امروزه مردم برای انجام آزمایشات مورد نیاز خود به راحتی می توانند به آزمایشگاه هایی که در نزدیکی محل سکونت وجود دارد، مراجعه نمایند. خوشبختانه افزایش تعداد این مراکز، دسترسی به خدمات را سریع تر کرده است. آزمایشگاه اریترون اصفهان تحت نظر کارشناسان و متخصصین توانمند و با استفاده از تجهیزات مدرن مدیریت می شود. حتما برای شما جالب خواهد بود اگر در مورد علت نامگذاری این مرکز به نام ” اریترون ” صحبت کنیم. پروفسور ماکسول وینتروب در حدود 50 سال پیش، نام تمامی سلول های خون ساز و گلبول های قرمز خون را اریترون نامید و به همین دلیل ما این اصطلاح را برای نام آزمایشگاه خود انتخاب کردیم.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه اریترون

هموطنان عزیز واقع در استان اصفهان که به دنبال یک آزمایشگاه معتبر و مجهز برای انجام انواع تست ها هستند، می توانند از خدمات آزمایشگاه اریترون در محدوده خیابان شیخ صدوق شمالی استفاده کنند. البته این آزمایشگاه سعی دارد با تیمی از متخصصین مجرب و افزایش بخش های خدماتی، دامنه خدمات خود را توسعه داده و شما از هر نقطه از کشور می توانید با خیال آسوده و اطمینان از نتیجه آزمایش، به آزمایشگاه اریترون مراجعه نمایید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه اریترونبخش های خدمات آزمایشگاه اریترون

1- خدمات ایمونولوژی

دسته ای از آزمایشات، به بررسی وضعیت سیستم ایمنی بدن می پردازند. گاهی اوقات انسان به بیماری هایی همانند عفونت دچار می شود که متخصص به ضعف در سیستم ایمنی بدن شک خواهد کرد. به همین دلیل در چنین موارد از بیمار می خواهد آزمایشات ایمونولوژی را انجام دهد. در آزمایشگاه اریترون این دسته از آزمایشات توسط متخصصین حرفه ای و با استفاده از تجهیزات و متدهای پیشرفته انجام می شود در نتیجه دقت کار، بالا خواهد بود.

2- خدمات تشخیص پزشکی و بالینی

این گروه از آزمایشات به بررسی وضعیت خون، اختلالات تیروئیدی در ناباروری، هایپرکلسمی، هیپوکلسمی، سالمونلا، انعقاد خون و… می پردازد. توجه داشته باشید که ما تا زمانی که وضعیت خون را بررسی نکنیم نمی توانیم از سلامت بدن مطمئن شویم. لذا اگر متخصص از شما می خواهد آزمایشات تشخیص پزشکی را انجام دهید، حتما با جدیت این موضوع را دنبال نمایید.

3- خدمات ژنتیک

مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج به منظور تضمین سلامت نوزاد، تشخیص بیماری های ژنتیکی همانند عقب ماندگی ذهنی و جسمی، بررسی تعداد و ساختمان کروموزوم ها و همچنین تشخیص ستوزنتیک مولکولی از جمله اموری است که در آزمایشگاه اریترون توسط افراد متخصص و تجهیزات مدرن انجام می گیرد.

خدمات ژنتیک4- خدمات پاتولوژی

تشخیص بیماری ها و یا حتی وضعیت سلامت بدن از طریق نمونه گیری از مایعات شامل خون و ادرار انجام می شود که به آن، آزمایشات پاتولوژی گفته می شود. پاتولوژیست های آزمایشگاه اریترون از مهارت و سطح دانش بسیار بالایی در انجام این قبیل آزمایشات برخوردار هستند لذا به شما اطمینان می دهیم که با دقت و سرعت بالا، نتیجه آزمایشات را دریافت خواهید نمود.

5- غربالگری سلامت جنین

خوشبختانه امروزه با وجود روش هایی همانند غربالگری جنین، از به دنیا آمدن نوزادان ناقص و یا ابتلا به بیماری های ژنتیکی جلوگیری می شود. لذا مادرانی که خود و یا همسرشان سابقه چنین بیماری هایی داشته و یا حیتی یکی از اعضای خانواده به چنین ناهنجاری هایی مبتلا هستند، حتما باید در زمان مشخص، آزمایش غربالگری جنین را انجام دهند. این قبیل تست ها، تعیین کننده سلامت جنین هستند.

6- غربالگری هارمونی

به منظور غربالگری تری زومی 21، 18 و 13 آزمایش غربالگری هارمونی انجام می شود که باید در هفته دهم بارداری صورت گیرد. در مواردی که پزشک شما می داند خطری در این زمینه، جنین را تهدید می کند، انجام این آزمایش را لازم می داند. شما می توانید این تست را به تیم حرفه ای آزمایشگاه اریترون مجهز به دستگاه های پیشرفته بسپارید.

غربالگری7- غربالگری سلامت نوزاد و پیشگیری از بیماری های متابولیک ارثی

همانگونه که می دانید برخی از بیماری های به صورت ارثی به نوزاد منتقل می شوند. لذا پزشک براساس سابقه خانوادگی و البته احتمال وجود خطر در شرایط غیر منتظره، انجام تست های غربالگری سلامت نوزاد را لازم می داند.

8- غربالگری و پیشگیری از سرطان در آزمایشگاه اریترون

باید این حقیقت تلخ را بپذیریم که امروزه سرطان به عنوان یک بیماری شایع در دنیا شناخته شده است. زمانی که متخصص به ابتلای سرطان شک داشته باشد، لازم است تست غربالگری سرطان انجام گردد. باید این قبیل تست ها تحت نظر مراکز معتبر همانند آزمایشگاه اریترون انجام شود که نتیجه ان مطمئن باشد.

خدمات آزمایشگاه اریترون اصفهان

در کنار بخش های آزمایشی متعدد که در این مرکز راه اندازی شده و سعی می شود هر نوع تستی را برای شما عزیزان انجام دهیم، از دیگر خدمات آزمایشگاه اریترون عبارتند از:

خدمات آزمایشگاه اریترون اصفهان

1- برای دریافت نتیجه آزمایش، نیازی نیست که به آزمایشگاه مراجعه کنید. چون در این صورت هم وقت شما هدر رفته و هم اینکه طی کردن این مسیر صرفا برای دریافت نتیجه، باعث مصرف سوخت و آلودگی هوا خواهد شد. به همین دلیل ما امکان پاسخ دهی آنلاین را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

2- لازم به ذکر است که در آزمایشگاه اریترون حدود 5000 نوع آزمایش در حوزه تشخیص پزشکی انجام می شود.

3- به منظور افزایش دقت و سرعت کار، از سیستم اتوماسیون جامع آزمایشگاهی در این مرکز استفاده می شود.

4- در صورتی که قبلا به آزمایشگاه اریترون مراجعه کرده و اکنون نیز پیرامون همان مورد قبلی درخواست آزمایش دارید، ما در هنگام ارائه نتیجه، گزارشی از نتایج تست های قبلی را ارائه می کنیم تا متخصص بتواند از طریق بررسی روند تغییرات، بهتر تصمیم گیری کند.

5- با توجه به اینکه نمونه گیری برای کودکان، نوزادان و افراد مسن کمی سخت و پیچیده است لذا سورس نمونه گیری خاص برای این دسته از افراد در نظر گرفته ایم.

6- شما می توانید انجام کلیه تست های اورژانسی را به متخصصین ما بسپارید.