با استفاده از خدمات سرم در منزل، به روند درمان سرعت ببخشید

خدمات سرم در منزل

بسیاری از ما به دلایل مختلفی نیاز به تزریق سرم داریم.  برخی از این سرم ها تقویتی هستند و مواد مغذی لازم برای بدن را تامین می کنند.  برخی دیگر غذایی هستند و در موارد خاص که بیمار شرایط خوردن غذا را ندارد، تجویز می شوند. در هر حال، اگر بخواهیم برای وصل سرم، به مراکز درمانی مراجعه کنیم با شلوغی و ازدحام زیادی مواجه خواهیم شد.  امروزه خدمات سرم در منزل بهترین راه برای تزریق انواع سرم هستند.

روش های تزریق سرم در منزل برای تهرانی ها

بسیاری از افراد به دلیل آلودگی هوا، دوری مسیر، ترافیک و…  در کلان شهرهایی مانند تهران، امکان رفتن به مراکز درمانی را ندارند.  علاوه بر این، رفتن به کلینیک ها و بیمارستان ها برای سالمندان، کودکان و افرادی که دچار ناتوانی های جسمی هستند، بسیار مشکل است.

برای این افراد استفاده از خدمات سرم در منزل، بهترین گزینه برای طی کردن دوره درمان است.  تزریق سرم در منزل، توسط افراد مجرب و آموزش دیده انجام می شود.  وصل کردن سرم در منزل، دوره درمان را کوتاه تر کرده و آرامش و راحتی را برای شما به همراه دارد.

از دیگر مزایای وصل سرم در منزل، موارد زیر را می توان نام برد:

  • جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه

با استفاده از خدمات سرم در منزل، دیگر نیازی نیست ساعت های طولانی در ترافیک بمانید یا در مراکز درمانی معطل شوید.  با استفاده از خدمات پرستاری در منزل، پرستاران در کمترین زمان ممکن به محل زندگی شما مراجعه می کنند.

  • درمان بهتر و موثرتر

محیط های درمانی می توانند استرس و اضطراب را افزایش دهند؛ از این رو روند درمان بیماری را کندتر می کنند.  همه ما در منزل خود احساس راحتی بیشتری داریم. سرم تراپی در منزل می تواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد و روند درمان را سریع تر کند.

بیشتر بخوانید: تفاوت هزینه وصل سرم در منزل و درمانگاه

  • کاهش ابتلا به بیماری های واگیر و عفونی

مراجعه زیاد به بیمارستان ها و مراکز درمانی، ممکن است سبب ابتلای شما به انواع بیماری های واگیردار شود.  با استفاده از خدمات سرم در منزل، درصد ابتلای شما به بیماری های عفونی نیز کاهش می یابد.

تهرانی های عزیز می توانند با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل از مراکز معتبر، در خانه بمانند و با خیال راحت روند درمان خود را طی کنند.

وصل کردن سرم در منزل برای تهرانی ها
وصل کردن سرم در منزل برای تهرانی ها

تزریق سرم در منزل برای مناطق مختلف تهران

فرقی نمی کند که در شرق تهران زندگی می کنید یا در غرب تهران، خدمات سرم در منزل، در تمامی نقاط تهران انجام می شود.  برای استفاده از این خدمات تنها کافی است مراکز معتبر خدمات پرستاری در منزل را شناسایی کرده و درخواست خود را برای آن ها ارسال نمایید.

امروزه با گسترش ارتباطات برای استفاده از این خدمات، نیازی به مراجعه حضوری نیست.  شما می توانید به وب سایت مرکز مربوطه مراجعه کرده و درخواست وصل کردن سرم را ثبت کنید. آنی آزما یکی از مراکز معتبر انجام خدمات پرستاری در منزل برای تهرانی ها است.

شما عزیزان در هر کجای تهران که هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت آنی آزما، درخواست خدمات سرم در منزل را ثبت کنید.  همکاران ما در کمترین زمان ممکن در منزل شما حاضر می شوند تا اقدامات لازم را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: وصل سرم در منزل را به آنی آزما بسپارید

تزریق سرم در منزل به صورت شبانه روزی

یکی از مزایای بسیار مهم خدمات پرستاری، انجام تزریقات به صورت شبانه روزی است.  در مواردی که بیمار در ساعت های خاصی از شبانه روز نیاز به تعویض یا وصل کردن سرم داشته باشد و امکان جا به جایی مریض نیز وجود نداشته باشد، خدمات پرستاری شبانه روزی به کمک شما می آیند.

انجام خدمات سرم در منزل به صورت 24 ساعته
انجام خدمات سرم در منزل به صورت 24 ساعته

شما می توانید به صورت 24 ساعته درخواست خدمات سرم تراپی را ثبت کنید تا پرستاران در همان زمان و مکانی که شما تعیین کرده اید، برای خدمت رسانی حاضر شوند. توجه داشته باشید که وصل کردن سرم بنا به دستور پزشک انجام می شود و هیچ پرستاری اجازه تزریق سرم بدون تجویز پزشک را ندارد.

بیشتر بخوانید: هزینه تزریق سرم در منزل چه قدر است؟

نگران هزینه تزریق سرم در منزل نباشید!

بسیاری از افراد گمان می کنند که برای استفاده از خدمات سرم در منزل باید هزینه های گزافی را پرداخت کنند؛ اما در واقعیت اینطور نیست.  رفتن حضوری به مراکز درمانی هزینه های بسیاری را برای شما به همراه دارد.  این هزینه ها شامل موارد زیر است:

  • هزینه بنزین ماشین شخصی هزینه تاکسی برای رفت و برگشت
  • استهلاک ماشین
  • هدر رفتن زمان در ترافیک
  • معطل شدن در مراکز درمانی

علاوه بر موارد نام برده شده، تحمل گرما و سرمای هوا در فصول مختلف سال را نیز اضافه کنید.  اگر هزینه تمام این موارد را محاسبه کنید، بسیار بیشتر از هزینه تزریق سرم در منزل است.

خدمات سرم در منزل در مراکز گوناگون متفاوت است.  علاوه بر این هزینه انواع تزریقات داخل سرم نیز به صورت جداگانه حساب می شود.  تزریق سرم در مراکز خدمات پرستاری در منزل از 200 هزار تومان شروع می شود.  دقت کنید که بیمه هزینه خدمات پرستاری را در منزل را قبول نمی کند.

هزینه وصل سرم در منزل
هزینه وصل سرم در منزل

جمع بندی

سرم تراپی یک روش درمانی مطلوب برای طی کردن روند بهبود بیماری است. افراد زیادی به دلیل ناتوانی های جسمی و حرکتی، سالمندی، آلودگی هوا و… امکان مراجعه حضوری به مراکز درمانی را ندارند؛ بنابراین باید از خدمات سرم در منزل استفاده کنند.

استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی کرده و خطر ابتلای شما به انواع عفونت ها را کاهش می دهد. علاوه بر این، با وصل کردن سرم در منزل احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. هزینه وصل سرم در منزل با هزینه وصل آن در مراکز درمانی متفاوت است.

اگر امکان مراجعه حضوری به مراکز درمانی را ندارید، از خدمات آنلاین آنی آزما کمک بگیرید.  شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت آنی آزما تنها با چند کلیک ساده درخواست خدمات سرم در منزل را ثبت نمایید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان برای خدمت رسانی در منزل شما حاضر می شوند. علاوه بر این همکاران ما در بخش پشتیبانی، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن پیام
خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما
سلام
به خدمات نمونه گیری در محل آنی آزما خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.