طراحی نما

نمای ساختمان به عنوان اولین دید ناظر از سطح کلی بنا به حساب می‌آید، از این رو از اهمیت بالایی برخودار است، طراحی نمای ساختمان می‌تواند در بالا بردن ارزش اقتصادی ساختمان در منطقه و یا حتی محله شما تاثیر گذار باشد، به این صورت با طراحی مناسب نمای ساختمان علاوه بر زیبایی بنا، می‌توانید ارزش مالی ساختمان خود را نیز بالا ببرید.

تصور کنید به عنوان کارفرما شروع به ساخت بنا خود می‌کنید؛ فرم کلی و پلان‌ها به بهترین شکل طراحی و اجرا می‌شوند و شما رضایت کامل از فضاهای داخلی دارید؛ اما به هر دلیلی وقت و دقت لازم را برای طراحی نما صرف نمی‌کنید و درصدد تکمیل سریعتر ساختمان هستید.
با اتمام پروژه متوجه می‌شوید که چه کلاهی سرتان رفته است! ساختمانی که شامل بهترین فضاهای داخلی است اما نمای جذابی ندارد؛ نمی‌تواند حس کنجکاوی کاربران را برای دیدن فضاهای درونی ساختمان تحریک کند!

اهمیت طراحی نما

اولین تجربه کاربر از یک بنا، مشاهده نمای آن است و تاثیر زیادی بر روی بینندگان دارد.
در طراحی نمای بیرونی ساختمان شناخت انواع سبک‌های ساختمانی، کاربری‌ها و متریال‌های مورد استفاده در نما بسیار مهم است و هنر یک طراح در به کارگیری و تلفیق مناسب و متعادل انواع مصالح و ایجاد فرم‌های مختلف با توجه به ضوابط طرح نمای ساختمان است.
همچنین برای طراحی نمای ساختمان باید به اقلیم غالب منطقه، موقعیت جغرافیایی، بودجه‌ی کارفرما، بافت شهری و … توجه کرد، چرا که در صورت انتخاب نادرست ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری به بار آید.

چه بسا یک ساختمان از لحاظ سازه و فضاهای داخلی در بهترین شرایط خود باشد اما با یک نمای نامناسب توجه‌ی به آن جلب نشود.
در طراحی و اجرای نمای ساختمان باید به عوامل تاثیرگذار زیادی دقت کرد، که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ضوابط طراحی نما اشاره کرد، ضوابط طراحی نما توسط شهرداری شهرها تدوین می‌شود.
کلیه طرح نمای ساختمان باید پیش از اجرا مجوز و تائیدیه‌های لازم را از شهرداری بگیرند.
هرچقدر طرح نمای ساختمان پیشنهادی متناسب با ضوابط باشد روند صدور تائیدیه با سرعت بیشتری طی خواهد شد.
طراحی نمای بیرونی ساختمان از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت و زیبایی ساختمان به حساب می‌آید.

از این‌رو برای انتخاب معمارو طراح باید دقت زیادی به عمل آید، تا علاوه بر هزینه کمتر به بهترین نتیجه دست یافت. شرکت مهراز طراحان با بهترین و مجربترین طراحان شما را به نتیجه دلخواه‌تان میرساند.

بازسازی نما

نمای ساختمان، اولین بخش از هر ساختمان است که به چشم بیننده می‌آید.
اما متاسفانه پس از گذشت چند سال از عمر ساختمان، نما فرسوده شده و آن جلوه و زیبایی اولیه‌ی خود را از دست می‌دهد و ممکن است ساکنین و رهگذران را دلزده کند.؛ زیرا نمای ساختمان نشان‌دهنده‌ی هویت ساکنانی است که در آن‌جا زندگی می‌کنند.
علاوه بر این، فرسودگی نما خطر سقوط مصالح را نیز به دنبال خودش دارد.
در چنین شرایطی بعضی از ساکنین تصمیم به اسباب کشی می‌گیرند و اقدام به عوض کردن کل خانه می‌کنند.
اما تعویض خانه در شرایط اقتصادی فعلی کار هر کسی نیست و به همین دلیل عده‌ای به فکر می‌افتند تا نمای ساختمان را بازسازی کنند.
در نتیجه، بازسازی نمای ساختمان قدیمی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
ما در تیم تخصصی مهراز طراحان، نمای ساختمان شما را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان، با استفاده از بهترین متریال و وسایل بازسازی می‌کنیم و خانه‌ی شما را زیباتر از روز اول، به شما تحویل می‌دهیم!

