آزمایشگاه شبانه روزی چه خدماتی ارائه می کند؟

خدمات آزمایشگاه آنی آزما به صورت شبانه روزی است و شاید این سوال بای شما پیش بیاید که لزوم وجود ازمایشگاه های شبانه روزی در کشور چیست؟ تصوری که اکثریت مردم در ذهن دارند این است که آزمایشگاه برای انجام آزمایشات معمول و تست های سلامتی است که در تایم مشخصی باید انجام شوند اما آیا در مورد تست های اورژانسی چیزی شنیده اید؟ برای مثال ممکن است شخصی در شب، توسط عقرب گزیده شود. در این زمان باید آزمایش خون انجام گرفته و مقدار سم در بدن تشخیص داده شود. در این زمان است که آزمایشگاه شبانه روزی اهمیت خود را نشان می دهد.

یکی از نیازهای مردم در عصر حاضر، دسترسی به یک آزمایشگاه شبانه روزی برای انجام تست های اورژانسی است. بخش عمده ای از سلامت جسم انسان بسته به نحوه مراقبت از خود دارد.

ما تنها زمانی می توانیم از اتفاقات درون بدن مطلع شویم، که به سراغ انجام آزمایش خون و سایر تست های سلامتی برویم. اما مشکلی که امروزه باعث شده است مردم کمتر به این موضوع اهمیت بدهند، کمبود وقت است.

انسان ها به شدت درگیر کار و زندگی هستند و زمانی به خودشان می آیند که تمام لحظه ها را از دست داده اند. با وجود گروه تخصصی آنی آزما جایی برای نگرانی نخواهد بود. ما خدمات در منزل و محل کار را ارائه خواهیم نمود.

آزمایشگاه شبانه روزی

خدمات آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

در ابتدا بهتر است کمی در مورد این مرکز توضیح دهیم چرا که این حق مسلم شما است که برای انجام تست های مربوط به سلامتی، به مراکز معتبر مراجعه نمایید:

  • در این مرکز تمامی نیروهای کاری، دارای تخصصی علمی در حیطه کاری خود هستند. از طرفی تمامی کارشناسان ما از نظر مهارت عملی همانند نحوه نمونه گیری، آنالیز نمونه ها و… بسیار حرفه ای هستند.
  • به وجود آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما نیازی نیست شما به آزمایشگاه مراجعه کنید بلکه تنها یک تماس کافی است تا کارشناسان ما به منزل یا محل کار شما مراجعه نمایند. البته با توجه به اینکه به هیچ عنوان نباید به هر کس اعتماد نموده و اجازه دهیم آزمایش خون را برای ما انجام دهد، متذکر می شویم که متخصصین ما دارای کارت شناسایی از جانب آزمایشگاه هستند که تایید کننده هویت کاری آن ها است.
  • شما با اعتماد به آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما در واقع به معتبرترین آزمایشگاه های شهر دسترسی پیدا خواهید کرد. با وجود این مرکز، فاصله معنا پیدا نمی کند. ما با بهترین آزمایشگاه ها وارد همکاری شده و در صورتی که مراجعه به هر کدام از آن ها برای شما سخت باشد، کافی است آزمایش خون و یا آزمایش اورژانسی را تحت نظر نیروهای ما انجام دهید. ما برای آنالیز نمونه ها، از آزمایشگاهی کمک خواهیم گرفت که مد نظر شما باشد.
  • تمام تلاش ما بر این است که فاصله زمانی بین نمونه گیری تا اعلام نتیجه آزمایش ها، کوتاه باشد تا در اسرع وقت بتوان نتیجه را به شما اعلام کنیم.

انجام آزمایش اورژانسی در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

آزمایش اورژانسی به تست هایی گفته می شود که لازم است سریعا و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب آن به پزشک معالج تحویل داده شود تا هر چه زودتر درمان آغاز شود.

