مراکز خدمات تزریق سرم در منزل شبانه روزی

اعزام پرستاران پرسابقه و با تجربه برای تزریق سرم در منزل

پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن روش های نوین درمانی در دنیای کنونی باعث شده است بیماران دغدغه ای به جز بیماری خود نداشته باشند و نگرانی هایی از قبیل تحمل مشکلات منتقل شدن به درمانگاه یا بیمارستان را با خود به دوش نکشند. یکی از خدمات جدیدی که توسط مراکز ارائه دهنده اقدامات پزشکی صورت می پذیرد، تزریق سرم در منزل شبانه روزی است. افراد بیمار با دریافت چنین خدماتی می توانند بدون برهم زدن آرامش خود تزریق سرم را در منزل داشته باشند و در هر ساعت از شبانه روز که به سرم نیاز پیدا کردند، تنها با یک تماس درخواست حضور پرستار را ثبت نمایند.

تزریقات شبانه روزی در منزل تهران توسط پرستاران مجرب

یکی از مزیت های حضور پزشک و پرستار در منزل جهت انجام تزریقات این است که صرفه جویی قابل توجهی در وقت بیمار و اطرافیان آن صورت می پذیرد. مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی حضوری در منزل، مجرب ترین و بهترین کادر پزشکی و پرستاری خود را جهت حضور در محل بیمار اعزام می نمایند. این افراد می توانند بدون ایجاد هیچ مشکلی هرگونه سرم یا آمپولی را برای بیمار تزریق کنند.

بیماران تهران نشین دسترسی بیشتری به خدمات حضور پرستار در منزل دارند و می توانند در تمام ساعات شبانه روز از خدمات پرستاری بهره ببرند. نکته قابل ذکر این است که بعضی از مراکز ارائه دهنده این خدمات قراردادهای مختلفی را با شرکت های گوناگون بیمه ای دارند که شما می توانید در صورت پوشش دهی بیمه خود از این خدمات با پرداخت هزینه های کمتری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: وصل سرم در منزل را به آنی آزما بسپارید

کیفیت تزریق سرم در منزل غرب تهران

افرادی که دچار بیماری های خاص مانند معلولیت های حرکتی، آلزایمر، بیماری های روانی و ناتوانی های جسمی هستند می توانند از طریق برقراری تماس با مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل تقاضای خود را مطرح کنند. تیم پزشکی که جهت انجام سرم در منزل شبانه روزی اعزام می گردد اقدامات سرپایی را در بالاترین سطح کیفی انجام می دهند و نگرانی از بابت نقص در عملکرد این افراد وجود نخواهد داشت؛ زیرا پرستاران اعزام شده تجربه کافی برای انجام این عملیات را دارا هستند.

گاهی اوقات ممکن است در ساعات مختلف شبانه روز بیمار به دریافت سرم های مختلف احتیاج پیدا کند، در چنین وضعیتی حضور پرستار در کنار بیمار می تواند بسیار کمک کننده باشد. افرادی که در مناطق غربی تهران زندگی می کنند می توانند به ساده ترین شکل ممکن از خدمات معتبرترین مراکز درمانی در منزل خود استفاده نمایند و به این ترتیب مجبور به انتقال بیمار خود به درمانگاه یا بیمارستان جهت انجام تزریق یک سرم نباشند.

بیشتر بخوانید: تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل
تزریق سرم در منزل

هزینه تزریق سرم در منزل شرق تهران

ارائه خدمات تزریق سرم در منزل مشمول هزینه های مختلفی می گردد که با توجه به نوع سرم تزریقی و فاصله میان بیمار و مرکز معین می شود. البته لازم به ذکر است که تمام محاسبات قیمتی بر اساس نرخ های مصوب دولتی انجام می گردند. در ادامه به بررسی انواع سرم هایی که توسط پرستار در منزل تزریق می شود اشاره خواهیم کرد:

