فواید فیزیوتراپی در منزل

فواید فیزیوتراپی در منزل

ثبت آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

فیزیوتراپی یک روش درمانی بسیار مفید برای آسیب، اختلال و بیماری است. با استفاده از روش های فیزیکی خاص، به بازیابی تحرک، عملکرد و حرکت در ناحیه آسیب دیده کمک می کند. فیزیوتراپی از اطلاعات آزمایش شده و تحقیق شده در مورد نحوه عملکرد بدن استفاده می کند و از روش های تایید شده پزشکی برای درمان استفاده می کند.

فیزیوتراپی همچنین برای جلوگیری از آسیب یا آسیب بیشتر در قسمتی که قبلاً تحت فشار قرار گرفته است بسیار مفید است. این به طور گسترده ای محبوب است زیرا افراد در هر سنی می توانند با مدیریت و حفظ شکل و سلامت عالی از مزایای آن بهره مند شوند و در نتیجه از آسیب یا بیماری جلوگیری کنند.

آزمایش چکاپ مردان

فیزیوتراپی یک شغل مبتنی بر مدرک

فیزیوتراپی یک شغل مبتنی بر مدرک است که در آن متخصصان آموزش دیده، ماهر و با تجربه بهترین مراقبت و درمان را ارائه می دهند. در فیزیوتراپی مثلث، تیم ما از فیزیوتراپیست های فوق العاده واجد شرایط تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهند. فیزیوتراپیست های آنی آزما به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته اند و از مهارت ها و تجربیات گسترده خود برای بهبود شرایط پیچیده مانند تنفسی، عصبی، قلبی عروقی و عصبی-عضلانی استفاده می کنند.

اگر آسیب دیدید یا با مشکلی روبرو هستید، با فیزیوتراپیست های متخصص ما در فیزیوتراپی آنی آزما در مکان های مختلف آن مشورت کنید. فرقی نمی‌کند با یک آسیب، بیماری مزمن یا سایر نگرانی‌های سلامتی سر و کار داشته باشید، تیم آنی آزما تجربه و تخصص لازم برای بازگرداندن سلامت خود را دارد.

یک برنامه فیزیوتراپی اختصاصی می تواند به افراد کمک کند تا به سطح عملکرد قبلی خود بازگردند و فعالیت ها و تغییرات سبک زندگی را تشویق کنند که می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و بهبود سلامت و رفاه کلی کمک کند. پزشکان مراقبت های اولیه اغلب در اولین نشانه مشکل، بیماران را به فیزیوتراپی ارجاع می دهند، زیرا روشی محافظه کارانه برای مدیریت مشکلات در نظر گرفته می شود. آیا نمی دانید چه چیزی فیزیوتراپی را اینقدر مهم می کند؟ در اینجا 10 روشی که ممکن است برای شما مفید باشد آورده شده است:

فواید فیزیوتراپی در منزل

فواید فیزیوتراپی در منزل

ما در زیر برخی از شرایطی که فیزیوتراپی به ارائه بهترین نتایج ممکن کمک کرده است را فهرست می کنیم:

از بین بردن یا کاهش درد

بیمارانی که از آرتریت، کشیدگی عضلانی / رگ به رگ شدن یا تاندونیت رنج می برند از استفاده از تکنیک ها و تمرینات درمانی مانند تحرک بافت نرم یا استفاده از روش هایی مانند TENS، IFC و سونوگرافی سود می برند. این درمان‌ها به کاهش درد کمک می‌کنند و در نتیجه طبیعی بودن را تضمین می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با فیزیوتراپیست های متخصص و آموزش دیده ما در مرکز Etobicoke تماس بگیرید.