هر گونه تاخیر در انجام آزمایش اورژانسی و یا تحویل نتیجه آن می تواند عوارض جانبی خطرناکی را برای بیمار به دنبال داشته باشد. نتیجه این تست ها بسیار مهم است و در نتیجه لازم است به مراکزی مراجعه نمود که با دقت بسیار بالا نمونه ها را آنالیز می کنند. اما مشکلی که در آزمایش اورژانسی وجود دارد، محدودیت زمان است. همانگونه که بیان شد، بیمار نباید تاخیر در انجام این آزمایش ها داشته باشد.

با وجود آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما نیازی نیست وقت خود را صرف یافتن آزمایشگاه معتبر کنید. نیروهای ما سریعا برای انجام آزمایش اورژانسی اقدام نموده و نمونه ها را تحویل بهترین آزمایشگاه ها خواهند داد. فاصله زمانی بین دریافت نمونه توسط آزمایشگاه تا تحویل نتیجه، برحسب دقیقه تعریف می شود.

انجام تست هایی همانند آزمایش اورژانسی مسمومیت دارویی،آزمایش اورژانسی سم شناسی، آزمایش اورژانسی دیالیز، آزمایش اورژانسی قلب،آزمایش اورژانسی اطفال، آزمایش اورژانسی زنان و… از جمله آزمایش اورژانسی است که در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما انجام می گیرد.

آزمایشگاه شبانه روزی

انجام آزمایش خون در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما:

متاسفانه امروزه مردم به بهانه هایی همانند نبود وقت، حجم کاری بالا و… عدم انجام آزمایش خون را توجیه می کنند. اما در شرایط فعلی که حجم زیادی از آلودگی هوا، استرس های کاری و زندگی به صورت روزانه، استفاده از فست فودها و… سلامتی انسان را به شدت در معرض خطر قرار می دهد، لازم است انجام آزمایش خون را در بازه های زمانی کوتاه تری انجام دهیم تا از وضعیت سلامتی بدن خود اطلاع داشته باشیم. آیا می دانید یک آزمایش خون ساده می تواند باعث پیشگیری از بروز بیماری های خطرناک همانند سکته مغزی گردد؟

البته رفتن به آزمایشگاه برای انجام تست های خون در این ترافیک های شهری، واقعا اذیت کننده است. بخش عمده ای از زمان ما در همین ترافیک ها از دست می رود و همین موضوع، مهمترین دلیل مردم برای نرفتن به آزمایشگاه است. اما ما آزمایش خون و آزمایش اورژانسی را برای شما تسهیل کرده ایم. در واقع آنی آزما، آزمایشگاه را به منزل شما خواهد آورد. تنها یک تماس از جانب شما کافی است، تا در هر زمان کارشناس مربوطه به منزل و یا محل کار شما مراجعه نماید.

ضرورت انجام آزمایش خون:

تا زمانی که ما از ضرورت انجام کاری اطلاع نداشته باشیم، رغبت به آن نخواهیم داشت. لازم است بدانید چرا اکیدا توصیه می کنیم آزمایش خون را به طور منظم انجام دهید. برای مثال آزمایش خون می تواند مهمترین اختلالات و عارضه ها را در بدن آشکار کند.

برای مثال اگر ضربه ای به سر شما وارد شود، این ضربه برحسب شدت می تواند منجر به سردرد، سرگیجه، اختلال در خواب و… شود. اما این علائم به مرور زمان با گذشت حداقل چندین روز از ضربه، خود را نشان می دهند.

حال در زمانی که دچار این سانحه می شوید، با یه آزمایش خون می توانید متوجه شوید آیا ضربه وارده جدی بوده است یا خیر. این ضربه منجر به تولید پروتئینی در خون می شود که تا یک هفته در بدن وجود داشته و در نتیجه در همان لحظه متخصص بر حسب میزان این پروتئین می تواند حاد بودن یا نبودن ضربه را تشخیص دهد.

تشخیص افسردگی، سلامتی اندام های داخلی بدن، روند درمان بیماری و میزان موفقیت آمیز بودن آن و… از جمله مواردی است که با یک آزمایش خون می تواند تشخیص داده شوند. برای انجام تمامی آزمایش های اورژانسی و هر گونه آزمایش خون می توانید از نیروهای ما در آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما کمک بگیرید.

آزمایشگاه شبانه روزی

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.