تزریق سرم در منزل شبانه روزی توسط پرستاران حرفه ای

وصل کردن سرم در منزل بیمار

امروزه بیماران برای طی کردن مسیر درمان خود دچار سختی و چالش‌ های زیادی نمی‌شوند؛ زیرا خدمات درمانی به صورت‌ های گوناگون برای این عزیزان ارائه می‌گردد. در دنیای امروز بیماران عزیزی که توانایی لازم برای مراجعه به درمانگاه یا مراکز درمانی را ندارند، دیگر نگرانی طی کردن مسیر خانه تا مطب پزشک یا درمانگاه را نداشته و تنها با انجام یک تماس می توانند، پزشک و پرستار حرفه ای را در منزل خود ملاقات کند. صرفه جویی در وقت و انرژی و دریافت با کیفیت ترین خدمات از سوی پرستاران با تجربه و پزشکان متخصص از مزایای تزریق سرم در منزل شبانه روزی به شمار می آید که توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است.

تزریقات سرم با بیمه
تزریقات سرم با بیمه

تزریقات شبانه روزی در منزل تهران با بیمه

از جمله مهم ترین و پرطرفدارترین خدمات پرستاری، انجام تزریقات سرم در منزل بیمار است که باعث می شود، ناتوانان جسمی از رفتن به درمانگاه و مراکز درمانی معاف شده و در معرض خطرهای گوناگون قرار نداشته باشند. اعزام تیم های پزشکی متخصص و کارآمد توسط مراکز معتبر برای انجام خدمات پزشکی در منزل موجب رفع نگرانی های متعدد در بیماران شده و روند درمان آن ها را تسریع می بخشد. افرادی که تحت پوشش بیمه های مختلف قرار دارند، می توانند برای استفاده از خدمات درمانی، نسبت به استفاده از قوانین بیمه ای اقدام کنند.

بیمه های مختلف خدمات گوناگونی را پوشش می دهند که سقف این خدمات با توجه به نوع بیمه و شرکت بیمه گذار و قراردادی که با بیمار داشته است، معین می گردد. نکته قابل توجه این است که قبل از دریافت خدمات درمانی، اطلاعات کاملی در رابطه با پوشش دهی بیمه خود به دست بیاورید تا بتوانید حداکثر بازدهی را از خدمات درمانی و تزریقات در منزل داشته باشید.

تزریق سرم در منزل غرب تهران برای افراد معلول

افرادی که دچار معلولیت های حرکتی شده اند، نسبت به دیگران نیاز بیشتری به دریافت خدمات تزریقات در منزل دارند. مراکز ارائه دهنده خدمات تزریقات سرم در غرب تهران به تعداد زیادی موجود هستند و کسانی که در این مناطق زندگی می کنند، می توانند از طریق برقراری تماس با این مراکز، خدمات اعزام پزشک و تزریقات را به صورت شبانه روزی دریافت کنند.

انواع سرم هایی که در منزل برای بیماران معلول تزریق می شوند، عبارتند از:

  • سرم های نمکی: بیمارانی که دچار افت فشار خون شده اند، نیاز به تزریق چنین سرم هایی پیدا می کنند و لازم است در سریع ترین زمان ممکن آن را دریافت نمایند.
  • سرم های قندی: معمولاً چنین سرم هایی جهت دفع سم از خون فرد بیمار به کار برده می شوند و استفاده از این سرم باعث می شود، دمای بدن به حد تعادل برسد و انرژی مورد نیاز برای بهبودی تامین گردد. همچنین سرم های قندی می توانند، موجب تسکین درد گردند.
  • سرم های قندی نمکی: در بسیاری از مواقع، بیمارانی که دچار اسهال شدید شده اند، نیاز به دریافت سرم های قندی نمکی پیدا می کنند تا مواد معدنی و مایعات از دست رفته را در بدن خود جبران کنند.
  • سرم رینگر لاکتات: این سرم ها از ترکیب الکترولیت های مختلفی تشکیل شده اند که بافتی شبیه به پلاسمای خون دارند و کمک بزرگی در تامین مایعات مورد نیاز بدن محسوب می شوند.
  • سرم مانیتول: بیمارانی که دچار سوختگی یا بیماری های قلبی شده اند با استفاده از این سرم تعادل مایعات در بدن خود را به دست می آورند.
خدمات تزریق سرم در منزل بصورت شبانه روزی
خدمات تزریق سرم در منزل بصورت شبانه روزی

مزایای تزریق سرم در منزل شرق تهران شبانه روزی

ساکنین نواحی شرق تهران از امکانات مختلف ارائه شده توسط مراکز درمانی بهره می برند. این افراد می توانند در تمام مدت شبانه روز تزریق سرم را به انجام برسانند؛ زیرا بسیاری از مراکز معتبر درمانی، امکان اعزام پزشک یا پرستار را به منزل بیماران دارند. اگر در مواقع خاص، مانند نیمه شب احتیاج به تزریق سرم پیدا کردید، تنها کافیست با این مراکز تماس بگیرید و از حضور پزشک و پرستار در منزل خود بهره گیری نمایید و تزریق سرم و آمپول خود را در هر ساعت از شب یا روز به آن ها بسپارید.

از مزایای تزریق سرم در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از این روش باعث می شود، تحت شرایط بهداشتی تری نسبت به درمانگاه، از تزریق سرم بهره ببرید.
  • در زمانی که بیماری های واگیردار در جامعه پخش شده اند و حضور در مجامع عمومی، خطر ابتلا به این بیماری ها را افزایش می دهد. تزریق سرم در خانه می تواند، یک راه حل مناسب جهت جلوگیری از دچار شدن به این بیماری ها محسوب شود.
  • حضور پزشک و پرستار در منزل باعث می شود، خیال اطرافیان بیمار از بابت انجام صحیح تزریقات راحت شود و بیمار در کمال آرامش مراحل درمان را طی کند.
  • افرادی که از خدمات تزریقات حضوری در منزل استفاده می کنند، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در وقت و زمان خود انجام داده اند و می توانند به فعالیت های مهم دیگر بپردازند.

بیشتر بخوانید: نرخ تزریق سرم در منزل چقدر است؟

تزریق سرم در منزل شبانه روزی
تزریق سرم در منزل شبانه روزی

وصل سرم در منزل یا تزریق سرم در منزل شبانه روزی

همانطور که می دانید، وصل کردن سرم به افراد بیمار در مواقعی انجام می شود که لازم است مواد مختلف به سرعت وارد خون آن ها گردند. سرعت انجام عملیات تزریق سرم از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در هنگام نیاز به دریافت سرم، بدون فوت وقت آن را انجام دهید. گاهی مواقع رساندن بیمار به درمانگاه یا بیمارستان میسر نبوده و ممکن است، اتلاف زمان زیادی به همراه داشته باشد و بیمار دچار صدمات جبران ناپذیری گردد. انجام سرم تراپی در منزل نه تنها باعث می شود، اقدامات درمانی در اسرع وقت بر روی بیمار انجام گردد. بلکه نیازی به جابجا نمودن مریض، نخواهید داشت.

پرستارانی که سرم تراپی در منزل را انجام می دهند، تمام آموزش های لازم را جهت اجرای این عملیات دیده اند و می توانند، بدون نیاز به تجهیزات اضافی تمام مراحل تزریق سرم را در منزل بیمار به پایان برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.