آزمایش آنلاین آنی آزما

آزمایش آنلاین آنی آزما

ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

آزمایش آنلاین آنی آزما یک روش آسان در عین حال کاربردی برای تشخیص انواع اختلال ها و بیماری ها می باشد. دنیا هر لحظه در حال تلاش برای پیشرفت و فراهم آوری امکاناتی برای تشخیص، درمان و پیشگیری می باشد. بدون شک پیدا کردن یک روش تشخیص آسان ، باعث تسهیل امر درمان و حتی پیشگیری می شود. انجام آزمایش های چکاپ و تشخیصی دیگر یک انر ضروری برای هر فرد می باشد ولی از سوی دیگر با افزایش مشغله های زندگی ، آلودگی هوا، شیوع بیماری های مسری مانند ویروس کووید ۱۹ و غیره انجام آزمایشات و مراجعه به آزمایشگاه ها را تبدیل به یک امر دشوار و پر دردسر کرده است.

آزمایش آنلاین آنی آزما با توجه به این مسئله در چندین سال توانسته است مجموعه ای را طراحی کند تا همه افراد بتوانند بدون آن که نیاز باشد به آزمایشگاه مراجعه کنند آزمایش خود را انجام دهند که با این روش گامی بزرگ در یک تشخیص آسان برداشته است. همان طور که می دانید انجام یک آزمایش دارای سه مرحله پذیرش، نموته گیری، جوابدهی می باشد اما شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه می توان بدون حضور در آزمایشگاه و به صورت آنلاین آزمایشات خود را انجام داد؟ برای پاسخ به این سوال ما به طور کامل انجام مرحله به مرحله پروسه یک آزمایش آنلاین در منزل را توضیح داده اند.

نمونه گیری در منزل

انجام مرحله به مرحله پروسه یک آزمایش آنلاین در منزل

پذیرش از مرحله آزمایش آنلاین

برای انجام پذیرش آزمایش آنلاین آنی آزما بدون مراجعه به آزمایشگاه ، تنها کافیست که وارد سایت اصلی آنی آزما شوید. در قسمت پذیرش ، تست هایی که مایل به انجام آن ها می باشید را وارد کنید. در صورت قادر نبودن به خواندن نسخه خود و یا هر گونه سوال دیگر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از وارد کردن نام و نام خانواده کسی که مایل هستید نمونه برداری انجام شود، می توانید آزمایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. به این صورت نمونه شما پس از نمونه گیری به آن آزمایشگاه جهت بررسی فورا ارسال می شود.

نکته دیگر که در پذیرش آزمایش آنلاین باید به آن توجه کنید این است که آنی آزما با تمامی بیمه ها از جمله تامین اجتماعی، بیمه سلامت، نیروهای مسلح، سایر اقشار و غیره طرف قرارداد دارد بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد هزینه ها آزمایش خود را انجام دهید. در قسمت پذیرش تاریخ و زمانی را که مایل به انجام آزمایش هستید و همچنین مکانی نمونه گیری (آدرس دقیق منزل یا محل کار و غیره..) در آن انجام می شود را می توانید وارد کنید پس از پایان پذیرش همکاران ما با شما در اولین فرصت جهت هماهنگی زمان با شما تماس خواهند گرفت بنابراین توصیه می شود در هنگام وارد کردن شماره تلفن، شماره ای را وارد کنید که همیشه در دسترس می باشد.

نمونه گیری در منزل یا محل کار

آزمایش آنلاین شرایطی را فراهم می کند که بدون آن که نیاز باشد به صورت حضوری به آزمایشگاه مراجعه فرمایید، آزمایشگاه را به خانه یا محل کار خود ببرید! به این صورت که پس از آن که پذیرش را انجام داده اید کادر مجرب آنی آزما با هماهنگی قبلی برای آزمایش در منزل به خانه یا محل کار شما مراجعه خواهند کرد‌. کادر آنی آزما دارای تخصص در نمونه گیری می باشند و در هنگام ورود شما می توانید کارت شناسایی فرد نمونه گیر را بررسی و تایید کنید بنابراین بدون هیچ نگرانی آزمایش در منزل را می توانید انجام دهید. همچنین نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید کادر نمونه گیری تمامی پروتکل های بهداشتی را با شیوع ویروس کرونا با شدت بیشتری انجام می دهند.

نمونه گیری در منزل یا محل کار

جواب دهی از مرحله آزمایش آنلاین

جوابدهی آزمایش آنلاین نیز همان طور که مسلم است به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه انجام می شود. از مزیت های جوابدهی آنلاین ، رهایی از انتظار و یا رفت و آمد دوباره برای دریافت جواب می باشد. به این صورت که جواب آزمایش شما در کم ترین زمان ممکن در سایت قرار داده می شود. همچنین جهت حفظ حریم شخصی ، جواب شما تنها با استفاده کد کاربری شما قابل انجام می باشد و فرد دیگری توانایی مشاهده جوابتان را ندارد. در آخر جواب خود را می توانید ذخیره و یا پرینت بگیرید و برای بررسی به پزشک خور ارسال کنید.