به اجتناب از جراحی کمک می کند

بیایید با این روبرو شویم. همه ما در دوران سختی همه گیر زندگی می کنیم و هیچ کس نمی خواهد به بیمارستان مراجعه کند یا تحت عمل جراحی قرار گیرد. با این حال، برخی شرایط اجتناب ناپذیر وجود دارد که جراحی آخرین راه حل است. فیزیوتراپی می تواند با مدیریت و درمان در مراحل اولیه به جلوگیری از این امر کمک کند. همچنین در برنامه های توانبخشی قبل و بعد از آن برای کاهش عوارضی که ممکن است در جراحی رخ دهد مفید است.

اگر در تورنتو یا اطراف آن زندگی می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از برنامه ریزی برای جراحی با کارشناسان فیزیوتراپی ما در تورنتو مشورت کنید. همچنین اگر در حال بهبودی پس از یک عمل جراحی یا درمان هستید، می توانید در مورد مورد خود صحبت کنید.

بهبود قدرت و هماهنگی کلی

در حالی که فیزیوتراپی برای کاهش درد در حین یا بعد از جراحی بسیار مفید است، اما به بهبود قدرت و استحکام کلی بدن نیز کمک می کند. آیا می دانید فیزیوتراپی شامل تمرینات و کشش های خاصی است که به هماهنگی تجمعی بدن کمک می کند؟ بنابراین، اگر با علائم سرگیجه یا سرگیجه مواجه هستید، به شما پیشنهاد می کنیم با فیزیوتراپیست ما تماس بگیرید. فیزیوتراپیست های متخصص ما در آنی آزما بسیار ماهر هستند و برنامه خاصی را برای نیاز شما ارائه می دهند.

کاهش وابستگی به داروها

هر دارویی که بیمار مصرف می کند در مقطعی از زندگی عوارض جانبی دارد. شرایط خاص بیمار را ملزم به مصرف داروهایی برای کنترل یا درمان بیماری خود می کند. با این حال، مواردی مانند جراحی وجود دارد که در آن بیمار برای تسکین درد به دارو وابسته است. ما فیزیوتراپی را به عنوان یک انتخاب جایگزین برای رفع این نگرانی و کاهش وابستگی و عوارض جانبی ناشی از داروها پیشنهاد می کنیم.

تقویت عملکرد قلب و عروق و ظرفیت ریه

جراحی پس از سکته مغزی نیاز به مراقبت شدید و برنامه ریکاوری دارد. فیزیوتراپی به بیماران پس از سکته قلبی کمک می کند تا درجه و حس جهت، حرکت و تعادل خود را بازیابند. فیزیوتراپیست های مجرب ما در فیزیوتراپی مثلث به بیماران کمک می کند تا با سبک زندگی سالم روزانه خود سازگار شوند. می توانید برای برنامه های ویژه در مورد تمرینات تنفسی که به بازیابی ظرفیت بهینه ریه و جریان خون در بدن کمک می کند، با فیزیوتراپیست های باتجربه و بهترین ما در پارک لارنس مشورت کنید.

مدیریت و پیشگیری از آسیب های مرتبط با ورزش

ما می دانیم که ورزش همه چیز در مورد چابکی است و ورزش های مختلف می توانند خطر را برای انواع خاصی از شرایط مانند پارگی ACL، آرنج گلف بازان، فشار همسترینگ افزایش دهند. فیزیوتراپی در چنین شرایطی بسیار مهم و مفید است زیرا درمان بسیار خاصی را برای بهبود استقامت و رفع مشکل علامتی ارائه می دهد. به غیر از صدمات، ورزشکاران و ورزشکاران از جلسات منظم فیزیوتراپی بهره مند می شوند. تیم فیزیوتراپیست ماهر ما در نورث یورک به بهبود گردش خون و تقویت عضلات بدن کمک می کند. این انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد که هر بازی را که بازی می‌کنید بهبود می‌بخشد.

