تست کرونا در خانه؛ بدون زحمت و با قیمت مناسب

تست کرونا در خانه

انجام تست کرونا در خانه یعنی خدماتی که راحتی آسانی و آسایش بیشتر را برای مراقبت از بیماران و جلوگیری از شیوع بیشتر این کرونا فراهم می سازد. آزمایشهای کرونا در منزل به طور کلی به دو صورت امکان پذیر هستند؛ اول آن که افراد می‌توانند کیت تست کرونا بخرند و خودشان آزمایش را انجام دهند. قطعیت و صحت این آزمایش ها به طور نسبی تعیین می شود، بنابراین اگر می خواهید نتیجه دقیق تر و صحیح تری داشته باشید، حتماً نمونه گیری در منزل را از بهترین آزمایشگاه های نزدیک به محل زندگیتان دریافت کنید.

روش دیگر برای انجام تست کرونا در منزل این است که با یک تیم تخصصی نمونه گیری در منزل صحبت کنید تا کادر حرفه ای و تیم آزمایشگاهی خود را به محل مورد نظر شما اعزام کنند. تمام این خدمات در مجموعه آنی آزما ترتیب داده شده است، بنابراین نگران قیمت آزمایش کرونا در خانه نباشید و به سلامتی خود اهمیت بدهید.

در این مطلب می‌خواهیم پیرامون مزایای انجام تست کرونا در خانه صحبت کنیم و بگوییم که قیمت ها چطور تعیین می‌شود و شما چطور می توانید از طریق این وب سایت سفارش نمونه گیری در خانه را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: هشدار برای بیماران قلبی؛ کرونا در کمین است!

مزایای آزمایش کرونا در منزل چیست؟

خدمات تست کرونا در خانه در چند سال اخیر توسعه بیشتری پیدا کرده است؛ دلیل آن هم کاملا واضح و مشخص است! برای اینکه از رفت آمد افراد به آزمایشگاه ها و تماس با سایر بیماران جلوگیری شود، و همچنین  اقدام مفیدی برای جلوگیری از شیوع کرونا به افراد سالم انجام گیرد، مسئولین آزمایشگاه ها ترتیبی داده اند که نیروی حرفه ای برای نمونه گیری، جهت تست کرونا به منزل افراد مراجعه کنند. متقاضیانی که فکر می کنند به تست کرونا نیاز دارند، کافیست با آزمایشگاه های ثبت شده و تایید شده تماس بگیرند.

قطعاً همه ما می دانیم که انجام تست کرونا به دلیل ارزیابی علائم کووید ۱۹ و شدت آن توصیه شده است. اگر نگران این هستید که ممکن است به ویروس مبتلا باشید و آن را به دیگران منتقل کنید، باید به شما بگوییم که آزمایشگاه هایی در حال حاضر فعالیت می کنند که نیروی خود را می توانند به منزل شما اعزام نمایند. سلامتی شما بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد، بنابراین اقدام ضروری و تا حد زیادی اورژانسی خواهد بود.

در مقابل، کسانی هستند که می خواهند تست کرونا در خانه را ثبت کنند، چرا که به سلامت خود و اعضای خانواده اهمیت می دهند. این افراد، سالم هستند اما جهت انجام آزمایش چکاپ دوره‌ای و اطمینان حاصل کردن از عدم ابتلا به این ویروس یا سویه های مرتبط آن، این تست را انجام می دهند.

تمام خدمات انجام آزمایش کرونا در خانه مزایای زیادی دارد. اول آنکه در وقت و انرژی شما صرفه جویی می شود و لازم نیست حضوری به آزمایشگاه های مرجع برای تست کرونا مراجعه کنید. دومین مزایای مهم برای این خدمات، جلوگیری از شلوغ شدن آزمایشگاه ها است و این می تواند از شیوع بیشتر کرونا یا سایر عوامل بیماری زا جداً جلوگیری نماید.

