتیک آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان، تست های ژنتیک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تحت نظر متخصصین حرفه ای انجام می گیرد.

خدمات غیر حضوری در آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان

لازم است بدانید که آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان به عنوان حامی زمین سبز شناخته شده و تمامی تلاش خود را در حفظ سلامت محیط زیست خواهد داشت. مهمترین اقدام در این زمینه که در حیطه کاری آزمایشگاه باشد،

خدمات غیر حضوری در آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان

پاسخ دهی غیر حضوری به نتایج آزمایشات است. برای این منظور به چند طریق عمل می شود:

1- پاسخگویی آنلاین

2- ارسال نتیجه آزمایش از طریق پیامک

3- تحویل نتیجه آزمایش با پیک موتوری

همچنین نمونه گیری در منزل از دیگر خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی میلاد اصفهان است که با هدف حمایت از محیط زیست انجام می شود. یا این خدمات غیر حضوری، میزان تردد مردم در خیابان ها کاهش یافته و در نتیجه ترافیک و آلودگی محیط زیست کمتر می شود. از طرفی با توجه به شرایط فعلی و شیوع کرونا، خدمات غیر حضوری به حفظ سلامت شما عزیزان نیز کمک خواهد کرد.