تست کرونا برای جام جهانی قطر

تست کرونا برای جام جهانی قطر

ثبت آزمایش

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

وزارت بهداشت عمومی کشور قطر دستورالعمل هایی را برای اطمینان از برگزاری یک رویداد عاری از بیماری کرونا تعیین کرده است. از جمله آنها قانون واکسیناسیون است که در آن همه شرکت کنندگان برای ورود به بازی ها باید به طور کامل واکسینه شوند. همچنین در حمل‌ونقل عمومی از جمله تاکسی‌ها، پوشیدن همیشه ماسک ضروری است و در نظر داشته باشید که حداکثر تعداد افراد مجاز در خدمات کمتر از حد معمول خواهد بود تا فضایی برای فاصله‌گذاری اجتماعی تضمین شود. نکته آخر اینکه دمای بدن شما قبل از ورود به استادیوم ها و سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی اندازه گیری می شود. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که وضعیت درخواست EHTERAZ خود را نشان دهید. یکی دیگر از مقررات بهداشتی، ثبت نام ورودی قطر است. این مدرک برای ورود به کشور الزامی است.

در حال حاضر تمامی دارندگان بلیط موظف به واکسینه شدن کامل هستند. مسافران بین‌المللی باید توصیه‌های سفر را از ایرلاین انتخابی و دولت کشورتان بررسی کنند و از دستورالعمل‌های وزارت بهداشت عمومی قطر پیروی کنند. جام جهانی فوتبال از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 در قطر برگزار می شود. اگر قصد شرکت در جام جهانی را دارید، باید برای هشدارهای ایمیلی در صفحه مشاوره سفر قطر ثبت نام کنید تا از آخرین تحولات مطلع شوید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر باید وب سایت رسمی جام جهانی قطر و فیفا را زیر نظر داشته باشید. اگر قصد شرکت در مسابقه ای در جام جهانی را دارید، باید تست کرونا برای جام جهانی قطر را داده باشید.

نمونه گیری در منزل

تست کرونا برای جام جهانی قطر چیست؟

تست کرونا برای جام جهانی قطر یک آزمایش دقیق و قابل اعتماد برای تشخیص بیماری کرونا است. آزمایش مثبت به این معنی است که شما احتمالاً ویروس کرونا را دارید. آزمایش منفی به این معنی است که احتمالاً در زمان انجام آزمایش با ویروس کرونا تماسی نداشته اید. اگر علائم کووید-19 را دارید یا در معرض کسی قرار گرفته اید که آزمایش کووید-19 مثبت بوده است، تست PCR کرونا در منزل می تواند یک راه حل ایده آل برای اطمینان از این موضوع باشد که شما به بیماری کرونا مبتلا شده اید یا خیر.

از آنجا که شرایط فرد آزمایش‌ دهنده تاثیر به سزایی در نتیجه‌ آزمایش دارد باید تا حد امکان پیش از نمونه‌گیری از شرایط مطلوب برخوردار بود. این گفته‌ بسیار درستی است که با بهترین دستگاه‌ها و مواد و با مجرب ‌ترین کارکنان هم نمی‌ توان از یک نمونه‌ نادرست جواب درست به دست آورد. این در حالی است که بر اساس بررسی‌ ها، نتایج آزمایشگاهی در 75 درصد تصمیم‌گیری ‌های پزشکان نقش دارد و این موضوع نشان می‌ دهد دقت فرد آزمایش ‌دهنده در رعایت شرایط درست تا چه حد اهمیت دارد در شلوغی این روزهای شهر و همچنین وجود شرایطی مثل آلودگی هوا و نبود جای پارک، انجام آزمایش کرونا به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است.

اما لازم نیست دیگر نگران آزمایشات خود باشید. آنی آزما به راحتی هر چه تمام مشکل شما را حل کرده است. کافیست از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آنی آزما ت تست کرونا برای جام جهانی قطر خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آزمایشات شما انجام شود.