قیمت مناسب تست کرونا در خانه و سهولت نمونه گیری در منزل، تامین رفاه و آسایش بیماران و اعضای خانواده، از دیگر مزایای این خدمات است. همچنین می‌توان گفت خدمات آزمایش کرونا در خانه هیچ محدودیت سنی را شامل نمی شود. تست کرونا برای کودکان، تست کرونا برای سالمندان، تست کرونا برای زنان باردار  و تست کرونا برای بیمارانی که قادر به حرکت نیستند، با کیفیت عالی و خدمات تضمین شده در یک محیط کاملاً بهداشتی در منزل موجود است.

تست کرونا در خانه
تست کرونا در خانه

 

برای دریافت همه خدمات فوق می توانید با کادر حرفه آنی آزما، تماس بگیرید. با مراجعه به این وب سایت در بخش ثبت درخواست نمونه گیری و تست کرونا در منزل، این اقدام به راحتی امکان پذیر است.

چه زمانی باید برای تست کرونا در خانه درخواست دهیم؟

هر فرد می‌تواند به صورت دوره‌ای برای انجام تست کرونا در خانه درخواست خود را ثبت کند؛ اما به طور کلی یک سری نشانه ها و علائم وجود دارند که اگر آنها را مشاهده کنید، باید در اولین فرصت آزمایش کرونا را انجام دهید. این علائم به صورت زیر می باشند:

  • در صورت داشتن یکی از علائم کرونا فوراً باید آزمایش بدهید
  • اگر در معرض کرونا قرار گرفته اید، با بیمار کرونایی در ارتباط بوده اید و هنوز علائمی در خود ندیدید، باید پنج روز کامل صبر کنید و سپس تست کرونا انجام دهید. اگر به سرعت این آزمایش را انجام دهید، ممکن است نتیجه نادرست برای شما حاصل شود. کرونا به طور متوسط پس از پنج روز در یک فرد ناقل و مستعد بیماری ظاهر می شود.
  • اگر جزو گروه های پرخطر برای ابتلا به کرونا هستید و احتمال دارد که این بیماری در شما دیده شود، به عنوان بخشی از آزمایش غربالگری به صورت دوره‌ای حتماً تست کرونا انجام دهید.
  • اگر در منطقه ای زندگی می کنید که شیوع کرونا در آنجا بیشتر اتفاق می افتد، یا با فرد بیمار و پرخطر در ارتباط بوده اید، حتماً تست کرونا را به صورت دوره ای انجام دهید.

برای انجام تست کرونا در منزل با کارشناسان آزمایشگاه یا پزشک متخصص صحبت کنید تا به شما بگویند بهترین زمان برای این تست چه روزی است. حتماً اقدامات احتیاطی را در مورد اطرافیان خود انجام دهید.

بیشتر بخوانید: ویروس دلتا چیست و چقدر خطرناک است؟

بهترین مرکز برای انجام تست کرونا در خانه

اگر به انجام تست کرونا در خانه نیاز دارید و به دنبال بهترین آزمایشگاه در شهر خود هستید، مجموعه آنی آزما، را به شما پیشنهاد می دهیم. بدون شک می خواهید این خدمات را از کسانی دریافت کنید که تایید شده هستند و مجوزهای بهداشتی و خدمات درمانی را داشته باشند.

تمام نیروهای اعزامی به منزل برای نمونه گیری و انجام تست کرونا از مهارت کافی برخوردارند و همه آنها به تایید سازمان های مربوطه رسیده اند. مجموعه آنی آزما ترتیبی داده است تا بتوانید در شهر خود با بهترین آزمایشگاه های تشخیص طبی در ارتباط باشید.

آزمایش کرونا، تضمین کننده سلامت شما و اعضای خانواده تان است. بدون آن که خودتان را در معرض خطر قرار دهید با یک چکاپ دوره ای ساده می توانید وضعیت سلامتی را بررسی کنید.

قیمت تست کرونا در منزل به عوامل مختلفی از جمله خدمات آزمایشگاه، میزان حرفه‌ای بودن و تجربه کار در آزمایشگاه، تجهیزات مورد استفاده در تست کرونا و تعرفه خدمات آزمایشگاهی بستگی دارد. اگر می خواهید برای تست کرونا از خدمات بیمه خود استفاده کنید، حتماً با کارشناسان صحبت کنید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.