چرا آزمایش آنلاین آنی آزما؟

بدون شک همه ما با مزایای آزمایش آنلاین و آسان و بی دردسر بودن آن آشنا هستیم ولی گاهی انتخاب این روش یک انتخاب ضروری می باشد. برای مثال برای انجام آزمایش در افراد سالمند، افراد بیمار ، زنان باردار و غیره که توانایی خروج از منزل را ندارند بهترین راه انجام آزمایش، نمونه گیری در منزل می باشد و یا اگر فردی هستید که در تمام روز در محل کار هستید و توانایی مرخصی را ندارید آزمایش آنلاین و یا نمونه گیری در محل کار شما یک انتخاب هوشمندانه می باشد. در ادامه این مطلب به چند مورد از مزیت های آزمایش در منزل و یا محل کار اشاره می کنیم:

رهایی از ترافیک

یکی از مزیت های آزمایش آنلاین آنی آزما رهایی از ترافیک می باشد. امروزه با وجود شلوغی ها و ترافیکی که در خیابان های سطح شهر وجود دارد و همچنین مشکل آلودگی هوا، کمتر کسی را می توان یافت که به صورت اختیاری تمایل به تردد در سطح شهر را داشته باشد. انجام نمونه گیری خون در منزل این امکان را برای شما فراهم می نماید تا بدون صرف وقت و هزینه اضافی، کلیه آزمایش های خود را به صورت آنلاین پذیرش کرده و نمونه های مورد نیاز برای آزمایش های خود را نیز در منزل یا محل کار خود بدهید.

با انجام آزمایش آنلاین دیگر نیازی نیست که شما نگران ترافیک یا مشکل جای پارک برای اتومبیل خود باشید. ضمن اینکه کلیه مراحل پذیرش و نمونه گیری نیز در محل کار یا منزل شما انجام می شود و با انجام نمونه گیری در منزل دیگر نیازی به تحمل صف های طولانی و زمان بر در بیمارستان های دولتی و خصوصی وجود ندارد.

پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹

آزمایش آنلاین آنی آزما که بدون بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه انجام می شود در واقع شرایطی را مهیا کرده است که از حضور شما در یک محل پرخطر در انتقال کووید ۱۹ جلوگیری کند. این روزها بیمارستان ها، مراکز درمانی و همچنین آزمایشگاه ها به علت مراجعه بالای افراد مبتلا تبدیل به یک مرکز پرخطر شده اند بنابراین حضور در این مراکز با احتمال بالای انتقال بیماری های مسری از جمله کرونا، آنفولانزا و غیره همراه است.

پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹

نمونه گیری از افراد بیمار

آزمایش آنلاین و نمونه گیری در منزل برای برخی بیماران خاص نیز بسیار مناسب است. برخی بیماران خاص مثل بیماران دیالیزی یا بیماری های مشابه، باید به صورت منظم و دوره ای به آزمایشگاه مراجعه نمایند تا فاکتورهای مختلفی که در بدنشان وجود دارد مورد ارزیابی قرار گیرد. به مرور زمان این مراجعه دائمی می تواند به یک کار طاقت فرسا برای بیمار و خانواده او تبدیل شود. ما انجام نمونه گیری در منزل ضمن از بین بردن نیاز به مراجعه حضوری، انجام کلیه آزمایش های شما را در محل دلخواه و مورد نظر شما فراهم می نماید. همچنین این روزها با گسترش ویروس کووید ۱۹ خروج از قرنطینه و حضور در مراکز پر خطر از جمله آزمایشگاه ها برای افراد مبتلا به دیابت، بیماران با مشکلات قلبی، فشار خون بالا، افراد دیالیزی و غیره بسیار خطرناک است بنابراین انتخاب روش آزمایش در منزل یک روش بسیار موثر می باشد.

نمونه گیری در منزل از سالمندان

آزمایش آنلاین آنی آزما برای افراد پیر و پا به سن گذاشته که توانایی محدودی در راه رفتن و جا به جایی دارند نیز بسیار مناسب می باشد. در این حالت نیز شما اگر کلیه هزینه های مربوط به جا به جایی فرد مسن و همچنین اذیتی که وی در هنگام مراجعه به آزمایشگاه متحمل می شود را در نظر بگیرید، هزینه محدود و جزئی مربوط به نمونه گیری در منزل بسیار مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود.

صرف جویی در زمان

ممکن است شما نیز جزو افرادی باشید که برای برنامه ی درمانی و چکاپ خود یا عزیزانتان دچار کمبود زمان می باشید یا این که به طور تمام وقت سر کار هستید و مراجعه ی حضوری و انجام آزمایش برایتان مقدور نیست. نمونه گیری در منزل یا محل کار این امکان را به شما می دهد با کمترین زمان نمونه گیری انجام شود و جواب را در سریع ترین حالت دریافت کنید.

