تست کرونا در دوبی

تست کرونا در دوبی

ثبت آزمایش

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD

اگر این روزها به فکر سفر هوایی به دوبی هستید، بدون شک متوجه الزام تست کرونا در دوبی شده اید. همیشه شما قبل یک سفر کاری و یا تفریحی نیاز به بستن چمدان، رزور بلیط، هتل و غیره داشتید ولی با آمدن کرونا و سخت شدن شرایط سفر و مسافرت ها انجام تست کرونا به سری کارهای قبل از سفر اضافه شده است‌. آزمایش کرونا با روش های مختلفی و با کاربرد های مختلفی انجام می شود ولی تست کرونا در دوبی به منظور تشخیص ابتلا به کووید ۱۹ و پیشگیری از انتقال و گسترس بیشتر این بیماری در شهر دوبی می باشد.

اما روش انجام تست کرونا پی سی آر می باشد. در روش تست پی سی آر ،ماده ژنتیک ویروس را شناسایی می کنیم و از جایی که عامل کووید ۱۹ یک بیماری تنفسی است و مجاری تنفسی را درگیر می کند، نمونه برداری آن از مجاری بینی انجام می شود‌. اما اگر بخواهیم در مورد کاربرد این تست بگوییم می توان به تشخیص لبتلا به کرونا اشاره کرد. اما نکته که باید در تست کرونا با روش پی سی آر اشاره کرد این است چون در مراحل اولیه این بیماری تعداد ویروس کم است و در نمونه گیری ممکن است وارد نشوند ممکن است در چند روز اول جواب تست ما منفی گزارش شود در حالی که به کووید ۱۹ مبتلا باشیم!

نمونه گیری در منزل

شرایط انجام تست کرونا در دوبی

از 26 فوریه 2022، مسافرانی که از همه کشورها به دبی سفر می کنند باید یکی از شرایط زیر را رعایت کنند:

ارائه گواهی(های) واکسیناسیون معتبر مبنی بر اینکه مسافر به طور کامل با واکسنی که مورد تایید سازمان جهانی بهداشت یا امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) واکسینه شده است و شامل یک کد QR است.

ارائه یک گواهی معتبر تست کرونا در دوبی منفی صادر شده در عرض 48 ساعت از زمان جمع‌آوری نمونه تا زمان سوار شدن به هواپیما و گواهی باید توسط ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی تایید شده با کد QR صادر شود. همچنین ارائه گواهی پزشکی معتبر صادر شده توسط مقامات مربوطه مبنی بر بهبودی مسافر از بیماری کرونا در مدت 1 ماه از تاریخ بهبودی تا تاریخ ورود.

توجه داشته باشید:

1- گواهی های چاپی یا دیجیتال تست کرونا در دوبی یا گواهی واکسیناسیون به زبان انگلیسی یا عربی پذیرفته می شود و باید دارای کد QR باشد. گواهی پیام کوتاه پذیرفته نمی شود.

2- گواهی‌های واکسیناسیون کووید-۱۹ بدون کد QR برای سفر به دبی پذیرفته می‌شود تا زمانی که گواهی واکسیناسیون توسط مراکز آزمایش/سازمان‌هایی که توسط مقامات بهداشت ملی کشور به رسمیت شناخته شده/تایید شده‌اند صادر شده باشد.

3- گواهی‌های تست کرونا در دوبی یا واکسیناسیون به زبان‌های دیگر در صورتی قابل قبول هستند که در نقطه عزیمت تأیید شوند.

4- آزمایش‌های PCR باید بر اساس یک آزمایش تشخیصی مولکولی باشد که برای تشخیص کیفی اسید نوکلئیک برای RNA ویروس SARS-COV-2 در نظر گرفته شده است. آنتی ژن سریع، آنتی بادی یا هر نوع آزمایش جریان جانبی سریع و کیت های تست خانگی پذیرفته نمی شود.

5- گواهینامه های آزمایش COVID-19 NHS برای سفر از بریتانیا به دبی پذیرفته نخواهد شد.

