نکات کلیدی در اعزام پزشک به منزل

اعزام پزشک به منزل

یکی از بدترین قسمت ‌های رفتن به مطب، نشستن در اتاق انتظار است. اگر بچه دارید، باید تصمیم بگیرید که آیا کودک شما که ممکن است بیمار باشد، باید در اتاقی با بیمارانی که سرفه، تب و آبریزش بینی دارند بنشیند یا خیر. زمانی که درخواست اعزام پزشک به منزل دارید و قرار ملاقات با پزشکی را هماهنگ می کنید که در منزل، درمان شما را دنبال کند، نیازی به نشستن در اتاقی با گروهی از بیماران مریض را از بین می برید. در شرایطی که نیاز به درمان فوری دارید، این یک گزینه عالی است.

ویزیت دکتر در منزل

در طول فصول بیماری، اتاق ‌های انتظار در بیمارستان ها و مطب های پزشکان، پر می شوند. حتی اگر به موقع برای قرار ملاقات خود حاضر شوید، ممکن است تا مدت زیادی بعد از نوبت ویزیت برنامه ریزی شده خود، معطل بمانید.

هنگامی که با پزشک تماس می گیرید و درخواست اعزام پزشک به منزل را دارید، می ‌توانید در آسایش خانه خود، بدون انتظار در صفی از بیماران روبروی خود، روند درمان خود را دریافت کنید. ویزیت دکتر در منزل، برای کسانی که توان رفتن به مراکز درمانی را ندارند، گزینه ای مناسب است.

ویزیت پزشک متخصص در منزل

هنگامی که احساس ناخوشایندی دارید یا فرزند بیمار دارید، یکی از آخرین کارهایی که می خواهید انجام دهید، این است که ماشین را روشن کرده و به مطب دکتر بروید. زمانی که با پزشکان اعزامی در منزل تماس می گیرید، شما یا فرزند بیمارتان می توانید تا زمانی که پزشکتان بیاید، به راحتی استراحت کنید. اعزام پزشک به منزل، راهکاری است که در بهبودی سریع تر افراد، نقش دارد.

پزشکانی که دارای تخصص هستند، می‌توانند عکس ‌برداری با اشعه ایکس و خدمات آزمایشگاهی را به سرعت برای بیمار هماهنگ کنند. در این شرایط، یک تماس تلفنی، شما را با یک متخصص پزشکی مرتبط می‌ کند که نگرانی ‌های پزشکی شما را دریافت کرده و سپس در کوتاه ترین زمان، یک متخصص را به محل شما می‌ فرستد.

ویزیت دکتر در منزل
دریافت درمان با ویزیت دکتر در منزل

ویزیت دکتر در منزل

امکانات درمانی قابل حمل

ممکن است تصور کنید که برای دریافت مراقبت کامل درمانی، باید به مطب مراجعه کنید. اما باید گفت که پیشرفت‌ های فناوری که منجر به درمان های گروهی و اتاق ‌های اورژانس مجهز شده است، همچنین تجهیزات پزشکی قابل حملی را ارائه کرده که همزمان با اعزام پزشک به منزل، به راحتی به خانه شما منتقل می شوند. پزشک، این امکان را دارد تا عملاً هر کاری را که لازم است در مطب انجام دهد، در خانه شما به کار ببندد.

خدمات درمانی برای افراد مسن

این خدمات همچنین یک مزیت بزرگ برای بیماران مسن است که ممکن است برای برخی از خدمات پزشکی به وسایل حمل و نقل دسترسی نداشته باشند. اگر برای رفت و آمد به اسکوترهای متحرک متکی هستید، این یک راه ایده آل برای کمک گرفتن از پزشک است.

صرفه جویی با اعزام پزشک به منزل

هنگامی که درخواست اعزام پزشک به منزل داده اید، می توانید در هزینه ویزیت های غیر ضروری اورژانس صرفه جویی کنید. بسیاری از افراد، ممکن است با وحشت به اورژانس یا کلینیک بروند، این در حالی است که می توان با درخواست ویزیت دکتر در منزل، با آرامش کامل، برنامه درمان را دریافت نمود.

