قوانین تست کرونای پرواز

قوانین تست کرونای پرواز

ثبت آزمایش

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

سرویس تست کرونای پرواز آنی آزما یکی از خدماتی است که جهت رفاه حال کاربران این مجموعه در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. در حال حاضر انواع تست های کرونا پی سی آر با قابلیت تشخیص انواع سویه های آلفا، دلتا کرونا، امیکرون کرونا و تست های ترکیبی کرونا و آنفولانزا، تست های آنتی بادی پیشرفته آنتی اسپایک جهت بررسی ایمنی زایی مناسب واکسن و تست PCR جهت ارائه به کلیه ایرلاین های خارجی (ترکیش، لوفتانزا ، قطر، امارات، فلای دبی، پگاسوس، آنودولو جت، ایرفلوت، تیلویند و …) است.

و داخلی (ماهان، ایران ایر، قشم، کیش ایر، آتا، زاگرس، آسمان و …) جهت سفر یا خروج از کشور در منزل یا محل مورد نظر کاربران در اسرع وقت و با نمونه گیری فوری رایگان توسط کادر متخصص و آموزش دیده با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی انجام شده و جواب تست کرونای پرواز به صورت آنلاین ارسال خواهد شد. پس اگر می خواهید بدون اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد و به دور از محیط های آلوده درمانی در محل مورد نظر خود که در آن آرامش کافی دارید تست دهید، برای ثبت درخواست تست کرونا در منزل اقدام کنید.

آزمایش چکاپ زنان

انواع تست کرونای پرواز در منزل و محل کار

تست کرونای پرواز در منزل آنی آزما، عمدتا تست PCR بوده که شامل تست کرونای 24 ساعته، تست کرونای 12 ساعته، تست امیکرون در منزل، تست های 24 و 16 ساعته کلیه ایرلاین های خارجی و داخلی و تست های پیشرفته آنتی بادی آنتی اسپایک جهت سنجش ایمنی زایی واکسن می باشد. تمامی تست های فوق به صورت رایگان نمونه گیری شده و هزینه مشاهده شده در پنل های بالا هزینه نهایی پرداختی کاربر می باشد.

طبق اعلام CDC و همین طور سازمان بهداشت جهانی، تنها راه تشخیص ابتلا به کرونا آزمایش PCR کرونا می باشد و علایم بالینی ارزش تشخیصی ندارند و علایم مشترک با سرما خوردگی و آنفولانزا زیادی وجود دارد و همچنین همه افراد همه علائم بالینی را تجربه نکرده و ممکن است کاملا بدون علامت مبتلا باشند. پس جهت اطمینان انجام تست پی سی آر تنها راه تشخیص می باشد.

جوابدهی و تفسیر جواب تست کرونای پرواز

چه زمانی جواب تست کرونای من مثبت است:

در صورتی که جواب تست کرونای شما مثبت باشد در جواب POSITIVE یا DETECTED مشاهده خواهید کرد. همچنین یک عدد CT گزارش خواهد شد. اگر CT مساوی یا کمتر از 20 باشد، به احتمال خیلی زیاد نمونه گرفته شده حاوی میزان زیادی از کرونا ویروس می باشد. اگر CT بین ۲۰ تا ۳۵ باشد میزان ویروس در نمونه در حد متوسط بوده احتمالا اواخر عفونت ویروس کرونا می باشد. همچنین اگر CT بین 35 تا 40 باشد نمونه مثبت ضعیف است و برای تفسیر باید به علائم بالینی بیمار توجه نموده یا در مواردی تست تکرار گردد.

چه زمانی جواب تست کرونای من منفی است:

در صورتی که جواب تست کرونای شما منفی باشد در جواب NEGATIVE یا NOT-DETECTED مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که جواب تست کرونای من مثبت شد چکار کنم؟

اگر جواب تست کرونامثبت شد اولین کار انجام قرنطینه صحیح می باشد. قرنطینه برای سویه دلتا 21 روز و سویه امیکرون 10 روز توصیه می شود. در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک عمومی یا متخصص در منزل دارید می توانید از خدمات پزشکی در منزل پزشک بوک استفاده کنید. امکان ویزیت حضوری پزشک متخصص، سرم تراپی، تزریقات انواع دارو و رمدسیور و سایر خدمات پزشکی در منزل طبق درخواست شما میسر خواهد بود. اگر علائمی ندارید، جهت انجام تست مجدد و اطمینان از منفی بودن پیش از خروج از قرنطینه 7 الی 14 روز بعد اولین تست مثبت، مجددا تست کرونا در منزل دهید.

در صورتی که جواب تست کرونای من مثبت شد چکار کنم؟

مراحل انجام تست کرونای پرواز

 • ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • کارشناسان آنی آزما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
 • نیروی متخصص به محل شما اعزام شده و نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
 • نتیجه آزمایش مطابق با بازه اعلام شده، در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.