6- برای مسافر(های) ترانزیتی، قوانین و شرایط ورود به مقصد نهایی اعمال خواهد شد.

شرایط انجام تست کرونا در دوبی

تست کرونا در دوبی را با آنی آزما انجام دهید

همان طور که در بالا اشاره شد اگر به فکر سفر به دوبی هستید، انجام تست کرونا در دوبی به یکی از دغدغه های شما تبدیل شده است. زمانی که برای انجام تست طی می کنید، هزینه ها، ترافیک، پیدا کردن جای پارک، انتظار برای جواب دهی و غیره از جمله مشکلاتی است که در این رابطه برای شنا وجود دارد ولی ما این مسیررا برای شما آسان کرده ایم!

در آنی آزما دیگر نیاز نیست زمان زیادی برای انجام تست کرونا، چکاپ های خود و یا هر آزمایش دیگر اختصاص دهید و در کمترین زمان آزمایش خود را در خانه یا محل کار خود می توانید انجام دهید‌. به این صورت که پذیریش شما به صورت آنلاین انجام می شود و می توانید آزمایشگاه خود را انتخاب کنید.

برای انجام تست کرونا در دوبی ، کادر آزمایشگاه به محل مورد نظر شما مراجعه می کند و نمونه گیری شما در منزل یا محل کار شما انجام می شود و نمونه سریعا به آزمایشگاه ارسال می شود. سپس جواب آزمایش را در سریع ترین زمان می توانید به صورت آنلاین دریافت کنید.

جواب آزمایش خود را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید

شاید برای شما پیش آمده باشد که یک برنامه اضطراری سفر برایتان پیش آمده باشد و یا لحظات آخر و در فرصت کم متوجه الزام ت تست کرونا در دوبی شده اید و در هر صورت نیاز به انجام تست و دریافت سریع جواب هستید ولی آیا این مورد امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم بله. با مجموعه آنی آزما شما می توانید در کمترین زمان مپکن پذیریش را به صورت آنلاین انجام دهید و سپس‌ کادر نمونه گیر برای انجام آزمایش به محلی می خواهید مراجعه می کند و در نهایت جواب تست شما در کمترین زمان ممکن بر روی سایت قرار می گیرد.

انجام تست کرونا در دوبی باید با روش PCR انجام شود. همان طور که می دانیم انواع تست کرونا وجود دارد که در این میان تست PCR با احتمال ۷۰٪ با بالا به تشخیص می پردازد. در این تست ماده ژنوم ویروس در بین سلول های شما جستجو می شود. روش PCR یک روش پیشرفته برای تشخیص بسیاری از ویروس ها و بیماری های دیگر کاربرد دارد که در دنیای تشخیص از آن استفاده می شود.(جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تست pCR کرونا در منزل مراجعه فرمایید)

نمونه گیری در منزل را با کادر مجرب آنی آزما

اگر شما نیز نیاز به انجام تست کرونا در دوبی دارید و برای انجام آن وقت کافی ندارید و یا در انجام آن دچار سردرگمی شده اید برای انجام آسان این کار با صرفه جویی در زمان می توانید نمونه گیری در منزل را با کادر مجرب آنی آزما انجام دهید. آنی آزما با توجه به تجربه در چندین سال دارد و همچنین نیاز شما با هدف تشخیص آسان شکل گرفته است. برای انجام این کار تنها با ورود به صفحه اصلی آنی آزما پذیرش خود را انجام دهید و آزمایشگاه مورد تایید شرکت هوایی خود را انتخاب کنید‌ . همکاران ما جهت نمونه گیریی در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و به آدرس مورد درخواست شما مراجعه خواهند کرد. سپس نتیجه تست شما در کوتاه ترین زمان در سایت و در دسترس شما قرار می گیرد.

مدارک لازم برای پذیرش آزمایش COVID-19 PCR ویژه مسافران پروازهای بین المللی

1- کپی پاسپورت یا گذرنامه

2- کپی بلیط پرواز

3- تکمیل فرم مربوط به پذیرش

براي درخواست نمونه گيرى در محل توصیه می شود از 24 ساعت قبل هماهنگی های لازم انجام شود. جوابدهی در کمتر از 24 ساعت انجام خواهد شد (به جز مواردی که نیازبه تکرار تست باشد).

