ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران

پیدا کردن دکتر در منزل جنوب تهران

احتمالاً در فیلم ‌های قدیمی دیده اید که پزشک با یک کیف دستی برای معالجه بیمار به منزل او می رود. خدمات درمانی در منزل امر جدیدی نیست و از دهه 70 به چشم می خورد. در سال های اخیر نیز پزشکان زیادی شروع به ویزیت بیماران در خانه هایشان کرده اند تا مراقبت های بهداشتی ایمن و راحت را به ارمغان آورند. پیشرفت در پلتفرم‌های مبتنی بر فناوری مدرن نیز امتیازی برای این وضعیت هستند. در این مقاله درباره دکتر در منزل جنوب تهران صحبت خواهیم کرد.

ویزیت دکتر در منزل چه تأثیری در زندگی بیمار می گذارد؟

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران و سایر نقاط ایران می تواند به بیماران در روند بیماری و زندگی بهتر کمک کند. در واقع با مراقبت عزیزانمان در منزل، فشار و استرس مربوط به مراجعه حضوری را از روی بیمار بر می داریم. قرار گرفتن در موقعیت بیمارستانی حتی برای آدم های سالم نیز می تواند منجر به فشار های روحی شود.

همچنین در برخی موارد انتقال بیمار ناتوان، سالمند یا کودک برای مراجعه حضوری دشوار است. از این رو پیدا کردن خدمات دکتر در منزل جنوب تهران و استفاده از خدماتی مثل نمونه گیری و تزریق سرم در منزل جنوب تهران اهمیت پیدا می کند. در کلان شهری مثل تهران پیدا کردن چنین قابلیتی علاوه بر کیفیت و تجربه کاری مستلزم سرعت بالا در ارائه خدمات و رسیدگی سریع نیز می باشد.

مزایای استفاده از خدمات پزشکی در منزل

در ادامه مزایای استفاده از خدمات دکتر در منزل جنوب تهران و خدمات پرستاری در نازی آباد و جنوب را نسبت به روند معمولی درمان مرور می کنیم.

 • صرفه جویی در وقت و انرژی

با آوردن پزشک به منزل خود دیگر نیاز نیست وقت خود را در اتاق های انتظار صرف کنید. همچنین در شهر های بزرگ به جای ماندن در ترافیک و مسیر های طولانی از وقت خود در انجام امور دیگر استفاده می کنید.

 • رفع مشکلات رفت و آمد

با روش استفاده از خدمات پزشکی در منزل نگران پیدا کردن اسنپ یا خراب شدن ماشینتان نباشید. فقط کافی است منتظر بمانید تا زنگ خانه به صدا در آید.

 • صرفه جویی در هزینه ها

به طور کلی که برآورد کنید متوجه خواهید شد با دریافت خدمات خانگی می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل با توجه به فاکتور های مختلف، متفاوت است.

 • حفظ آرامش

انجام خدمات دکتر در منزل جنوب تهران می تواند باعث ایجاد حس امنیت و جلوگیری از اضطراب های محیط های درمان برای شما و بیمارتان شود.

 • پیشگیری از عفونت و آلودگی

ویزیت پزشک در منزل عمدتاً برای بیماران مسن و افراد دارای نقص ایمنی مناسب است زیرا سیستم ایمنی ضعیفی دارند و در برابر عفونت ها آسیب پذیر تر هستند. مراجعه مکرر به بیمارستان ها ممکن است به طور بالقوه شما را در معرض میکروب های ناخواسته قرار دهد. به همین دلیل ویزیت پزشک در منزل برای بیماران و سالمندان ایده آل می باشد.

ارائه خدمات پزشکی در منزل در تهران
خدمات پزشکی در منزل

ارائه خدمات پزشکی در منزل در تهران

کدام خدمات پزشکی در منزل انجام می شوند؟

خدمات پزشکی، پرستاری و آزمایشگاهی بسیاری وجود دارند که می توانند در منزل انجام شوند. مخصوصاً برای سالمندان که امکان ویزیت حضوری برایشان سخت است. برخی از خدمات دکتر در منزل جنوب تهران را در ادامه خواهید دید.

 • دریافت خدمات برای بیمار در شرایط مزمن مثل دیابت، نارسایی قلب و بیماری انسداد مزمن ریه (COPD)
 • مراقبت های بعد از عمل و بستری شدن در منزل
 • چکاب های روتین و خدمات پزشک عمومی مثل مراقبت‌های ارتوپدی، مراقبت‌های عصبی، بهبودی سکته مغزی
پزشک سالمندان در خانه
خدمات پزشکی در منزل برای سالمندان

پزشک سالمندان در خانه

مزایای مراقبت های پزشکی در منزل برای سالمندان

سالمندان بیشتر از هرکس به مراقبت و خدمات دکتر در منزل جنوب تهران احتیاج دارند. مکان امن و جابجا نشدن برای سالمندان احساس امنیت به وجود می آورد و ترس و دلهره را از آن ها می گیرد.