تست PCR کرونا در منزل یک آزمایش دقیق و قابل اعتماد برای تشخیص بیماری کرونا است. آزمایش مثبت به این معنی است که شما احتمالاً ویروس کرونا را دارید. آزمایش منفی به این معنی است که احتمالاً در زمان انجام آزمایش با ویروس کرونا تماسی نداشته اید. اگر علائم کووید-19 را دارید یا در معرض کسی قرار گرفته اید که آزمایش کووید-19 مثبت بوده است، تست PCR کرونا در منزل می تواند یک راه حل ایده آل برای اطمینان از این موضوع باشد که شما به بیماری کرونا مبتلا شده اید یا خیر.

شرایط فرد آزمایش‌ دهنده تاثیر به سزایی در نتیجه‌ آزمایش دارد

از آنجا که شرایط فرد آزمایش‌ دهنده تاثیر به سزایی در نتیجه‌ آزمایش دارد باید تا حد امکان پیش از نمونه‌گیری از شرایط مطلوب برخوردار بود. این گفته‌ بسیار درستی است که با بهترین دستگاه‌ها و مواد و با مجرب ‌ترین کارکنان هم نمی‌ توان از یک نمونه‌ نادرست جواب درست به دست آورد.

این در حالی است که بر اساس بررسی‌ ها، نتایج آزمایشگاهی در 75 درصد تصمیم‌گیری ‌های پزشکان نقش دارد و این موضوع نشان می‌ دهد دقت فرد آزمایش ‌دهنده در رعایت شرایط درست تا چه حد اهمیت دارد در شلوغی این روزهای شهر و همچنین وجود شرایطی مثل آلودگی هوا و نبود جای پارک، انجام آزمایش کرونا به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. اما لازم نیست دیگر نگران آزمایشات خود باشید. آنی آزما به راحتی هر چه تمام مشکل شما را حل کرده است. کافیست از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آنی آزما تست PCR کرونا در منزل خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آزمایشات شما انجام شود.

آزمایش آنتی بادی کرونا

علاوه بر آزمایش کرونا در منزل شما می توانید تست آنتی بادی کرونا و یا تست الایزا را برای بررسی میزان ایمنی که پس از تزریق واکسن کرونا ایجاد می شود، و همچنین برای بررسی اثربخشی تزریق واکسن کرونا استفاده می شود. آنتی‌بادی‌ها نوعی پروتئین هستند که پس از آلوده شدن بدن به یک عامل بیماری‌زا یا بعد از دریافت واکسن، توسط سیستم ایمنی بدن تولید می‌شوند. این پروتئین‌ها به سیستم ایمنی بدن افراد کمک می‌کنند تا به خوبی با عفونت‌ها مقابله کند. در نتیجه از بدن افراد در برابر ابتلای مجدد به بیماری، محافظت می‌کنند.

تست کرونا الایزا یا آنتی بادی یکی از خدماتی است که در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما برای راحتی بیشتر شما همشهریان عزیز و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه انجام می گیرد. در شرایطی که اوضاع روز به ‌روز وخیم‌تر می‌شود، افرادی هستند که علائم کرونا دارند ولی ترجیح می دهند به مراکز درمانی نروند؛ چون حتی اگر کرونا نداشته باشند، با رفتن به مراکز درمانی در خطر ابتلا به کرونا قرار می‌گیرند.

تست PCR در منزل

تست کرونا PCR در منزل یکی از آزمایش هایی می باشد که می توانید بدون دغدغه و هزینه های اضافی برای حمل و نقل و همچنین در کمترین زمان انجام دهید و از صحت سلامت خود و اعضای خانواده خود اطمینان حاصل کنید. اگر شما یا سایر اعضای خانواده در شرایط قرنطینه به سر می برید یا در هر صورت مایل به مراجعه به مراکز درمانی و انجام حضوری آزمایش ندارید تست PCR در منزل راه حل بسیار مناسبی برای موضوع می باشد.

در تست کرونا با روش پی سی آر ماده ژنتیک ویروس را شناسایی می کنیم و از جایی که عامل کووید ۱۹ یک بیماری تنفسی است و مجاری تنفسی را درگیر می کند، نمونه برداری آن از مجاری بینی انجام می شود‌. اما اگر بخواهیم در مورد کاربرد این تست بگوییم می توان به تشخیص لبتلا به کرونا اشاره کرد. اما نکته که باید در تست کرونا با روش پی سی آر اشاره کرد این است چون در مراحل اولیه این بیماری تعداد ویروس کم است و در نمونه گیری ممکن است وارد نشوند ممکن است در چند روز اول جواب تست ما منفی گزارش شود در حالی که به کووید ۱۹ مبتلا باشیم!

تست PCR در منزل

مدارک لازم برای تست کرونای پرواز

جهت انجام تست کرونای پرواز مدارک و اطلاعات زیر مورد نیاز است:

 • عکس واضح از پاسپورت
 • روز و ساعت پرواز
 • ثبت درخواست تست کرونای پرواز

سایت کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) در خصوص مدارک مورد نیاز پرواز این گونه نوشته است:

 • نیاز است تا افراد ۱-۳ روز پیش از انجام سفر آزمایش خود را انجام دهند. این زمان به نوع ایرلاین وابسته است و هر کدام از خطوط هوایی قوانین مخصوص به خود را دارند.
 • نیاز است تا افراد پیش از سفر، نتیجه‌ی آزمایش خود را دریافت نمایند و همراه خود داشته باشند. در غیر این صورت، امکان سفر هوایی برای فرد، وجود نخواهد داشت.
 • اگر جواب آزمایش فرد مثبت باشد، اجازه‌ی سفر به او داده نخواهد شد و لازم است تا خود را قرنطینه نماید.