آزمایشگاه های مورد تایید تست کرونا در دوبی

اگر این روزها تصمیم به سفر با خط های هوایی کرده باشید به طور حتم از لزوم انجام تست کرونا بری پرواز ها اطلاع دارید. اما نکته که به آن باید توجه داشت آزمایشگاهی که باید آزمایش شما در آن انجام شود برای هر شرکت هوایی متفاوت است. در نگاه اول این مطلب شاید برای شما سردرد گم کننده باشد و با پیدا کردن یک آزمایشگاه نزدیک به منزل یا محل کارتان که مورد تایید شرکت هوایی مد نظرتان باشد به مشکل برخورد کنید. این مسئله ممکن است به استرس سفرتان افزوده شده باشد و برای انجام آن مجبور باشید یک روز کامل را اختصاص داده باشید.

اگر قصد انجام تست کرونا در دوبی و هر گونه تست دیگری را دارید، می توانید آزمایش خود را در خانه یا محل کار انجام دهید. به این منظور وارد صفحه اصلی آنی آزما شوید و نوع تست و آزمایشگاهی را که مایل به انجام آزمایش در آن هستید را انتخاب کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با همکاران ما در این خصوص در ارتباط باشید. نمونه گیری در همان آدرسی که شما درخواست کرده اید، انجام خواهد گرفت. پس از نمونه گیری ، جواب آزمایشتان در سایت آنی آزما قرار می گیرد و شما با در دست داشتن شما کاربری خود می توانید جواب آزمایشتان را دریافت کنید.

آزمایشگاه های مورد تایید تست کرونا در دوبی

تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل یکی از خدماتی است که در آزمایشگاه آنلاین آنی آزما برای راحتی بیشتر شما همشهریان عزیز و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه انجام می گیرد. در شرایطی که اوضاع روز به ‌روز وخیم‌تر می‌شود، افرادی هستند که علائم کرونا دارند ولی ترجیح می دهند به مراکز درمانی نروند؛ چون حتی اگر کرونا نداشته باشند، با رفتن به مراکز درمانی در خطر ابتلا به کرونا قرار می‌گیرند.

در عین حال، استرس ناشی از کرونا برای این افراد بسیار آزاردهنده است. راه چاره برای این عزیزان انجام تست کرونا در منزل است. به این صورت که تنها با یک تماس ساده یا مراجعه به سایت آنی آزما و یا استفاده از اپلیکیشن آنی آزما به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید آزمایشگاه را به منزل خود بیاورید.

تست کرونا در منزل برای پرواز ها

تست کرونا در منزل برای پرواز یکی از کارهایی است که این روزها باید در برنامه سفرتان بگنجانید. با پاندمی ویروس کووید ۱۹ تمامی کشورها برنامه ای برای کاهش شیوع آن انجام داده اند. کشور ما نیز در پی اقداماتی، تصمیم به انجام تست کووید ۱۹ برای مسافران راه های هوایی کرده است. این تست برای کاهش انتقال کرونا انجام می شود. برای مثال تصور کنید فردی مبتلا به کووید ۱۹ باشد و وارد یک کشور شود.

فرد برای کارهای خود در سطح شهر، تاکسی، رستوران ها، هتل، افراد مختلف در ارتباط خواهد بود و در این ارتباط باعث آلودگی‌ بسیاری افراد می شود. اما مشکلی که در انجام تست کرونا در منزل برای پرواز ها وجود دارد کمبود وقت و کارهای زیادی که باید قبل از سفرتان آن ها را انجام دهید، هزینه های بالای رفت و آمد برای یافتن یک آزمایشگاه مورد تایید شرکت هوایی که قصد سفر با آن را دارید و غیره هستند.