تعمیرات نمای ساختمان

اگر روزی نمای ساختمان شما نیاز به تعمیر پیدا کرد؛ اصلا نگران نباشید!
نمای یک ساختمان هر چقدر هم که حرفه‌ای ساخته شود و از بهترین مصالح برای ساختن آن استفاده شود؛ باز هم روزی می‌رسد که نیاز به تعمیر خواهد داشت.
خوشبختانه متخصصان بسیاری در زمینه‌ی تعمیر نما وجود دارند که می‌توانند نمای ساختمان آسیب دیده‌ی شما را تعمیر کنند و در ازای دریافت مبلغی برای حق زحمت و مصالح، نمای ساختمانتان  را زیباتر از روز اول به شما تحویل دهند.
تیم مهراز طراحان با بهترین طراحان و معماران و دارای پروژه‌های موفق زیادی در زمینه‌ی تعمیر نما، می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب شما برای تعمیر نمای ساختمان‌تان باشد!

ویژگی‌های شرکت متعهد و مجرب

تعهد به زمان: متاسفانه پیمانکاران در زمان تحویل پروژه بازسازی زیاد خوش قول نیستند و این باعث آزرده خاطر شدن کارفرمایان می‌شود. پس حتما مجموعه‌ای را انتخاب کنید که متعهد به زمان باشد و روی زمان به شما اطمینان خاطر بدهد (مجموعه مهراز طراحان پروژه‌ شما را در زمان تعیین شده تحویل می‌دهد.)

تیم حرفه‌ای اجرا: داشتن سابقه پیمانکار در اجرای بازسازی ویلا و منازل مسکونی بسیار تاثیرگذار است. تجربه یک پیمانکار می‌تواند ایده‌های جذاب و کم هزینه بسیاری را پیش روی شما قرار دهد.

کیفیت: اقلام و مصالح موجود در بازار برای صنعت بازسازی به قدری زیاد است که گاها قیمت‌های بسیار متفاوتی در این حوزه به گوش می‌خورد اما چیزی که مهم است داشتن قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا است. معمولا پیمانکاران با توجه به شناخت مصالح و روابط و سابقه همکاری با فروشندگان می‌توانند با کیفیت‌ترین اجناس را با بهترین قیمت تهیه کنند.

شفافیت در روند اجرای پروژه: در طول یک پروژه بازسازی منزل فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد و گاها پیمانکاران کارفرما را در جریان جزئیات پروژه قرار نمی‌دهند که این باعث بروز مشکل و اختلاف بین کارفرما و مجری می‌شود. مهراز طراحان در تمام مراحل پروژه جزئیات را به صورت شفاف با کارفرمای خود در میان می‌گذارد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه انجام می‌گیرد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دیزاین داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ‌ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

نقل مکان به خانه‌های جدید همیشه برای افراد یک خانه پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می‌شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می‌کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد.

علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید. برای این کار شما نیاز دارید که نکات مهم در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل را بدانید و وسایل مختلف از جمله مبلمان و رنگ دیوارها و بافت آن‌ها را به خوبی انتخاب کنید تا در هماهنگی با یکدیگر باشند و با یک نقشه از پیش تعیین شده وسایل را درست در سر جای خود قرار دهید و مرحله به مرحله مثل یک طراح داخلی حرفه ای، کار طراحی و دیزاین منزل خود را انجام دهید.

شما در تمامی مراحل ساخت منزل یا بازسازی و نوسازی،طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی نما ،طراحی روف گاردن، راه‌پله و…میتوانید به سایت مهراز طراحان مراجعه کنید و با مشاوره رایگان با طراحان مجرب و کاربلد مهراز طراحان به نتیجه دلخواه خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.