شرایط تست کرونای پرواز

برای اینکه نتیجه تست PCR کرونا با کمترین میزان خطا مشخص شود، به نکات زیر دقت کنید:

 • قبل از نمونه‎گیری از سیگار کشیدن و آدامس جویدن خودداری کنید.
 • توصیه می‌شود یک ساعت قبل از نمونه‎گیری از نوشیدن مایعاتی مانند آب، چای، قهوه و … پرهیز نمایید.
 • قبل از انجام آزمایش پی‎سی‌‎آر مسواک نزنید و از نخ دندان و دهانشویه نیز استفاده نکنید.
 • بهتر است یک ساعت قبل از نمونه‎گیری کمی آب در دهان و حلق غرغره نمایید. این امر سبب می‌شود آلودگی‌های موجود در ترشحات حلق از بین بروند.
 • کارشناسان ما برای ارئه مشاوره رایگان در مورد تست کرونای پرواز آماده هستند.

شرایط تست کرونای پرواز

الکل و مواد مخدر

مقامات قطری همچنان در حال نهایی کردن سیاست های مربوط به فروش و مصرف الکل در طول جام جهانی هستند. در دسترس بودن آن و قوانین مرتبط با مسابقات قبلی متفاوت خواهد بود. الکل در حال حاضر فقط در رستوران ها و بارهای هتل دارای مجوز برای بازدیدکنندگان در دسترس است. سن قانونی نوشیدن الکل در قطر 21 سال است. نوشیدن مشروبات الکلی یا مست بودن در مکان های عمومی جرم است. برای اطلاعات بیشتر به قوانین و آداب و رسوم محلی مراجعه کنید.

واردات الکل به کشور قطر غیرقانونی است. شما نمی توانید الکل را از معافیت های مالیاتی در فرودگاه ها خریداری کنید. درگیر مواد مخدر نشوید شما می توانید انتظار مجازات شدیدی برای در اختیار داشتن مقادیر باقی مانده داشته باشید. تحمل جرایم مربوط به مواد مخدر صفر است. مجازات استفاده، قاچاق، قاچاق و نگهداری مواد مخدر (حتی مقادیر باقیمانده) شدید است. مجازات می تواند شامل مجازات های طولانی مدت حبس، جریمه های سنگین و اخراج باشد.

تمام استادیوم های جام جهانی در یک منطقه فشرده قرار دارند و مسیرهای حمل و نقل احتمالاً در طول مدت مسابقات بسیار شلوغ خواهند بود. مطمئن شوید که سفرهای خود را با دقت برنامه ریزی کرده اید، به خصوص در روزهای مسابقه. اگر قصد دارید در طول مسابقات به نقاط دیگری از منطقه سفر کنید، باید صفحه مشاوره سفر را برای هر کشوری که قصد بازدید یا عبور از آن را دارید بررسی کنید. شرایط ورود، و قوانین و آداب و رسوم محلی، احتمالا متفاوت خواهد بود.

نمونه گیری در منزل

تست کرونای پرواز از خدمات آزمایشگاه آنلاین آنی آزما

تست کرونای پرواز یکی از خدماتی است که توسط آزمایشگاه آنلاین آنی آزما ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد بدون اینکه به صورت حضوری برای آزمایشات خود مراجعه کنید و تنها با پرداخت یک هزینه بسیار کم، آزمایشات خود را انجام دهید. این آزمایش شامل تست PCR، تست کرونا امیکرون، تست آنتی بادی، تست کرونا برای پرواز و تست آنتی بادی واکسن کرونا است. این خدمات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منزل یا محل کار شما و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می شود.

نتایج تحقیقات نشان داده‌اند، تنها راه برای اطلاع از ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا، انجام آزمایش کرونا است. بر اساس یافته‌های پزشکان، علائم بالینی نمی‌توانند ارزش تشخیصی داشته باشند. چرا که علائم کرونا بسیار مشابه با سایر بیماری‌های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفلوآنزا است و از سوی دیگر، تمام افرادی که به این ویروس مبتلا می‌شوند، علائم بالینی را تجربه نمی‌کنند.

متخصصین ما در آنی آزما در کوتاه ترین زمان و با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی تست کرونای پرواز شما را در محلی که شما تعیین می کنید انجام می دهند. افتخار ما در مجموعه آنی آزما این است که گامی کوچک در جهت افزایش رفاه شما عزیزان برداشته ایم تا در سهولت و با کم ترین هزینه کلیه آزمایشات و آزمایشات خود را در منزل و یا محل کار خود انجام دهید.

درخواست آزمایش

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.