خدمات ویزیت پزشک در منزل در شهر تهران

ویزیت پزشک در منزل تهران

به راحتی می توانید، در کمال آسایش و امنیت در منزل خود، از خدمات حرفه ای تیم پزشکی در مجموعه آنی آزما نیازهای پزشکی و درمانی خود را دریافت کنید. خدمات ویزیت پزشک در منزل تهران به دنبال ارائه مراقبت های درمانی و بهداشتی به همه بیماران در کمال آسایش در خانه هایشان است. فردی که برای مدیریت بیماری های مزمن یا بهبودی به کمک پزشک نیاز دارد، می تواند از این خدمات مجموعه آنی آزما بهره مند شود. تقویت خدمات ما در گرو بهبودی و رضایت کامل شماست. در مجموعه آنی آزما، ما خود را در موقعیت فردی قرار می دهیم که انگار یکی از اعضای خانواده شاهد مشکلات بیمار است. درک عمیق و همدلی با بیمار و تلاشی که برای هماهنگی با چندین متخصص و پزشک در مراحل مختلف بهبودی انجام می‌شود، وظیفه ما است.

آنی آزما یک مجموعه درمانی واقعاً جامع برای همه نیازهای بهداشتی و پزشکی می باشد و خود را شریک سلامتی شما می دانیم. ماموریت اصلی که به شدت با دیدگاه بنیانگذاران آنی آزما هماهنگ است، ویزیت پزشک در منزل تهران و ارائه مراقبت‌های بیمار محور با قیمت مناسب، کیفیت بالا و سفارشی در خانه بیماران محترم، آسایش و ایمنی بیمار می باشد. این تیم به طور مداوم بر روی ارائه یک تجربه برتر و مراقبت های بهداشتی جامع در هر مرحله تلاش می کند و خدماتی از قبیل سهولت برقراری ارتباط با بیمار، ارتباط شفاف با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امنیت کامل بیمار مطابق با هنجارهای جهانی، مراقبت های بهداشتی با طیف وسیعی از تجهیزات کامل می توان نام برد.

سهولت برقراری ارتباط با بیمار
ویزیت و معاینه پزشکان آنی آزما از سالمندان

سهولت برقراری ارتباط با بیمار

تجهیزات و کیفیت ویزیت پزشک در منزل تهران

آنی آزما طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی را برای اجاره یا خرید ارائه می دهد. تجهیزات پزشکی در دسترس و مقرون به صرفه برای شما در شهر تهران است. آنی آزما جدیدترین تجهیزات پزشکی را جهت ویزیت پزشک در منزل تهران فراهم می آورد. مراقبت های حرکتی، مراقبت های تنفسی، مراقبت از کووید و غیره نیز جزو خدمات این مجموعه می باشد. خدمات تحویل و پشتیبانی مانند نصب تجهیزات پزشکی پیشرفته در منزل در شهر تهران را بر عهده داریم. آنی آزما ارزیابی اولیه رایگان سلامت بیمار، کیفیت بالای تجهیزات، مراقبت و حمایت بیمار، تیم تخصصی پزشکی را تضمین می دهد. مراقبت از سالمندان در طول سال‌های متوالی به دلیل افزایش بیماران سالمند که نمی‌توانند مراقبت و توجه مناسبی را که اعضای خانواده شان به آن ها داشته باشند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

چکاپ پزشک در آنی آزما
معاینه دقیق پزشک در منزل در شهر تهران

چکاپ پزشک در آنی آزما

تیم ویزیت پزشک در منزل تهران

پزشکان آنی آزما برای پر کردن فاصله بین بیمار، پزشک و خانواده شان آموزش دیده اند. مراقبت های اولیه برای رفع نیازهای سلامتی بیمار در این مجموعه توسط پزشکان متخصص، کارکنان پشتیبانی حرفه ای، دستیار پزشک انجام می شود.

ویزیت پزشک در منزل
مراقبت های اولیه برای رفع نیازهای سلامتی بیمار

ویزیت پزشک در منزل

خدمات فیزیوتراپی و ویزیت پزشک در منزل تهران

گردن درد، کمردرد حاد، زانو درد، مچ پا و فیبرومیالژیا همگی از بیماری های اسکلتی عضلانی هستند.  فیزیوتراپی برای درمان مفاصل و ریکاوری پس از جراحی، ریکاوری پس از تصادف، جراحی شانه، آرنج، مچ و دست، ران، زانو، ساق پا، جراحی مچ پا و پا، جراحی ستون فقرات، ناتوانی سالمندان، مشکلات تعادلی و غیره در مجموعه آنی آزما به کار می رود. سکته مغزی، آسیب مغزی، آسیب نخاعی، مولتیپل اسکلروزیس، آسیب سر و سایر اختلالات عصبی همگی با فیزیوتراپی درمان می شوند. فیزیوتراپیست ها پزشکان معتبر مراقبت های پزشکی و بهداشتی هستند که از روش های فیزیکی برای کمک به بیماران برای کاهش درد و بهبود یا بازیابی تحرکشان استفاده می کنند. بر اساس وضعیت بیمار، پزشک ما یک برنامه درمانی شخصی را ارزیابی، تشخیص و ایجاد می کند.