مدیریت و پیشگیری از آسیب های مرتبط با ورزش

تناسب اندام در تمام سنین و مراحل

پیری همیشه خوشایند نیست. این عوارض خاصی را به همراه دارد که سبک زندگی روزمره را مختل می کند. این موارد شامل آرتریت روماتوئید (RA)، پوکی استخوان، سیاتیک، زوال عقل، درد گردن، کمردرد، تعویض مفصل زانو و غیره است. همه این بیماری ها را می توان با فیزیوتراپی کنترل و مدیریت کرد. اگر شما یا یکی از عزیزانتان با مشکلاتی از این دست در سنین بالا مواجه هستید، پیشنهاد می کنیم کلینیک توانبخشی ما را در سراسر GTA بررسی کنید. می توانید به Triangle Physiotherapy Mississauga یا هر کلینیک دیگری نزدیک به محل زندگی خود نگاهی بیندازید.

مدیریت بیماری های قلبی و دیابتی

اغلب مشاهده شده است که بیمار دیابتی از ناراحتی هایی مانند درد زانو، شانه و کمر رنج می برد. این اغلب به دلیل سطح نامتعادل قند در بدن است. برنامه های فیزیوتراپی اختصاصی وجود دارد که به مدیریت درد ناشی از دیابت کمک می کند. این طرح ها همچنین به کنترل سطح قند خون کمک می کند. فیزیوتراپیست های متخصص ما در فیزیوتراپی Triangle به راهنمایی بیماران در مورد نوروپاتی دیابتی، پای دیابتی و غیره کمک می کنند.

سهولت مراقبت از بارداری و پس از زایمان

بارداری سفر زیبایی است. با این حال، بسیاری از زنان در این سفر با مشکل مواجه می شوند زیرا بدن آنها دستخوش تغییرات اساسی می شود که بر سلامت و سلامت کلی تأثیر می گذارد. بسیاری از زنان با مشکلاتی مانند نوسانات هورمونی، دشواری در انجام فعالیت های معمول به دلیل افزایش وزن، تغییر عادات و غیره مواجه هستند. پیشنهاد می کنیم برای لذت بردن از این تجربه فوق العاده با فیزیوتراپیست برجسته ما در کلینیک کوئینز کوی مشورت کنید.

بهبود سلامت روان

از میان تمام فواید شگفت انگیز فیزیوتراپی، سلامت روان مهمترین آنهاست. ما این را صرفاً به معنای «احساس شادی و سلامت» نمی‌گوییم. ما درک می کنیم که سلامت روان بسیار بیشتر از این است. در فیزیوتراپی مثلث، ما این واقعیت را تأیید و از آن حمایت می کنیم که احساس خوب در بدن شما نه تنها برای انجام کارهای روزانه مهم است، بلکه برای بالا بردن اعتماد به نفس شما در هر کاری و هر کجا که می روید، مهم است. به همین دلیل است که ما به شما کمک می کنیم تا پتانسیل واقعی و کامل خود را درک کنید.

بیماری های رایجی که فیزیوتراپی ممکن است کمک کند

فیزیوتراپیست ها بسته به تخصص خود می توانند درمان تکمیلی را برای طیف گسترده ای از شرایط پزشکی ارائه دهند.

اگرچه فیزیوتراپیست ها ممکن است به طور مستقیم و مستقل به درمان بیماری های غیر از شرایط اسکلتی عضلانی خالص نپردازند، اما آنها برای بهینه سازی بهبودی کار می کنند یا به فرد آموزش می دهند که چگونه الگوهای حرکتی خود را بهینه کند.

برخی از شرایطی که می توانند از فیزیوتراپی سود ببرند عبارتند از:

1- شرایط قلبی ریوی، مانند بیماری مزمن انسدادی ریه، فیبروز کیستیک و نارسایی قلبی پس از انفارکتوس میوکارد

2- شرایطی که روی دست تأثیر می گذارد، مانند سندرم تونل کارپ و انگشت ماشه ای

3- اختلال عملکرد اسکلتی عضلانی، از جمله کمردرد، پارگی روتاتور کاف، و اختلالات مفصل گیجگاهی فکی

4- بیماری های عصبی مانند سکته مغزی، آسیب های نخاعی، بیماری پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس، اختلال عملکرد دهلیزی، و آسیب های مغزی تروماتیک