درخواست ویزیت پزشک در خانه
ویزیت پزشک متخصص در خانه

درخواست ویزیت پزشک در خانه

مراجعه به پزشکانی که 24 ساعت شبانه روز و در 365 روز سال به خانه شما می آیند، می تواند درد و نگرانی شما را بدون توجه به ساعتی از روز کاهش دهد و به طور بالقوه، برای شما صرفه جویی لازم را فراهم کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، می توانید به جای اینکه ساعت ها در اتاق انتظار بیمارستانی با نگرانی منتظر بمانید، در اواخر شب، با درخواست اعزام پزشک به منزل، در خانه راحتی خاطر داشته باشید.

در واقع می توان گفت که با کاهش خدمات پزشکی در منزل، میزان تقاضا در اورژانس های بیمارستان ها و کلینیک های محلی، افزایش می یابد. از آنجایی که بیماران، در اواخر روز، امکان دسترسی به پزشک خود را ندارند، در شرایط خاص، بلافاصله به اورژانس مراجعه می کنند.

این باعث می شود تا سیل بیماران فشار بیشتری بر کارکنان اورژانس وارد کرده و باعث کاهش قابل توجه رضایت بیماران، انتظارهای طولانی ‌تر و افزایش هزینه‌ های پزشکی شود. این در حالی است که با استفاده از اعزام پزشک به منزل، می توانید در زمان، هزینه و منابع بیمارستانی، صرفه جویی کنید و خدماتی با کیفیت بالاتر را دریافت نمایید.

افزایش روند اعزام پزشک به خانه

ویزیت پزشک در منزل، یک صنعت رو به رشد است. راحتی انجام کارهای آزمایشگاهی، یک امتیاز اصلی برای کسانی است که به دلایلی، ترجیح می دهند، درمان خود را در منزل دنبال کنند. راحتی خدمات در خانه به کاهش استرس و نگرانی والدین یک کودک بیمار، یا یک فرد مسن کمک می کند.

این در حالی است که در صورت لزوم، پزشکان در خانه شما، یک مشاوره تلفنی رایگان با یک متخصص پزشکی ارائه می دهند. در صورتی که نیاز به اعزام پزشک به منزل باشد، پس از مشاوره، می ‌توانید یک پزشک را برای کمک به کاهش درد، نوشتن نسخه یا انجام سایر کارهای پزشکی که معمولاً در مطب پزشک انجام می‌شود، در خانه خود درخواست دهید.

درخواست تلفنی و آنلاین پزشک
مزیت های درخواست اعزام دکتر به منزل

درخواست تلفنی و آنلاین پزشک

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل

بسیاری از متخصصان، رواج بیشتر ویزیت پزشکان در منزل را در آینده نزدیک پیش بینی می کنند، در درجه اول به این دلیل که ویزیت در خانه مزایای زیادی برای بیماران دارد. یکی از این مزایا راحتی در خانه است که استرس فرآیند درمان را با کمترین اختلال در روال های شخصی، کاهش می دهد.

در کنار این واقعیت، که به همان اندازه مهم است، درمان خانگی، حفظ حریم خصوصی و بالاترین سطح اختیار را تضمین می کند که با اعزام پزشک به منزل، امکان پذیر می شود. پزشک اغلب در حین ویزیت در منزل نسبت به معاینه معمول در مطب زمان بیشتری را با تاکید بر راه حل سریع و موثر برای مشکلات سلامتی تشخیص داده شده، به بیمار اختصاص می دهد.

جمع بندی

این امر با این واقعیت همراه می‌ شود که ویزیت‌ های خانگی، نمای منحصر به ‌فردی از محیط زندگی بیمار ارائه می ‌دهند که نمی‌ توان آن را در مطب پزشک یا در طول اقامت در بیمارستان به دست آورد ، که به نوبه خود منجر به درک و توسعه بهتر رابطه پزشک و بیمار می ‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.