ارائه دهنده خدمات مراقبت از نوزاد

ویزیت پزشک در منزل تهران مجموعه آنی آزما شامل مراقبت از نوزادان نیز می باشد که از خدمات پزشکان می توان به موارد زیر اشاره کرد: آموزش تکنیک های شیردهی و آگاهی از بهداشت مادر و نوزاد، تسهیل توانبخشی مادران پس از زایمان در منزل و درمان زودهنگام، توصیه هایی برای داشتن یک رژیم غذایی سالم و مغذی در دوران پس از زایمان، واکسیناسیون نوزاد تازه متولد شده، تنظیم درجه حرارت بدن نوزاد در حین توجه به علائم حیاتی، شناسایی و رسیدگی به نیازهای نوزاد، تشخیص و درمان بیماری های خفیف، درمان زردی نوزادان، تست های آزمایشگاهی در خانه و سایر کمک های پزشکی مربوط به مادر و نوزاد. از مراقبت کامل از نوزاد گرفته تا برنامه ریزی واکسیناسیون.

ویزیت کودکان توسط پزشک
برخورد صمیمانه پزشکان آنی آزما با کودکان

ویزیت کودکان توسط پزشک

 می‌توانید با آنی آزما تماس بگیرید و در مورد روش‌های مراقبت از نوزاد سوال کنید تا ببینید چرا ادعا می‌کنیم بهترین هستیم. والدین فوق‌العاده رضایت دارند، با این حال انجام وظایف مربوط به مراقبت از نوزاد آسان نیست. مراقبت از نوزاد تازه متولد شده در خانه یک وظیفه سخت است. دوره پس از زایمان زمانی است که نوزاد نیاز به توجه زیادی دارد، بنابراین استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل تهران مجموعه آنی آزما بهترین گزینه است. کودک شما توسط یک تیم حرفه ای از پزشکان متخصص و متعهد مراقبت می شود.

بهترین خدمات پزشکان آنی آزما
ویزیت پزشک در منزل در شهر تهران

بهترین خدمات پزشکان آنی آزما

خدمات عکسبرداری اشعه X

اکنون می‌توان از طریق ویزیت پزشک در منزل تهران مجموعه آنی آزما در خانه‌های خود عکس‌برداری با اشعه ایکس را انجام دهید. افراد مسن از رفتن به بیمارستان یا مراکز تشخیصی- درمانی اجتناب می کنند بنابراین به مجموعه آنی آزما مراجعه یا تماس بگیرید. اکنون می توانید به راحتی به اشعه ایکس در خانه خود را داشته باشید. هرکسی که نمی‌خواهد وقت اضافی را در بیمارستان‌ها یا مراکز تشخیصی بگذراند، نه فقط افراد مسن، می‌تواند از آن استفاده کند.

سایر خدمات ویزیت پزشک در منزل در شهر تهران

مراقبت از کووید در خانه، تنظیمات ICU خانگی (با دستگاه تنفس مصنوعی)، تسهیلات اقامتی قرنطینه با مراقبت های پزشکی، تزریق واکسن کووید، واکسن آنفولانزا و سایر واکسن های مورد نیاز، آزمایشات آزمایشگاهی (RT-PCR و دیگران)، مجموعه نمونه خانگی، اسکن و اشعه ایکس (HRCT و غیره). ارائه آمبولانس در منزل، ارائه دارو در منزل، مراقبت مخصوص افراد سالمند و غیره.

کلام آخر

با ایجاد یک تغییر پارادایم در مدل ارائه مراقبت های پزشکی و بهداشتی در آنی آزما، ما نه تنها در درمان هایی مانند مراقبت تسکینی برای سالمندان، برنامه های مراقبت مزمن برای بیماران مبتلا به بیماری های سبک زندگی، خدمات تخصصی مانند مراقبت های ویژه، توانبخشی و فیزیوتراپی ارائه خدمت می کنیم، بلکه تمرکز و انگیزه را نیز بین بیماران ایجاد می کنیم. ما با تلاش‌ها و شیوه‌ های مداوم خود مجموعه ای برای مراقبت‌های بهداشتی در خانه ایجاد کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.