بیمه نامه مسافرتی

جام جهانی رویدادی است که هر 4 سال یکبار برگزار می‌شود و در آن یک سری از تیم‌های ملی از تمام قاره‌ها در نبردی متحد می‌شوند تا ثابت کنند بهترین تیم فوتبال کیست. این رویداد از سال 1930 برگزار می شود و تنها در دو نوبت در سال های 1942 و 1946 به دلیل جنگ جهانی دوم قطع شده است. امسال کشور میزبان قطر است. کمیته اجرایی فیفا این نام را داده است. قوانین جام جهانی قطر: مقررات بهداشتی! – بخشی از بزرگترین رویداد فوتبال در جهان باشید.

قبل از سفر به قطر از داشتن بیمه مسافرتی مناسب اطمینان حاصل کنید. قبل از سفر به مسابقات، باید مطمئن شوید که بیمه نامه مسافرتی دارید که برای سفر و هرگونه فعالیت برنامه ریزی شده شما را پوشش می دهد. درمان اورژانسی پزشکی در قطر از استاندارد بالایی برخوردار است اما می تواند گران باشد. درمان معمولی در دسترس است اما برای بازدیدکنندگان گران است.

تست کرونا برای جام جهانی قطر چیست؟

مدارک لازم برای تست کرونا برای جام جهانی قطر

جهت انجام تست کرونا برای جام جهانی قطر مدارک و اطلاعات زیر مورد نیاز است:

 • عکس واضح از پاسپورت
 • روز و ساعت پرواز
 • ثبت درخواست تست کرونا برای جام جهانی قطر

سایت کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) در خصوص مدارک مورد نیاز پرواز این گونه نوشته است:

 • نیاز است تا افراد ۱-۳ روز پیش از انجام سفر آزمایش خود را انجام دهند. این زمان به نوع ایرلاین وابسته است و هر کدام از خطوط هوایی قوانین مخصوص به خود را دارند.
 • نیاز است تا افراد پیش از سفر، نتیجه‌ی آزمایش خود را دریافت نمایند و همراه خود داشته باشند. در غیر این صورت، امکان سفر هوایی برای فرد، وجود نخواهد داشت.
 • اگر جواب آزمایش فرد مثبت باشد، اجازه‌ی سفر به او داده نخواهد شد و لازم است تا خود را قرنطینه نماید.=

شرایط تست کرونا برای جام جهانی قطر

برای اینکه نتیجه تست PCR کرونا با کمترین میزان خطا مشخص شود، به نکات زیر دقت کنید:

 • قبل از نمونه‎گیری از سیگار کشیدن و آدامس جویدن خودداری کنید.
 • توصیه می‌شود یک ساعت قبل از نمونه‎گیری از نوشیدن مایعاتی مانند آب، چای، قهوه و … پرهیز نمایید.
 • قبل از انجام آزمایش پی‎سی‌‎آر مسواک نزنید و از نخ دندان و دهانشویه نیز استفاده نکنید.
 • بهتر است یک ساعت قبل از نمونه‎گیری کمی آب در دهان و حلق غرغره نمایید. این امر سبب می‌شود آلودگی‌های موجود در ترشحات حلق از بین بروند.
 • کارشناسان ما برای ارئه مشاوره رایگان در مورد تست کرونا برای جام جهانی قطر آماده هستند.

شرایط تست کرونا برای جام جهانی قطر

الکل و مواد مخدر

مقامات قطری همچنان در حال نهایی کردن سیاست های مربوط به فروش و مصرف الکل در طول جام جهانی هستند. در دسترس بودن آن و قوانین مرتبط با مسابقات قبلی متفاوت خواهد بود. الکل در حال حاضر فقط در رستوران ها و بارهای هتل دارای مجوز برای بازدیدکنندگان در دسترس است. سن قانونی نوشیدن الکل در قطر 21 سال است. نوشیدن مشروبات الکلی یا مست بودن در مکان های عمومی جرم است. برای اطلاعات بیشتر به قوانین و آداب و رسوم محلی مراجعه کنید.