 • کیفیت بالاتر در مراقبت های شخصی

درمان در خانه با کمک مراکز معتبر علاوه بر کیفیت بالا در ارائه خدمت، تمام توجه پزشک را به بیمار شما جلب می کند. رویکرد شخصی سازی شده در مراقبت های پزشکی همیشه نتایج بهتری را به همراه دارد. تیم درمان در خانه هر جنبه را ارزیابی می کنند و رویکرد پزشکی خود را مختص همان فرد انجام می دهند.

 • کمک از متخصصان برای سالمندان

 می توانید از متخصصانی که تجربه بالایی در نگهداری سالمند دارند استفاده کنید.

 • دریافت خدمات شبانه روزی

 با توجه به نیاز خود می توانید در هر ساعت از شبانه روز انواع خدمات دکتر در منزل جنوب تهران را دریافت کنید.

 • صرفه جویی در هزینه ها

 برآورد کلی هزینه ها از این روش پایین تر خواهد بود.

 • حمایت عاطفی

پزشکان در ارائه خدمات خانگی از اعضای خانواده حمایت می کنند تا با کمک به آن ها عبور از ناراحتی روانی را کاهش دهند.

 • ایجاد روابط دوستانه

آشنایی بین پزشک و بیمار حس اعتماد را القا می کند. به همین دلیل است که درمان در خانه نتایج بهتری را در روند بهبود نشان می دهد.

ارائه خدمات پزشکی در جنوب تهران
ارائه خدمات پزشکی در خانه

ارائه خدمات پزشکی در جنوب تهران

چه نوع بیمارانی می توانند از خدمات دکتر در منزل جنوب تهران استفاده کنند؟

هر فردی می تواند از خدمات درمانی پزشکی و خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران استفاده نماید. برخی از این افراد شامل گروه های زیر می شوند.

سالمندانی که نمی توانند برای ملاقات با پزشک سفر کنند، افرادی که نمی خواهند ساعت های طولانی برای دیدن پزشک منتظر بمانند، بیمارانی که نمی توانند با توجه به راحتی خود با پزشک وقت ملاقات بگذارند، بیمارانی که از بیماری مزمن رنج می برند، بیمارانی که ترجیح می دهند ویزیت فوری توسط پزشک انجام شود، افرادی که برنامه کاری شلوغی دارند، مسافرانی که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند و بیمارانی که مایل‌اند مراقبت های پزشکی شخصی را تجربه کنند.

چگونه مراکز خدمات پزشکی در منزل را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن این مراکز کافی است در گوگل عبارت مد نظر را به روش «ویزیت پزشک در منزل» + شهر یا شهرستان خود جستجو کنید. به عنوان مثال عبارت ” دکتر در منزل جنوب تهران “ را بنویسید.

خدمات پزشکی در منزل آنی آزما

آنی آزما با ارائه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی در منزل همراه شما در اقصا نقاط تهران خواهد بود. در صورتی که شرایط رفتن به آزمایشگاه را ندارید، با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان بدون مراجعه حضوری آزمایش خود را انجام دهید. متخصصان آنی آزما با بررسی نسخه شما نمونه گیری می کنند و نمونه را به آزمایشگاه ارجاع می دهند. همچنین می توانید از خدمات بیمه های طرف قرارداد ما نیز استفاده کنید.

نحوه دریافت خدمات پزشکی در منزل
مراحل دریافت خدمات پزشکی در منزل

نحوه دریافت خدمات پزشکی در منزل

مراحل استفاده از خدمات پزشکی در منزل

اگر برای اولین بار است که قصد دارید از خدمات دکتر در منزل جنوب تهران استفاده کنید، گام به گام روند درمان را از گرفتن نوبت تا ویزیت شرح می دهیم.

مرحله 1) ثبت سفارش

می توانید درخواست خود را از طریق تماس با ما، سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید. بدین منظور نیاز است مشخصات و نوع درخواست را وارد نمایید.

مرحله 2) اعزام متخصص

پس از ثبت درخواست و هماهنگی منتظر اعزام متخصص در محلی که مشخص کردید باشید. متخصصان ما در سریع‌ ترین زمان خود را به شما می رسانند.

مرحله 3) دریافت نتایج

در صورتی لزوم و با توجه به روند درمانی شما نتایج برای شما پیامک خواهد شد.

جمع بندی

استفاده از خدمات دکتر در منزل جنوب تهران مزایای زیادی دارد که در این مقاله آن ها را مرور کردیم. دیدید که مزایای آن تاکنون منجر به محبوبیت این روش درمان نیز شده اند. با این حال، افزایش در دسترس بودن ویزیت پزشک در منزل برای بیماران امیدوارکننده است و نشان دهنده گرایش به سمت مراقبت بیمار محور در آینده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.