صرفه جویی در هزینه ها

از جمله مزایای دیگر آزمایش آنلاین کاهش هزینه ها می باشد به این معنا که گاهی اوقات هزینه های رفت و آمد بسیار سرسام آور می باشد، یکی دیگر از اهداف آزمایش در منزل ، کاهش این گونه از هزینه ها می باشد. به این صورت که دیگر نیاز به صرف هزینه رفت و آمد برای پذیرش و نمونه گیری و به احتمال رفت و آمد دوباره برای دریافت جواب آزمایشتان نیست.

همچنین نکته ای دیگر که در کاهش هزینه ها موثر است انجام تست در آزمایشگاه طرف قراداد با نوع بیمه شما می باشد. به این صورت که گاهی ممکن است شما زمان زیادی را برای پیدا کردن یک آزمایشگاه برای انجام یک نوع تست خاص که با بیمه شما طرف قرارداد دارد باشید و شاید پس لز جستجو های بسیار پشیمان شوید و آزمایشتان را با هزینه بالا و آزاد پذیرش کنید که البته در انجام آزمایش در منزل دیگر نیاز به آن نیست و همان طور که در بالا اشاره شد آنی آزما با تمامی بیمه ها طرف قرارداد دارد.

نمونه گیری در منزل از زنان باردار

ضعف سیستم ایمنی از یک سو و نیاز به انجام چکاپ ها و آزمایشات دوران بارداری از سوی دیگر نیاز به انجام آزمایش آنلاین را ضروری ساخته است. سیستم ایمنی بدن در زنان باردار کاهش می یابد به طوری که احتمال ابتلا به عفونت های ویروسی و باکتریایی در این افراد نسبت به قبل بارداری فرد افزایش می یابد.

ممکن است زنان باردار با جنین Golden baby (بچه ی با ارزش ) پزشک استراحت مطلق تجویز کرده است و از طرفی آزمایشات دوران بارداری ( برای کسب اطلاعات به مقاله ی آزمایشات بارداری برای اطمینان از سلامت مادر و جنین مراجعه شود) دارای اهمیت می باشد و خارج شدن از خانه برای مادر بسیار خطرناک باشد. همچنین با شیوع بالای ویروس کووید ۱۹ خارج شدن زنان باردار از خانه و قرنطینه بسیار سخت و خطرناک است بنابراین انجام آزمایشات و چکاپ های این دوران در منزل بسیار روش بهتری می باشد.

نمونه گیری در منزل از زنان باردار

آیا آزمایش آنلاین آنی آزما مورد اعتماد است؟

سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شده باشد در مورد قابل اعتماد بودن آزمایش آنلاین آنی آزما می باشد. در نمونه گیری در منزل ، محل کار، یا محل تعیین شده ی شما تمامی موارد در نمونه گیری در محیط آزمایشگاه انجام می گیرد، قابل اجراست. فرد خونگیر با تمامی امکانات برای یک نمونه گیری امن و صحیح را به همراه دارد و تمامی تجهیزات نمونه گیری به طور کامل استریل می شود. توجه داشته باشید کادر مجرب آزمایشگاه آنی آزما هنگام مراجعه به همراه خود کارت پرسنلی داشته و هر گونه شبهه و نگرانی در مورد افراد سوء استفاده گر رفع می کند بنابراین از نظر امنیت و همچنین نمونه گیری صحیح آزمایشگاه این اطمینان را می دهد که هیچ گونه نگرانی برایی انجام آزمایش در منزل وجود ندارد.

آزمایش در منزل

دیگر نگران حضور در آزمایشگاه ها نباشید

اگر نگران حضور در آزمایشگاه ها و انجام آزمایشات چکاپ ، آزمایش کرونا و یا هر آزمایش دیگری هستید و یا دیگر از صرف هزینه های بالا ، اتلاف وقت در صف های طولانی خسته شده اید و به دنبال یک روش ساده در منزل برای تشخیص هستید باید بگوییم که شما با یک روش ساده و بی دغدغه می توانید در منزل آزمایش خود را انجام دهید. در واقع آزمایش آنلاین آنی آزما یک روش برای ماندن در خانه می باشد که می توانید آزمایشات خود را در منزل انجام دهید.

همچنین با گسترش و شیوع بالای ویروس کووید ۱۹ تست کرونا در منزل با آزمایش آنلاین، تبدیل به یک راه حل ساده و در عین حال ضروری شده است. آنی آزما با انجام آزمایش کرونا در منزل جهت تشخیص سریع، آسان در امر پیشگیری از ان نیز گام بزرگی را برداشته است. به این صورت اگر شما یا سایر اعضای خانوادتان دچار علائم مشکوک به کرونا شد می توانید سریعا اقدام به پذیرش و ثبت تست کرونا کنید و آزمایش خود را در منزل به راحتی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.