واردات الکل به کشور قطر غیرقانونی است

شما نمی توانید الکل را از معافیت های مالیاتی در فرودگاه ها خریداری کنید. درگیر مواد مخدر نشوید شما می توانید انتظار مجازات شدیدی برای در اختیار داشتن مقادیر باقی مانده داشته باشید. تحمل جرایم مربوط به مواد مخدر صفر است. مجازات استفاده، قاچاق، قاچاق و نگهداری مواد مخدر (حتی مقادیر باقیمانده) شدید است. مجازات می تواند شامل مجازات های طولانی مدت حبس، جریمه های سنگین و اخراج باشد.

تمام استادیوم های جام جهانی در یک منطقه فشرده قرار دارند و مسیرهای حمل و نقل احتمالاً در طول مدت مسابقات بسیار شلوغ خواهند بود. مطمئن شوید که سفرهای خود را با دقت برنامه ریزی کرده اید، به خصوص در روزهای مسابقه. اگر قصد دارید در طول مسابقات به نقاط دیگری از منطقه سفر کنید، باید صفحه مشاوره سفر را برای هر کشوری که قصد بازدید یا عبور از آن را دارید بررسی کنید. شرایط ورود، و قوانین و آداب و رسوم محلی، احتمالا متفاوت خواهد بود.

جام جهانی 2022 قطر چه زمانی برگزار می شود؟

این رویداد بین 21 نوامبر 2022 تا 18 دسامبر 2022 رخ خواهد داد. در این تاریخ ها برگزار می شود زیرا در قطر تابستان بسیار گرم است، دما می تواند به 50 درجه سانتیگراد برسد و حفظ یک مسابقه کامل غیرممکن است. در چنین هوایی شما می توانید بلیط های خود را منحصراً از طریق FIFA.com تهیه کنید و آنها به سه نوع تقسیم می شوند: بلیط برای یک مسابقه، بلیط برای پیگیری تیم ملی و بلیط برای یک مکان. همه مسافران بین المللی برای ورود به این کشور نیازی به ارائه ویزای توریستی ندارند. با این حال، تمام گردشگران در صورت تمایل به ورود به کشور باید ثبت نام ورود قطر را در مرزهای مهاجرت ارائه دهند.

برای انجام تست کرونا برای جام جهانی قطر به کجا باید مراجعه کنیم؟

برای انجام تست کرونا برای جام جهانی قطر می‌توانید از خدمت تست کرونا در منزل آنی آزما بهره ببرید. این مجموعه با آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همکاری دارد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست در محل آزمایشگاه حضور داشته باشید. تست کرونا برای جام جهانی قطر یکی از خدماتی است که توسط آزمایشگاه آنلاین آنی آزما ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد بدون اینکه به صورت حضوری برای آزمایشات خود مراجعه کنید و تنها با پرداخت یک هزینه بسیار کم، آزمایشات خود را انجام دهید.

این آزمایش شامل تست PCR، تست کرونا امیکرون، تست آنتی بادی، تست کرونا برای پرواز و تست آنتی بادی واکسن کرونا است. این خدمات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منزل یا محل کار شما و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می شود. نتایج تحقیقات نشان داده‌اند، تنها راه برای اطلاع از ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا، انجام آزمایش کرونا است.

علائم بالینی ارزش تشخیصیندارند

بر اساس یافته‌های پزشکان، علائم بالینی نمی‌توانند ارزش تشخیصی داشته باشند. چرا که علائم کرونا بسیار مشابه با سایر بیماری‌های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفلوآنزا است و از سوی دیگر، تمام افرادی که به این ویروس مبتلا می‌شوند، علائم بالینی را تجربه نمی‌کنند. متخصصین ما در آنی آزما در کوتاه ترین زمان و با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی تست کرونا برای جام جهانی قطر شما را در محلی که شما تعیین می کنید انجام می دهند. افتخار ما در مجموعه آنی آزما این است که گامی کوچک در جهت افزایش رفاه شما عزیزان برداشته ایم تا در سهولت و با کم ترین هزینه کلیه آزمایشات و آزمایشات خود را در منزل و یا محل کار خود انجام دهید.