  • سرم های نمکی: اگر بیمار شما دچار افت فشار خون شده باشد و پرستار این موضوع را تشخیص بدهد معمولا اقدام به تزریق سرم خواهد نمود تا افت فشار جبران گردد.
  • سرم های قندی: در صورتی که وجود سم در خون فرد توسط پزشک تشخیص داده شود احتمالاً تزریق سرم های قندی در زمان های مشخص توسط پزشک تجویز می شود. همچنین در مواقعی که بیمار بنیه خود را از دست داده است و دچار افت انرژی می شود فرد پرستار می تواند با تزریق سرم قندی مریض را به حالت طبیعی برگرداند.
  • سرم های قندی نمکی: افرادی که دچار اسهال شدید شده اند و مایعات زیادی از دست داده اند با تزریق این سرم می توانند مواد معدنی از دست رفته را به بدن برگردانند.
  • سرم مانیتول: بیمارهای بخش سوختگی و بیماران قلبی که تعادل مایعات را در بدن خود از دست داده اند با استفاده از سرم مانیتول به حالت تعادل باز می گردند.

بیشتر بخوانید: هزینه تزریق سرم در منزل چه قدر است؟

تزریق سرم برای کودکان در منزل
تزریق سرم برای کودکان در منزل

مزایای تزریق سرم و آمپول توسط پرستار یا پزشک در منزل

امروزه افراد زیادی برای استفاده از خدمات پزشکی در منزل اقدام می کنند و از آنجا که بهره گیری از این اقدامات دارای مزایای زیادی است تعداد متقاضیان آن نیز روز به روز در حال افزایش است. از جمله مهم ترین مزایای تزریق سرم در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حضور پزشک یا پرستار در منزل می تواند بیمار را آلودگی های موجود در درمانگاه یا بیمارستان دور نگه دارد.
  • عدم مراجعه بیمار به درمانگاه برای تزریق سرم می تواند خطر ابتلای او را به بیماری های واگیردار در مسیر مراجعه به درمانگاه از بین ببرد.
  • تزریق سرم توسط پرستار در منزل با حضور اطرافیان بیمار انجام پذیر است و به این ترتیب همراهان بیمار می توانند اطمینان خاطر از پیشرفت بدون نقص روند درمان داشته باشد.
  • یکی از مهمترین مزایای خدمات حضوری پزشک در منزل صرفه جویی در وقت است و از آنجا که معمولاً اطرافیان بیمار مشغله های خود را دارند، می توانند با دریافت این خدمات به کارهای روزمره بپردازند و وقت زیادی را جهت انتقال بیمار به بیمارستان مصرف نکنند.

بیشتر بخوانید: هزینه تزریق سرم در منزل چه قدر است؟

سرم در منزل شبانه روزی
سرم در منزل شبانه روزی

آرامش بیمار با تزریق سرم در منزل شرق تهران شبانه روزی

بسیاری از بیماری ها موجب ایجاد ضعف بدنی در افراد شده و ممکن است بر روی سیستم عصبی آنها نیز تاثیر بگذارد و به همین دلیل اکثر بیمارانی که دوره درمان طولانی مدتی را سپری می کنند از لحاظ روانی نیاز به آرامش دارند. انتقال این بیماران برای انجام تزریق سرم های مختلف به درمانگاه یا بیمارستان ممکن است آرامش آنها را بر هم زده و خستگی روحی و جسمی را برایشان رقم بزند.

افرادی که در منطقه شرق تهران ساکن هستند می توانند در هر ساعتی از روز یا شب خدمات حضوری پرستار را در منزل خود داشته باشند و تزریق سرم برای بیمار را در خانه خودش انجام پذیر سازند. استفاده از این خدمات باعث می شود کودکانی که از رفتن به درمانگاه یا مطب پزشک برای انجام تزریق آمپول یا سرم هراس دارند نیز در کمال آرامش انجام تزریق سرم خود را به پرستار حضور یافته بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.