5- شرایط کودکان، از جمله فلج مغزی و دیستروفی عضلانی

6- آسیب های مرتبط با ورزش، مانند ضربه مغزی و آرنج تنیس بازان

7- سلامت زنان و اختلال عملکرد کف لگن، از جمله بی اختیاری ادرار و لنف ادم

8- شرایط یا آسیب های پوستی، مانند سوختگی، مراقبت از زخم و زخم های دیابتی

بیماری های رایجی که فیزیوتراپی ممکن است کمک کند

انواع فیزیوتراپی

انواع مختلفی از فیزیوتراپی وجود دارد و درمانگران اغلب تخصص را انتخاب می کنند. این انواع عبارتند از:

فیزیوتراپی ارتوپدی

این درمان آسیب‌های اسکلتی عضلانی را که عضلات، استخوان‌ها، رباط‌ها، فاسیا و تاندون‌ها را درگیر می‌کند، درمان می‌کند. برای شرایطی مانند شکستگی، رگ به رگ شدن، تاندونیت، بورسیت، مشکلات مزمن سلامتی و توانبخشی یا بهبودی پس از جراحی ارتوپدی مناسب است. بیماران ممکن است تحت درمان با حرکت های مفصلی، درمان دستی، تمرینات قدرتی، تمرینات حرکتی و سایر روش ها قرار گیرند.

فیزیوتراپی سالمندان

این می تواند به افراد مسن کمک کند که به شرایطی مبتلا می شوند که بر تحرک و عملکرد فیزیکی آنها تأثیر می گذارد، از جمله آرتریت، پوکی استخوان، بیماری آلزایمر، تعویض مفصل ران و مفصل، اختلالات تعادلی و بی اختیاری. این نوع مداخله با هدف بازگرداندن تحرک، کاهش درد و افزایش سطح آمادگی جسمانی انجام می شود.

فیزیوتراپی عصبی

این می تواند به افراد مبتلا به بیماری های عصبی مانند بیماری آلزایمر، آسیب مغزی، فلج مغزی، مولتیپل اسکلروزیس، بیماری پارکینسون، آسیب نخاعی و سکته کمک کند. هدف درمان ممکن است افزایش پاسخ دهی اندام، بهبود الگوهای حرکتی، مدیریت تون منبع مطمئن، بهبود قدرت و ارتقای تعادل باشد.

توانبخشی قلبی عروقی و ریوی

این می تواند برای افرادی که تحت تأثیر برخی از بیماری های قلبی ریوی و روش های جراحی قرار دارند مفید باشد. درمان می تواند استقامت و استقامت عضلانی و قلبی عروقی را افزایش دهد.

نمونه گیری در منزل

درمان مراقبت از زخم

این می تواند به اطمینان حاصل شود که زخم در حال بهبودی از طریق بهبود گردش خون، اکسیژن و خون کافی دریافت می کند. فیزیوتراپی ممکن است شامل استفاده از درمان های دستی، e-stim، درمان فشرده سازی و مراقبت از زخم باشد.

درمان دهلیزی

این درمان با هدف درمان مشکلات تعادلی که می‌تواند ناشی از بیماری‌های گوش داخلی باشد، انجام می‌شود. فیزیوتراپی دهلیزی شامل تعدادی تمرین و تکنیک های دستی است که می تواند به بیماران کمک کند تعادل و هماهنگی خود را بازیابند.

درمان احتقان‌زدا

این می‌تواند به تخلیه مایع انباشته شده در بیماران مبتلا به لنف ادم و سایر شرایطی که شامل تجمع مایع است کمک کند.

توانبخشی کف لگن

این می تواند به درمان شرایطی که بر کف لگن تأثیر می گذارد، مانند بی اختیاری ادرار یا مدفوع، یا فوریت ادرار و درد لگن در نتیجه جراحات یا جراحی یا به دلیل شرایط خاص کمک کند.

درخواست آزمایش

  • YYYY slash MM slash DD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.