برای انجام تست کرونا برای جام جهانی قطر به کجا باید مراجعه کنیم؟

سوالات متداول

ثبت نام ورودی قطر چیست؟

ثبت نام ورود قطر یک سند سفر اجباری برای همه مسافران بین المللی است که مایل به ورود به این کشور هستند. این سند سلامت و اطلاعات شخصی مسافر را ثبت می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در مورد کرونا حفظ شود. این برگه یک مکانیسم بهداشتی است که به دولت اجازه می دهد تا همه گیری را مدیریت کند.

محدودیت های فعلی کرونا برای سفر به قطر چیست؟

بازدیدکنندگان کاملاً واکسینه شده و کودکان زیر 12 سال تنها مسافرانی هستند که در بدو ورود به کشور نیازی به قرنطینه ندارند، در حالی که بازدیدکنندگان واکسینه نشده باید به مدت 7 روز خود را در هتل اختصاص داده شده ایزوله کنند. فقط افرادی که دوز کلی واکسن‌های فایزر، مدرنا، آسترازنکا و جانسون اند جانسون را دریافت کرده‌اند، کاملاً واکسینه شده در نظر گرفته می‌شوند. از سوی دیگر، همه مسافران بالای 12 سال باید نتیجه منفی PCR کرونا گرفته شده را حداکثر 48 ساعت قبل از حرکت ارائه دهند.

برای درخواست ثبت نام ورود قطر به چه مدارکی نیاز دارم که آپلود کنم؟

 • اسکن پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار 6 ماه.
 • نتیجه آزمایش PCR منفی است.
 • اطلاعات برنامه پرواز
 • آدرس ایمیل فعلی.
 • روش پرداخت. کارت اعتباری.

نمونه گیری در منزل

درخواست تست کرونا حداکثر تا 72 ساعت قبل از پرواز

مسافران می‌توانند حداکثر تا 72 ساعت قبل از پرواز، درخواست تست کرونا برای جام جهانی قطر بدهند. لازم است جواب تست کرونا مسافران در آزمایشگاه‌های معتبر و مورد قبول ایرلاین‌ها بررسی شود. جواب آن نیز باید تا روز قبل از پرواز آماده شده باشد تا آنها بتوانند با خیالی آسوده، جواب را به مسئول پرواز و ایرلاین‌ها تحویل دهند. بنابراین اگر قصد سفر به خارج از ایران دارید، باید این تست را درخواست کنید و برای اینکار می‌توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی، از خدمات آزمایشگاه آنی آزما استفاده کنید.

ما با آزمایشگاه‌های مورد تائید ایرلاین‌ها همکاری می‌کنیم و جواب آزمایش هم در کمتر از 24 ساعت برای شما ارسال می‌شود. تست کرونا قبل از سفر و سایر تست‌های مرتبط به کرونا، بر اساس تعرفه دولتی انجام می‌شود و نگرانی از بافت دریافت هزینه‌های گزاف و اضافی وجود ندارد.

جواب آزمایش کرونا سفرهای خارجی در آزمایشگاه‌هایی انجام می‌شود که مورد تائید همه ایرلاین‌ها است و در نتیجه نیازی به نگرانی انجام تست در آزمایش پی سی آر کرونا نیست. اگرچه در حال حاضر، دو ساعت مانده به پرواز هم، امکان انجام تست و دریافت جواب آزمایش وجود دارد، اما بسیاری از ایرلاین‌ها و خطوط پروازی، 72 ساعت قبل از پرواز را برای انجام تست، بهترین زمان می‌دانند.=

درخواست آزمایش

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.