امروزه در تمامی شهرهای ایران آزمایشگاه های مجهز وجود دارد که تحت نظر متخصصین حرفه ای مدیریت شده و مردم می توانند همه نوع تست هایی که نیاز دارند را در مراکز معتبر انجام دهند. به خاطر داشته باشید که شرایط بدن در طول دوران زندگی و براساس نحوه مراقبت از خود، تغییر می کند. لذا انجام آزمایش خون و نمونه برداری از مایعات درونی بدن همانند ادرار، کمک می کند متخصص به خوبی بتواند از وضعیت درونی بدن شما آگاه شود. آزمایشگاه دی تبریز با تیمی از متخصصین توانمند و تجهیزات کاملا پیشرفته در خدمت شما عزیزان است تا با خیال آسوده از نتیجه نهایی، بتوانید آزمایشات لازم را در این آزمایشگاه انجام دهید.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه دی تبریز

آزمایشگاه دی تبریز در محدوده خیابان هفده شهریور جدید، همه روزه مشغول فعالیت بوده و خدمات خود را از طریق سایت، به مراجعه کنندگان معرفی می کند. این مرکز در سال 1372 راه اندازی شد و به دلیل اقداماتی چشمگیر و تاثیر گذار، توانست افتخاراتی را به دست بیاورد:

– اولین آزمایشگاه تبریز که تست انجام می دهد.

– دریافت لوح سپاس در سال 1374 به دلیل دقت در اولین نوبت طرح کنترل کیفی و اخذ نتایج شایسته

– دریافت لوح تقدیر از اداره امور آزمایشگاه های استان در سال 1392 به علت ارزیابی های ادواری سال 1391

– دریافت ایزو 2008-9001 از شرکت Tuv NORDآلمان در سال 1390

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه دی تبریز

بخش های خدماتی آزمایشگاه دی تبریز

1- انجام کلیه آزمایشات هورمون شناسی

2- نمونه گیری به منظور تست های هماتولوژی

3- آنالیز نمونه ها به منظور تست های بیوشیمی

4- انجام تست های میکروبیولوژی

5- نمونه گیری با هدف انجام تست های سرولوژی و ایمنواسی

بخش های خدماتی آزمایشگاه دی تبریز

خدمات آزمایشگاه دی تبریز

1- تمامی خدمات آزمایشگاه دی با هدف برقراری شرایط ایده آل برای مراجعه کنندگان انجام می گیرد و در همین راستا، ما جوابدهی آنلاین را در حیطه کاری خود در نظر گرفته ایم. نیازی نیست بخشی از زمان خود را که می توانستید صرف امور کاری کنید، برای مراجعه غیر ضروری به آزمایشگاه هدر دهید. از سویی دیگر این مراجعه، نوعی تردد غیر ضروری به حساب می آید که باعث تشدید آلودگی هوا خواهد شد. کافی است وارد سایت آزمایشگاه دی تبریز شده و مشخصات لازم را وارد نمایید تا نتیجه تست خود را دریافت نمایید.

2- به جرات می توان گفت یکی از مهمترین اقداماتی که توسط این مرکز ارائه می شود، نمونه گیری در محل است. در شرایط فعلی که کرونا تمام دنیا را فرا گرفته است، باید فاصله اجتماعی را رعایت نمود و تنها برای امور ضروری از خانه خارج شد. اغلب مردم از مراجعه به آزمایشگاه ها می ترسند چون هر آن ممکن است قبل آن ها فردی مبتلا به کرونا در آن مرکز حضور داشته و تست داده باشد.

ما نگرانی شما را درک می کنیم اما این بدان معنا نیست که آزمایشات لازم را انجام ندهید تنها به این بهانه که از کرونا می ترسید. چرا به سراغ آزمایشگاه هایی نمی روید که نمونه گیری در محل دارند؟ آزمایشگاه دی تبریز سرویس ویژه برای این منظور در نظر گرفته و بعد از درخواست شما عزیزان، نیروهای خود را به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد کرد. اطمینان داشته باشید که کیفیت و دقت نمونه گیری در منزل دقیقا مشابه با نمونه گیری در آزمایشگاه خواهد بود.

3- از سویی دیگر در داخل سایت آزمایشگاه دی تبریز ما راهنمای انواع تست ها را قرار داده ایم. توصیه می کنیم قبل از مراجعه به آزمایشگاه، حتما بسته به نوع تست، شرایط لازم قبل و در زمان نمونه گیری را با دقت بررسی کنید تا خطایی رخ ندهد

4- جالب است بدانید که آزمایشگاه دی تبریز اپلیکیشن هایی را برای شما مراجعه کنندگان و کاربران عزیز طراحی نموده است. در این برنامه ها، خدمات بسیار زیادی در نظر گرفته ایم که قطعا برای همگی مفید خواهد بود. پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن ها را دانلود کرده و محیط آن ها را با دقت وارسی نمایید.

5- قبل از مراجعه به آزمایشگاه، سایت را بررسی کنید که آیا تست مورد نظر در این مرکز انجام می شود یا خیر.

خدمات آزمایشگاه دی تبریز

6- از دیگر خدماتی که توسط آزمایشگاه دی تبریز برای کاربران در نظر گرفته شده است، ارائه مطالب آموزشی در حیطه سلامتی است. ما زمانی می توانیم از خود مراقبت کرده و سلامت بدن را ارتقا دهیم که اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشیم. متاسفانه عمده آسیب ها و بیماری هایی که متحمل می شویم به دلیل اشتباهاتی است که ناشی از عدم آگاهی رخ می دهند.

7- برخی از آزمایشات خاص هستند و به دلیل اینکه نیاز به تجهیزات پیشرفته و خاص دارند، در برخی از آزمایشگاه ها انجام نمی شوند. آزمایشگاه دی تبریز تحت نظر متخصصین و کارشناسان حرفه ای، این قبیل تست ها را برای شما عزیزان انجام می دهند.

8- حقیقت تلخ این است که در شرایط اقتصادی فعلی، عمده مردم در تامین هزینه های زندگی در تنگنا هستند در نتیجه به سراغ اموری مثل انجام آزمایشات که هزینه نسبتا زیاد نیاز دارند نمی روند. اما ما به فکر سلامتی مردم کشور خود هستیم. به همین دلیل با اغلب سازمان ها و شرکت های بیمه قرار داد بسته ایم در نتیجه بدون نگرانی از بابت هزینه ها، به آزمایشگاه دی تبریز مراجعه کنید.

9- همواره در این فکر هستیم که سطح خدمات خود را توسعه دهیم لذا از متخصصین و کارشناسان فعال در زمینه امور آزمایشگاهی، دعوت به همکاری می کنیم. هر کدام از عزیزان که از دانش مهارت بالایی برخوردار باشند، فعالیت خود را در راستای ارائه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان شروع خواهد کرد.