به طوری که تصور کنید قصد سفر با راه هوایی دارید تا با عجله به مقصد خود برسید ولی متوجه لزوم انجام آزمایش کرونا شده اید که باید سریعا به انجام آن اقدام کنید! اما راه حل ما برای انجام این کار نمونه گیری در منزل است. به طوری که شما می توانید بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه ها ، آزمایشگاهی که مورد تایید شرکت هوایی که قصد سفر با آن دارید را انتخاب و پس از پذیرش ، نمونه گیری شما در منزل یا محل کارتان انجام شود.

تست کرونا در منزل برای پرواز ها

مزایای تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل یا به طور کلی آزمایش در منزل یک روش آسان و کاربردی جهت تشخیص می باشد. با مدرنیته شدن جهان امروز روز به روز جهان به سمتی سوق پیدا می کند راه های انجام کار های ضروری از جمله انجام آزمایشات می باشد. انجام آزمایش کرونا در منزل این امکان را فراهم می کند که بدون هیچ گونه دردسری آزمایش خود را انجام دهیم. انجام آزمایش کرونا در منزل از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. این روز ها با افزایش ترافیک و هزینه های رفت و آمد مراجعه به یک مرکز دارای هزینه بالایی می باشد که با انجام این روش می توان در هزینه های تشخیص و درمان تا حدود زیادی صرفه جویی کرد.

این روز ها زمان برای همه ما به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده است. به طوری که شاید ممکن است شما از انجام دادن بسیاری از کارها حتی ضروری به علت کمبود وقت صرف نظر کرده باشید ولی با انجام آزمایش در منزل می توانید علاوه بر آن که در زمان خود صرفه جویی کرده باشید این زمان را صرف خانوادتان کنید. همچنین حتی اگر قادر به مرخصی از کار خود نیستید نگران نباشید شما می توانید آزمایش خود را در محل کار خود نیز انجام دهید.

تست کرونا در منزل برای سالمندان

تست کرونا در منزل برای سالمندان بسیار کاربردی می باشد. سالمندان به علت شرایط بدنی که دارند با احتمال بالاتری ممکن است با عوارض این بیماری درگیر شوند. علاوه بر آن گاهی خروج از خانه برای سالمندان بسیار سخت و دشوار است در حالی که با نمونه گیری در منزل بهترین راهکار برای انجام آن می باشد. آزمایش کرونا در منزل برایی زنان باردار نیز بسیار کاربردی می باشد.

به طوری که زنان باردار از جمله افراد پرخطر محسوب می شوند و مراجعه زنان باردار به آزمایشگاه ها در این دوران با گسترش ویروس کووید ۱۹ بسیارخطرناک است. همچنین گاهی شرایط این افراد برای خروج از خانه مناسب نیست و پزشک استراحت مطلق برای این افراد تجویز می کند که در وضعیت بهترین کار انجام نمونه گیری در منزل می باشد.

نمونه گیری در منزل

انجام تست کرونا در منزل یک راه حل بسیار مناسب

انجام تست کرونا در منزل یک راه حل بسیار مناسب برای کاهش خروج از خانه و قرار گرفتن در معرض هوای آلوده می باشد. با صنعتی شدن شهر روز به روز شاهد آلوده شدن هوا می باشیم. آلودگی که در هوای سرد سال به علت وارونگی هوا بیشتر نیز می شود. آن چه که در مورد آلودگی هوا قابل توجه است تاثیر آلودگی هوا در ابتلا به نوع شدید کووید ۱۹ می باشد که تحقیقات اخیر نشان داده است که افرادی که بیشتر در هوای آلوده قرار می گیرند با احتمال بالاتری به نوع شدید این بیماری مبتلا می شوند!

شاید فرار از ترافیک های سنگین یکی از علل تقاضای بالای تست کرونا در منزل می باشد. ترافیک علاوه بر آن که باعث اتلاف وقت می شود در بسیاری از موارد تحقیقات نشان داده است که از عوامل ایجاد استرس در افراد در طول روز می باشد. همچنین از سوی دیگر می توان گفت استرس با تضعیف سیستم ایمنی تا چندین برابر در ابتلا به کرونا تاثیر دارد.

درخواست آزمایش

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.