ویروس کرونا مهمان ناخوانده سفره همه ما در کل دنیا شده است. یکی از مهمترین موارد برای کاهش ابتلا به این ویروس انجام تست کرونا است. در ادامه مقاله تست کرونای پروازی در کشور دبی همراه ما باشید.

تست کرونای پروازی در کشور دبی

بنابراین در همه کشورها چه برای مسافران و چه شهروندان انجام تست کرونا ضرورت دارد. بر اساس آمارهای صورت گرفته بسیاری از ایرانیان علاقه زیادی به سفر به دبی دارند. این تست در دبی یکی از مهمترین فعالیت های محسوب می شود و با بیشترین دقت صورت می گیرد. اگر در ایران زندگی می کنید و قصد سفر به دبی دارید نیاز به تست کرونا خواهید داشت.

کسانی که به کشور دبی سفر کرده اند برای بازگشت نیز باید آزمایش کرونا را پشت سر بگذارند. در واقع تست کرونای پروازی در کشور دبی پیش از پرواز صورت می گیرد و پرواز در صورتی به ثبت میرسد که نتیجه تست منفی باشد.

تست کرونای پروازی در کشور دبی در کمتر از 72 ساعت

آزمایش دقیق کرونا

انجام تست کرونای پروازی در کشور دبی به واسطه واکنش زنجیره ای پلیمراز یا PCR صورت می گیرد. این روش بسیار دقیق و حساس است. زمان انجام تست کرونای پروازی در کشور دبی بر اساس نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید متفاوت است اما باید یک الی سه روز زودتر اقدامات لازم را انجام دهید. در صورتی که تست کرونای پروازی در کشور دبی مثبت شد می بایست در خانه یا هتل قرنطینه شوید. در صورت منفی بودن نیز می توانید به سادگی پرواز بدون نگرانی داشته باشید.

تست کرونای پروازی در کشور دبی حتی برای کسانی که واکسن کرونا زده اند نیز الزامی است. هر شخصی می تواند حامل ویروس باشد بنابراین نیاز است که این موضوع پیش از سفر بررسی شود. انجام تست کرونای پروازی در کشور دبی توسط متخصصان صورت می گیرد. شما درخواست خود را ثبت می کنید و متخصصان در این زمینه نمونه گیری را انجام داده و نتیجه را به شما اعلام می کنند.

تست کرونای پروازی برای کشور دبی

برای انجام تست برای رفتن به دبی نیاز است که 72 ساعت زودتر اقدام کنید. مسافران نیاز به ارائه پاسپورت و ویزای اقامت دارند. در واقع نیاز است این گواهی همراهشان باشد. نیاز است که مسافر فرم سلامت را نیز پر کند. این فرم در نهایت به کانتر پذیرش تحویل داده می شود. کسانی که قصد سفر به دبی دارند در سالن ورودی می بایست فرم تعهدنامه قرنطینه را تکمیل نمایند و تحویل دهند. انجام آزمایش کرونا برای رفتن به دبی برای مسافران بالای 12 سال اجباری است.

تست کرونای پروازی برای بانوان باردار

بانوان باردار که قصد سفر به دبی دارند می بایست پس از 29 هفتگی علاوه بر تست PCR گواهینامه سلامت نیز از پزشک متخصص دریافت نمایند. این موضوع را جهت اطلاع خدمتتان عرض کردیم تا مشکل نقص در مدارک وجود نداشته باشد.

تست کرونای پروازی برای بانوان باردار

نکات مهم آزمایش کرونای پروازی برای سفر به دبی

چیزی به عنوان کیت های خانگی یا آزمایش آنتی بادی کرونا برای سفر به دبی قابل قبول نیست پس باید تست کرونای پروازی برای سفر به کشور دبی به دقت و بر اساس قوانین ایرلاین مورد نظر صورت بگیرد.

نتیجه آزمایش می بایست به زبان عربی یا انگلیسی باشد و این موضوع مهمی برای تست کرونای‌ پروازی در کشور دبی است که خوشبختانه تیم متخصص ما این موضوع را رعایت کرده اند.

تست PCR در فرودگاه بین المللی دبی

مسافرانی که از کشورهای دیگر قصد ورود به خاک امارات را دارند می بایست در محل فرودگاه پروسه تست پی سی آر را پشت سر بگذارند. ایران نیز در لیست کشورهای تابع این قانون قرار گرفته است. تیم آنی آزما صفر تا صد تست کرونای پروازی دبی را برای شما فراهم کرده است به این ترتیب نیازی به صرف هزینه و زمان اضافی برای انجام این کار نخواهید داشت. واکسن های فایزر، مدرنا، آسترازنکا، سینو فارم و اسپوتنیک برای ورود خاک امارات قابل تایید هستند.

تست کرونای پروازی در کشور دبی

آزمایش کرونا در دبی به چه صورت انجام می شود؟

برای انجام این کار از سواپ برای برداشتن نمونه هایی از مخاط حلق و بینی شخص استفاده می شود. پس از بررسی نمونه، وضعیت ویروس در بدن شخص ارزیابی می شود. البته روش دیگری با عنوان تست کرونا آنتی بادی نیز وجود دارد.

در این روش دقت کمتری وجود دارد. نوع تست بر اساس قوانین ایرلاین مورد نظر و البته قوانین مقصد سنجیده می شود. اگر ر ایران هستید تست کرونا در منزل برای شما انجام می شود و جواب آزمایش نیز سریعاً در اختیار شما قرار می گیرد. نمونه گیری ها توسط کادر مجرب آنی آزما صورت می گیرد به طوری که میزان خطا به صفر رسیده و سبب می شود تا تشخیص آسان و درستی صورت بگیرد.

مدارک لازم تست کرونا در دبی

شما نیاز به کپی پاسپورت یا گذرنامه خواهید داشت. هر شخص کد مخصوصی دارد که در پاسپورت وی و همینطور برگه آزمایش قید می شود. نیاز است که کپی از بلیط پرواز تهیه شود. در نهایت فرم مربوط به پذیرش را تکمیل می کنید. اگر ماهنگی ها 24 ساعت قبل صورت بگیرد قطعاً همه چیز با نظم بیشتری نبال می شود.

مدارک لازم تست کرونا در دبی

در چه زمانی نیاز به تکرار تست کرونا دبی است؟

گاه نمونه گیری با مشکلی روبرو شده و یا شخص از نظر سلامت بدنی دچار مشکل است. در این صورت تیم آنی آزما چه ر ایران و چه دبی، عملیات تکرار تست را بر اساس زمان بندی مناسبی انجام می دهند. هماهنگی های لازم در این زمینه کمک می کند تا مشکلی در زمان پرواز دیده نشود.

جمع بندی

انجام تست کرونا پیش از سفر یک بخش مهم از سفر محسوب می شود. بنابراین دو نکته را به یاد داشته باشید که به طور کلی تست کرونای پروازی در کشور دبی باید توسط تیم حرفه ای و کاربلد صورت بگیرد. سرعت اعلام نتایج بسیار پر اهمیت است. و در نهایت این موضوع باید در نظر گرفته شود که همه چیز به صورت کامل و بدون نقص انجام می شود.

نتیجه آزمایش با سربرگ مناسب و اطلاعات قابل قبول به ایرلاین مورد نظر تحویل داده خواهد شد. تیم آنی آزما شرایطی فراهم ساخته است که دیگر دغدغه ای بابت انجام تست کرونای پروازی در کشور دبی وجود نداشته باشد و سفر با آرامش کامل و در زمان درست خود صورت بگیرد.